8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Hofigalopp2
    #6435
    Akik nem jutottak be guardianok steampikera, ők holvannak?
  • maniac001
    #6434
    Okka elhiszem, tényleg nem tapasztalatból írtam. Helyesen tesziktek hogy kiszórjátok a nagy arcúakat. Sok sikert és grat a killekhez :)
  • maffi
    #6433
    miért adodo el ha meg szabad kérdezni?
  • Steve79
    #6432
    Rift CE eladó 3 hónap előfizetéssel, 2 db jól felszerelt karakterrel (t2-t3) (összesen 400p, 3 fullos szakma), Steampike szerveren, 15e -ért. P.m.
  • teb
    #6431
    Mivel elég sokan voltunk és vagyunk, így előfordul, hogy bekerül a guildbe olyan ember is, aki valóban nagy arcú, másik guildben lévő játékosokkal szemben nem viselkedik megfelelően. Ezektől az emberektől hamar megszabadulunk, mivel erre mi is kifejezetten érzékenyek vagyunk, illetve én mint Guild Leader, különösképpen odafigyelek. Ezt megerősítheti akár az egész guild. Nagyon sok energiát fektettem abba, hogy kiszűrjem, és ha kell elzavarjam azokat az embereket, akik bomlasszák a guildet, vagy tevékenységükkel rossz hírnevét keltik. Mindemellett Ayleen jól és felkészülten vezeti a raideket. A heti 3 raid nem túlzottan megterhelő szerintem. Tehát ezzel sincs gond. Foglalkozunk az emberekkel: talent, gear összeszedése, napi programok. Szóval erre is odafigyelünk. Aki régebb óta ismeri az Infernumot belülről, eszébe sem jut rosszat állítani a guildről. Szerintem.. :) Ja, és Ayleen írása óta levertük Uruluukot is. Lord Greenscale is hamarosan meghalódik.
  • Szaruman
    #6430
    Nem, mivel nem is hirdetem. Lusta vagyok :D

    Ja, rift CE eladó
  • sanyiiiii
    #6429
    Te mit keresel még mindig itt? Még mindig nem sikerült megszabadulni az accodtól?:D
  • Szaruman
    #6428
    Sztem a honlap jobb. Minden mondatban legalább 1 helyesírási hiba
  • BoneDragon
    #6427
    Jó társaság vezetője aki ignorál egy embert, mert nem válaszol azonnal?! Ahha... De jó társaság lehet.
  • maniac001
    #6426
    *illett
  • maniac001
    #6425
    Szerintem megéri, nagyon jó a játék. Ha PvE a fő szempont, akkor a steampike guardian oldalára menj. Ha defiant karit akarsz akkor ne akarj, mert nincs defiant magyar közösség sajnos!
  • maniac001
    #6424
    Olyanokat hallottam hogy nagy arcú tagok, meg ninja looterek vannak. De nem kell magyarázkodnod tényleg, lehet hogy csak egy ex tagotok aki nem ilett a képbe, ezért mocskolódik. Ha jól emlékszem olyan defiantos mondta aki guardianról jött defi oldalra.
  • Vlaghimiir
    #6423
    Sziasztok! Nemrégiben töltöttem le a Rift próbaverzióját, és tény ami tény nagyon megfogott a játék. Ezelőtt World of Warcraftoztam kábé 4 évig utánna váltottam AION-ra az után abbahagytam az mmorpg-s életet. Kérdésem akik játszanak eredetin, hogy mennyire éri meg megvenni? Mennyi a havidíja? Én jelenleg az Országos Mentő Szolgálatnál vagyok szakápoló mentőgépkocsin ebből adódóan olyan nagyon de nagyon sok szabadiőm nincs, utolsó kérdésem ha megvenném és valamelyik guild befogadna mennyire lenne kizáró okozat az, hogy nem tudok olyan aktívan részt venni a guild életében?
  • ScarY MAN
    #6422
    és tényleg
  • radical
    #6421
    szerintem Steampikera nem volt transfer.
  • radical
    #6420
    Ezt kifejthetnéd bővebben (akár priviben is) mivel összesen 2 magyar guild van steampikeon szóval a csak rosszat hallás esetleg magyar guildtalanoktól jöhet ami ennek megfelelően lényegtelen vagy a másik létező guildtől ami progressben szerintem Inf mögött van ami meg a szavanyú szőlő esete lenne. Nem flamelni akarok csak kiváncsi vagyok.
  • maniac001
    #6419
    Akkor kénytelen leszek a guardian oldalon felhúzni egy karit.
  • Bhalage
    #6418
    egyetertek.
    rift nalam megint kifulladt (2 het utan:G)
  • maniac001
    #6417
    Nem értem miért. Szerintem hangulatosabb. Azt hittem a transzfer megoldja a magyar defiant gondot a steampike-on, de nem.
  • 1Darton1
    #6416
    Sose volt. :F
  • Murmur
    #6415
    :))
  • Tatyla
    #6414
    haha te vagy a #6395-ben az ignoráló gyerek :D
  • Bhalage
    #6413
    nincs vazze : (
  • maniac001
    #6412
    Ejh magyar defiant közösség sehol nincs?
  • ScarY MAN
    #6411
    akkor lehet maradok sagespireon :D
  • NikeCortez
    #6410
    Sziasztok!
    Minenkit várunk igy a transzfer-re valo tekintettel a Guardian oldalon a SageSpire szerveren!

    Keresd a The Last Stand Guildet!

    sokan vagyunk :) De sosem elegen, csak magyarok :D Ts van és jo a társaság :) várunk mindenkit aki nem ockodik a PvP szerverektol :)

    udv Kaguura

    u.i.:

    ha jelentkezni akarsz akkor az infókat itt mind megleled!
    The Last Stand Weboldala
  • 1Darton1
    #6409
    Én játszottam mindkét oldalon elég sokat, de semmi rosszat nem hallottam.
    Mondjuk sok választási lehetőség nincs is. Vagy ott raidelsz, vagy sehol, ha magyarokkal akarsz játszani.
  • sanyiiiii
    #6408
    Azért a hivatalos oldalon lévő leírásnak nem igazán érdemes hinni, még a végén azt hiszi az ember hogy a warlord support soul meg ilyenek :D
  • maniac001
    #6407
    NEM TÉNY csak érdekődés...

    Őszintén szólva elég sok rosszat hallani rólatok mindenfelé. Én jelenleg defiant oldalon játszom, de gondolkodom a váltáson. Van egy kiskarim guard oldalon, de az Infernumról csak rosszat hallok. reméelm megcáfolsz.
  • Ayleen
    #6406
    Sziasztok!
    A Steampike shardon, Guardian oldalon játszó Infernum guild raidleadere, Ayleen vagyok.
    Guildünk azzal a céllal alakult, hogy PvE és PvP területen is jó eredményeket tudjunk felmutatni; jól átgondolt, ésszerű és minden tag számára elfogadható szabályokkal működhessünk.
    Csapatunk nagyobb része PVE irányultságú, sokéves MMORPG tapasztalattal. Heti 3 raidünk során (csütörtök, vasárnap, hétfő 19:30-23:00) 20fős instákba járunk, ahol DKP rendszert használunk. Nem kijelölt raidnapokon esténként 10fős raidinstát szervezünk, illetve raidriftezünk. Ezidáig 3 bosst öltünk Gilded Prophecyben, 4 bosst Greenscale's Blightban, valamint 2 bosst River of Soulsban. Minden magyar playert szívesen látunk, aki szeretne velünk együtt raidelni. Amennyiben guildünk hozzáállása illetve tevékenysége felkeltette érdeklődéseteket, tájékoztatásért keressétek tagjainkat ingame vagy informálódhattok honlapunkon keresztül is - http://infernum.co.uk/.
  • Rannah
    #6405
    Mivel csokicsiga nem jelezte, hogy milyen típusú karaktert/szerepkört kedvel, ezért írtam, hogy keressen olyan kasztot, amivel szívesen játszik (illetve a javaslat csak szigorú magánvéleményen). Ha jól sejtem, azért megnézi őket a játékleírásban is, mielőtt nekivág.

    A felsorolás való igaz kimaradt, köszi, hogy pótoltad , így tényleg jobb lett a rálátás az egyes kasztokra.
  • sanyiiiii
    #6404
    Azért mielőtt warriort indít mondjuk el neki azt is hogy a warrior az egyetlen calling ami csak tankolni és dpselni tud, ráadásul abból is inkább meele, bár lehet összerakni félig-meddig ranged buildet, de nem az igazi.

    Ezzel szemben rogue lehet ugye mdps,rdps,support és tank.
    Mage lehet rdps, support és healer.
    Cleric lehet rdps, mdps, healer és tank.
  • Rannah
    #6403
    Szia,

    guardian oldalon a Steampike (PVE) szerveren van elég sok magyar. Ugyanezen a szerveren defiant oldalon ha jól tudom, már nem nagyon van magyar aktivitás, a pvp guildekről nem tudok sokat.
    Ha esetleg valaki másképp tudja, ill. van plusz infó, javítson ki

    Class témában: mivel csak 4 alapkaszt van, minden kaszttal meg tudod találni a számításod, inkább azzal játssz, amihez kedved van, mert elég nagy a variálhatósági faktor a soul rendszer miatt.

    (magánvélemény: úgy vettem észre, warriorból elég kevés van, mágusból sok - ez Steampike guardian oldal)
  • csokicsiga #6402
    Sziasztok!

    Engem az érdekelne,hogy hol érdemes,melyik szerveren inditani karaktert,ahol sokan vannak,és magyarok is találhatóak.A másik kérdésem,milyen klasszu karakterrel kezdjem,és melyik oldalon.
    Elörre is köszi a segitséget,aki tud!
  • BoneDragon
    #6401
    Nem a kép belinkelője tette ignore-ra Kaguura-t hanem pont fordítva.
  • Count Adyn
    #6400
    :)))
  • xruu
    #6399
    Ha valaki 2 sorban képes 3 smile-t tenni :) azt pl én mondandójától függetlenül azonnal ignorra teszem :) úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel az elvemmel :) Régebben volt erre egy tudatos kampány is fórumokon :) hogy a privi.hu-n szocializálódott smile-gépeket megneveljük :) :)

    Szóval szerintem inkább ez lehetett ez esetben is az ignore oka, nem valami személyes ellenszenv vagy magyar klánnal szembeni előítélet. Bár nyilván ezt csak az illető tudhatja biztosan, de én erre tippelnék.
  • XeroX
    #6398
    Steampike szerveren vagyok Defiant, úgy néz ki halott a dolog, semmit sem lehet eladni, kevés ember, a gazdaság halott.
    Melyik szerverre mennyek ahol defiant oldalon van Magyar guild ?
    Thx
  • Tatyla
    #6397
    sok ilyen elvetemült van minden mmo-ban :D
  • BoneDragon
    #6396
    Ignorált, mert nem válaszoltál? Érdekes ember ez is..