8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Bandeeka
    #6475
    Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

    If this issue is not resolved to your satisfaction, you may reopen it within the next 7 days.

    Thank you for allowing us to be of service to you.

    To access your question from our support site, click here.

    Subject
    Attention: Important Information regarding Your Rift Account

    Discussion Thread
    Response Via Email (GM Wylmryk) 07/07/2011 07:20 AM
    Hello Andrås!

    Thank you for contacting us regarding RIFT.

    Unfortunately, it does indeed appear that your account has been compromised. I also see that the violation that resulted in your account termination was committed during the period of time that your account was compromised.

    As a safety precaution, we are going to leave the current ban on your account in place, so that you may take the necessary steps to re-secure your account. It is imperative that you have re-secured your account, before we move forward.

    Once you've reclaimed your account, we will remove the notation of violation (and accompanying ban) from it. Before we get to that point, however, please perform the following actions:

    1) Phone into our Account/Billing department at 1- 877- 70- TRION (87466). Provide the agent with whom you speak the reference number for this ticket (found below). They will verify your identity, and can provide information about account security.

    If you are currently outside the US, you may wish to visit the following URL to find your local contact number: https://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/478/kw/contact%20trion

    2) Run a virus/malware scan on your computer, in an effort to locate any possible trojans, keyloggers, etc.

    3) Change your game password immediately. You might also consider changing the password to the email account you have associated with your game account.

    4) Once this is done, please reply to this communication, letting us know that you've taken the above measures to safeguard your account, and we will be happy to continue the process of removing your ban.

    As I'm reminding all players who find themselves in a similar situation: please be sure to never visit any questionable websites or open mail that looks questionable, as they could be phishing attempts by seedy websites attempting to siphon off your account information. Remember, never share your account information with anyone to help prevent issues such as this from arising.

    If you have any additional questions or concerns then please don't hesitate to let us know. Thank you for your continued support of Trion Worlds and for playing RIFT. Your reference number for this ticket is 110707-000687.

    Sincerely,

    GM Wylmryk
    Game Master
    Trion Worlds Inc.

    ezt kaptam ezt a levelet
  • razz
    #6474
    Hy. Egy pajtársammal megvettük a játékot steam-en, a kérdés az lenne hogy melyik szerveren találkozhatunk "értelmes" magyarokkal illetve szívesen csatlakozánk egy guild-ba, ha tudtok ilyent akkor írjátok meg. köszi.
  • krisztian922
    #6473
    Ha leírod a probléma okát, mail amit kaptál stb. szerintem segíthetünk :D
  • Bandeeka
    #6472
    Sziasztok!
    Vmi miatt bannolva lett az accountom de nem nagyon tudok angolul. Tud vki segíteni hogy tudnám visszaszerezni? Nagyon megköszöném

    Üdv
  • Renátó1985
    #6471
    8 font a steamen akinek nincs meg most vegye
    1 napos akció
  • krisztian922
    #6470
    Én szerintem egyedül vagyok cloudburst-ön xD noha kb 2hónapja elszóltam magam lvl50channelen magyarul és valaki írt egyet... :/
  • killerkocka
    #6469
    Azért erre ne vegyél mérget :P Mi igaz, hogy nemzetközi guildben vagyunk, de 6 magyarunk azért van. ^^ (Sagespire-Animosity)
  • krisztian922
    #6468
    Privátot senki se írt és ide csak te xD nem hiszem, hogy van 5-10defiant magyar összesen :D
  • gurubefree
    #6467
    Ha megvan szoljatok .... egyedul unalmas.
  • krisztian922
    #6466
    Én arra gondoltam, hogy ha lenne egy 5-10 magyar játékos és akkor már lehetne valamit kezdeni.
  • oreal
    #6465
    En nagyon rajta lennek :) szivem szerint is defiant oldalon jatszanak,csak a sok magyar miatt valasztottam a guardian oldalt.
  • krisztian922
    #6464
    Nem akar valaki valamerre valami magyar defiant guilded összerakni? Már gondolok itt azokra akik ide járnak néha fórumozni és nem guardianok :(
  • radical
    #6463
    VÁÁÁ bocs nem Hancunak hanem [NST]Cifu-nak.
  • radical
    #6462
    Pont hogy nem mondtam hogy Renegade-sek terjesztenének ilyet. Peace.

    Az itt recruitoló leadereknek meg javasolnám, hogy írjanak PMet Hancunak itt a fórumon hogy tegye fel őket a fenti listára ahol az aktív guildek vannak szerverenként felsorolva.
  • Hofigalopp2
    #6461
    Bármi jöhet, amivel szeretnél :)! Figyelj, már Icewatch szerveren vagyunk!
  • oreal
    #6460
    The Last Stand guildhez szeretnek majd a kesobbiekben csatlakozni.Azon a guilden belul milyen karakterre van szuksegetek ?!
  • XeroX
    #6459
    Itt a link az Artifacts listához.
  • XeroX
    #6458
    Végül is meglett! Aki nem tudná annak belinkelem.

    http://rift.zam.com/en/collectionlist.html?1
  • XeroX
    #6457
    Artifacts.
    Hol tudom megnézni előre, hogy egy szettér milyen rewardot kapok ?
    Thx
  • NikeCortez
    #6456
    a nem is rosz sagespire, ott lett hagyva mert igy döntöttek a sracok. en leader vagyok, es adok masok velemenyere...ezt dontottek el. ez lett :)

    de majd megyunk WhiteFall-ra, ha minden jolmegy..

    u.i.:
    Mielött a kritikusok szolnak, igen nincs oda transfer...de megoldjuk.
  • Murmur
    #6455
    Komolytalan...
  • sanyiiiii
    #6454
    És mi van a nem is rossza a sagespire-el ?:D
  • NikeCortez
    #6453
    Guardianos magyarokat Várunk a The Last Stand-ba!
    Transferelt a Guild! Mostantol az IceWatch PvE szerveren vagyunk, nem a sagespire-n..
  • krisztian922
    #6452
    :/ akkor ezek szerint ha még az "eldugott" nem hirdetett magyar guildek is guardianok akkor nincs defiantos magyar xD ez azért vicces :D
  • sickboyka
    #6451
    Helló,melyik szerveren vannak most viszonylag aktív magyar guildek Defiant oldalon?Icewatchon meg steampikeon vannak karaktereim,de nem nagyon találkoztam magyarokkal.ingame elértek steampikeon Sicky icewatchon sickboy vagy sickboyka néven:P fő a változatosság : D
  • NikeCortez
    #6450
    Hát én lehet kicsit gyenge felfogásu vagyok...de SageSpire-re mindenki mutogat, hogy huha...pedig nemrossz..Föleg hogy összejött egy Keményen jó magyar Guardian közösség :)

    Én mint Leader büszke is vagyok, hogy 3 ember alkotta meg ezt velem eggyütt és most szó szerint egy igazan johangulatu raid csapatot toltunk össze, sőt nem egyet mert 3 szintznányi ember simán megvan..vannak akik ugy jarnak hogy 10en 25-35 közti és vannak a 35+47esek es persze az 50es brigád. Segitunk egymasnak...szinte mindenkinek aki uj volt és nem volt pénze vettem neki mountot, mostmeg már hogy van Guild bank igymar egybol kiadom a lovét és ez az ajandék :)Lényegében bárki bármit mond, még most is jönnek átt hozzánk más-más szerokrol és persze szinte 2naponta jön egy uj, kezdő ember.

    Mi nem vagyunk beirva sokhelyre, csak a VarianceRiften lettünk kihirdetve és csinaltunk egy gyorstalpalós weboldalt, de ha valakit erdekel akkor még ittvan a guild : SageSpire : The Last Stand

    Várunk szeretettel a Guardian oldalon :)

    érdeklődni : Kaguura, Hajnal, Szike, Csehun.
  • krisztian922
    #6449
    Ja vannak ritkán ilyen unatkozó emberek, de tényleg ritkán. Én második karimat húztam ki a napokban és most találkoztam először azzal, hogy csináltam az adott questet és vagy háromszor direkt engem levadászott valami 50es (én 7-8szintel voltam kisebb). 3 esélyt adtam magamnak, hogy ott questelek aztán inkább napoltam :D
  • Murmur
    #6448
    Természetesen saját tapasztalatokat írtam, mások máshogyan élhették meg; mondjuk nekem az se rémlik, hogy guild chat-en sírás ment volna genkelés miatt. Néha belefut az ember túlerőbe, megölik, de ha valakit szopatnak, az szerintem az ő hibája is. Hagyja magát "20-szor" leölni, hülye?! Második után felkelnék a healernél és mennék a másik irányba.
  • Bhalage
    #6447
    nem a szart, iszonyatosan sok griefelest meg ganket neztem vegig (stealtből)
    de volt olyan, hogy valakit az szorakoztatott, hogy a kuldis npcket olte halomra. ??? oO
    de pcre visszaterve, komolyan volt olyan csoka, akit legalabb 20szor basztak be a foldbe az orrom elott, de azt is tulerovel es csak akkor miutan felkelt es ujra nekiment egy mobnak.. mar sajnaltam :d
    hihetetlen dolgok voltak, bar teny, hgoy ez nem egy altalanos, de elofordult. 1-50kozott 1 darab csatam sem volt, hisz mindenki az xpzesre koncentralt. vanish, phase ugras szamtalanszor mentette meg az eletem :D diohejban
  • sanyiiiii
    #6446
    Szerintem olyat olvasol bele a hozzászólásba ami nincs ott, szerintem nem kívánt beszólni nektek, nem rosszindulatból írta, csak felvázolta a lehetőségeket hogy honnan jöhetett a pletyka. Kérjük észrevenni a lenne szót :)
  • maniac001
    #6445
    Radical nem Renegade tag mondta, írtam hogy defiant oldalon hallottam. Viszont a Renegade klánról nagyon jókat hallani mindenfelé (indítottam egy kis guardian karit). Ám nekem ez a game nem megy tovább sokáig. nagyon gáz hogy nincs egy jó defiant magyar közösség.
  • krisztian922
    #6444
    Lehet így gondolták az emberek noha ez így gáz :/ 2 karakterem van defiant oldalon és mindkettővel volt már foglalkozva így újat tuti nem kezdek csak, hogy guardian oldalon legyek viszont így megint (mint az előző gémben amit játszottam) nem lehetek magyar guildben ami kicsit zavar, de legalább az angol nyelvtudás XD nem kopik.
  • Murmur
    #6443
    Szerintem 2 dolog miatt szavazott rá a tömeg:
    - szépek, aranyosak, kedvesek, ők a "jófiúk" (ami nem igaz),
    - úgyis mindenki "deviáns" lesz, ők majd várnak a warfrontokra, minket meg instant behív (ez sem egészen így történt :)).
  • krisztian922
    #6442
    Kár, hogy nincs egy jó kis magyar guild sehol defiant oldalon :( Beszéltem már in-game is innen magyarral aki nemzetközi guildben van de az semmivel sem másabb mint az én nemzetközim :/
    Mellesleg mi az oka annak, hogy minden magyar guardian :o?
  • Murmur
    #6441
    Én PvP szerveren fejlődtem (Sagespire), semmi ilyesmi nem volt. Néha voltak összecsapások, de egészséges PvP volt. Az a nagy "sírás" ami itt ment még headstart előtt, hogy majd nem tudnak virágot szedni, meg a hullájukon ülnek... nos, alaptalan volt. De ezt el is lehetne kerülni egy kis ésszel. :)
    Viszont 50-en frusztráló tud lenni, ha az egyik frakció mindig túlnyomó többségben van. Ez volt Sagespire-ön is. Pl. iváziónál: 10-20 guardian lézengett, defiantból meg riftenként volt annyi. :)
  • Nephin
    #6440
    "vagy a másik létező guildtől ami progressben szerintem Inf mögött van ami meg a szavanyú szőlő esete lenne"

    Uramatyám. :( Radical, téged értelmesnek ismerlek, ne kezdődjön el itt is az, ami a Lotroban... :S

    A Renegade nem mond senkinek semmit az Infernumról, ráadásul nem progressguild. Aki akar, belép hozzátok és eldönti, tetszik-e neki vagy nem, ehhez nekünk semmi közünk.
  • MrStokes
    #6439
    PvP szerveren hogy nez ki a fejlodes? Minden boldog es boldogtalan magasabb szintu ellenfel szanaszet darabolja a kisebb szintueket, vagy esetleg korlatozva van ez a lehetoseg valamilyen formaban?
  • Hofigalopp2
    #6438
    Sagespire szerveren kit lehet most convozni, felvetelhez?
  • Tatyla
    #6437
    inkább ignorálj :D
  • NikeCortez
    #6436
    ziasztok!
    Minenkit várunk igy a transzfer-re valo tekintettel a Guardian oldalon a SageSpire szerveren!

    Keresd a The Last Stand Guildet!

    sokan vagyunk :) De sosem elegen, csak magyarok :D Ts van és jo a társaság :) várunk mindenkit aki nem ockodik a PvP szerverektol :)

    udv Kaguura


    ide mennek, meg azok is akik anno nem akartak pvp-zni.