8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TomStorm
    #8115
    End Game-et röviden valaki megtenné,hogy jellemzi?
    Mondjuk leginkább a PvP része érdekelne.Milyen lehetőségek vannak?
  • Carmang
    #8114
  • TomStorm
    #8113
    Egy ingyen kód Storm Legion-hoz
  • Panzeradler #8112
    Szóljatok ha kell még valami:)
  • TomStorm
    #8111
    Akit érdekel Nightmare Tide röviden
  • TomStorm
    #8110
    Ennyi,köszi!:)
  • TomStorm
    #8109
    Inkább ez lenne aktuális:
  • Panzeradler #8108
    Kicseréltem a képet, az új dizájn miatt nem tudom, hogyan kell betenni flasht(lehet jobb is, elég nagy volt), szóval ha másik képet szeretnétek látni szóljatok és cserélem.
  • TomStorm
    #8107
    Kemény 5 perces Warfront-ok vannak és mindeközben 1 hit-el a 3 szintel magasabb wtf!!
  • Carmang
    #8106
    Igen, csak te fórumozol itt :)
    Egyébként nem csoda, nem egy új játékról van szó, aki valami infót akar szerezni, csak beüti a keresőbe, és annyit infót talál a témában, amennyit nem szégyell.
  • TomStorm
    #8105
    Ennyire halott a topik,hihetetlen
  • TomStorm
    #8104
    Csak egy gyors kérdés.Warfront-ot mehetek veteránként(most még nincs előfizetés) amennyit akarok és reward is jár érte mindig?
  • TomStorm
    #8103
    Mondhatnám,hogy igen de voltak inkább más problémák amiért befejeztem és amiket ide most nem írok le.Inkább elküldöm privátba.
    Aki befejezte már Teso-t vagy csak szünetelteti az úgy is tudja mik a gondok vele:)
  • Ashyn
    #8102
    Szívesen, üdv köztünk :)
  • Fpocok
    #8101
    TESO-t meguntad?
  • TomStorm
    #8100
    Ennyi:)
    köszi!
  • Ashyn
    #8099
    Szerintem igen Tom. Aktívak vagyunk, add le bátran a jelentkezésedet ;)
  • TomStorm
    #8098
    Árnyjárók bevesznek úgy ha CSAK Raid-re használom a TS-T?
  • TomStorm
    #8097
    Azt írták nem Guild hanem közösség.Nincs TS az nem jó:-)
    Akkor nézhetek mást..
  • TomStorm
    #8096
    Meg kell hagyni én csodálkozom.Azon,hogy beléptem a játékba és gyakorlatilag azóta lépten-nyomon nagy szabású World event,Pug Raid ill.Group.Riftek tömkelege,sok játékos,tükör sima FPS,jobb animációk mint régebben.
    Kaptam egy rakat ajándékot vagy 10 mail-ben.Rift Store egyedi,ott a karakterünk amin meg lehet nézni mire is adnánk pénzt vagy a mount bármi(itt már ki is néztem pár dolgot magamnak:)
    Látszik,hogy foglalkozva volt a játékkal,megadják a lehetőséget Veterán és F2P játékosoknak is.
    Kaptam XP potit és olyan boost-om van,hogy 1.5-2 óra alatt L13 lett a kis Assa-m Typhiria-n:D
  • TomStorm
    #8095
    Na az jó akkor ha nem kell mindig TS-en lenni csak ha akció van:)
    Valószinü tényleg úgy lesz,hogy kis karakterrel lépek be mert nem enged átvinni egyet sem
  • TomStorm
    #8094
    Transfer hányas szinten lehetséges?L20-ast nem engedi
  • Carmang
    #8093
    Az bőven jó, pont azért használjuk a TS-t (most igazából RaidCall-t), mert akció közepette billentyűzeten keresztül taktikát lerendezni lehetetlenség.
  • TomStorm
    #8092
    Na mindegy megpróbálom azért hátha:)
  • TomStorm
    #8091
    Raid-en tudok csak TS-en lenni
  • TomStorm
    #8090
    Soul most akkor annyira nem is fontos majd megszerzem a későbbiekben.Transfer-t engedi az se gond viszont azt olvasom a Hunok honlapján,hogy TS kötelező és ez nekem nem a legjobb pedig simán mennék oda:/
  • Carmang
    #8089
    A Storm Legion -már- nem egy kiegészítő. A játék valamikor tavaly nyáron átment mikrotranzakciós rendszerbe, mindenki megkapta a SL területeket, küldetéseket, level cap, stb. Kivéve a SL Soul-okat, na ezek fizetősek.

    Nem tudom mennyire sok emberrel akarod magad körülvenni a guild-ban, de a Hunok (@Typhiria)-ban van néhány fix arc.
  • TomStorm
    #8088
    Ahha értem köszi szépen!
    Akkor Storm Legion-hoz új Map nem társul csak level cap+Soul?
    Ja és tudsz ajánlani egy aktív Guild-et,mindegy melyik szerver
  • Carmang
    #8087
    Napi craftolós küldikből (alapanyagokat farmolni kell), illetve aukcióházalásból (vagy hogy hívják :) ) elég jó pénzhez lehet jutni.
    Aztán az összekuporgatott platinákból veszel egy játékostársadtól REX-et, ami ad kreditet, abból pedig meg tudod venni a Rift Store-ból ami tetszik. Pl Storm Legion Soul-ok. Vagy akár a még újabb Soul-ok.
  • TomStorm
    #8086
    Hali.
    A Storm Legion Kiegészítőhöz igazi pénzen kívül hozzá lehet valahogy jutni?Ingame farm,bármi..
  • Spardas
    #8085
    melyik szerveren érdemes játszani?
  • PetruZ
    #8084
    Hát, nem tudom. Az biztos, hogy csak egyszer használtam ezt a dolgot, még az elején, amikor kipróbáltam, aztán úgy tűnt, felesleges funkció (és emiatt a pecázást / survival skillt sem erőltettem soha). Több karakterrel is próbálkoztam még korábban, amikor ismerkedtem a játékkal (december körül kezdtem el, miután megjelent a Steam-en is), egyiknél sem hiányzott. Most lvl 47 chlorobinger vagyok (harb/chloro), ahol persze érhető, hogy általában nem sokat vesztek, de más karakternél sem tapasztaltam ilyet.
    Majd figyelem csata után, mi van.
  • Carmang
    #8083
    Hacsak nem vagy Cleric, és a gyógyító petet használod.
    Egyébként kell a kaja.
  • Carmang
    #8082
    Nem értem igazából mire gondolsz. Kaja nélkül nem töltődik vissza rövid időn belül életed, manád. Sehol.
  • Vincentcloud
    #8081
    Köszi, majd ránézek este
  • PetruZ
    #8080
    Mindig is csodálkoztam azon, miért árulnak kaját és mi értelme a törpék gyorsabb feltöltődésének, amikor két csata között mindig másodpercek alatt visszafrissült az életerőm és a manám, mozgás közben is. Vannak területek, ahol ez nem működik, vagy korlátozva van?
  • Carmang
    #8079
    Pedig szépen hozzájárul a költségvetésedhez, illetve buffokat adó kajákat lehet csinálni vele. Meg 'általános' kajákat, amik visszatöltik az életed, így nem NPC-től kell vásárolnod.
    A zöld, és kék ikonú halak többsége pedig beváltható az adott terület főhalászánál (vagy ki az), Notoriety-ért cserébe.
  • Vincentcloud
    #8078
    Farmolással nincs gondom, de pecázni még semennyit nem pecáztam a játékban csak tudatosítottam magamban hogy van olyan.
  • Carmang
    #8077
    Pénz farmolásra szerintem a legjobb a napi kraftolós küldik teljesítése. De ahhoz jó sok nyersanyag kell... és hát igen farmolni kell hozzá. Időd, meg türelmed legyen hozzá
    A napi pecázós küldi is megdob pénzzel, azt is csináld.

    REX-et pedig ne AH-ból vegyél, mert ott az AH-s jutalék miatt eleve magasabb áron adják. Cseten keresztül bizniszelve olcsóbb.
  • TomStorm
    #8076
    Egyébként nincs most szerver?Patch error van indításnál:(