8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • skymannn
    #6675
    Hogy értve mi a fenének? Ki lehet hagyni vagy mi?
  • foxxi
    #6674
    Amugy meg minden itt: Rift Auth
  • foxxi
    #6673
    Amugy az mi a fenének?


    If, when using a RIFT mobile authenticator, you are able to log in through the Trion Account Management page but continue to experience problems while logging in to the game, there may be an issue with your authenticator. For assistance with your authenticator or if you are unable to log into your account management page, please contact Account Support; the contact information for your region can be located by visiting http://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/478/kw/contact.
  • skymannn
    #6672
    Most regeltem a trialra kipróbálni a gamet.
    De ez az Authenticator Code hogy a halálba működik mert már komolyan felbasz.
    Az oldalon a profilban rendesen megcsináltam beírtam a kódot amit telón generáltam ,2 titkos kérdésre a választ és a captcha kódot, ezt mind elfogadta. Amikor a gameban jelentkeznék be szépen bepötyögöm az emailt és a jelszót ez eddig stimm, de az Aut kódot nem fogadja el. Ilyenkor mi a franc van? 45 perce szarakodok vele, valaki lécc segítsen.
  • Morpheus_v2
    #6671
    Nem, én arra gondoltam hogy amikor a kérdés típusát (anyád volt tanárának leánykori neve/kiskedvenc szemeszíne/stb ) választottad ki, akkor véletlenül a felette vagy alatta lévőre kattintottál (hangsúlyozom véletlenül). De mondjuk ha még nem öltél pénzt a játékra, akkor új account vagy írhatnál a supportnak hogy valami nincs rendben a titkos kérdéssel. Lehet az is hogy a rendszerben támad valami hiba...
  • Optimus Prime
    #6670
    Primary frequent flyer number

    Gondolod ilyen titkos kérdést adtam meg vagy választottam?
  • Morpheus_v2
    #6669
    Próbáld megadni az általad megadott titkos kérdésre a választ, hátha félre kattintottál.
  • Optimus Prime
    #6668
    Az megvan, és már van regisztrációm, most mégis ezt kérdi. :S
  • Morpheus_v2
    #6667
    Ha most regisztráltál akkor nem neked kéne most megadnod? Vagy ezt ő teszi fel minden választási lehetőség nélkül? Amúgy a játékhoz 2 titkos választ is választanod kell majd.
  • Optimus Prime
    #6666
    Üdv!
    A GMG-n most ingyen van a játék, azt hiszem 30 napig. Ez okés, de a belépés után a Trion-hoz az alábbi kérdést adja, mint első titkos kérdés:

    Secret Question #1
    Primary frequent flyer number


    Valami öltet? :S
  • Sorbon
    #6665
    click
    Itt szinte mindent megtalálsz a tankolásról amit tudni kell.
  • csokicsiga #6664
    Engem az érdekelne,ha a warriorral tankolni szeretnék,akkor melyik soult válasszam,meg,ugy dpsként is,mivel questelgetni ugy akarok,melyikeklennénekideálisak?
  • MeoH #6663
    A szam magyar, de atiranyit az amcsi supporthoz. Anniy elonye van, hogy helyi tarifaval beszelsz veluk.
  • sanyiiiii
    #6662
    Jól értem hogy 2.1-es androidod van és azért nem működik rajta az authenticator? Ha igen akkor valószínűleg fel kell hívnod őket:

    https://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/478/kw/contact

    Hungary (361) 700-8683.

    A szám budapesti de azt már meg ne kérdezd hogy magyarul fognak e hozzád szólni, ugyanis nem tudom mert soha nem hívtam őket még. Ha nem akkor kérj meg egy ismerőst aki tud külföldiül hogy segítsen ki.
  • Tatyla
    #6661
    lefordítanád mert nem igazán beszélni csak magyar...
  • sanyiiiii
    #6660
    https://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1046

    "1. Log in to your account management page at http://www.RIFTgame.com/login
    2. Click on the “Authenticator” tab.
    3. Click on the link on the top right of the page that says "If you already have an authenticator attached to your account you may remove it on this page."
    4. Type a valid security code from your Mobile Authenticator into the provided field and click “Submit.” (If you are having problems receiving your authenticator code, please try using the "Sync" button in the bottom-left corner of your app’s Security Code display page.)
    5. Type in the answers to your security question(s), fill out the CAPTCHA™ security filter, and enter another valid code from you Mobile Authenticator in the provided field.
    6. Click “Submit” to complete the process, and your authenticator will be removed from your account!

    Note: You are free to add your Mobile Authenticator back to your account at any time using the “Authenticator” tab on your account management page.

    If these steps do not remove your Mobile Authenticator, please call Trion Worlds Account Support using the contact information for your region, which can be located by visiting the following link: http://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/478/kw/contact"
  • Tatyla
    #6659
    halvány lila fingom sincs hogy mi a Authenticator security code amit be kéne írni az eltávolításhoz...
  • sanyiiiii
    #6658
    http://www.riftgame.com/en/game/faq.php#auth

    "How do I remove the RIFT Mobile Authenticator?
    Contact Customer Support to have the Mobile Authenticator removed from your account before you remove it from your mobile device.

    What if I remove the application from my mobile device before removing it from my RIFT account?
    If you remove the Mobile Authenticator application while it is still linked, you will be unable to log in to your RIFT account. Please contact Trion Worlds Customer Support for assistance.

    I lost my mobile device after activating the RIFT Mobile Authenticator. What should I do?
    Please contact Trion Worlds Customer Support for assistance."
  • Tatyla
    #6657
    hogy tudom újra éleszteni az Authenticator-t vagy törölni mert most ismét játszanék a free ideje alatt de így nem tudok beloggolni?
    vagyis most látom hogy 2.1-es androidra már nem is jó szóval akkor hogy lehet cancel-ozni?
  • csokicsiga #6656
    hoppá,elnéztem 22 néztem :) na igy igen,annyi,mint a többi :) hiába szemüveg néha kell
  • Morpheus_v2
    #6655
    Annyira mint a többi, ha több hónapot fizetsz olcsóbb. Én 15 dollárt fizetek havonta.
  • csokicsiga #6654
    1 Month (€12.99) ilyen drága egy hónapra a game?
  • TopGun
    #6653
    Neked is koszonom a valaszt.
  • radical
    #6652
    sanctum csúcsában északkeleten
  • TopGun
    #6651
    Koszi a valaszt.
  • Morpheus_v2
    #6650
    Nincs szinthez kötve, 1-2-3 platinum vagy ingyen kapsz ha megveszed a collectors edition-t (teknős mount) vagy az új event edition-t (pók mount).
  • TopGun
    #6649
    Hello! Mountot hanyas szinttol lehet(erdemes) venni? Ha a "jo" oldalon allok akkor konkretan tudhato, hogy merre?
  • radical
    #6648
    Új world event, halom epixel és raptor mounttal.
  • radical
    #6647
    ez marhajó arra hogy meglegyen az Ascend a Friend sapkám meg a lovam.
  • radical
    #6646
    Mi van az 1.5ben?
  • foxxi
    #6645
    Megjött az 1.5! 860Mb
  • foxxi
    #6644
    Akkor ezegyszer ellenkezek: "elmegy"
  • Szaruman
    #6643
    Tegyük hozzá, h a játék nem igazán ér többet.
  • BoneDragon
    #6642
    Eladó Digital CE!
    Bővebb ínfó : [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1272345230&no=6611]#6611[/URL], 6612
    PM-be várom az ajánlatokat!
  • Omlás
    #6641
    Ennyiért kb ingyen van ;)
  • darkling
    #6640
    Ha valakinek esetleg még nincs meg, most akciós a steam-en
  • foxxi
    #6639
    Jah, jól megy nekünk
  • radical
    #6638
    Tegnap néztem, Renegade és Infernum halott, Árnyjárók jó sokan vannak.
  • radical
    #6637
    1.5 trailer
  • foxxi
    #6636
    Persze hogy játszanak. Steampike