8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Kiflix
    #6715
    Hát figyelj, gondolom azért írod ezt mert másik szerveren vagy, de ingyenes a transfer ez nem wow... és nyugodtan átjöhetsz hozzánk az Icewatch szerverre, ha bármi gond lenne 1 hét után újból aktív a transfer, de nem hiszem hogy bármi ilyesmi fenyegetne :)
  • gyorsvonat
    #6714
    Azt hiszem rájöttem, hogy mi nem fogunk tudni egymással játszani. :)
  • Kiflix
    #6713
    Hello!
    Ingame Kiflie a nevem.

    És amúgy szólok mindenkinek, hogy jelenleg NEM a Steampike szerveren tartózkodunk, hanem az ICEWATCH szerveren. És itt is megkérném a vezetőséget ha van rá lehetőség írja át nekünk :). Köszönöm:).
  • gyorsvonat
    #6712
    Kiflix: mi az ingame neved ? Megkeresnélek... :)
  • Kiflix
    #6711
    Sziasztok:)
    gyorsvonat
    Igen van felvétel nálnuk folyamatosan, ingame kereshetsz bárkit, és applyt pedig a fórumon írhatsz nekünk nyugodtan bármikor :).

    Felgolos
    Nekem is hasonló gépem van mint neked, nekem se fut maxon, de van 1-2 cucc amit ha leveszel benne egész kellemesen fut, tehát lagg mentesen. Csak az ilyen nagy inváziónál szokott egy kevés gondom lenni vele, de amúgy nagyon szépen elmegy.
  • Felgolos
    #6710
    Sziasztok! Megvásároltam a játékot és közepes beállítással is nehezen fut
    (a gépem configja AMD Phenom II 925 2.8 GHZ, 4GB Ram 1600 Mhz, Gigbyte HD5670 1GB R5670c)Mi lehet a probléma? Valami addon vagy beállitás nincs hozzá?
  • gyorsvonat
    #6709
    Sziasztok! Van tagfelvétel nálatok? Az én guildem megszűnt így árva maradtam. :-)
  • Jimbo
    #6708
    Köszi. Ahogy látom volt annyi eszem még anno, hogy Paypalon keresztül fizettem, de azért beállítottam új kérdéseket a biztonság kedvéért, ha nem is játszom már vele.
  • darkling
    #6707
    Nevermind.
  • darkling
    #6706
    Belépek az oldalra, erre jön a New Security Policy és innen csak kilépni tudok semmi mást.
  • radical
    #6705
    sajna igaz, jelszót kell változtatni meg kérdéseket beáálítani. Ha volt ugyanezzel az emailcimmel és jelszóval máshol accod akkor ott is jelszót érdemes változtatni.
  • Morpheus_v2
    #6704
    Nem kamu sajnos... Felmentem a hivatalos honlapra és ott megváltoztattam a jelszavakat, kaptam egy e-mailt hogy sikerült, majd ezután bedarálta a rendszer az accountomat... szóval óvatosan változtassátok meg az adataitokat...
  • Jimbo
    #6703
    Sziasztok!

    Már vagy féléve nem játszok a játékkal, de most kaptam egy levelet miszerint felnyomták az accountokat, és kikerültek hitelkártya adatok is. Szokásos kamu vagy tényleg történt ilyen?
  • Árnyjárok
    #6702
    Kellemes Ünnepeket Kívánunk Minden Magyar RIFT Játékosnak és az SG Fórum Olvasóinak!



    Árnyjárók
  • Kiflix
    #6701
    Az Árnyjárók guild tagfelvételt hirdet, kifejezetten magyar játékosoknak. Social raiding guild vagyunk,jelenleg az Icewatch szerveren rontjuk a levegőt. Szeretnénk a magyar játékosokat összefogni, és közösen meghódítani Telara világát. Ha valakit érdekelne folyamatosan figyeljük az SG fórumot, illetve ingame kereshetsz bárkit.
    Honlapunk: http://arnyjarok.enjin.com/rift
    Üdvözlettel: Árnyjárók.
  • radical
    #6700
    most ingyen hozzá gametime január közepéig.
  • radical
    #6699
    Kari még megvan ha valakit érdekel.
  • torrente111
    #6698
    aha
  • Zod
    #6697
    Elindul valahogy a Rift egymagos procival?
    AMD 3200+

    Köszi.
  • maniac001
    #6696
    Ha pvp-zni akarsz felejtsd el a riftet. A wow-ban ezerszer jobb a pvp. Ott sem jó annyira, de a riftben sokkal rosszabb.
  • N4gato
    #6695
    Hali a játékról szeretnék kérdezni, hogy a pvp hogy működik...szabadon ölök azt akit akarok és pvp-re épül a játék? vagy olyan mint aza baszott wow és egész nap csak bg meg bg....
    jah és hogy vannake ugynevezett buffer karakterek?
    eddig 2 féle mmorp-t toltam huzamosabb ideig Lineage 2, Aion..
    kb ilyesmi szabad pvp-re gondolok, hogy megtalálható-e a riftben?
    thx
  • Hofigalopp2
    #6694
    Sziasztok!
    Van még a Riftben aktív magyar guild? Ha igen hol, és kik :)?
  • radical
    #6693
    Ha valakit érdekel lvl50es mage Hammerknell raidelő full epicben 800 platinával, kb 300 plat értékű nyersanyaggal, több epic mounttal, collectors edition és egyéb petekkel, rengeteg achivementtel az irjon PMet. Steampike guardian oldal. Csak KP.
  • foxxi
    #6692
    Közben megoldódott. Csak kp-s ajánlat érdekel, és ésszel lehet alkudozni is ( de ne ugy mint 1esek... )
  • foxxi
    #6691
    Nekem is van egy eladó vagy cserélhető accountom.

    Guardian oldalon Steampike szerveren

    LvL 50 Mage - LvL 43 Cleric + pár kicsi + még feltöltve 30 napig!

    + Lotro acc [szerk: jegelve] ( sajna minden mmo-tól megszabadulok abszolute időhiány miatt ).

    Esetleg csere is érdekel kizárólag MW3-ra. ( nem kell doboz ).
  • Belton
    #6690
    Hali.

    Lenne egy eladó accountom :

    Guardian oldalon Steampike serveren van 2 lv 50 es kari :
    Lv50 Cleric
    Lv50 Mage

    220 Platina van még a karinál , Mage nek epic mount.

    Akit érdekelne esetleg itt várom a válaszát , olcsón adom.
  • empie
    #6689
    Itt, virtualgame.shop.hu
    tudsz olcsó gamecardot venni aki kérdezte.

  • radical
    #6688
    igen
  • Optimus Prime
    #6687
    Azt valaki nem tudja, hogy a TF2-ben achievementtel járó Rift coupon code használható a nem-Steames verzióban is?
  • Bhalage
    #6686
    nekem sem
  • Morpheus_v2
    #6685
    Szerintem igen, de nekem nvidiám van, ezért nekem sosem szarakodott.
  • fejnelkuli
    #6684
    Ehez adtak mar ki patchet,hogy ne porgesse 100%-on a videokartyat +10e villanyszamlat csinalva havonta?
  • Morpheus_v2
    #6683
  • Bhalage
    #6682
    nem tudjatok phase3 kb mikor lesz?
  • foxxi
    #6681
    há én a virtuális értékek miatt sose alszom álmatlanul, de megfogadom a tanácsod és lejelszavazom akkor. Köffencs!
  • MrStokes
    #6680
    Mar loptak el a klanban az acc-jat valakinek, szoval ha eddig meg nem tetted, lehet epp itt az ideje hasznalatba venni.

    En a napokan aktivaltam. Ha masra nem is, de arra jo, hogy azota nyugodtabban alszom. :D
  • Optimus Prime
    #6679
    OK, sikerült. A kedvenc számom írtam be és voilá.
    Azért kösz.
  • foxxi
    #6678
    Köszi! Igy már nekem is világos mire és miért jó :)
  • Probatbicol
    #6677
    Arra figyelj, hogy amikor a 30 másodperc második felében jár már az authenticator, akkor azt ne kezdd el gépelni mert már nem lesz jó, hanem várj új számra.

    foxxi - az autenticathort önként választhatja valaki, hogy használja vagy nem, de ha már egyszer beállította akkor kötelező használni, ez a lényege, ez egy biztonsági védelem
  • foxxi
    #6676
    Nem tom, de béta óta tolom és nekem ( egyet kivéve - de az globális volt ) sose kellett, és most se használom, me minek. Sajna a trialról nem tudom mi fán terem, mi kell neki. lehet kell, de meglepődnék.


    Amugy érdemes a supportnak írni ha sehogy sem akar összejönni, hamar válaszolnak.