8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Tomy Lee
    #6755
    De eldöntöm még.
    Most ott vagyok,hogy 1.4-1.7 kell a patch ami vagy 3gb,lesz újdonság bőven számomra:)

  • Tomy Lee
    #6754
    Ja most olvasok felőlük,szép és jó csak sajna pve Shard-on vannak azt meg nem terveztem,hogy pve-re menjek:)
  • Hofigalopp2
    #6753
    Jelenleg 1 magyar guild van, Icewatch serveren, guardian oldalon az Árnyjárók.
  • Tomy Lee
    #6752
    Bloodiron vagy Sagespire pvp szerveren Magyar Guild esetleg?Guard,Def. mindegy melyik oldal
  • sanyiiiii
    #6751
    Nyugodtan tolhatod 20as szintig, a régi accoddal be tudsz logolni (nem kell külön trial accot csinálni) csak 20asnál nagyobb karakterrel nem enged belogolni. A havidíjat meg majd az arcodba tolja a böngésződ minden egyes alkalommal amikor kilépsz a játékból.
  • Madmano
    #6750
    Nekem anno volt egy max-os melee karim.Aztán kezdtem egy necro-t.Szóval,ha nem volt meg 20-as a necro,most ingyen felhúzhatom az előbbi szintre,igaz?Másik:mennyi is a havidíj most?Kezdéskor azt hiszem olyan 3000-3500körül volt egy hónapra.
  • Tomy Lee
    #6749
    Félreérthető volt amit írtál én is csak lestem,hogy mi a probléma f2p-vel:)
    Nem is biztos,hogy feleslegesen vetted meg mert biztosan előnyökkel fog járni egy esetleges f2p start annak akinek régi account van(tehát egyszer már megvette játékot).
    Én még azon is gondolkozom,hogy befizetek mostanában mert mikor még játszottam akkor tetszett Rift csak gépem gyenge volt hozzá.Most az új PC-n biztos jól mutatna:)
  • Genesist
    #6748
    Nem lenne baj, csak ugye akkor feleslegesen vettem meg.
  • foxxi
    #6747
    És az miért lenne baj? ugyanugy megmarad a fizetős része ha már annyira költeni akaszr rá havonta. Igy nem értem.
  • Genesist
    #6746
    Most vásároltam meg a játékot. Nagyon remélem, hogy ez nem a F2P modell felé egy lépés, mert rossz előérzetem van. :(
  • Árnyjárok
    #6745


    Sziasztok!

    A RIFT Lite-tal időkorlát nélkül játszhattok ingyen, viszont maximálisan 20. szintig fejleszthetitek a karaktereiteket.

    A feltétel mindössze annyi, hogy regisztráljatok és letöltsétek a játékot.

    További jó hír, hogy a régi, már accounttal rendelkező játékosok is visszatérhetnek így ingyen, de ők is csak 20. szintig fejleszthetik karaktereiket.



    Kellemes játék a RIFT, és bízunk benne, hogy minél több magyar játékos kap kedvet hozzá.

    A RIFT Lite nagyszerű lehetőség, hogy hosszabban kipróbáljátok, és ha megtetszik, itt is tartson benneteket.

    Ha pedig Magyar Guildot kerestek, az Árnyjárók továbbra is jelen lesz!

  • MeoH #6744
    Pontosan nem tudom, hogy megy, de gondolom, mint wowban. Ha megutod a 20t nem fejlodsz tovabb.
  • RYO21
    #6743
    RIFT Lite

    Erről hallottatok már valamit? Miután eléri az ember a 20as szintet, tovább már nem lehet játszani?
  • Petko
    #6742
    Nem 'tom milyen játék ez de ránézésre sem tetszik.
    viszont TF2-ben kaptam valami sapkához kódot... ha kell valakinek, akkor üzenjen rám.
  • Kiflix
    #6741
    Üdvözlet.
    Aki szeretne jelentkezni Árnyjárok guildbe nálam már nem tud érdeklődni. Aki akarja megtalálja a honlapon, ameddig van.
  • kzsolt4444
    #6740
    Eladó, egy RIFT Digital Standard Edition account Február 2 ig fizetve.
    A main (50lvl)karakter, full epicbe öltöztetve,~300platinával, Rank3 as pvp gearrel. Ár megegyezés szerint.
    Érdeklődő email: [email protected]
  • Kiflix
    #6739
    Az Árnyjárók guild tagfelvételt hirdet, kifejezetten magyar játékosoknak. Social raiding guild vagyunk,jelenleg az Icewatch szerveren rontjuk a levegőt. Szeretnénk a magyar játékosokat összefogni, és közösen meghódítani Telara világát. Ha valakit érdekelne folyamatosan figyeljük az SG fórumot, illetve ingame kereshetsz bárkit.
    Honlapunk: http://arnyjarok.enjin.com/rift
    Üdvözlettel: Árnyjárók
  • Kiflix
    #6738
    Persze, hogy van belőle trial, ami 1hétre szól :)
  • Torzonborz
    #6737
    van belőle trial , nem ? megnézed aztán talán picit okosabb leszel.
  • Kiflix
    #6736
    Azt h érdemes-e megvenni a játékot azt te tudod nem döntök helyetted, jelenleg mi vagyunk aktiv magyar guild, raidelünk pvpzünk. Külföldiekből eléggé sokan vannak, itt aktivan lehet pug raidelni is /ami teszem hozzá igencsak normális/. Mi akik itt vagyunk élvezzük.
  • Szaruman
    #6735
    Ez nem volt válasz a kérdésre...
  • Kiflix
    #6734
    Szia Genesist!
    Jelenleg Árnyjárok az Icewatch szerveren tartózkodik, és nálunk folyamatosan tagfelvétel van, ha érdekel nyugodtan keress meg minket.
  • Genesist
    #6733
    Üdv.

    Érdemes még megvásárolni a játékot; játszanak még vele annyian, hogy élvezhető legyen? Eléggé szemezek vele, de a nemrég történt adatbázis törés után már nem vagyok annyira biztos.
  • foxxi
    #6732
    Nekem is. Sajna nincs az a potenciál a részemről benne, hogy fizessek havidíjat.
  • Tomy Lee
    #6731
    CE polcon figyel,csak f2p-re várva:))
  • foxxi
    #6730
    Majd megy ez is F2P-be
  • Kiflix
    #6729
    ..Ízlések és pofonok.. :)
  • Djuree
    #6728
    na mondom felnézek mi a helyzet. játszik még ezzel a szarral vki? 3000ft volt steamen karácsonykor, nem véletlen, nem is ér többet:) nálam 1 hétig kitartott, nagynehezen találtam rá vevőt...
  • Kiflix
    #6727
    Amik itt vannak kiírva guildek nem feltétlenül működnek már sajnos. Én jelenleg nem nagyon tudok életképes Defiant guildről.
  • ScarY MAN
    #6726
    Sziasztok!
    Szeretnék érdeklődni, hogy a Sagespire szerveren defiant oldalon a Hangoverbe, vagy más aktív guildbe lehet csatlakozni? Vagy bármely más szerveren defiant guildbe?

    előre is köszönöm
  • kisyoe97
    #6725
    Áhh közben megoldódott a probléme.. kicsit elnéztem a dolgokat.. :D
  • kisyoe97
    #6724
    Sziasztok!
    Nemrég letöltöttem a Rift trial verzióját..
    minden jól is ment, egészen eddig :S ..
    ugye letöltöttem a clientet, feltettem, és most jelentkeznék be a game-ba, de egy ilyen hibát ír.. : You are not authorized to play this game. pedig megcsináltam ezt a RIFT Mobile Authenticator cuccost is.. elvileg jónak kéne lennie, nem ? :S
  • Kiflix
    #6723
    Szia kisyoe!
    Felvettelek msn-re, nyugodtan írjál rám bármikor ha fenn látsz :).
  • radical
    #6722
    Ha valakit érdekel lvl50es mage Hammerknell raidelő full epicben 860 platinával, kb 300 plat értékű nyersanyaggal, több epic mounttal, collectors edition és egyéb petekkel, rengeteg achivementtel az írjon PMet. Steampike guardian oldal de transzferelhető akármelyik szerverre. Csak KP. Január közepéig van gametime befizetve.
  • kisyoe97
    #6721
    Áhh egész egyszerűen lenyűgöz !
    Nagyon megtetszett ez a játék, és úgy döntöttem a közeljövőben elő is fizetek. Viszont elkéne pár segítség, szóval ha nem esik nehezére valaki felvehetne msn-re. vagy akár xfire-re
    szóval msn: [email protected]
    xfire: benke72
    Ekőre is köszi. :)
  • Kiflix
    #6720
    Ugye jó szerveren nézed?
  • gyorsvonat
    #6719
    "Kiflie" nevű játokés nem létezik.
  • Kiflix
    #6718
    Ez szép és jó, ez neked is meg nekem is kedvező, mondom felvehetjük a kapcsolatot.. és megbeszélhetjük :)
  • gyorsvonat
    #6717
    Boltban vettem meg a játékot, eredetiben.
  • Kiflix
    #6716
    De ha gondolod egyeztetünk egy időpontot, vagy pedig feljössz TS-re és nyugodtan tudunk beszélni :)