8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Jeager
    #6795
    értem köszönöm akkor csinálhatok uj karaktert .
    tgf van ingame is vagy csak a honlapon kersztül ?
  • PROGEN1C
    #6794
    CSak az Árnyjárók van ,guardian oldalon.
  • Jeager
    #6793
    Sziasztok.
    Érdeklődnék , hogy Defiant oldalon van e magyar guild?
    Vagy már csak az Árnyjárok aktivak Guardian oldalon?
  • Varian
    #6792
    Köszi! Cd Galaxisban most akció van február végéig 4000ft. Trionnak is volt de arról lecsúsztam eh, pedig 10 euro volt csak.
  • Hofigalopp2
    #6791
    Igen ahhoz is jár tuti. De a Rift oldalán is most elég jó árban van. Szerintem olcsóbb mit Cd Galaxis. Ha jól látom 20 euró.

    https://eu.riftgame.com/en/products/buynow.php

    Az, hogy miért nem tudsz belépni, azt nem tudom, elvileg működnie kéne, én most léptem be account felületre.
  • Varian
    #6790
    Ha cd galaxisban megveszem a digitális verziót, azzal is kapok 30 nap ingyen játékot?

    Pár napja még betudtam lépni az account oldalamra, ma azt irja, ahogy rákattintok a bejelentkezésre, hogy az oldal nem megjelenithető, ie9-el és firefoxal is ugyanaz. Valakinek van ötlete mi lehet a gond? Válaszokat köszönöm!
  • PROGEN1C
    #6789
    A félreértések elkerülése végett :)

    Szerver : Icewatch
    Faction : Guardian
  • PROGEN1C
    #6788
    Icewatch
  • stromblast
    #6787
    Melyik szerveren találom meg az Árnyjárók guild-et?
  • Hofigalopp2
    #6786
    Igen, így 1 év után már nyilván unalamsabb szintezni. De megoldották a low-lvl instáknál is a looking for grouppal, hogy különböző szerverekről is csináljon partit, és így gyakran behív(az már nem olyan uncsi). A

    Másfelől a szintezés kb fele az eljutni 40ig, utána meg már ha mondjuk gildben vagy, ők tudnak segíteni instákon végigfutni, stbstb. Bár lehet ezt lowlvlnél is, de akkor még a questelés is gyors. Illetve, ha fenn vagy TS-en és beszélgetsz, közben azért nem olyan unalmas szintezni se.

    Wowban én is tapasztaltam ezt...dettó a kezdő területeken.
  • PROGEN1C
    #6785
    Az Icewatch Szerveren van játékos ,többnyire medium statusban van a szeró. Többek között ezért jöttünk el mi is a steampike -ról.

    Akit érkekel a TS címe az írjon rám PM -et.
  • Probatbicol
    #6784
    Ez ilyen sajnos, egyébként most hogy a WOW eleje is ingyenes, a múlkor valamelyik hétvégén nosztalgiából letöltöttem, én is azt hittem, hogy tele lesz virágot gyűjtögető 12 évesekkel, ehhez képest a 2 nap alatt kettő db emberrel találkoztam a NE kezdőhelyen, iszonyat kiábrándító volt, és ahogy mondod, különösen a régi emlékekhez képest.
  • Madmano
    #6783
    Értelek.csak abban voltam,hogy a Lite azért több embert bevonz a játékba.Meg a másik,ami az én "hibám":lehet,ahhoz viszonyítottam,amikor ezelőtt jártam arra.Viszont az azért kicsit unalmassá teszi a játékot,a fejlődést,hogy ahogy te mondod kevesen vannak az 1-40ig zónákban.Én például gondolkodok a most 16os necro-m továbbvitelén.De akkor ahogy írod,ha néptelenek az előbb említett részek,nem egy nagy élmény egyedül fejlődni,riftezni.Ok,hogy 50-en pörög az élet,de oda el is kell jutni...
  • Hofigalopp2
    #6782
    Azt nem tudom tudsz-e tovább menni mint Silverwood, de érdemlegesen biztos nem, mert Silverwood 20-21 lvl-el ér véget, ha normálisan questelsz.
  • foxxi
    #6781
    Ja, mivel az a terület megy lvl 20ig.
  • RYO21
    #6780
    Lite accountal csak Silverwood-ban lehet játszani?
  • Hofigalopp2
    #6779
    Igazából nem értem miért lennének lvl7-lvl20ig régióban sokan. Lassan egy éve megy a játék, van 4 class, már rég átlépett rajta mindenki aki rendesen játszik vele. 50esek rengetegen vannak, folyamatosan mennek pug raided, expert egyből behív a looking for grouppal, az 50es zóbák eventjei hajnalban is pörögnek. Pont tegnap/ma éjjel mi is szerveztünk Icewatchon pugos csapat Raidriftezni és 5 perc alatt megtelt. Egyre több player jön vissza magyarok közül is, Árnyjárókba mondjuk heti 2 új/régi main jön vegyesen. Szóval nagyon is él ez a játék :),és ne abból ítéljétek meg, hogy low lvl(1-40) zónákban 1 év után hány játékossal találkoztok.
  • Tomy Lee
    #6778
    Nem tudom sajnos,nem vagyok ott tag.Majd olyan lvl30+ tervezek belépni.Egyelőre bloodiron-al is szemezgetek még mindig de az se biztos,hogy maradok a játékban:DD
    Kérdezd Hofigalopp2-t ő azt hiszem tagja árnyjáróknak
  • Tomy Lee
    #6777
    Ja megvan már a marksman de kipróbáltam assassin-t és az is tetszik de az inkább pvp szerverre tudom elképzelni:)
  • Madmano
    #6776
    Nincs valami TS3 elérhetősége az Árnyjáróknak?Néztem az oldalukat,de regizni még nem szeretnék oda.A ts adatokat meg csak úgy adja....
  • Tomy Lee
    #6775
    Bloodiron shard-on vannak bőven csak ott meg állítólag Magyar guild nincs.
    Átmentem icewatch pve-re itt van Magyar guild viszont pár napja mióta játszok szinte senkivel nem találkoztam:D
    Be kellene tenniük f2p-be..
  • Madmano
    #6774
    Visszatértem a játékba.Igaz,egyenlőre maradtam a Steampike-on,meg a Lite verziónál.De basszus:elképesztően kevés játékost láttam....Nem kamuzok:kb. 2-3 óra alatt talán 3-5 játékos a Silwerwood-i részen.Bár mondjuk nem mentem be a nagyvárosba.Ott lehet,többen voltak.Eszembe jutott,mikor ezelőtt toltam,akkor volt bőven játékos...Kicsit szomorú ez...
  • Hofigalopp2
    #6773
    Ha egy classon akarod a kettőt csinálni, akkor Cleric vagy Rouge!
    Cleric ranged: inq, senti, caba.
    Meleehez nem értek, de vmi shamanos verzio.
    Rougenal rangednek tok jo a marksman, ranger, bard szintezni pl.
    Meleeben meg bladedancer brutalis.
    Emellett mindkét classal lehet tankolni is, szóval változatosan lehet velük játszani.
  • Tomy Lee
    #6772
    Távol és közelharcos dps class-t tudna nekem valaki ajánlani ill.Soul-t is azon belül,hogy későbbiekben mire menjek.Se pet nem érdekel(persze ha v.mi petes class a jó damage dealer akkor érdekel:) se az,hogy papír e karim és az se,hogy könnyű és mivel kellene szintezni.
    Köszönöm
  • Tomy Lee
    #6771
    ok,köszi
  • PROGEN1C
    #6770
    Ha aktíválod Gc vel az accountod akkor természetesen lehet több is egy shardon. +Minden karakter egy héten 1x tudsz bárhova transferelni.
  • Tomy Lee
    #6769
    2 karakter lehet 1 shardon úgy ha nincs befizetve?Van kettő icewatch-on(mondjuk fogalmam sincs,hogy kerültek oda mivel szerintem nem ott játszottam anno)de 20 felettiek.Hozzáadom GC-t akkor lehet több is?
  • radical
    #6768
    Ha valakit érdekel lvl50es mage Hammerknell raidelő full epicben 860 platinával, kb 300 plat értékű nyersanyaggal, több epic mounttal, collectors edition és egyéb petekkel, rengeteg achivementtel az írjon PMet. Steampike guardian oldal de transzferelhető akármelyik szerverre. Csak KP.
  • Tomy Lee
    #6767
    Olvastam most bővebben róla és valóban megfelelő lesz így pve szerver.Zerg tényleg nem hiányzik mert állítólag megy bloodiron-on.
  • PROGEN1C
    #6766
    Nem tudom mikor játszottál utoljára, de az 1.6 nál rengeteg a soulokat- skilleket érintő változás volt ,ami szinte teljesen megváltoztatta az addig használhatónak mondott buildeket.
  • Probatbicol
    #6765
    Igen, csodálkoztam is, mert a múltkor az ingyenes hétvégén nem volt senki.

    Én visszanéztem, jó volt bejelentkezni, egyből elkapott a hangulat. Egy 50-es rogue-om van, persze minden role lenullázva, vagy egy órán keresztül próbáltam elosztani a pontokat, de az az igazság, hogy így majdnem olyan mintha egy vett karakter lenne. Teljesen elfelejtettem mi micsoda és ez a rengeteg, sokszor egymást ütő skill nem segít, az volt az érzésem, hogy a kevesebb több lenne. Mire elosztottam a pontokat már nem volt kedvem játszani.
    Ha valaha újra kezdem, tuti új karaktert indítok.
  • PROGEN1C
    #6764
    És az Infernumban találtál online aktív tagot? :)
  • Probatbicol
    #6763
    Igen tényleg működik, később visszaköszönt a srác, már nem voltam bejelentkezve, és megkaptam üzenetben a mobilon :).
  • PROGEN1C
    #6762
    Én is pár napja tettem fel ,és nálam működik.A guildchatet tudod használni .ill. a friendlistben lévőkkel is tudsz chatelni.
  • Probatbicol
    #6761
    Kipróbáltam az androidos Rift mobile-t, az 50-es karakterrel is be lehet lépni az inaktív accounton, lehet(ne) csetelni, az más kérdés, hogy nincs kivel. Bár mutatott egy online tagot az Infernumban, de vagy nem figyelt, vagy még nem működik jól, mindenesetre nem válaszolt.
  • foxxi
    #6760
    Viszed tovább.
  • stromblast
    #6759
    Szóval a lényeg: Ha megveszem tudom továbbvinni a a karimat? vagy új acc-ot kell csinálnom?
  • stromblast
    #6758
    A trial accountommal, felhúztam a karimat lvl 20-ra és megtetszett a játék. Meg akarom venni: Kérdés: Ha megveszem az accountomon belül csak beírom a kódot és már "teljessé" is vált a játék?

    Tomy Lee gc elérhetőség érdekelne. Jöhet privibe. thx!
  • Hofigalopp2
    #6757
    Szerintem PVE shardon is tudsz pvpzni, mert vannak pvp riftek, warfrontok, questeles kozben meg nem szivatnak. De be tudod rakni magad tamadhatova, meg vannak ilyen defik is és akkor egymast lehet ütni(eventeken mindig van egy csomo ilyen).
  • Tomy Lee
    #6756
    GC-t vettem 5600-ért 60 napos se posta semmi.Tudok linket ha érdekel,megbízható több éve probléma nélkül minden(pár óra és megvan a GC).