8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Tyrpak
    #6875
    Biztos volt már, de azért jó tudni:

    Ha régi játékos vagy, akkor kérni fogja hogy változtasd meg a jelszót, és a titkos kérdéseket (meg kapsz egy coin lockot mert ismeretlen ip-ről beléptél)

    Viszont ezért cserébe kapsz 3 nap játékidőt, amivel meg tudod nézni, hogy mi változott a játékban.
    Vagy csak kapsz egy ingyen hétvégét. :)
  • PROGEN1C
    #6874
    Nincs mit ! Esetleg előfordulhat még azoknál akik régebben játszottak ,és most előveszik ,hogy meg kell majd változtatni a jelszót.Pár hónappal ezelőtt volt valami ilyesmi ..
  • Tomy Lee
    #6873
    De az volt köszi!Sikerült is feloldani.
  • PROGEN1C
    #6872
    Nincs coin lock?
  • Tomy Lee
    #6871
    Miért nem enged karaktert törölni?
    "the request to delete the character was invalid"
  • Hofigalopp2
    #6870
    A tegnapit igen, hagyjuk. Sajnos most rengetek az új tag, hétről hétre van olyan aki először jön a raidre. A kitakarítás elsősorban a vezetőkre értendő, akik a taktikot is tudják, át tudják adni az újaknak--> nem kell heteket a boss megismerésével tölteni. Sajnos sok rége ember ment Swtor-ba, hagyta abba, stb. Szerencsére jönnek az újak. Most kezdtünk újra raidelni kb 4 hete. Előtte volt egy elég hosszú szünet.
  • Tyrpak
    #6869
    Egyelőre az volt a cél, hogy a trialt legjobban élvezzük, és hogy mindezt pvp-ben, meg a másik oldalon, amit még nem ismertünk.

    Az 50-eseket guardian oldalon hagytuk, én pl a sajátjaimat már bevittem az Árnyjárókba.

    Tegnapi raidből nem teljesen látom, hogy hogyan sikerült a többit kitakarítani, de remélem csak kivételes eset volt.
    Nekem személy szerint major upgrade volt az a két fegyver, amit kaptam, és nagyon hálás vagyok érte.

  • Tyrpak
    #6868
    Weboldal azóta nem megy, hogy Rio nem fizeti mert minek :)

    Régiek közül Rio, Helior, Shaka, akiket ismerek.

    De a "bohóckodás" egyelőre még igaz rá, mert mint írtam, nem újra előfizetésről van szó, hanem trialról.
  • Hofigalopp2
    #6867
    Részemről is Ámen, csak ne rombolja utána senki itt a játékot, hogy szar, kickelnek a partyból, unalmas...és olyanokban esetleg bizonytalanságot keltve ezzel akik épp itt találnak rá sg-n és terveznek belevágni. Mert igenis PVE-ben talán NR1 game most a piacon. Csak persze kell hozzá ember.
  • PROGEN1C
    #6866
    Ámen :)
  • Tomy Lee
    #6865
    Még nem is ugyanazon a szerveren tervezik guild-et mint ahol ti vagytok sőt egy kimondott pvp szerverre Defiant oldalon.Nincs ezzel semmi gond.
    Alap,hogy kell Defiant Guild is mint ahogy az kezdésnél is volt.
  • PROGEN1C
    #6864
    Nem nagyon tudnék ,olyan előnyt mondani ami ,valamelyik Faction felé billentené a mérleg nyelvét, épp ezért talán tényleg célszerűbb lenne a Guardian oldalon szervezni bármit is. Tiszteletben tartom azt ,ha valakinek más elképzelései vannak egy Guildről ,vagy életre akar hívni akár egy új ,akár egy régi csapatot ,és nem beolvadni szeretne valahova.Nem gondolom azt sem ,hogy ezért rivalizálni kéne egymással ,vagy rossz viszonyba lenni.Ebből pedig egyenesen következik az ,hogy akár lehetne szervezni közös raideket.Úgy hiszem ez lenne a közös érdek ,és a célravezető.
  • Hofigalopp2
    #6863
    Csak egy elméletet had engedjek meg :)!

    Szóval az árnyjárók guild már egy jó ideje próbálja a magyar új illetve visszatérő játékosokat összefogni egy guildben és ez egész jól alakul is. Aktívan raidelünk, csináljuk a raid rifteket, experteket stb. Ehhez nyilván ember kell, de a létszám is alakul. Különböző időpontokban olyan 25-30 aktív tag van most a guildben. Ugye jelenleg van a játékban 6 raid insta, abból mi 5öt teljesen kitakarítottunk és HK-ból 2 boss is már lement. Nyilván a kihívás már HK lenne, illetve majd a megjelenő Infernal Dawn...de ehhez nagyobb játékosbázis kell. Na itt szeretnék arra kitérni, hogy ha jól emlékszem az Infernum Guardian oldalon működött mint magyar guild ergo, van 50es karaktere sokatoknak. Ha esetleg újra kezdenétek a játékot, nem lenne egyszerűbb/célszerűbb ezt guardian oldalon tenni és akár játszani az end contentet? Mint inkább páran defiant oldalon elbohóckodni...

    Nem flamet akartam ezzel indítani, csak talán páran nem tudtok, hogy miként is működünk, illetve hogy egyáltalán működik egy guild Icewatch Guardian oldalon.
  • Tomy Lee
    #6862
    Más stílus de azt nem lehet mondani,hogy jobb.
    Defiant guild bloodiron-on legjobb választás az egy nagyon jó szerver.
    Ha úgy alakul mindenképpen jövök én is.
  • radical
    #6861
    kik vannak ott a régiek közül?
    weboldal mióta nem megy?
  • Tyrpak
    #6860
    Egyelőre trial szinten, újra alakítottuk az Infernumot a Bloodiron (PVP) szerveren, defiant oldalon.
    Azt még nem tudom, hányan fognak előfizetni is, de több swtor játékos is nézi... hogy mennyivel jobb játék a Rift.
  • whisper
    #6859
    Oksa köszi majd megyek ha tudok ,de megvan változtatva email cím password meg minden és akkor se. az oldalra felenged de a gameba nem. na mind1 próbálom
  • Hofigalopp2
    #6858
    Pontosan ezt a serial key-es dolgot nem értem. Ha régi az accountod akkor egyszer jelszavat kell változtatni az account felületen, és aztán tudsz majd csak belépni. Egyébként Icewatch serveren Guardian oldalon van az Árnyjárók.
  • whisper
    #6857
    A Mások problémám, hogy a accontba beenged az Authenticator Serial Key-emmel ,de a játékba nem enged be. ez mért is van?
  • whisper
    #6856
    Sziasztok meguntam a WOW-t és vissza akarok térni. melyik server és melyik oldalon találok magyar guildet magamnak pontosan?
  • Hofigalopp2
    #6855
    Douzer már ne is haragudj, de ha megnézted volna, hogy amikor indult a rift, akkor is csak 1 magyar defiant guild volt a 4 guardiannal szemben. Annyi magyar játékos maradt, illetve jött vissza köztük magam is, hogy a guardian oldalon egy guild aktívan tud működni. Igazából én fenn tartom még mindig, hogy mint magyarok mint külföldiek egyre többen jönnek (vissza) riftezni. Minden héten kapunk 2-3 applyt.

    Az, hogy magyarok közül van 1-2 különc, aki mindenképp defiant akar lenni...hát akkor legyen. Egyedül én sem élvezném a játékot az mondjuk igaz.

    f2p szerintem nem lesze mostanában, de azt gondolom egy játékért amit szeret az ember 12 euró nem egy nagy összeg. Nem egy Age of conan, ami játszhatatlanra sikerült...normális update, support működik ezért a pénzért. Most jön az 1.8, új raid stbstb.
  • Tomy Lee
    #6854
    Ha f2p lesz jövünk sokan!:)
  • dooz3r
    #6853
    Akkor keresek valami másik játékot.
    Valami igaza mégiscsak lehet stormblast nak ha mindenki otthagyta ezt a játékot.
  • radical
    #6852
    nincsenek.
  • dooz3r
    #6851
    A defiant oldalon keresek magyarokat tök mindegy melyik szerveren
  • PROGEN1C
    #6850
    Az Árnyjárók van mint Magyar guild Guradian oldalon és az Icewatch szerveren
  • Tyrpak
    #6849
    Gondoltam megnézem az ingyenes Riftet (ha már fél éve felé sem néztem), erre a jelszó változtatás kapcsán Trion megdobott 3 ingyen nappal...

    A kérdés az lenne, hogy vannak még magyarok Guardian oldalon?
    Esetleg régi Infernumosok?
  • foxxi
    #6848
    Ennek nagyon örülök. Na ha kijön az a 1.8 egyből befizetek. Kiváncsi lettem
  • PROGEN1C
    #6847
    A helyed megvan ,csak gondolom éppen " szunnyadsz " :))
  • foxxi
    #6846
    Köszi! Élni fogok vele
  • PROGEN1C
    #6845
    Várunk szeretettel :))Hamarosan 1.8 rengeteg újdonsággal :)
  • foxxi
    #6844
    Nos igen. Én is pölö olyan vagyok hogy első körben ( mintha singe game-et nyomnám ), magam szeretek MINDENT felfedezni ( ha pedig valami nem megy ott a wiki ). Majd ha elérem a megfelelő szintet, akkor kezdek el kérdezősködni és informálódni ( + én már vagyok olyan öreg hogy a fontos dolgokat le is írom ), Igy ha ugy érzem mindent teljesítettem amit szerettem volna, jöhet az igazi játék. Majd hogy véletlen se unjak bele, ott az altok lehetősége ( ami a rift talent megoldása miatt igencsak szórakoztató tudott lenni ). Én egyszerűen azért hagytam abba anno, mert a kedvenc mmo-m új tartalmat kapott és azóta is mágnesként marasztal magához.

    De még megvan a Rift és tervezem hogy a nyár közelén visszatérek és tovább ölöm az időmet a kedvenc mágusomba
  • PROGEN1C
    #6843
    Igazad van .Ez nyilván mindenkire rá van bízva !Egy játék megismerésének a varázsa pedig mindig egy nagy élmény ,amit nem kell ,de valljuk be nagyon nem is lehet befolyásolni..Valaki kérdez - valaki nem.Valaki rájön dolgokra- valaki nem. Valaki tudni fogja a dolgokat - valaki nem .
  • PROGEN1C
    #6842
    Sajnos tartok tőle hogy ez az igazság :)
  • foxxi
    #6841
    Szerintem, vélemény az amit mondott és aki ki akarja próbálni annak ott a trial ( én sem egy 50est kérdeznék egy számomra ismeretlen játékról, hanem magam jönnék rá ( + net esetleg ).
  • PROGEN1C
    #6840
    Egyébként meg már múltkor fel akartam ajánlani , ha írsz egy privátot akkor megadom a TS szerverünk elérhetőségét ,és téged mint a defiant oldalon lévő Magyarok képviselőjét ,Guildleaderét szivesen látlak ,és ha kell megbeszélünk kérdéses dolgokat..legyen az taktika ,vagy bármi ami nem teljesen "tiszta"..nem hinném hogy nálunk a leaderek elleneznék ezt ! Ennél többet nem tehetek :)
  • sanyiiiii
    #6839
    "annyit raideztem, hogy már dögunalmas volt, mindenféle extra planar cuccot megvettem, aminek ereedményeképpen raidezni már nem is volt túl sok értelme"

    Azt hiszi hogy a planar gearek a raid loot, tehát valószínűleg raid instában nemhogy még nem volt, de nem is tudja hogy léteznek :).
  • PROGEN1C
    #6838
    Sajnos - nem is kicsit - az elbeszélésed alapján érezhető ,hogy nem sok fogalmad van a játékról..és úgy alkotsz véleményt valamiről ,hogy nem ismered.. megpróbálnék végigmenni a dolgokon : Az 50-es szint elérése a játékban nem sok mindent jelent ,mert innen indul a játék gyakorlatilag..Tudjuk azt(feltételezem)hogy továbbra is jön az Exp és azt a planar attunmentre ( U gomb)lehet költeni.. evvel egyedivé téve a karaktered...és tovább specializálni
    Azt pedig, nem tudni ,hogy a ruhákra és bizonyos tárgyakra lehet enchantot tenni,az ne haragudj ,de több mint tájokozatlanság !El tudom ,képzelni micsoda teljesítményre lehettél képes expertekben ill. raideken ,és most már nem csodálkozom azon sem a " sok bunkó 50+ -os" ,néha " furcsán" viselkedett.A lehetőségek (enchantok) nem kiaknázása , + a taktikák nem ismerete ,egy elég csinos egyveleget alkot ahhoz ,hogy kiakassz 1-2 olyan embert ,akik épp jókedvükben nem wipefestre indultak..Ezeknek fényében a te raidelésede már ki sem térnék mert értelmetlen ...aki egy expertben elvérzik annak különösebb keresnivalója nincs raiden... minden esetre azért szívesen venném tőled hogy ha leírnád hogy miylen raideken vettél Te rész?? Csak nem az Instand Adventurokra gondolsz??o.O vagy a 2 személyesekre...szóval kíváncsi lennék melyik 10 illetve 20 fős raid instákban voltál amiket te már úgymond meguntál? Azt hiszem itt az ideje hogy befejezzem a mondókámat ,mert sem megsérteni nem szeretnélek ,sem pedig értelmét nem látom a további fejtegetésnek..Részemről aki már régen játszom a hozzászólásaid alapján rögtön lejön nem ismered a játékot !!!.
    Természetesen a játékban sokkal több van az általad ismert contentnél.ÉS a Trion rekord sebességgel fejleszt!!A rövidke kis regényem megírásának csak egyetlen oka van, mégpedig az , hogy akik új játékosok ,vagy kipróbálnák ,ne egy félinformációkból táplálkozó iromány alapján itéjék meg !
    Neked azért sok sikert a továbbiakban !
    PEACE
  • stromblast
    #6837
    1: Azért volt idézőjelben a kijátszottam, mert tudom, hogy nem pörgettem ki, hiszen egy mmo-t igazán ki sem lehet játszani...
    2: én kb. másfél hónapja vagyok 50+os...kíváncsi vagyok, hogy te 1 hónap múlva is ugyan ezt fogod mondani, hogy csak az elejét kapirgálod? Amikor végigjársz minden dungit, a raidekkel meg már egyenesen tele a t*köd??? Nekem az már pénzt nem ér meg, hogy 1-1 mégjobb cuccért loggoljak be a játékba.
    3: Igen, speciel én nem találkoztam a tuningolás lehetőségével...biztos én nem fordítottam elegendő időt a játék megismerésére...de mint ahogyan írtam is ÉRVEKET várok, nem pedig az ilyen..ez minden elárul rólad..tipikus kocka hozzászólásokat...Egyébként, mint ahogyan írtam a játék tetszik...de az endgame tartalom számomra unalmas...hiszen ugyan azokat csinálod újra és újra...Túl hamar lehet elérni a max lvl-t és emiatt a játék egésze gyorsan unalmassá válik...Ha pl. 50-es szint után meg kellene csinálni x mennyiségű expert dungit, riftet, raidet, pvp-t és utána új területen kezdődne a játék másik fele hogy 50-ről mehet 100-ra akkor egy szót sem szólnék...de így úgy néz ki nálam is cancel lesz :D...
  • empie
    #6836
    "A másik hiányosság, bár ezt lehet csak én nem vetem észre, hogy nem lehet tuningolni a ruháinkat...kövezni, upgradelni vagy akármi... "

    Ez a mondatod mindent elárul arról,hogy te 2 hónap alatt mennyire pörgetted ki a játékot.

    Felét nem láttad annak ami valójában a játékban rejlik. 3 hete vagyok 50-es de még csak az elejét kapirgálom annak amit az expertek,riftek,raidek,masterek nyújtanak. De ahogy mondtam ez a mondatod mindent elárul arról,hogy mennyire is "játszottad" ki ezt a játékot.