8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Icewind
    #6915
    ugye nem gondolod komolyan, hogy annyi idős lenne?
  • PROGEN1C
    #6914
    Icewatch
  • PROGEN1C
    #6913
    Szia ! Icwatch- Guardian
  • Ackronikon
    #6912
    sziasztok!

    Jó pár hónap kihagyás után tértem vissza a játékhoz. Kb melyik szerver és melyik oldal ahol van pve élet? Elnézést ha hülyeséget kérdeztem csak anno ezzel elég sok gond volt.
  • Szaruman
    #6911
    Azért 40-45 évesen ez gáz :D
  • Icewind
    #6910
    biztos skizó.....az ilyen embereket messze el kell kerülni....

    Bár jó lenne, ha saját maga döntene úgy, hogy nem írogat többé ide. Kíváncsi leszek a következő húzására.
  • Árnyjárok
    #6909
    dooz3r, miért kell itt több néven irogatnod a butaságokat és társalognod öngamaddal?

    Beteges, amit csinálsz...

    Az SG Fórum olvasói, nem hisszük, hogy kíváncsiak erre.

    Örülj, hogy a Defiant oldalon van még kivel játszanod, és javasoljuk, ne élj vissza a bizalmukkal...

    Szembesítésként és a téma lezárásként, képek a mindenki számára hozzáférhető profiljaidról:





  • dooz3r
    #6908
    1 hete játszom kb . Eljutottam volna hozzájuk ha engedték volna.
  • dooz3r
    #6907
    Tegnap előtt jöttem át a defiant oldalról mert nem igen járt már oda senki a régiek közül. Ráadásul az árnyjárók mumble szerverén voltunk elszállásolva. Ha van karid sötét oldalon akkor ugorj át és kérdezd meg Methyl t vagy Pegazus -t hogy Soundblaster ott játszott e velük. Engem fognak igazolni.

    Ha ez ilyen macerás akkor maradjatok inkább magatoknak

  • Tyrpak
    #6906
    Nem az értelmi szintedet szeretném bírálni, de

    Mi a f...ért nem csinálsz egy /who-t? Guild név: arnyjarok

    Nekem kb 5 perc volt mire "kapcsolták" Ammune-t, tovább 10 perc a jelentkezési űrlap kitöltése :)
  • Árnyjárok
    #6905
    Dooz3r, ajánljuk figyelmedbe az alábbi hozzászólásokat...
    de nevezhetnénk Illegalnak/Inter15nek vagy Maxton/Aker/Kraftverk stb...
    ki tudja még hány néven nyomulsz...

    Engedd meg, hogy idézzek Tőled: "Már mindenki komplett idiótának tart"






  • dooz3r
    #6904
    Lassan megunom az árnyjárok keresgélését a szerveren . Már mindenki komplett idiótának tart mert magyarul keresem őket. Legalább válaszolna valamelyikük.


    Ign:

    Mnemonic
  • sanyiiiii
    #6903
    Ha már ti nem álltok szóba vele legalább magával hagyjátok már beszélgetni egy jót :D
  • Hofigalopp2
    #6902
    Már reggel láttam telefonról, hogy mit produkáltál itt fórumon Maxton/Aker/Kraftverk ki tudja még ki...Szánalmas!
    Arra a shildes sztoridra emlékszem. Délelőtt 11kor kérdezted tud-e valaki gyártani, mi mondtuk hogy SENKI aki online! Viszont linkeltünk neked Ah-ból, hogy mit vegyél meg kb. 20 aranyért.
    Fae-ba meg én mentem le tankolni veled, amikor Manyo, Mapo is jött...
    Szánalom amit összehordasz itt...Akerral szintén posztoltál csatin, hogy magyarokat keresel. Én írtam, bevettünk mert azt állítottad az első karaktered. Azzal szintén kiléptél pár nap után. Mondjuk gyanús volt már a szinte teljesen egyforma forum apply... S

    SZERINTED MI HÜLYÉK VAGYUNK?

    Ez az önmagadnak írogatsz meg a legszánalmasabb dolog...
    Legalább más stílusban írnál :D, tennéd a vesszőket stb...
  • PROGEN1C
    #6901
    44 Paragon
  • PROGEN1C
    #6900
    Így van !Ki kell próbálni többet is és tesztelgetni .
  • sanyiiiii
    #6899
    "hogy dual-wielding legyen max szinten is ezt szeretném használni esetleg two-handed"

    Ebből nekem az jön le hogy alapvetően dual wieldelni szeretne.

    44/20/2 a dual wield build
    38/26/2 a top dps build, de ahogy te is írod ez egy 2h build ami rangedre használ csak dual wieldet

    De a legjobb úgyis az ha mindkettőt kipróbálja és maga dönt hogy melyik tetszik neki.
  • Szaruman
    #6898
    13kért kb fél éves előfizetést kap az ember :)
  • PROGEN1C
    #6897
  • Tyrpak
    #6896
    Lemaradt: Akciósan 3990 a CD Galaxisban
  • Tyrpak
    #6895
    És én még azt hittem az swtor fórum után már nem tudnak újat mutatni, de mégis...

    Másrészt: Rift 13K értékben? Biztos troll.
  • PROGEN1C
    #6894
    TE most komolyan 2 nicknéven belogolsz és magadnak válaszolgatsz?? :DD Hát apám...:D 4 x vettünk fel ,és 4 x léptél ki a guildből...gondolod megkapod az 5. lehetőséget is?? Tévedésben vagy! nyugodtan add el az accodat..
  • PROGEN1C
    #6893
    A 44 pontos paragon is alternatíva igen. A 38 pontos build jelen pillanatban a top dps (1.7) ami úgy van kitalálva hogy a makróban beírt equipcserével váltogatva használható. Mivel a 2H fegyóval közelharcban nagyobbat sebzel,de lehet olyan szitu ugye hogy el kell távolodni a célponttól (Aoe, stb),ekkor jön képbe a Dw.DW vel távolról is tudsz sebezni .Ügyesen megmakrózva (euipcserékkel)a 38 pontos build brutál dps.
  • Tomy Lee
    #6892
  • inter15
    #6891


    -Segítene nekem valaki XY questben ?
    -Nem
    -Megmutatná valaki hogy kell FAE ben tankolni ?
    -Nem
    -Csinálna nekem valaki egy lvl20 körüli pajzsot kifizetem ?
    - Vegyél magadnak
    -Légyszi csak egyszer vigyen be valaki FAE ba.
    - Mi nem azért vagyunk itt hogy szintezzük a karidat

    Ezt a hozzáállást csak erős csúsztatással lehet esélynek nevezni. Én sem értem miért akartam görcsösen hozzátok tartozni. Teljesen értelmetlen dolog volt.



    Tehát eladó egy Rift Collector account 62 nap játékidővel , esetleg SWTOR accra cserélhető 13K értékben.


  • dooz3r
    #6890
    A lvl 4-29 en próbálkozom egyenlőre eredmény nélkül. Mára ráhagyom mert berekedtem :)
  • Árnyjárok
    #6889
    Illegal, ismét hoztad a formádat, nem is értem, miért adtunk neked annyi esélyt! ;-)
  • Árnyjárok
    #6888
    Dooz3r, milyen chaten érdeklődtél?
  • inter15
    #6887
    Megnyugtatlak (vagy elszomorítalak ) ha esetleg tag leszel akkor sem lesz másként.
  • dooz3r
    #6886
    Annyit szeretnék kérdezni , általában hányadik kérdés kérés után szokták az árnyjárók észrevenni , hogy valaki jelentkezni szeretne hozzájuk, ne adj isten segítséget szeretne tőlük kérni . Két napja kiabálok a chat-en ,de még soha nem méltattak válaszra sem . Igaz botor módon elárultam az elején , hogy most kezdtem és még kicsi vagyok.
    Tuti ha valami fikát nyomnék ki a chatre egyből ugrana vagy 10 :)
  • sanyiiiii
    #6885
    38-26-2 az 2h build
    44-20-2 a dw build
  • Tomy Lee
    #6884
    thanks
  • PROGEN1C
    #6883
    38paragon-26champion -2riftbalde
  • Tomy Lee
    #6882
    Chloro-lock biztos jó lesz arra átteszem majd köszi.
    Warrior-nál az lenne a lényeg,hogy dual-wielding legyen max szinten is ezt szeretném használni esetleg two-handed de shield-es warri nem érdekel.Erre mit tudnál ajánlani?Most nem az érdekel,hogy op legyek vele hanem csak ilyen stílusba akarok játszani,tankolás se érdekelne vele:)
  • Hofigalopp2
    #6881
    Nyilván szerencsére :)! ^_^
    Működik, fejlődik a guild, persze van még hova :)!
  • sanyiiiii
    #6880
    Most sajnos vagy szerencsére hogy ott vannak az újak?:D
  • PROGEN1C
    #6879
    Kis szintem a champion-paragon még jó..Késöbb változni fog majd ahogy növekszik majd akkor respecceled.A mage-nél meg szerintem nézz körül inkább a chloro-warlock tájékon.
  • Tomy Lee
    #6878
    Kis szintü mind a kettő olyan 15 körül.Azért kérdezem mert folytatnám őket akkor inkább nem törlöm ha jók pvp-re
  • Tomy Lee
    #6877
    Van egy Paragon-champion meg egy idéző mage.Megállják helyüket pvp-n?Wpvp-re is jók?
  • PROGEN1C
    #6876
    Ja és még valami eszembe jutott ami fontos lehet ! Aki jelszót cserél:A procedura időkorlátos, tehát megváltoztatod a jelszót várod a válaszemailt ,visszaigazolod a linken .. erre van fél óra vagy 1 óra... ez normális esetben teljesen jó.Ellenben az egyik szolgáltatónál ezek a levelek nem kerülnek vissza időben ,a trion meg zárolja az acc-ot , és lehet vívni angolul a supporttal. Több guildtársunk is beleesett ebbe a csapdába .Privátba leírom a szolgáltató nevét , hogy időben ki tudjátok cserélni az email eteket ,de itt nem akarok negatív kampányba kezdeni...