8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Hofigalopp2
    #6955
    Igen fizetős, ugyanis 2 havonta jön ki 1-1 nagyobb content ingyen. Úgy mint új raid, terület, szakmák, stb. A játékban sok a player, amiből gondolom arra lehet következtetni, hogy a játék jó úton halad továbbra is. Miért lenne ingyenes, és ezzel együtt micro paymentes. Sokkal tisztább havonta pár eurót kifizetni és tudni, hogy folyamtatosan dolgoznak azon, hogy jobb és jobb legyen a Rift.
  • PROGEN1C
    #6954
    Értem,köszi! NEm, tudomásom szerint nem aktívak már ,vagy per pillanat.
  • vear
    #6953
    Az "Adminisztrátok figyelmébe" topicba írhatsz. Ha vállalod hogy karbantartod a topicot, akkor megkérheted magadra a jogot, különben meg megírod nekik, hogy mi legyen fent. A többi guild már nem is aktív, igaz?
  • PROGEN1C
    #6952
    Hasznos lehetne,de nem tudom kinek van ehhez jogosultsága?
  • vear
    #6951
    >Árnyjárók **-Icewatch-** Guardian

    Nem kéne akkor a topic címet kijavítani? Ott Steampike szerepel, nem csoda hogy nem vagytok a guild listában.
  • PROGEN1C
    #6950
    Szia! Van felvétel.Mostanában Mage és Cleric a "hiánycikk" ,de szerintem játssz avval amivel a legnagyobb kedved van !!!
  • Tomy Lee
    #6949
    Igen,sajnos:)
  • Bandeeka
    #6948
    Még mindig havi díjas ugye ?
  • Bandeeka
    #6947
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni az Árnyjárókat van e hozzájuk tag felvétel és ha igen akkor milyen buildre lenne szükség. Amikor megjelent a Rift akkor játszottam vele ma poroltam le, hogy megnézem mi változott benne. Sok munka mellett nem igen van időm a játékra de amikor tudok szeretnék 1 jó közösségbe játszani.

    Üdv
  • PROGEN1C
    #6946
    Épp ,ezért mondta a kedves "kollega" :) ,hogy gyere Guardian oldalra... Feljössz TS re és mindenben kapsz segítséget.. hogy,és hol érdemes szintezni ,milyen buildekkel ...etc. Gondold át.. Árnyjárók -Icewatch- Guardian :)
  • riddik18
    #6945
    sajna még nem tudok eröt venni magamon még 1 50 kari huzasahoz 0rol 50 ig egyedül majdnem 1 honap volt most kezdtem felét nem értem sajna a játéknak a nyelvtudás miat föleg
  • Hofigalopp2
    #6944
    0-50re felhúzni egy karaktert az kb 2 és fél nap played time. Utána elérni HK ready szintre az még legalább 10 nap played time. Ergó ebben a játékban a lvling nem túl számottevő részt tesz ki. Gondold végig, ha szánsz 1 hetet a lvlingre utána egy normális, aktív guildben játszhatsz. Nem egy olyan van itt aki defiantként kezdte, és van is neki ott 50es karaktere.
  • PROGEN1C
    #6943
    Szerintem egyszerü a dolgod.. : Rákeresel a guildre : Turul Task Force
  • riddik18
    #6942
    defiantos kolegák nem nagyon lesik a forumot ugy nézem de seaj edig is el voltam azert egyedül is csak a felét nem értem a dolgoknak sajna
  • riddik18
    #6941
    50 defiantos vagyok nincs kedvem meg 1 karit csinalni azért keresek defiantos embereket de agrenten még nem találtam
  • PROGEN1C
    #6940
    6 sorral lent :) #6933
  • riddik18
    #6939
    le szedtem és ujra raktam egyböl jo a kérdés már csak az meik szervere transfereljek defiant vagyok és magyarokat keresek defiantba
  • vear
    #6938
    Még mindig server maintenance van, amit még az éjszaka be kellett volna fejezniük.
  • riddik18
    #6937
    CSak engem nem enged be vagy esetleg most mast se el megy 89% ig a be töltés és ki irja hogy disconnected from server.bal sarokba kisbetüvel meg 126:sent protokol version ennél a résznél akad el :(
  • riddik18
    #6936
    át mennék egy szervere ahol vannak esetleg magyarok defiant oldalon meik szerveren találhatok esetlegesen?
  • Hofigalopp2
    #6935
    Hogy haladtok Defiant oldalon :)?
  • Hofigalopp2
    #6934
    Engedj meg 1-2 tanácsot:)!

    Szóval Defiant oldalon sosem volt igazából raidelő, komolyabb magyar guild. Legalábbis én így tudom, azaz még a headstartnál sem. Ergo, valószínűleg nem lesz sok újraaktivált játékos aki esetleg vissza is térhetne.
    Mi guardian oldalon raidelünk folyamatosan, de igaz ami igaz, a 20as raidekre vinnünk kell 3-4 pug playert. Több mint 20 aktív játékos van, de valahogy sosem sikerül együtt online lenni. Illetve szerintem, ha pl. guardian oldalra csatlakoznátok és netalán hozzánk, biztosan sokat tudnánk segíteni a t1 raideken. Konkrétan wipe nélkül végig mehetnénk rajtuk és hamar fel tudnátok zárkózni.

    Tehát ha raidelni akartok akkor lényegében szerintem halott ügy defiantként kezdeni.

    üdv, Bella
  • captcm
    #6933
    Sziasztok!
    Pár hónappal ezelőtt kezdtünk a Rift-tel játszani, mint 5 fős baráti társaság - ex WOW-osok - a Defiant oldalon. Jó lett volna találni egy magyar guildet, de nem igazán találtunk és ahogy olvasom az előzményeket nem is fogunk. Így alapítottunk egy guildet mi az Agrent szerveren, megpróbálunk összehozni egy raid képes csapatot. Ha esetleg valaki szeretni hozzánk csatlakozni várjuk szeretettel a Turul Task Force-ba. Viszont ha nem jön össze a létszám akkor reroll és megyünk az Icewatch-ra.
  • Jaws
    #6932
    Eladó egy üres rift account. Alapjáték + history + collector + 35 nap.
    Ha érdekel valakit keressen meg privátban
  • MeoH #6931
    magyar szam, de atkapcsol majd USAba. Szoval szamits arra, hogy angolul kell beszelni. Csak belfoldi hivast fizetsz.
  • Hofigalopp2
    #6930
    https://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/478/kw/phone/session/L3RpbWUvMTMzNDk5NTI5MC9zaWQvYVVEbkdhV2s%3D

    Hívd fel őket, van magyar telefonszám is!
    Hungary (361) 700-8683
  • BoneDragon
    #6929
    Sikeresen elfelejtettem a jelszavamat, pass resetnél meg kér 2 titkos kérdést amit szintén elfelejtettem. Supportnak meg csak azután tudok írni, hogy bejelentkeztem az accomra. Ilyenkor wtf?:)
  • Ackronikon
    #6928
    1.8 fent na nézzük. Sajnos én is úgy érzem hogy az swtor-nak annyi és a riftben annyi mindent lehet csinálni hogy itt most élvezem
  • Tyrpak
    #6927
    Én már függő vagyok, valamelyik mmo -nak mindig lennie kell.

    Most egy ideig ez megint a Rift.
  • Probatbicol
    #6926
    Viszont megjelenésig minden hónapban játszhatok egy hétvégét vele, és mert leginkább hétvégenként van időm, másra már nem éri meg befizetni.
  • Tyrpak
    #6925
    Úgy érted, ha nem jönne legkorábban három hónap múlva...
    És még a 06.26. sem biztos, csak egy tipp.
  • Probatbicol
    #6924
    Én csak trialozgatok, de meglepődtem, hogy az Icewatch-on milyen sokan vannak Sanctumban, majdnem mint a fénykorban.
    Minden belépésnél ledöbbenek egyébként, hogy milyen szép ez a játék.
    Ha nem jönne a GW2 lehet, hogy befizetnék újra.
  • Tyrpak
    #6923
    1.8-at "kipróbáltam", kb végleg meggyőzött, hogy a Bioware játéka felejtős.

    Elmentem Ember Island instant adventure-re, guilddel crafting rifteket farmoltunk, aztán horgászni, megcsináltam új eventhez az új napi küldiket, és végül egy méretes zóna invasion-nel zártam.

    Per pillanat nem tudok másik mmo-t amiben ennyi mindent lehetne csinálni.
  • PROGEN1C
    #6922
    Kijött az 1.8 .Gyertek Játszani :)
  • Tyrpak
    #6921
    Akciós Rift Digital Collector's Edition 15 USD!!!

    A játék, 30 nap ingyen, és a digital collector's edition bónuszai egy havi előfizetési díjért. :D
  • Hofigalopp2
    #6920
    Az Árnyjárók guild továbbra is várja magyar játékosok jelentkezését!
    Folyamatosan raidelünk, instázunk, riftezünk. További informácó és jelentkezés játékon belül vagy pedig a honlapon:

    http://arnyjarok.enjin.com/rift

    Üdv
  • Ájdontnó
    #6919
    Tovább tudod vinni :)
  • Ackronikon
    #6918
    jaja megvannak lehet h átnézek :)
  • Hofigalopp2
    #6917
    Behozták ezt az instant adventuret 45. szinttől. Illetve ha régi előfizető vagy akkor kapsz elvileg 15 db 2 órás 200% xp potit minden karidra. Szóval Hajrá, pikkpakk fenn leszel. Én most a roguemmal 1 day 12 óra playednél tartok és most vagyok 40. szintű.
  • Ackronikon
    #6916
    köszi szépen, akkor rossz szerveren vagyok és rossz oldalon (steampike, defiants). Baromire nincs kedvem felhúzni a chloroman újra de ha nincs más megoldás...