8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Casseus
    #6995
    Eladnám rift accountomat frissen feltöltve (1hónap) lvl 50-es karikkal. Ha érdekel írj pü-t.
  • Hofigalopp2
    #6994
    Igen, steampike server megszűnt, szóval ott persze, hogy nincs senki. Már server listán sincs fenn.
    Azzal sosem tudtam mit kezdeni, ha valaki azért nem jön játszani egy játékkal, mert, hogy 0-50re kell egy karit húzni. Annak valószínű nem tetszik a játék. Másfelől ha GM-nek írsz, hogy régi clantarsaid ott vannak az Icewatchon, a Rift esetében tuti megengedik, hogy transferelj.
    A játék 50-en indul be. 4db 10-fős, 3db 20-fős raid van a játékban, nyilván egymásra épülnek, szóval van mit fejleszteni a karakteren is 50. szint után. Nem hiszem, hogy a steampikos karid HK cuccban volt, amibe rengeteg energia lett volna fektetve.

    Ez csak személyes vélemény volt, mert már sokadik olyan hozzászólás volt amikor valakinek az a probléma, hogy másik shard, vagy defi oldalról nincs kedve csatlakozni, mert új karit kell készíteni...
  • kigyi
    #6993
    Sajnos a transzfer oda nem lehetséges új karit meg nem akarok húzni most.
  • Árnyjárok
    #6992
    Tudomásunk szerint, a Steampike trial shard lett, ott valóban nincs nagy élet, az tényleg csak arra jó, hogy kipróbáljuk a játékot!

    Az Árnyjárók Guild is az Icewatch shardra költözött, ott megtaláltok minket!

    Honlapunk: arnyjarok.enjin.com
  • kigyi
    #6991
    Icewatch-ra nem lehet menni :( Sajna így nincs lehetőség
  • kigyi
    #6990
    Létezik éppen most logolt be egy guild társam és beszélgetek vele az üres szerveren :D :D
  • Tomy Lee
    #6989
    Várj még 1-2 napot(talán péntektől nagyobb lesz a mozgás) addig próbáld a számodra új tartalmat esetleg nézz meg egy új szervert addig,icewatch pve vagy a pvp Bloodiron-t.
    Az a steampike létezik még?Azthiszem van free transfer de lehet 1 karaktert csak egyszer.
  • kigyi
    #6988
    Nekem van "nagy" karim, de így nem fizetek elő, ha nincs fenn egy lélek sem...
  • Tomy Lee
    #6987
    4 napért nem igazán töltik le az emberek főleg így,hogy még hétköznapra is esik az első 3 nap.Másik,hogy mi történik akkor ha lvl20-tol még lépnek pár szintet a 4 nap alatt,semmi.Eddig is ingyenes volt aki ki akarta próbálni már megtehette.
    Szerintem ez kevés idő,hogy visszacsalogassák az előfizetőket.
  • kigyi
    #6986
    Steampike-on egy lélekkel sem találkoztam mostanában.... Pedig most még ingyenes is.
  • Árnyjárok
    #6985


    Július 25 és 29 között ingyen visszatérhetnek a régi előfizetők, mindegyik karakterükkel teljes hozzáféréssel az aktuális tartalomhoz!
  • Hofigalopp2
    #6984
    Icewatch van, hogy esténkén fullon van és que van. Rengeteg pug raid van.
    Magyar játékos viszont nincs sok, páran játszunk aktívan, viszont mi külföldi guildben. Majd ha jön a kieg, akkor talán lesz megint normális magyar mag, akikkel raidelni is lehet :). Viszont a "pug raidek" nagyon jók! HK-ban is 7-10 boss simán lemegy.
  • Szaruman
    #6983
    Azt, h szerverenként több játékos van nem mondanám, de az IW eléggé tele van most, érdemes ott próbálkozni.
  • Darch
    #6982
    Legtöbb magyar akkor Icewatchon játszik? Lehet visszatérek, hátha most több játékos van szerverenként..
  • Szaruman
    #6981
    Ott kereshetsz egy ideig, mert nincs. Költözz icewatchra.
  • Jim79
    #6980
    Sziasztok

    Magyar klánt keresek Blightweald shard-on...
  • Hofigalopp2
    #6979
    Bizony, a rift egyáltalán nem halott. Az árnyjárók guild jelenleg teljesen casual guildként működik. Páran akik aktívan akartunk raidelni/end contentet játszani átléptünk külföldi guildbe, és HK-ba ID-be járunk.

    Az arnyjarok.enjin.com honlapon tudtok jelentkezni amúgy a guildbe, ott TS adatok is le vannak írva, az esti órákban ott is megtaláltok minket.

    Ha aktívan akartok raidelni, akkor tudunk segíteni elhelyezkedni olyan külföldi guildben ahol szuper a közösség/raid hangulat.

    Ti döntsetek :)!

    üdv, Peti
  • stevedark
    #6978
    nem a rift egyáltalán nem halott,max a magyarokból van kevés ,DE nem halott!!
  • maffi
    #6977
    minden bizonnyal ezért jön kiegészítő hozzá és ezért tudja tartani a havidíjas rendszert.
  • torrente111
    #6976
    nem.a RIFT halott
  • Ackronikon
    #6975
    Sziasztok!

    Defiant oldalon nem játszik senki már?
  • captcm
    #6974
    Sziasztok!
    Megjött az utánpótlás! Jómagammal együtt négyen rerolloltunk a Guardian oldalra. Szívesen csatlakoznánk az Árnyjárókhoz, ha van felvétel.
    Keresünk majd Titeket ingame.

    Üdv.
    Blackmoore
    Draena
    Csurmy
    Mongoose
  • darkling
    #6973
    Videó az egyik Storm Legion bossfight-ról, kommentárral.
  • foxxi
    #6972
    Visszatértem a kis rugóm már készülget
  • darkling
    #6971
    Néhány kép és infó a kiegről:
    Massively
  • Hofigalopp2
    #6970
    Vannak a játékban magyarok, csak emberek hiányában egy angol guildben progresselünk.

    Igen, úgy tűnik ez az expansion nem csak 10 szint és egy raid, hanem annál azért jóval összetettebb. Én nagyon várom, és eddig a Trionban még nem csalódtunk soha, legalábbis akiket én ismerek.
  • Tyrpak
    #6969
    Remélem jól időzítik. :)

    Nekem úgy lenne jó, hogy GW2 megjelenése után kb 3 hónappal.
    Addigra kicsit kifárad a GW2 is, és elő tudok fizetni.

    1 év alatt írtak egy komplett új játékot a többi content mellé?
  • TDC Geronimo
    #6968
    hivatalos oldal
  • TDC Geronimo
    #6967
    Jön a kiegészítő!

    "Storm Legion comes with not just one, but two entire continents; all told, Rift will more than triple in size. And of course, with new space comes new content."
  • Tomy Lee
    #6966
    Nana,ha beleszámoljuk trial-t akkor ez a szám többszörösére is mehet.Akár 35 is!:D
  • Szaruman
    #6965
    De, van kb 5 :)
  • Jaws
    #6964
    Bár szerintem már élő magyar nincs aki ezzel játszik :)
  • Jaws
    #6963
    Elnézést a History + Collector edition t számoltam 2 kieg nek.
  • Szaruman
    #6962
    Kieg? Még nem jelent meg a játékhoz.
  • Jaws
    #6961
    Senkit nem érdekel egy üres rift account +2 kieg. + 1 hét játékidő ? :)
  • Tyrpak
    #6960
    Hát nem tudom, én most a rugómmal riadeken 3+2 gombos buildeket tolok (3 single target, 2 aoe), solozásra meg 4+2 gombos, és...

    Hatalmas móka.

    Nem a gomb nyomogatásra kell figyelnem, mint swtorban, hanem mozoghatok, és csak a finishert kell jókor nyomni. :)

    Vannak olyan raid bossok, ahol még ez is sok, és a mozgások, célpont váltások közben nem tudok semmit nyomni, mert figyelni kell. A pro-k még akkor is 2k dps-t tolnak :)

    Ha gondolod, vannak több gombos build-ek is, de a mage-ek rotáit, vagy egy bárdot nem vállalnék be.
  • Tyrpak
    #6959
    Nem tudom, hogy a jelszó változtatgatós mókán túl vagy-e már, elvileg a patchernél kiírja, ha meg kell változtatnod a jelszót.
    (most már olyat kér, hogy kis-nagybetű-szám-spécikarakter is legyen benne)
  • PROGEN1C
    #6958
    A makrózás lehetősége változatlanul fent áll.. ami nem kötelező senkinek.Valóban most is vannak 2-3 gombos buildek bizonyos kasztoknál.:)Véleményem szerint egy olyan környezetben /pl. : raid) ,ahol sok dologra kell figyelni egyszerre ,lényegesen megkönnyítik a dolgod.
  • whisper
    #6957
    Hja másik emg ,hogy valami maitt nem akar a autenticator keyemmel beengedni ez mért lehet? de a web oldalra ott elfogadja csak amikro ajátékba logolnék ott nem
  • whisper
    #6956
    Szaisztok lenne egy kérdésem és légyszíves ne noob meg anyázást stb. Csak kérezem mert nekem ez votl az ami maitt abba hagytam. Ellaposodott azzal,hogy macro jatek lett ,hogy midneki 3 gombot nyomgoattot szinte majdnem azokba besűrítve X skill. Mindig igy néz ki a rift karater?