8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Tommyr
    #7035
    Harbinger elérhető már a kezdetektől?
  • dregnarr1 #7034
    Igazán szívesen visszatérnék, de amíg nem lesz account-wide achi rendszer, mint amilyet a WoW is kapott a nyáron, addig kizárt dolog, hogy új karaktert indítsak... nem fogok mégegyszer annyi időt elpazarolni, mint amennyit a rift-related achik megszerzésével töltöttem, bármennyire élveztem is.
  • Árnyjárok
    #7033


    Sziasztok!

    Nagy örömünkre, egyre több magyar játékos Riftezik!

    Továbbra is arra buzdítunk minden érdeklődőt, hogy próbálja ki ingyen, érdemes!

    Az Árnyjárók, Magyar RIFT Guild, kapui nyitva állnak, várjuk jelentkezéseteket!



  • Sully
    #7032
    Supportra ha ramesz,ott van 1 chat opcio,ami azonnal elkezd egy supportossal chat-elni.
    O kb 2-3 kerdes utan azonnal ad neked 1 unlock kodot.
    Sajnos freemailre nem kuldi el,erdemes valtoztatni gmailre bejelentkezesi emailt,eztis meg tudod tenni a chaten fentlevo supportossal,kb 10 perc alatt lecsereli neked a mailcimet.
    Magyarok Icewatch serveren vannak,Arnyjarok guild.
  • dregnarr1 #7031
    Nekem volt ilyen, illetve egyik ismerősömnek is.

    Én Supportnak írva, 2. levélváltás után (az első, kötelezően elküldendő "check your spam folder" levelük után már normálisan válaszoltak) személyesen küldött egy kódot a CM. Most így 2.0 felé közeledve viszont a sor nem tudom milyen hosszú lehet ott, nekem fél napba telt az egész.

    Ismerősömnek (és sok más embernek is) úgy sikerült megoldani a dolgot, hogy egy új karaktert indítottak, és ha annál a karakternél kattintottak a Resend gombra, akkor normálisa elküldte a mail. Unlockoltva lett az account, utána minden normálisan ment a régi karakterrel is, később sem fordult elő ez mégegyszer.

    Szóval szerintem próbáld ki a 2. verziót, ha úgy sem jó, akkor CM.
  • variand
    #7030
    Helló!

    Visszanéztem a játékba az ingyenes hétvégével, elég hosszú kihagyás után. Ugye van ez a coin lock na most én hiába várom már több mint 1 napja, küldöm a resendeket semmit nem kapok, az email jó amit nézek hiszen azzal lépek be és a spam közé se jön semmi. Írtam gmnek is arra se kaptam választ még. Valakinek van ötlete mi lehet a gond? Gondoltam rá, hogy megvenném a kiegészítőt elég jónak ígérkezik de így nem jó ugye. Ha netán sikerül megoldódnia, érdeklődnék van e aktív magyar guild és melyik szerveren? Segítséget, válaszokat köszönöm!
  • grebber
    #7029
    Kaptam egy trial kulcsot! Engem nem izgat akit érdekel vigye!

    DTCM-MQ3C-Z6TD-YJ7X-XFMJ

    1.Create your Trion Worlds account. click here

    2.Click "Apply Code" on the navigation and follow the instructions. A plan must be selected, but the account will not be charged for 30 days. This code will give you ONE free month of Rift access. Accounts that are not canceled before the end of the trial will be subject to charge.

    3.Download the RIFT patcher. Once it's installed, enter your Trion Worlds account login. You’ll be able to start playing in a few moments as the streaming download continues in the background while you play. (~250mb)
  • Árnyjárok
    #7028


    November 7 és 11 között ingyen visszatérhettek Telarába!

    További részletek az alábbi linken:

    http://eu.riftgame.com/en/products/return-to-telara/
  • maniac001
    #7027
    nem hinném :)

    De mindegy is, jó 5letek vannak a kiegben, lehet hogy megnézem. Ami nagyon jó lenne, hogy a ranger petek jobban bírják a gyűrődést, vagy legalább legyen hatásosabb petheal.
  • dregnarr1 #7026
    Inkább fordítva;)
  • maniac001
    #7025
    Hát úgy látom a GW2-ből át lettek emelve dolgok, ami nem baj.
    Lehet hogy majd megnézem. De a saját házhoz és annak berendezéséhez gondolom egy vagyon kell majd.
  • dregnarr1 #7024
    *cairn-ek mellett azonnali phasing során lehet a zónákban különböző dolgokat unlockolni.
  • dregnarr1 #7023
    - 10 új szint. Már ki is jött az 1.11-es peccs múlt héten, amiben az összes eddigi kaszt is átdolgozásra kerül, és el is érhető, az új, 65-ig húzható talentágakkal együtt.. persze az új szintek még nem, így az 55 pont marad egyelőre.
    - Carnage questek (nem kell felvenni őket, ha tudatlanul arra jársz és ténykedsz a területen, akkor is aktiválódnak, ezek ilyen hunter/grinder küldetések)
    - Hunt Riftek (afféle Soul Calibur Tower játék, minden karakterre külön számolva. Először le kell vadászni egy ellenséges Rift szörnysereg tisztjét, és onnantól egyre nehezedő bossokat kell leölni a játékban (persze nem egy helyen vannak, meg kell találni őket)
    - Rengeteg dinamikus skill (már jópár van most is a játékban, a harc a legtöbb helyen erre is épül majd. A környezetedben található dolgokkal léphetsz interakcióba a csaták során, és ideiglenes skilleket kapsz. Régen erre példa volt a Summer Swarm lárvasereg idézése, most ezer ehhez hasonló ideiglenes skill lesz. Ezek miatt az új küldetések is sokkal változatosabbak, szinte teljesen más ezeket oldani, mint a megszokott küldetéseket.
    - új warfront (Karthag Ridge, vagy mi)
    - köpenyek
    - új crafting tier

    A brutalitása abban rejlik, hogy eszméletlen mennyiségű tartalom van benne, és nem a megszokott, egy kaptafára épülő elemekkel, hanem minden kis zónában más és más egyediséget lehet felfedezni, hála az ideiglenes skilleknek és a változatos küldetéseknek. A felfedezést kedvelőknek a megszokott puzzle meg rejtett helyek, cairn-ek mellett.

    Egyébként maga a housing feature is szinte elég lenne egy kiegészítőnyi új tartalomra.

    Nem tudom, ki-mikor hagyta abba, de szinte minden tartalmi frissítéssel kerül valami új a játékba amellett, hogy a régebbi, annyira nem kedvelt vagy máshogy elképzelt dolgokat is rendre változtatják, az igényeknek megfelelően.
  • maniac001
    #7022
    És mi benne a brutális? komolyan érdekel. Én abbahagytam mert unalmas volt, de a kieg lehet meg fog győzni. Lesz ugye ez a housing rendszer, meg pár új alkaszt. És még (új raid meg dungeon nem számít újdonságnak)?
  • dregnarr1 #7021
    BRUTÁLIS, nagy betűkkel, minden szempontból. Érdemes a streameket nézegetni addig is:

    http://www.twitch.tv/trionworlds
  • Hofigalopp2
    #7020
    És a Storm Legian maga milyen? Mármint a játék a tartalom szempontjából. Én a hétvégén nem voltam itthon, nem tudtam kipróbálni, de már nagyon várom.
  • Szaruman
    #7019
    Asszem pont előtte hagytam abba. Bétázni meg most nincs igazán időm.
  • dregnarr1 #7018
    Nekem is úgy van, 1.10-ben volt valami szerveroldali javítás, azóta megszűntek az ilyenek.
  • Szaruman
    #7017
    Ultrára van húzva, gondolom az a gond.
  • dregnarr1 #7016
    Szerintem valami rosszul van beállítva, nekem intel i5 + hd6850-en még Conquest végi boss-farmnál (3 frakció összes játékosa) sem szaggat be, 30 alá nem nagyon megy az fps.
  • Szaruman
    #7015
    Egyrészt ez egy ősrégi gép, másrészt ennél egy csöppet jobb konfiggal is szarul megy a játék a tömegjelenetekben (6magos amd+hd6870, és szintén képes lemenni 10-15re az fps...).
  • Ariakus
    #7014
    Na kipróbáltam ezt a bétát és kb high grafikán 40-50 fps-t vártam el a játéktól de mikor elindítottam nagyon lelombozó volt (kb 15-20 fps).

    Core 2 Duo E7400-as procival, 4 giga ddr2 -es rammal és ATI HD 4850-el simán kéne mennie a játéknak. Még minimum beállításokkal is 40 fps-em volt városon kívül és csak egy mob volt a képernyőn. Csak összehasonlításképpen Aion-al is játszok és ott high beállítások mellett simán van akár 40-50 fps-em.

    Tudom, hogy régi a gépem meg minden , de a Rift sem egy zsír új MMO. Tényleg optimalizálatlan a játék vagy csak a béta miatt ilyen most, Nektek mik voltak a tapasztalataitok ezzel a bétával?
  • dregnarr1 #7013
    Elvileg még két óra.
  • radical
    #7012
    megy már a mai béta? nekem nem talál szervert.
  • darkling
    #7011
    Az Origin-en most jó árban van az Ashes of History kiadás, ha valaki most akar nekiállni.
  • Árnyjárok
    #7010


    Az Árnyjárók ismét Toboroznak!

    Már csak 2 hét a Storm Legion érkezéséig!

    Elkezdtük a bemelegítést, rendszeresen raidelünk, és bevezetjük az újakat a játék rejtelmeibe.

    Mind Casual, mind Raider, mind PvP vonalon várjuk a régi, visszatérõ és az új játékosok jelentkezését, Guardian és Defiant karaktereikkel egyaránt.

    Küldetésünk, hogy minél több magyar játékos ismerje meg a Riftet Guildunk Égisze alatt, és minél többen térjenek vissza a játékba.

    Persze nem "vérpistikéket" keresünk, hanem érett gondolkodású, közösségi játékosokat, akikkel együtt a játék élmény és szórakozás.

    Természetesen semmi olyan elvárásunk nincsen, amit mi magunk ne viszonoznánk.

    Ha kedvet kaptál, hogy kipróbáld a Riftet, visszatérj, vagy csatlakozz hozzánk, keress minket bátran, látogass el honlapunkra, ahol leadhatod jelentkezésedet.
  • Hofigalopp2
    #7009
    Tervezi valaki újra Riftezni, ha a Storm Legion kijön?
  • dregnarr1 #7008
    A két skill-en kívül, amit karatergeneráció során jobb oldalt kijelez, semmi különbség nincs köztük. Ha szeretsz felfedezni vagy gyűjtögetni, akkor ajánlatos azt a fajt választani, ami 40m-re tud ugrani, sziklamászást nagyban megkönnyíti.
  • Xyrat
    #7007
    Azt szeretném kérdezni tőletek hogy mindenféle előzetes nélkül csináltam egy clericet...Mathosian , ha nem elf lett az nagy gáz? :) törlés-kuka a karakter vagy mit tanácsoltok? Annyira számítanak a racialok?
  • dregnarr1 #7006
    Pénteken fedik fel a 2.0-ás Rogue Tactician soult!
  • oreal
    #7005
    Szivesen csatlakoznek valami magyar guild-hez,aki tudna esetleg recruitolni az dobjon egy szerver nevet guild nevet es hogy milyen class-ra van a legnagyobb szukseg es mar ropulok is :)
  • Omlás
    #7004
    http://stormlegion.riftgame.com/en/preorder/

    "PRE-ORDER NOW
    & SAVE A PANDA"

    Nem trollkodunk ugye
  • Kazmokhan
    #7003
    Szerintem, aki szeretne vásárolni, azzal meg tudok egyezni :) Minden dologra úgymond "vevő" vagyok, tehát lehet velem egyezkedni :) Amúgy UPDATE: Első magyar vásárló 4$-ért!!!(890FT!!) kap kulcsot! Ekkora akciót szerintem sehol nem lehet látni RiFT kulcsra. :) Skype:ajdontno98 !
  • foxxi
    #7002
    ma már ugy is lehet utalni hogy lockolod az összeget ( csak az látszik hogy átment :) ) bár ha jól tudom ez prémium szolgáltatás szal, nem épp a legjobb. Én ezért preferálom mindig a személyes ütközést
  • Kazmokhan
    #7001
    Ha az illető valami bizonyítékot ad, hogy nem akarja a kulcsot ellopni, akkor természetesen küldöm előre. :)
  • dregnarr1 #7000
    Hacsak nem ő küldi el előre a kulcsot, átverés lesz.
  • foxxi
    #6999
    Ez valóban nagyon baráti ajánlat! Aki teheti, használja ki :)
  • Kazmokhan
    #6998
    Na, ha már az Árnyjárók itt írtak, énis írnék egy dolgot:
    Aki szeretne játszani a RiFTel, annak van egy nagyon jó ajánlatom.
    Több nem használt Digital Edition RiFT CD kulccs-al rendelkezem, amelyet el szeretnék adni.
    Az árat saját magam, hasraütés szerűen döntöttem, vagyis, 1350FTért tiéd lehet egy RiFT eredeti cd kulccs, amely ugyanúgy megadja a 30nap játékidőt, és mindent, amit a többi kulcs is. Szerintem ez az ár nagyon olcsó egy ilyen jó játékért. Tehát az ár: 1350FT/kulcs. Sajnos ebből már engedni nem fogok. Akit érdekelne az keressen fel skypeon:ajdontno98 . Ja és a legfontosabb:fizetni sajnos csak paypalon keresztül lehetséges jelenleg.
  • Árnyjárok
    #6997


    Jó hír a RIFT iránt érdeklődőknek, hogy továbbra is van magyar közösség, akikhez csatlakozhattok!

    Mi Árnyjárók, 2011. júliusában érkeztünk a RIFT világába, felépítettük 100+ fős Guildünket, és elhoztunk egy új "fénykort" a magyar RIFT történelembe.

    Az elmúlt idők játékdömpingje elszippantotta ugyan a magyar RIFT játékosokat, de a "keménymag" megmaradt, és vannak "új hajtások", amikből ismét építkezhetünk!

    Az Árnyjárók Guild továbbra is össze kívánja fogni a magyar RIFT játékosokat, kapuink nyitva állnak, és ez vonatkozik mind a Guardians, mind a Defiant karakterekre.

    Novemberben érkezik a Storm Legion kiegészítő, ami nagyszerű lehetőség a "régiek" visszatérésére, és inspirálóan hathat az "újak" érkezésére, akiknek ajánljuk figyelmébe az ingyen kipróbálási lehetőséget is!

    Tegyétek fel bátran kérdéseiteket, látogassátok honlapunkat, keressetek minket ingame, segítünk az indulásban, és ott leszünk a folytatásban.

    Vihar közeleg, légy részese egy új kezdetnek,
    csatlakozz az Árnyjárókhoz!
  • dregnarr1 #6996
    Augusztus 10.-én lebbentik fel a fátylat az egyik új soul-ról, ami a kiegészítőben jön majd!