8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Fpocok
    #7075
    Na faszom. Még sem fogom kipróbálni a riftet mert raptoron nem vagyok elég tapasztalt lol.
  • foxxi
    #7074
    Gyorsan el is használtam a Raptr-s kódomat, ami tartalmazza a kieget is és a 30 nap bőven túlnyúlik a f2p kezdésen. Visszamásztam Icewatch szerverre, bár sajna új karival.
  • TomStorm
    #7073
    Icewatch szerveren van az Árnyjárók Guild ők aktívak játék megjelenése óta de ez PVE Shard viszont mellette szól,hogy a legnépesebb is.
    Én biztos Bloodiron folytatom.
    Most van ingyen transfer bármikor,nézz körbe még él az előfizetésed mert utána nem biztos,hogy lesz rá alkalmad
  • Fpocok
    #7072
    Ez igy van. Amugy sokan vannak magyarok? Hova erdemes menni? Most megszereztem ingyen dlcstol plusz egy honap jatekido. Mire lejar ingyenes lesz.
  • TomStorm
    #7071
    Na végre már:)
    Remélem CE dolgokat megkapom új karakterhez majd
  • dregnarr1 #7070
    Töröltettem is live support csettel az account-omat.
  • TDC Geronimo
    #7069
    hóhóó ideje visszanézni asszem nemsokára :)

    "On June 12 with the release of Update 2.3: Empyreal Assault, RIFT will be free to play. Every dungeon, every raid, every warfront, every level – the whole world will be open to players new and old with no barriers to entry. For complete details, visit the Free-to-Play page and FAQ, read Daglar's Producer's letter, and tune in to our free-to-play live streams May 17 and May 31!"
  • Axorod
    #7068
    Errefelé valakinek nincs kedve néha együtt RIFTezni?
    Icewatchon vagyok.
    Karinév:Gloxiak
    Steamen is fellehet venni:GloXiaK
  • darkling
    #7067
    Hivatalos fórumról:
    "The Hellbug rift (Invasive Species) will remain as part of the standard Fire Rift rotation for the foreseeable future "
  • darkling
    #7066
    Hungry, hungry Helbugs have crash landed in RIFT from the Defiance universe!

    A new fire rift named "Invasive Species" now has a chance to appear in all zones. Completing the unstable stages of this rift offers a chance at acquiring any of three different types of hellbug mounts and companions, including the extremely rare Toxic Hellbug.

    Anyone can get one - even RIFT Lite players! Play for FREE & learn more @ www.riftgame.com/lite

    Hellbug mount
  • mitmivan
    #7065
    sziasztok ha valaki esetleg guildet keresne az icewatch szeron a <NO Name> guild szívesen lát minden magyar játékos írj üzenetet Csiribi-re vagy keress minket finderen keresztül.
    további szép napot
  • darkling
    #7064
    A GMG-n egyébként most 75%-os akcióban van a játék és a kieg:
    Rift - 2,5 euró
    Storm Legion - 6,24 euró
    Alap + kieg - 8,74 euró

    Ezekből még lejön 20% a GMG20-GGN5D-FC3NA kóddal.
  • darkling
    #7063
    Meg is tettem :D
  • dregnarr1 #7062
    Szia dark, végre beszerezhetted a kieget meg 30 napot, ráfordítás nélkül:)
  • darkling
    #7061
    Meglévő accra pedig a kieget és 30 nap játékidőt ad. Gondolom akinek megvan a kieg, annak meg a 30 napot.
  • Axorod
    #7060
    A Raptr ingyen riftet oszt 30nap játékidővel és storm legionnal. esetleg valaki a ref-emet aki új játékos használná? icewatch defiantban tudok segíteni is. https://rift.trionworlds.com/account/reg/account-registration-short-flow.action?voucherCode=2FE7CWZ2NF69Z3P392PY&request_locale=en&experience=aaf&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite
  • dregnarr1 #7059
    A legtöbben az Icewatch szerveren vannak.
  • mitmivan
    #7058
    sziasztok! melyik shardon találok aktiv magyar guildet?
  • dregnarr1 #7057
    Durva!
  • darkling
    #7056
    Új soul-ok vannak készülőben.
  • Hofigalopp2
    #7055
    Tudtommal Icewatchon van a magyar kolónia és igen, többnyire szétszórva. Az Árnyjárókban vannak csak magyarok, szintezni, dungeonozni akár expert módban is abszolút oké, de sajnos raidre nem volt meg a kellő létszám a megfelelő képességű emberből. Több magyar játszik különböző guildekben, ahol megy a progress raid. Szóval mindenképp szerintem Icewatchra csinálj karaktert!
  • dregnarr1 #7054
    Ezek csak opcionális kezdőbuildek azoknak, akik nem járatosak annyira az MMO-kban. Bármelyiket is választod, játékba lépés után azonnal átszerkesztheted őket.
  • Signon
    #7053
    karakter kreálásnál régen is voltak pl a papon belül külön választható alkasztok vagy nem tom micsodák ezek?
  • dregnarr1 #7052
    Nem tudom, hogy a főbb magyar szerver melyik (Icewatch?), de igazából mindegy, mert bármikor át lehet menni játék közben is más szerverekre, csapatolni, csetelni, stb.
    Népesség szempontjából is mindegy a fentebb írtak miatt, meg amúgy sem halott egyik sem (csak kurvanagy a játszótér, ezért tűnik üresnek).
  • foxxi
    #7051
    Pont ezen gondlokozom én is. Valszeg következő fizókor befizetek ugy egy évre, és visszatérek nyugodt Mage karimhoz és az Árnyjárók csapatához
  • Whysper
    #7050
    Melyik serverre érdemes menni ha netalántán vissza akar jönni az ember?
  • dregnarr1 #7049
    Én több szerveren is ismerem magyar kolóniákat, de általában nem egy közös, magyar guildben játszanak az emberek (persze van néhány olyan is), hanem nemzetközikben.
  • Signon
    #7048
    Hello

    Van még aktív magyar csapat ebben a játékban? Leginkább pvp szempontból érdekel.
  • wildstorm
    #7047
    Hát az nagyon király. :/ Köszi szépen
  • dregnarr1 #7046
    Első 20 szint (némi korlátozással) ingyenes, utána meg kell venni, és fizetni a havidíjat. Remélhetőleg így is marad.
  • wildstorm
    #7045
    Bocsi, de teljesen új vagyok a témában. Ez a játék akkor most ingyenes vagy nem?
  • foxxi
    #7044
    KLRM-M3FE-DCFQ-27MH-XX3D

    HZYP-HTZ6-CPZH-7F6D-PGH7

    WEDDING DIMENSION PACK CODES, Hajrá.



  • dregnarr1 #7043
    Megjelenéskor volt mindenféle "régi játékos" akció, igazán változatos lehetőségekkel, illetve volt már olyan "welcome back" hét is, ahol ingyen kipróbálható volt a régi előfizetőknek a teljes kiegészítő. Biztosan lesz hamarosan hasonló kezdeményezés, érdemes várni.
  • Tommyr
    #7042
    Ez így egy különálló játék mindennel együtt.Én egyszer már megvettem..
    Na de lényeg,hogy ha upgrade-elem akkor nem lesz 30 nap rajta hanem csak a kieg és be kell még 30 napot is fizetnem.Ezt már nem de azért köszi a segítséget.
    Azért azt is köszönöm,hogy így foglalkoznak a régi játékosokkal.Nem igaz,hogy képtelenek pár hetet odab@szni a kieghez:/
  • dregnarr1 #7041
    Nos igen, a hiv. oldalon vásárolt kiegbe valamiért nem került 30 nap, viszont például ITT jár hozzá elvileg (legalábbis írja).

    Ha jelenleg még tart az előfizetésed és megveszed a kieget, akkor ugyanúgy játszhatsz tovább amíg le nem jár a korábban hozzáadott időtartam.

    Pont most hétvégén ért véget egyébként egy brutális akció ezen a gamersgate-en, az SL legnagyobb csomagja mindössze 17 font volt... biztosan lesz más akció is, de ahogy említettem, teljes áron is simán megérné.
  • Tommyr
    #7040
    Nálam ezt írja account oldalon a kiegészítőre:"
    DOES NOT INCLUDE GAME TIME"
  • Tommyr
    #7039
    Nekem most CE van.Ha megveszem Storm Legion-t akkor nem kell 1 hónapot befizetni hanem folytathatom 30 napig és meglesz a kiegészítő is?
    Vagy csak új account-ra érvényes a 30 nap?
  • dregnarr1 #7038
    Kijött a játékhoz egy kiegészítő, külön kell fizetni, természetesen.
    Érdemes a kieget úgy megvenni, hogy alapból van hozzá 30 nap gametime is, így meg lehet spórolni egy csomó pénzt (nem mintha nem érné meg alapból, anélkül is nagyon olcsó, ha a minőséget meg a hozzáadott tartalmat vesszük).
  • Tommyr
    #7037
    Miért a kiegészítőt meg kell venni még az előfizetés mellé?
  • dregnarr1 #7036
    Ha megvan a kieg, akkor igen, minden kaszt elérhető lvl1-től.