8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Alexzel
    #8156
    A játék F2P de van pár előnye ha megveszed az alapjátékot vagy a kiegészítőket - persze csak akkor éri meg ha bejön, hosszabb ideig tervezed játszani.

    Alapjáték: Nem 2 hanem 6 karaktered lehet Shardonként, minden karakternek 5 BAG-slotja van alapból nem 3 és valószínűleg kapsz Patron-paszt is. Én Ebay-en vettem olyat amiben 2 Upgrade is szerepelt (Collector's Upgrade, Ashes of History Upgrade).
    Storm Legion kiegészítő 4 Soul-t ad hozzá a játékhoz

    Ezt a kettőt pl. Ebayen DVD-s verzióban is meg lehet venni (az alapjátékból több verzió is van), de úgy tudom van hogy van ahol (olcsóbban ?) CD-Key-t tudsz venni.

    Creditet játékon belül is be lehet szerezni, ha másoktól REX-et (Rift Exchange) veszel, de ez most 1700-1900 platina között mozog tudtommal, amiért 1250 creditet kapsz.
  • PetruZ
    #8155
    1. Kezdetben csak annyit, amennyivel már elérhető az aukciós ház (alapesetben nem tudsz felrakni rá semmit, csak vásárolni róla). Úgy emlékszem, ez bármennyivel elérhető. Havi előfizetést nem éri venni, ha nem csinálod igazán komolyan. Néhány kiegészítő megvásárlása tartalmaz egy havi játékot is (patron státusz).
    2. Igen, a kreditet valós pénzért kapod. A havi előfizetés nem ad külön kreditet, majdnem minden más igen. A kredit (a zöld bigyó) a játékban költhető el a shop-ban és pár egyéb helyen. Az elköltött kreditért loyalty pontokat kapsz (a shop-ban a zöld bigyós ikon és a felső csík mutatja). Bizonyos loyalty határértékeket elérve kapsz ingyen tárgyakat is (az aukciós ház is itt nyílik meg teljesen). A loyalty account-ra érvényes, azaz minden karakteredre. A kapott tárgyakat és vásárolt egyéb előnyöket (pl. új soul-ok) az új karakterek is megkapják.
    3. Nem tudok róla, van-e még.
  • MaximumPC
    #8154
    Sziasztok. Most kezdtem a játékot, (lvl10) - Lenne egy pár kérdésem.
    1: Megéri befizetni?-vagy majd inkább csak maxos szinten, illetve elég csak az 1 honap, vagy kellenek a kiegészítők is, vagy az esetleg F2P-ben már benne van. ?
    2: Silver\gold\platina a fizetőeszköz (ingame) + tokenek - Viszont láttam egy olyat hogy Credit - amit csak RL pénzért lehet venni.... érdekelne hogy az Előfizetéshez kapunk valamennyit ebből? - mint pl a TESO\ vagy SWTOR-nál. Vagy ez az előfizetéstől független és + pénz?
    3: Esetleg van-e valamilyen (magyar - Fansite) ahol mindenféle alap információt megtalálok? FAQ sajnos már nem él...
    Előre is köszönöm.
  • Cassell
    #8153
    Szia!

    Az Árnyjárók már vagy két hónapja ha nem több beleolvadt egy nagyobb nemzetközi guildbe, de a nevére már nem emlékszem...
  • PetruZ
    #8152
    Guardians/Defiants mindegy, mások a bejárható fő területek, a fővárosok és a küldetések, de ennyi. A Defiants szerintem hangulatosabb, komorabb. Ha van elég pénzed, vehetsz frakcióváltó bigyót, amivel átállhatsz a másik oldalra.
    Szerver már lényegtelen, a megaszerver miatt elég szabad az átjárás a shard-ok között. Ahol én játszom, Typhirián van legalább két magyar guild (nem ismerem őket), de a többin is biztosan vannak még.
  • Hitmanus
    #8151
    Melyik oldalon érdemes elkezdeni játszani Guardians vagy Defiants? Melyik szerveren hol található legtöbb magyar?
    Utoljára szerkesztette: Hitmanus, 2015.04.22. 13:40:26
  • Nefu1949
    #8150
    Szeretnék csatlakozni az árnyjárókhoz, de soha nem találok senkit online :/
    Karakter név: Nefu
  • MrPredator
    #8149
    Wardrobe slot fegyvereknek. Vééégre. Még egy kis fegyver szinezés és rendben is vagyunk.
  • PetruZ
    #8148
    Holnap (az amcsiknak már ma) jön a 3.2 "Echoes of Madness" update, főbb változások.
  • Cassell
    #8147
    Sziasztok!

    Időhiány miatt eladó egy account ha valakit esetleg érdekel, level 65 cleric 94-es prestige(pvp) rank majdnem 1000 planar attunement points...ha valakit véletlen érdekel érdeklődni privátban.

  • PetruZ
    #8146
    A képen látható kódok limitáltsága megszűnt és március 14-ig bárki hozzáadhatja őket az account-jához! (Kivéve a Nightmare Tide Ultimate pakkot, de a másik három kód működik, most vettem fel őket.) Ez a Trion ajándéka a 4. születésnapra.
  • PetruZ
    #8145
    Kb. egy éve játszom, nem veszem észre, hogy nagyon csökkenne a játékosok száma, szerintem stabilnak mondható. A kezdő területeken mindig vannak, a magasabb szintűeken már kevésbé. Új content mindig van, nemrég jött egy új helyszín és jön majd több más is, illetve most jelentették be, hogy lesz egy ötödik "calling" is a warrior - rogue - cleric - mage négyes mellé (vélhetően a monk lesz az).
    Pár magyarról tudok a Typhiria shard-on, ott van két magyar guild is, de belülről nem ismerem őket. Nagyrészt már itt is megaszerver van, így nem igazán fontos, hol játszik az ember.
  • nomiss
    #8144
    Milyen a játék mostanában ? Sokan vannak ? Vannak magyarok meg ?
  • PetruZ
    #8143
    A Rift négy éve a számok tükrében.
  • Anthrax
    #8142
    kamu szaros meghivódat dugd fel magadnak hülyegyerek
  • Cassell
    #8140
    A Zavielről tudok nyilatkozni, ott van kb. negyvenfős guild, olyan húszan esténként általában onlineok is, Árnyjárók névre hallgat.
  • Hitmanus
    #8139
    Melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Gaben78
    #8138
    Hello.... Én most kezdtem, magyar gulidet keresek. (Typhiria)
    Utoljára szerkesztette: Gaben78, 2014.11.28. 00:42:16
  • Revans85
    #8137
    Nem jól tettem fel a kérdést, vagy a madár sem jár erre?
  • Revans85
    #8136
    Sziasztok
    65-ös cleric vagyok, 60-as PvP szinten. Jó ideje nem tudok a conquest-be belépni.
    Működik valakinek?
  • N1tro
    #8135
    A három PVE szerver közül melyikre érdemes menni? Köszi!
  • nxs
    #8134
    Amikor kiválasztod a fizetési módot kéne lennie egy olyan opciónak,hogy teljesen automatán megújítsa az előfizetésedet vagy ne. Azzal kellene lemondanod a dolgot,ha nincsen,esetleg be akar fizettetni veled még egy hónapot írj a supportnak. Gondolom nincsen velük hűség szerződésed...nem ismerem a Trion pénzbeszedési módszerét,de olyan nincsen,hogy nem lehet lemondani a szolgáltatást.
    Nekem már kettő mmos céggel is volt hasonló problémám,szívesen segítek ha nagyon beragadtál...gusztustalan,pofátlan módon próbálják félrevezetni néha a fizető vendégeket.
  • Carmang
    #8133
    Pontosan milyen másik fizetési lehetőségeket kínál fel?
  • domy75
    #8132
    Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni tőletek. Account fizetési opciónál be van állítva a paypal-lal való fizetés és már az előző hónapban is automatikusan levette a havi patronért a lóvét és nem tudom kitörölni ezt a fizetést. Amikor törölni akarom kiírja hogy adjak meg másik fizetési lehetőséget. De nem akarok!!! Nem akarom továbbiakban fizetni. Mi a francot lehet evvel kezdeni? Köszi.
  • Carmang
    #8131
    A PvP szerver azt jelenti, hogy kint a világban simán neked ronthat egy ellenséges frakcióból származó tag. Pl miközben bányászol.
    Cleric-ben nem vagyok otthon, de szerintem a gugli simán segít.
    Szakmánál döntsd el milyen craftolós (tárgy gyártó) szakmát akarsz, és ahhoz válaszd ki a neki megfelelő két gathering (nyersanyag gyűjtögetős) szakmát. Artificernek a Miner, és a Forager kell.
    De szerintem várj még a craftolással. Küldetésekért jobbat kapsz, mint amit tudnál csinálni magadnak.
  • Party Hard
    #8130
    Ha szakmának Miner Runecrafter és atificer tanulom az jó az?
    Van esetleg valami csoportosúlás amihez csatlakozhatnék?
  • Party Hard
    #8129
    jaja vágom
    Na de nem tudnátok ajánlani valamit???
    Most csináltam egy törpe cleryket justical az biztos lessz
    Melyik jobb a területi hilekre és boofokra? a sentinel vagy a purifier?
    A pvp szerver az miben külömbözik a pve töl? Vágom a kifejezést, de a játékot még nem. A karaktereket lehet szerverek közöt mozgatni?
    Magyar klánról tud valaki?
  • Carmang
    #8128
    Olyan karit csinálsz magadnak egy klasszból amilyet csak akarsz. Egyszerre többet is.
  • foxxi
    #8127
    Van. Jó szórakozást
  • Party Hard
    #8126
    Most így ahogy nézem a karakteralkotást...
    Lehet hülye kérdés de ha területre (magam körül) sebző gyógyító tank bulid van?
  • Party Hard
    #8125
    Üdv
    Kérdezek mivel a Faq nem elérhető.
    Szóval most kezdem a játékot van e valami a mit tudnom kéne mielőtt elkezdem????
    Van olyan magyar klán aki befogadna?
  • torrente111
    #8124
    mennék én szívesen de igy nem,hogy csak guildel lehet raidelni.az hiányzik csak ebből a fain kis játékból.igen tudom,hogy menenk pugok is de oda acsi kell azt meg először csak guildel lehetne.
  • Carmang
    #8123
    Én megyek :) az új sztori és a fejlődés kedvéért. A farmolás nem a kedvencem.
  • attiGT
    #8122
    3 nap múlva kieg, wow úgy is pocsék még mindig, visszajöhetnétek játszani :)
  • Carmang
    #8121
    Nemrég lett átalakítva a Mage egyik ága (most nem jut eszembe melyik), az nagyon ütős lett. De ha úgy tetszik Ranged is lehetsz. Melee DPS-t hanyagold, ha nem szeretnél sokat meghalni.
  • JohnLawrence
    #8120
    Sziasztok!
    MElyik dps kaszt a leghasznosabb a játékban és melyik talenten érdemes vele fejlődeni. Első karinak készül a tank/healert mellőzném. (1enlőre)
  • HyperManiac
    #8119
    Mikor jön ez a nightmare tide kieg?
  • Carmang
    #8118
    PvP End Game? Fogalmam sincs. De mi lehetne, ölöd az ellenséget, és gyűjtöd a Favort, amiből PvP cuccot veszel magadnak.

    A kieg nem tudom, hogy fizetős lesz-e. Elvileg nem kellene, hogy az legyen.
  • TomStorm
    #8117
    Mind1 hagyjuk.

    Más:Az új kieg fizetős lesz?
  • TomStorm
    #8116
    Ez tényleg nem sok