8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Fpocok
    #7115
    Csak ne hogy elkúrják, istenem...
  • BoneDragon
    #7114
    Ahogy elnézem nem azért lesz f2p, mert már nincs játékos. Simán csak jobban megéri ez a rendszer. Kíváncsi vagyok wow mikor követi...
  • Fpocok
    #7113
    8 perces a sor icewatchon
  • foxxi
    #7112
  • BoneDragon
    #7111
    Na jó tényleg új karaktert kell kezdenem mert már azt se tudom mi micsoda, rengeteg minden változott. :o
  • radical
    #7110
    asszem júniustól énis visszanézek a magemre.
  • Gabor85
    #7109
    Hali! Melyik szerveren érdemes kezdeni? :)
  • foxxi
    #7108
    KisCsaj néven tértem én is vissza
  • bowden
    #7107
    Icewatch szerveren kezdtem el játszani a free to play miatt. Papsajt nevű törp papomat nyugodtan vegye fel barátnak az aki magyar szóra vágyik mint én és kezdőként kezdővel szeretni együtt kalandozni, társalogni.
    Ugyanis a játék egész jónak tűnik nekem csak társaság hiányzik:-)
  • BoneDragon
    #7106
    Nekem ugyan ez volt a problémám. Igaz várni kellett 3 órát a supportra, de utána 15perc alatt lerendezte. Kérdez pár infót aztán helyreállítja.
  • Eksz
    #7105
    Ha eleg kitartoan ostromlod a supportot, altalaban segitenek.
  • Jammal
    #7104
    Melyik server lesz végül akkor magyar közösségnek? PvPből ugye csak egy van ami angol, de pveből van vagy 2-3 ha jól emlékszek.
  • Fpocok
    #7103
    Az normális hogy guardian oldalon csináltam egy seraphic guardot, aztán átmentem másik oldalra ugyanazt csinálni és tök más skilleket kapok? Meg power helyett manám van?
  • maffi
    #7102
    ez a raptr-os akció engem is visszatérésre késztetne, csak 1 baj van, a jelszót nem tudom, és a password resethez kell biztonsági kérdésekre sem tudom a választ :D mármint nyilván tudom, csak azt nem hogy milyen formában adtam meg. ilyen esetben kihez tudnék fordulni?
  • Eksz
    #7101
    En ezt a raptr-os cuccot vegul a regi accountomhoz addolom, igy meglesz a kieg, es ha f2p lesz a jatek veteran jatekosnak szamitok majd ha jol gondolom, szoval meg ez a minimalis megkotes sem lesz igy.
  • Morpheus_v2
    #7100
    A f2p verzió megjelenésétől kezdve a kieg megléte kb táskák számában és a 4 kieges soul-ban (amik sajnos elég jók :D) tér el csak a f2ptől. A f2p-es játékosok is mehetnek az új helyekre az elérhető max szintig, lehet ugyanúgy dimenziójuk, stb. Egész barátságos rendszert vezetnek be.
  • Fpocok
    #7099
    Szóval akkor pve klánosdi raidnél nem számít a frakció, ha megvan a kieg? Fasza.
  • Eksz
    #7098
    Koszi, ez eleg jo hir.
  • Morpheus_v2
    #7097
    Eddig 2 ellenséges frakció volt, most már ez a kieggel megváltozott és együtt harcolhatunk a gonosz ellen. Szóval közös instázások, raidek és guildek vannak. Ez a Pve szerverekre jellemző, a pvp-n szerintem ugyanúgy ölhetik egymást az emberek mint eddig. Bár ezt meg kéne erősíteni, mivel nem nagyon voltam pvp szerveren a kieg megjelenése óta...
  • eXequtoR
    #7096
    Ez mit takar? Defiant és guardian is raidelhet együtt teszem azt?
  • Eksz
    #7095
    Ha szepen megkerlek, kifejtened ezt bovebben? Milyen ertelemben nem szamit?
  • BoneDragon
    #7094
    Jaj sikerült visszakapnom az accomat, 3 órát kellett várni a supportra.
  • Morpheus_v2
    #7093
    Kiegészítő óta nem számít, hogy melyik frakcióban játszol, csak a pvp szervereken.
  • HyperMonkey
    #7092
    Nincs magyar defiant közösség.
  • foxxi
    #7091
    Pontosan. "veteránnak" fogsz számítani.
  • Fpocok
    #7090
    Nézem ezt az oldalt...
    És ezek szerint, ha összejön a raptoros dolog, a játék, kieg meg az egy hónap, akkor amikor F2P lesz, akkor megkapom a több slotot mindenhova, nem?
  • Eksz
    #7089
    Tobbedmagammal visszaterunk a Riftbe, anno a jatek nagyon bejott, az emberhiany miatt hagytuk vegul a jatekot. Jatszanak magyarok meg valahol, esetleg defiant oldalon? Dobhatna pm-et ha valaki esetleg jatszik meg guildben most, vagy tud valami magyar guildrol, elore is koszi!
  • Fpocok
    #7088
    Melyik a legjobb és melyik a legritkább tank class? Én a clericcel szemezek, mert az tud healer is lenni. Mit ajánlotok?
  • HyperMonkey
    #7087
    Sajnos igen. Pedig a defiant sokkal hangulatosabb. Inkább úgy mondanám, hogy csak a guardian oldalon vannak magyarok egyelőre.
  • Fpocok
    #7086
    Guardian vagy Defiants az Iceon? Hol vannak a magyarok többen? Ahogy látom guardian...
  • BoneDragon
    #7085
    Nem akarom elölről. :) F2p indulásra gondoltam.
  • foxxi
    #7084
    Ebben benne van a kieg is. Ingyen... mire vársz még 1 hónapot?

    Jah, bocsi - akkor megéri ha nem akarod előről kezdeni.
  • BoneDragon
    #7083
    Hát ha a kieg is ingyenes lesz, akkor lehet inkább nem tökölök vele, meg várom azt az 1 hónapot. :)
  • foxxi
    #7082
    Ahogy olvasom nem. Csak új accounthoz ÉRVÉNYES! - használtat se nem aktivál újra, se nem hosszabítja meg.

    - Igy annyira nem is "bánom" hogy elszállt a régi accom. Legalább frissen, üdén ismerem meg újra a játékot
  • BoneDragon
    #7081
    Most így láthatatlanba nem vágom, mert még van 1 menetem a supportal, hogy adja vissza az accomat. Szóval ha telepítve van a game a gépre, hozzá tudom adni az accomhoz? Rewarddal nem lesz gond mert anno end game-t kitoltam.
  • foxxi
    #7080
    Nem lehet/kell hozzá. Az csak a fiókok hozzáadása és ennyi kb. De ha kell, akkor hozzá tudod adni a profilodban.

    Ez kell hogy kapj rewardot Rifthez:


    REQUIREMENTS
    Experienced or above in RIFT ( fokozat - tehát kell hogy előtte játsz vele - trial kb )
    Must have recently run the Raptr Desktop App
    Resident in eligible country
    Verified email address

    Oldal a rewardhoz: Rift reward

    Még 39 napig él a "begyűjtés" - claim. A felhasználás: •Codes expire 12-31-2013. Kb ennyi.
  • BoneDragon
    #7079
    Rift accountot hozzá lehet csatolni steamhez? Kell ehhez a raptr cucchoz..
  • mnorbi2
    #7078
    kiváncsi leszek hányan fogják tolni most hogy f2p lesz , mert ebben van rendesen end game ..
  • foxxi
    #7077
    Raptr - ha regisztrálva vagy, vannak nyereményjátékot. Többekközött 30napos Rift kód amely már a kieget is tartalmazza.
  • mnorbi2
    #7076
    mi az a raptoros kod ?