8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • eurom
    #7155
    csak mert vissza olvasva azt szürtem le hogy régi acchoz nem jár a 30 nap
  • eurom
    #7154
    az mindenképpen uj lesz mert nem ismertem ezt a raptr valamit, mondjuk most se tudoom mire jo,

    de rift acc is uj kell mert a free trialt a régihez is hozzá tudnám rakni ugy láttam a trionéknál.
  • Fpocok
    #7153
    új raptr acc kell.
  • eurom
    #7152
    ezt nem mertem megkérdezni féltem hogy 100 óra meg ilyenek,

    és ezt a rift free trialt akkor ne a régi accomra tegyemm rá hanem egy teljesen ujra a raptr desktop appal együtt ugye?
  • Fpocok
    #7151
    14 óra.
  • Rowlend
    #7150
    Mennyit kell játszani az ingyenes változattal, hogy raptr megadja a teljes játékot?
  • Hofigalopp2
    #7149
    Egyik legszebb MMO...
  • BoneDragon
    #7148
    Wow szintű a graf? Vegyük úgy, hogy ezt meg se láttam.
  • bowden
    #7147
    Egyetlen bajom a játékkal, hogy kb wow szintű a graf és az ultrán szépen futott ez pedig medium-high-on 23-30 fps
  • Fpocok
    #7146
    NA MEGVAN A 30NAPOS MEG A KIEG! GONDOLOM STEAMBE NEM LEHET BEREGELNI... ?
  • foxxi
    #7145
    Szintén zenész. Akkor mégse mondtam akkora hülyeséget.
  • maffi
    #7144
    nekem steames van és nem nem megy a dolog
  • fejnelkuli
    #7143
    Csak steames RIFT-el müködik?
  • fejnelkuli
    #7142
    Ez a WOW-os Battlefield-es PT klán?
  • maffi
    #7141
    hát engem elhajtottak a triontól azzal, hogy ezt csak új játékosok kaphatják meg és aki mást mond az téved.

    foxxi: te milyen eredménnyel jártál?
  • Hofigalopp2
    #7140
    Nem akarok okoskodni :p, de van egy magyar clán ami félig meddig még pislákol :p. Nem kéne egybe tömöríteni az embereket :p?
  • Eksz
    #7139
    Regi Riftes playerekbol megalakult a Poison Thorns, Icewatch szerveren. Felvetelt hirdetunk tapasztalt jatekosok szamara, akiknek nem idegen az elite/expert instancolas es a raideles. A guild a 10 fős raideket preferalja. Egyarant varunk guardian es defiant playereket, mivel leven pve szerver, a ket frakcio tud egyutt instanceozni es raidelni. Jelentkezni Molamoth-nal vagy nalam, Eksz-nel tudtok.
  • maffi
    #7138
    na akkor csak van vmi probléma. megyek én is reklamálni
  • foxxi
    #7137
    Akkor megyek reklamálni, me nekem nem ment. Kapják be
  • mnorbi2
    #7136
    Melyik guild?
  • Eksz
    #7135
    Hat az van amit irtak, mindenhol, a kieget megkaptam, de a 30 napot nem.
  • Eksz
    #7134
    Icewatch-ra mentunk, az oldal mar nem szamit, defiant es guardian tud egyutt instazni, raidelni pve serveren. Van aki defiant van aki guardian nalunk.
  • mnorbi2
    #7133
    Megvan mar hova vagy melyik oldalra mentek? Ha jol emlekszem druid voltal:)
  • Morpheus_v2
    #7132
    A raptr akció alatt ezt kapod meg a kóddal: Rift alapjáték+ Storm legion + 30 nap játékidő. Ha megvan az alapjáték és ahhoz az accounthoz rakod hozzá akkor megkapod a kieget + 30 nap játékidőt. Ha megvan a kieg is akkor kapsz 30 nap játékidőt a kódért. A raptr kód csak egyszer használható fel egy accounton.
  • darkling
    #7131
    Igen, olyanhoz.
  • Eksz
    #7130
    Es olyan, meglevo accounthoz adtad hozza a kodot amihez a riftet anno megvetted? Mert mindenhol azt irjak, hogy akkor mindent megkapsz, kiveve a 30 napot.
  • darkling
    #7129
    Én megkaptam a kieget és a 30 napot is.
  • Morpheus_v2
    #7128
    Igen, szinte mindent megkapsz, csak a kieges 4 soul-t és néhány bag slotot nem.
  • Morpheus_v2
    #7127
    Én hozzácsaptam a Raptr kódot a már létező accountomhoz és tökéletesen működik.
  • Torzonborz
    #7126
    tényleg a f2p váltásnál a már meglévő accounthoz is jár majd a kiegészítő ?
  • maffi
    #7125
    a szemetek! mindegy, legalább a kiegészítő megvan már :D
  • foxxi
    #7124
    Csak új accounthoz jár a 30 nap, meglévőhöz nem.
  • maffi
    #7123
    egyébként aktiváltam a raptr-os alap + kiegészítő + 30 nap játékidő rewardot a már meglévő accomra és a 30 napot bizony nem látom sehol jóváírva. vki aki szintén aktiválta már találkozott hasonlóval?
  • Torzonborz
    #7122
    Nem nagyon érdekel , veszteni való nincs szóval egy EVE vagy Darkfall után az itteni ow pvp kb nudli de még mindig jobb mint a semmi vagy az instanszolt mű pvp.
  • mnorbi2
    #7121
    Ez a játék nagyon gear függő, csak melled néz egy veled egy szintű és halsz tuti jó lesz
  • Torzonborz
    #7120
    f2p váltás után azért megnézném azt az ow pvp-t. én mondjuk pve serverre nem megyek az fix :P
  • mnorbi2
    #7119
    én is vissza aktiváltam az accom ,megnéztem.
    nekem nagyon pozitiv élményem lett vele föleg a borzalmas Neverwinter chaos insták után... ,szerintem a grafika is marha jó lett, biztos húztak rajta valamit.
    Ezt a topikot ki üzemelteti ? mert ami fent van írva hogy hol vannak lesznek magyarok 2 éve elavult. Kb a magyarok 90 % icewatchon van...

    Nincs kedve valakinek elvállani a topikot? mi meg megszavazzuk, csak hogy jó infok legyenek .
  • Hofigalopp2
    #7118
    Sziasztok. A magyar "közösség" az Icewatch szerveren van, Árnyjátók guild alaitt. Shift+G, ott meg tudjátok találni. Ez a guild nem raidel aktívan, teljesen casual. Márciusig voltak próbálkozások, de 13-14 tagnál megakadt a dolog(raid 20 fő). Azok a magyarok akik akartak raidelni együtt mentek egy külföldi guildbe, a Raid Them All-ba. Vannak más magyarok is a szerveren, tök más guildekben, de a közösség egy TS-re jár napközben. Gondolom a játékosok létszáma jelentősen nőni fog, szóval nem lesz gond a 20 fős raidre kiállítani a csapatot(kérdés milyen minőségben :p), ezért mindenképpen jó ötletnek tartom összejönni egy guildbe és nekivágni esetleg a raideknek.

    UI: Open world PVP nincs, halott. Felesleged pvp szerverre menni. Warfronton, instában, raiden, guildben, partyban, zone eventben, bárhol tud Defiant és Guardian egyutt lenni.
  • maffi
    #7117
    na sikerült lebonyolítani a problémát az ügyfélszolgálattal live chaten, így már csak a peccselés maradt hátra és bevetem magam a dolgok sűrűjébe újra. úgy látom az icewatchon tobzódik a többség, így én is ott indítok új karit. jó lenne vmi nagyobb magyar bandázást beindítani, mert azért mégiscsak csapatban a legjobb.

    ja, egyébként bátran ajánlom mindenkinek a live chates segítségnyújtást. a várakozási időtől eltekintve, nagyon korrekten és gyorsan orvosolják a problémát
  • darkling
    #7116
    Akkor egyelőre maradok Blightweald-en :)