8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Eksz
    #7195
    Ha fut a raptr app es a Rift, Riftben ctrl-tab-ot nyomsz feljon egy ablak ahol realtime szamolja a jatekidot.
  • Fpocok
    #7194
    "We don't plan to make any significant changes to the Raptr promotion until after we switch over to Free to Play on June 12th."

    Hivatalos válasz, hogy lesz e még kulcs.
  • BoneDragon
    #7193
    Amúgy csak pár kommentet kéne visszaolvasnod.
  • slime001
    #7192
    És nem is lesz már vagy ezt nem lehet tudni?
  • BoneDragon
    #7191
    Mivel csak akkor jelzi ki, ha kilépsz a játékból. Amúgy jelenleg nincs kód hozzá, csak a sisakhoz meg a pethez.
  • slime001
    #7190
    Működik még ez a raptr-os cucc vagy ne foglalkozzak vele? Csináltam egy új accountot, letöltöttem a raptr-t, ott van a játékok közt a Rift, de hiába játszok vele nem látom, hogy pörögne a számláló. Valaki tud valami megoldást?
  • BoneDragon
    #7189
    Érdekes, tegnap járt le a 3 napos trialom, jött is a levél mégis be tudok most lépni. Pedig nem kaptam +30 napot a raptr kódhoz. Más is betudott?
  • Fpocok
    #7188
    Ahha ok. Bár konkrétan itt sem írja, de valószínűleg tényleg. Kössz!
  • foxxi
    #7187
    Bocs, melóból vok.

    RIFT and Raptr have combined forces again – and there's new loot! Just use the Raptr app while you're playing RIFT from April 23 to June 11 and you can earn incredible Raptr Rewards such as a free copy of RIFT Storm Legion™, as well as in-game items like Spaulders of Earthen Might, a Storm Legion Arbiter's Helm, and even a special Raptr Raptor companion pet.

    ( RiftForum ) - ebből szürték le hogy az elkövetkezendő majd 3 hétben folyamatosan pótolják az 3000+ os készletet. - hivatalos reagálás egyenlőre a csend - hétvége, stb. Sal majd hétfőn, folyt. köv.
  • Fpocok
    #7186
    forrás?
  • foxxi
    #7185
    Jövőhéten jön új adag raptr kód, érdemes figyelni, aki lemaradt róla. Addig is, érdemes lejátszani a szükséges 14 órát
  • Rowlend
    #7184
    Elvileg lesz még kód hamarosan.
  • Tatyla
    #7183
    ezzel nem vagy egyedül
  • epeti
    #7182
    Nem maradt valakinek elfekvőben egy Storm Legion kódja, vagy nem tud valami diszkont lehetőséget kódhoz? 1-2 órával lemaradtam a raptr-os akcióról, de 5-6ezer Ftot most nem tudok kifizetni rá..:(
    Köszi
  • kzsolt4444
    #7181
    Sajnos ez szerintem is így lesz. Az egyik legfontosabb dolog amiért a rift minden más MMO társát lepipált szerintem ,az a rendszeres karbantartás és tartalombővítés. Egy mmo ban sem volt ilyen szintü és minőségű igyekezet, és ez szerintem is csökkenni fog a F2P után sajnos. (bár ugye olvashattuk ,hogy 3.0 ig minimum tervezve van a játék, de akkor is..
  • TDC Geronimo
    #7180
    Szerencsétlen Triontól most küldték el az emberek több, mint a felét. Nem véletlen ez a f2p időzítés se sajnos. Ezek után gondolom a havi frissítések se lesznek olyan tartalmasak, mint előtte
  • radical
    #7179
    collectors editionom van, rajta egy 50es mágussal, azért kérdem hogy érdemes-e tekernem még a raptoron vagy felesleges.
    Amugy azt mondják jövő héten jönnek még kulcsok.
  • Fpocok
    #7178
    Elvileg azért csináljuk, mert akinek a f2p be lépés idejében megvan a kieg meg a teljes játék, az több dolgot kap, nem lesz lekorlátozva, mint az, aki csak jun 12 után csinál accountot.
  • radical
    #7177
    ha valakinek van full kulcsa ami nem kell neki szivesen elfogadom. :)
    Bár nem értem, ha ingyenes lesz júliustól akkor nem lehet majd a storm legiont ingyen letölteni hanem meg kell venni?
  • BoneDragon
    #7176
    Tegnap aktivaltam akkor meg volt 800+. Viszont sajnos nem kaptam +1 honapot .
  • Fpocok
    #7175
    Ezt használom, de nem jó, mert a tooltip a bal felső sarokban van és nem lehet vele mit kezdeni.
  • Braikingboss
    #7174
    Imhotar's bags

    Régen ezt használtam lesd meg hátha ez jó neked.
  • Fpocok
    #7173
    Elvileg nincs több raptros rift kulcs...
  • Fpocok
    #7172
    Az öreg rókákat kérdezném, hogy van e valami jól működő bag addon?
  • RaSzTaH
    #7171
    10 éve még működött :)
  • kzsolt4444
    #7170
    Azt nem tudom sajnos, hogy mi lesz a helyzet a barát meghívásával, viszont az alábbi link alatt mint ahogy ígértem megtalálhatjátok a fordításomat, melynek az alapja ez: Rift free-to-play Ezen link alatt található hivatalos tájékoztatót próbáltam meg az érthetőség szintjein belül lefordítani, és nagyon sok érdekes, fontos dolgot elárulnak benne. Mivel nincs semmi féle hivatalos magyar fansite ezért nem tudom publikáltatni sehol az anyagom így csak egy word doc-ként tudom megosztani veletek : Itt elérhető Valamiért a google drive nem nyitja meg, szedjétek le (bal felső sarokban található a lefelé mutató nyíl alatt a letöltés).
  • radical
    #7169
    Azt tudja valaki hogy a recruit a friend hogyan fog változni f2p után?
  • foxxi
    #7168
    Akkor még egyszer: jár az alapjáték + kiegészítő + 30 nap játékidő. ha megvan már az accountod ( régi ), ahhoz is hozzá tudod rendelni, viszont abban az esetben NEM jár a 30 nap! De a kieget megkapod, és Jun 12 után tolhatod. Ha új accot csinálsz, akkor megkapod a 30 napot is és a veteránnal járó ingame bónuszokat is. Ennyi.
  • radical
    #7167
    Nem igazán vágom ezt a raptr-os akciót, ha van már régi accountom akkor mit kell tenni? És megkapom a Storm Legiont vagy csak az alapjátékot?
  • eXequtoR
    #7166
    Anno az Infernum-ba kipróbáltuk ezt a tömeg guildos / raidelős mókát és azt kell mondjam a sajtreszelővel való rejszolás kellemesebb élményt nyújtott... Amennyiben összejön 10 értelmes, ügyes ember úgy kipucoljuk a 10es raideket, viszont ha nem akkor marad az 5 fős / uninstall. A minden magyart 1 kupacba gyűjtés 10 éve is haszontalan volt, mert az emberek nagy része annyira fogalmatlan, hogy idővel kiégette az értelmesebb népeket is. Így tisztább szárazabb érzés.
  • foxxi
    #7165
    A lábát néztem ahogy belelóg a földbe. Régen is volt ilyen, sőt! volt hogy hiányzott a popója vagy a feje. Egyből ez jutott eszembe , amugy szép ruci, bár én nem vagyok oda a divatmajomkodásért egy mmoban sem - álá GW.
  • Fpocok
    #7164
    WTF?
    Ez egy ruha, ami a boltban lesz majd :D Nem bug, hogy nincs felsőteste :D

    Ló meg nem szintfüggő, hanem pénz függő. Nekem lvl15-re lett meg a két és fél platinum, amennyi az alap ló ára.
  • brasco84
    #7163
    én csak tegnap kezdtem játszani, és lenne egy kérdésem. ez a mount dolog hogy van? láttam már level 8 as embert is mounton.. v ez nem szintfüggő?
  • foxxi
    #7162
    Ez semmi extra. Már a béta alatt is voltak ilyen bugok. Aszem még nekem is megvan a kép a krimról amit küldözgettem bugreportban
  • Fpocok
    #7161
  • kzsolt4444
    #7160
    Én is furcsának véltem ezt az új klán alapítást. Egyenlőre sajnos nincs olyan nagy magyar létszám az egész rift-et nézvén, mér kell még azt a kicsit is kettéválasztani? De persze mindenkinek szíve joga..

    A másik meg ezt a "Wow szintű a grafika" dolgot vegyük úgy, hogy nyelvbotlás volt :)
    Én is csak kb. medium-on tudom játszani ,de még így is fényévekkel veri nálam a wow-ot, persze nem csak külcsínre gondolok hanem fizikára is, ami nálam kétszer annyit ér egy mmo-ba.

    Egyébként most fordítottam le a Rift szerkesztőség levelét amelyben sok itt elhangzott kérdésre választ lehet kapni, holnap tiszta fejjel átnézem a hibákat, és közzéteszem nektek!
  • maffi
    #7159
    azt lehet tudni, hogy ilyen gyémántot vagy mit lehet-e farmolni vagy átváltani játékpénzből?
  • BoneDragon
    #7158
    Kép a shopról.
  • bowden
    #7157
    Akkor azt mondom, hogy a gw2 is szebben futott a gépemen. Biztos nálam van a hiba, a gépecske: amd phenom 2 x4 840, msi hd6670, 8gb ram.
    Kérdés akkor másnál hasonló gépen, hogy fut mert nálam valamiért nem szépen sajna.
  • maffi
    #7156
    a 30 nap nem, de a kiegészítő igen. én mindenesetre aktiváltam, és majd az ingyenessé válás után indítom az igazi mókát