8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Murmur
    #7235
    Jogos. Köszi.
  • radical
    #7234
    Nagyjából. Azt se felejtsd ki hogy ezt úgy csinálod meg hogy marad is neked a 3000 kódból.
  • Eksz
    #7233
    Sleep, Darton es en vagyunk a regiek kozul.
  • Murmur
    #7232
    Anno digi CE-t preordereltem, toltam egy darabg, 2 maxos kari után abbahagytam, a kieg már kimaradt. Most a f2p miatt visszanéznék, természetesen a régi karaktereimmel. Csak hogy tisztán lássak: annyit kell tennem, hogy leszedem ezt a raptr kémprogramot, az experienced szintet elérem, majd megkapom a teljes értékű kieget június 12-től?
  • radical
    #7231
    Ayleen is ott van? Bárki az Infernumból?
  • Eksz
    #7230
    A Poison Thorns, Icewatch szerveren felvetelt hirdet. Varjuk tapasztalt jatekosok jelentkezeset, akiknek nem idegen az expert/elite/heroic instance-ozas es a raideles. PvE server leven egyarant varjuk defiant es guardian karakterek jelentkezeset. Elsosorban a 10 fos raidekre koncentralunk, de a f2p kozeledtevel megfelelo "alkalmas" ember eseten a 20 fos raidek kerulnek eloterbe. Nem celunk egy tomeg/gyujtoguild letrehozasa. A Rift ingame guild findereben is megtalalhato a guild, ezenkivul jelentkezni Molamoth-nal vagy nalam, Eksz-nel tudtok. o/
  • nxs
    #7229
    Indítanak friss szervert a F2P startnál,lehet erről tudni valamit?
  • Eftörsokk
    #7228
    ez az online key store mennyire megbízható ? használta már valaki?
  • torrente111
    #7227
    köszönöm
  • Fpocok
    #7226
    Van már új kulcs.
  • slime001
    #7225
    Petet befogni nem tud. Amint több pontot költessz el a talent ágon belül (bocsi nem tudom itt hogy hívják) úgy fog később aktiválódni 2 új pet.
  • torrente111
    #7224
    sziasztok.az lenne a kérdésem,hogy ranger(hunter) tud valamilyen más petet befogni vagy csak az lehet amit alapból kap? kösz
  • TomStorm
    #7223
    Régen is sokat játszottam Rift-el(egy ideje abbahagytam mert kihalt volt a szerver) de mióta F2p bejelentés volt más MMO-ra rá se nézek.
    Új karaktert kezdtem Raptr miatt de kicsúsztam az időböl(persze egy CE+vagy 8 hónapi előfizetőnek miért is adná oda legalább a kiegészítőt,inkább kapják meg az ingyenélők..) így előfizetek most egy hónapra inkább F2p start-ig.
    Kieg most nem érdekel mert Pala-Warlord mellé Tempest lexarom,így is táp:-)
    Majd egyszer beszerzem.
    A lényeg,hogy tényleg a legigényesebb/igazi Mmorpg a piacon.
  • radical
    #7222
    nem tudja hozzáadni, ha hozzátudja akkor se lesz +30 nap.

    SL kulcsot én is beujitottam már csak a pet kell.
  • fejnelkuli
    #7221
    Clerc-nek milyen szakma párosítás jó?
  • fejnelkuli
    #7220
    Icewatch full - 30 min
    lol
  • Mukiska
    #7219
    Sziasztok! Raptr kódok újra töltve:) vigyétek:)
  • Bandeeka
    #7218
    Sziasztok!
    Hol tudom megnézni a Rift telefonos support számokát? Akadt 1 kis gondom

    Köszönöm
  • Fpocok
    #7217
    "Hello. Most lett meg a mádosik kulcsom riftjátékhoz. elözöt hozzáadtam a régi accomhoz. nem kaptam 30 nap játék idöt. Ha a mostanit is hozzáadom mi fog történni?:D"

    Ezt kérdezi egy új regelt... tud valaki?
  • HyperMonkey
    #7216
    Emellett elég jó endgame-el is büszkélkedhet, legalább is 1.5 éve így volt. Gondolom azóta csak több lett.
  • Morpheus_v2
    #7215
    Villámokat szór a kezéből messziről, miközben van egy baromi nagy kardja, polearmja, baltája.
  • BoneDragon
    #7214
    Jedi warrior? Az milyen?
  • Morpheus_v2
    #7213
    Mindegyik kasztnak van 9+1 alkasztja(a kieges soulok alapból nem járnak a f2p játékosoknak, csak ha megvan a kieg). Kieges soulok (alkasztok): lángszórós rogue, jedi warrior, közelharcos mage és dps-heal hibrid cleric
  • Fpocok
    #7212
    Warriornak 10 van. Gondolom annak is.

    GYEREKEK! EZ A JÁTÉK FERGETEGES! Egyik ámulatból a másikba esek! LVL31-ig tankwarriorkénet mentem, most meg átspecceltem egy polearmos varázslóvá, aki villámokat szór messziről és petje van. Hihetetlen, hogy eddig nem tudtam, hogy ez ilyen jó.
  • HyperMonkey
    #7211
    Most egy kaszton belül mennyi al kaszt van? Pl a mage eddig volt elementalist, warlock, necromancer stb. Most mennyi van?
  • BoneDragon
    #7210
    Languages
    - English
    - French
    - Russian
    - Italian
    - German
    - Czech
    - Dutch
    - Spanish
    - Hungarian
    - Polish


    Wut?
  • Braikingboss
    #7209
    Rift
  • Tatyla
    #7208
    mondjuk ha mégse lesz kulcs valaki tud valami olcsó helyet ahol egyben van a kieggel?
  • fejnelkuli
    #7207
    Köszi!
  • BoneDragon
    #7206
    Ez a raptr úgy működik, hogy regisztrálsz rá, letöltöd a desktop alkalmazást hozzá és ha elindítod a riftet automatikusan hozzá adja a játék listádhoz, utána számolja a lejátszott időt.
  • fejnelkuli
    #7205
    Én a Trion oldalán vettem Collector-ba digitálisan. Hogyan tudom beregelni Steam-re, hogy én is tudjak Raptr-on kulcsot igényelni?
  • Fpocok
    #7204
    lol
  • foxxi
    #7203
    Akkor jól kalkuláltak
  • Fpocok
    #7202
    Mégis lesznek kulcsok!!!

    "As others noted, keys have been restocked. We'll be working closely with Raptr to make sure they stay stocked between now and the June 12th launch.

    Storm Legion keys will only grant the free 30 days to new accounts and can no longer be stacked multiple times. Those that did stack keys have had the extra time removed (with the exception of a single +30 days), and stacking keys no longer works."

    szósz
  • slime001
    #7201
    Kézzel be kellett tallózni, mert eddig nem számolta. Most már jó csak hát fölösleges mert úgy néz ki lecsúsztam erről. :(
  • Fpocok
    #7200
    Nem tudom.
  • Tatyla
    #7199
    tehát még lehet kulcs jól értem?
  • Eksz
    #7198
    A shard listaban megtudod nezni melyik valoban trial server, zarojelben irja mogotte.
  • Fpocok
    #7197
    Szerintem az csak bug. Icewatch-re is írja néha.
  • fejnelkuli
    #7196
    Nekem a régi main karakterem a Steampike szerveren van. Most arra azt írja, hogy csak trial szerver. Mit csináljak a main karimmal? Maradhat ott?