8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Hofigalopp2
    #7275
    1 hete arról (is) szól a topik, hogy nincs defi és guardian között különbség :)!
  • Bandeeka
    #7274
    Sziasztok!
    Defiant oldalon van magyar aktív klán?

    Tisztelettel Bandeeka
  • Hofigalopp2
    #7273
    Icewatch, Árnyjárók
  • Eftörsokk
    #7272
    yay, sikerült :)

    vajon egy ip-ről, másic accountal, lehet még szerezni ? :P
  • undY1ng #7271
    Milyen kulcsról beszélgettek? :O
  • undY1ng #7270
    Köszi szépen, sikerült!
  • Fpocok
    #7269
    Sies... mát csak 3000+ kulcs van :D
  • Eftörsokk
    #7268
    faja, remélem még nekem is jut :P
  • Fpocok
    #7267
    VAn egy csomó mount, pl kétfarkú oroszlán vagy ilyen szárnyas izé, de ezeket nem tudom, hol lehet megvenni. Én még csak kecskéket, lovakat, meg robot lovakat láttam.
  • torrente111
    #7266
    #7256 valaki?
  • Fpocok
    #7265
    Persze. NAgyon sokunknak.
  • Eftörsokk
    #7264
    valakinek sikerült már ez a raptr-os okosság?
  • krisz073
    #7263
    Sziasztok,

    Anno a játék indulásakor Standart verziót megvásároltam, de egy idő után befejeztem a Rift pályafutásomat.
    Most a f2p váltás miatt visszanéztem.A régi accountal simán be tudtam lépni, ki is írta, hogy kaptam 1 hó free-t.Egész pontosan hol tudom leellenőrizni, hogy megkaptam e a kiegészítőt és a kiírt 1 hónapot?
    Előre is THX a választ.
  • Probatbicol
    #7262
    A zár azért vagy mert trial szerveren (shardon) vagy, sajnos a steampike is az lett, ami a magyar szerver volt induláskor.
    A karakterválasztó képernyőn kell a TRANSFER, gombra nyomni, azzal átvinni a karakter egy másik szerverre. A levelesládádat ürítsd ki előtte, mert addig nem viszi.
  • undY1ng #7261
    Még egy olyan kérdésem lenne, hogy Sanctum-ot nem tudom elhagyni.. Láthatatlan fal van a hídon. Olvastam, hogy valami trial shardot vagy mit kell aktiválni de én nem találtam semmi ilyet. Szóval.. ki tudja? :)
  • undY1ng #7260
    Aztamindenit, még anno probáltam a RIFT-et de akkor még gyengébb gépem volt és sajnos a kevés FPS el is vitte a kedvemet. De most újra kipróbáltam és nagyon tetszik a játék!
    Viszont már rögtön az elején (mint minden más mmo-nál) kínai egy kicsit, hogy a 4 főkaszton belül még választhatsz 5 további ágat és azután még van 3 talent tree ami teljesen más. Ezeket, hogy érdemes használni? Csak az adott talent tree-n lévő képességet kell használni vagy a többi ágon lévő is kelleni fog? Pyro mage (szóval fire) ami nagyon érdekelne de sajnos elrontottam a talentezést és hogy lehet retalentelni? :)
  • brasco84
    #7259
    köszi, megvan, ennyi eszem nem volt :D
  • foxxi
    #7258
    De, kéne. Ezekszerint nem kaptad meg. EZért is mondtam, ha a full "ajándékot" élvezni szeretnéd, új accra kell regisztrálni.
  • HyperMonkey
    #7257
    Értem. De sztem a kieget se kaptam meg mert a talenteknél nincs a kieg-es soul csak a régi 6 db ami volt. Nem kéne látnom az új soul-okat is?
  • torrente111
    #7256
    hi.az lenne a kérdésem,hogy mountokat csak a lovat és a vaiyuut lehet megvenni?vagy valahol van eldogva még valamilyen más mount is.kösz
  • maffi
    #7255
    ha csak nem jelzi az accodnál, hogy vannak aktív napjaid, akkor te is úgy jártál mint itt egy páran, hogy régi acc-cal csak a kieget kaptad meg. elvileg ez lenne a normális, csak néhányan vmiért megkapták régi felhasználóként is a 30 napot.
  • HyperMonkey
    #7254
    Lehet hogy volt már kérdés, de nekem rég van accom, lenyomtam a raptr 14 órát, kiírta hogy megkaptam a full game+expansion+30 nap előfizetést. De ha belépek azt írja fizessek elő, és nem is enged az 50-es régi karimmal belépni.

    Olvastam valahol hogy a 30 nap csak új accosoknak jár. De nekem kiírta hogy azt is megkaptam. Akkor most mi a pálya?
  • radical
    #7253
    Ami full és félóra sorbanállás van rá. Mi lesz itt júniusban atyám...
  • slime001
    #7252
    Icewatch
  • wildstorm
    #7251
    Sziasztok!

    Szeretnék játszani a rifttel, de olyan szerver lenne jó ahol több a magyar és egyébként is van élet. Melyiket tudnátok ajánlani?
    (PVE érdekel, angol)

    Előre is köszi!
  • Eksz
    #7250
    Nekem is ezvolt, ahol claimelni tudnad van valami ilyesmi hogy view reward, es ott lesz a key.
  • brasco84
    #7249
    megvan a 14 óra, rámentem h claim, de az ablak nem jött fel a kóddal mint a petnél mondjuk.. akkor ezt most buktam? mert már ezt írja hogy Claimed on 05/22/13.. ezért ezy fasza.. legalább mailbe elküldhetnék ilyenkor
  • torrente111
    #7248
    köszönöm
  • Tatyla
    #7247
    Mivel a trialosok nem mehetnek át a következő területre
  • torrente111
    #7246
    sziasztok.lvl 19 vagyok kaptam 1 questet,hogy menjek ár freemarchbol stonefieldre de látom az utat hogy merre kellene mennem és már látom a questes npct de nem enged be a területre.segítene valaki?kösz
  • Betonfal83
    #7245
    Instant Adventure
  • maniac001
    #7244
    Mi az az IA?
  • Murmur
    #7243
    Ha=Hogy
  • Murmur
    #7242
    Szerintem az a legjobb módja a szintezésnek, amit a legjobban élvezel. Nálam ez mindig a questelés lesz, nem az az elsődleges célom, hogy minél előbb max. szintű legyek, hanem hogy ismerkedjek a világgal. Ha mi a leggyorsabb, azt majd az okosok megmondják, én jó ideje nem játszottam.
  • slime001
    #7241
    Új játékos vagyok és annyi mindent olvastam arról, hogy mi a legjobb módja a szintezésnek, hogy teljesen összezavarodtam. Sokan mondják, hogy 50-ig csak IA-ra menjek, mások szerint warfrontozzak meg instázzak, valaki a solo questelést ajánlotta. Tapasztaltabb játékosoknak mi erről a véleménye? Illetve az lenne még a kérdésem, hogy warfrontnál és IA-nál mit ad az a bónusz? Mert IA-ba miután elfogyott a bónusz ugyanúgy kaptam táskákat.
  • Eksz
    #7240
    Ha bezarod a riftet, par masodperc mulva ez az ablak popol.


  • maniac001
    #7239
    A csík mellett jobbra csak azt írja hatodik vagyok (You 6th)
    Dobj már plz egy képet hol látom mert én eskü hogy sehol.
  • BoneDragon
    #7238
    Közvetlen mellette írja mennyit játszottál eddig. Amúgy nem egybe kell letolni, vagyis teljesen mindegy.
  • maniac001
    #7237
    Ezt a 14 órát egyben kéne lejátszani? mert tegnap toltam 6 óra hosszát, ez írta is a csík. ma beléptem és most azt írja hogy kevesebb mint egy órát játszottam. Hol mutatja hogy összesen mennyit toltam?
  • Mukiska
    #7236
    Én úgy csináltam hogy menve hagytam a játékot éjjel.:) Hiába dczik le a serverről csak azt nézi, hogy megy-e a játék.