8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TomStorm
    #7315
    Raptr
  • TomStorm
    #7314
    Nem is figyelte az exe file-t mert át van téve SSD-re.Pedig voltam online vagy 7 órát:)
    Most feltelepítem újra és jó lesz remélem
  • bowden
    #7313
    Én 28 vagyok most, healerként max 5 percet vártam eddig instára.
  • brasco84
    #7312
    alacsony szinten senki nem instázik? 25 vagyok, de még nem jutottam be soha dpsként.. legalábbis nem volt türelmem soha kivárni.. 30-40 perc alatt nem tett be
  • Kiflix
    #7311
    Felupgrade-elni feltudod storm legion-re (természetesen ha megvan a kódod), viszont, amíg nem f2p addig nem tudsz belépni krisz.
  • torrente111
    #7310
    kösz
  • kzsolt4444
    #7309
    torrente111: A rift Store-t még sehol sem találod, hiszen a rift jelenleg még nem ingyenes. Azt a jún 12.-ei megjelenése után fogod megtalálni a játékban!

    krisz073: Én is így jártam ahogy te! Csak akkor tudtam megkapni egy már meglévő accra ingyen a storm legiont, ha mellé vagy vettél tőlük X hónapnyi gametime-t vagy felhasználtál egy gamecardot! Én szerencsés voltam mert volt egy 60 napos GC-m úgyhogy felhasználtam azt, de nélküle nem megy(legalábbis tapasztalatom szerint)!
  • krisz073
    #7308
    Sajnos ez a modszer nem jó, legalább is nekem nem sikerült.
    Ha az Apply Code-nál megadom a kapott sorozatszámot, akkor utána egyből kéri, hogy adjak meg egy fizetési mod-t és ott vonná is a 13 euro-t :(
  • darkling
    #7307
    Hétvégén nyílt nap Telarán.

  • Braikingboss
    #7306
    Belépsz a 2011-es accba és beírod a kódot amit kaptál ennyi :D Mivel így a 30 napot nem kapod meg csak de az alap gamet+ a kieget igen.
  • krisz073
    #7305
    Sziasztok,

    Még egy kérdés :)
    2011-ben létrehozott accounthoz, hogy tudom hozzáadni a raptr kulcsot úgy, hogy ne keljen 1 hónapot befizetni?
    lényegébe a kiegészítő kellene csak :)
  • torrente111
    #7304
    hi.ezt a Rift Store-t hol találom?
  • Kiflix
    #7303
    Először le kell cancel-ezni, és csak utána tudod kiszedni az accból a paymentet.
  • krisz073
    #7302
    Sziasztok.

    Kéne egy kis help, meg van a raptr kulcs,sikerült is aktiválni bankkártya adatok megadásával. Nem vont le semmit!
    Viszont hogy tudom a kivenni a bankkártyámat, hogy 1 hónap múlva ne terheljék az újabb 1 hónapi díjat?
  • kzsolt4444
    #7301
    Újabb hírfordítás ha valakit érdekel, mely az új "Loyality" rendszerről szól:Link

    Ha a régebbi Free-to-Play bevezetőről szóló fordításról lemaradtatok volna:Link
  • TomStorm
    #7300
    Nem enged már játszani mert nem fizettem be.Legyen már 12.-e
    Unatkozom,nincs más MMO ami lekötne
  • Kiflix
    #7299
    Természetesen hozzáteszem nem vont le semmit a kártyáról :)
  • Kiflix
    #7298
    De igen még mindig az, csak visszatértek a régi rendszerhez ami eddig is volt, be kell írni a kártyaszámot az accodhoz h tovább tudj menni benne. Én is csináltam, nekem is ugyanez jött fel ismerősnél, beraktam a kártyát, beírtam a kódot csudi jó elfogadta végigcsináltam meglett a 30nap is kieggel mindennel. Offical fórumon többet is írnak erről.
  • Eftörsokk
    #7297
    kéne egy kis help, meg van a raptr kulcs, de amikor beírom a rift accountnál a kódot, akkor továbbdob egy oldalra hogy Purchase RIFT, és payment plan-t kéne választani, most akkor mi van? mégse ingyenes ?
  • Lillie
    #7296
    Aki keres annak itt egy összeszedett guide Rifthez. Játékosok csinálják,szóval nem a legmegbízhatóbb és nem a legrészletesebb de elég jó.
    http://www.riftscene.com/
  • Fpocok
    #7295
    Elvileg csak akkor írja jóvá, ha kilépsz. Viszont ha aktív a raptr a riftben, CTRL TAB... akkor biztos számolja.
  • Kiflix
    #7294
    Vagy pedig amikor game-be vagy, CTRL+TAB :) És ott megy a számláló, ha jól van megcsinálva
  • kzsolt4444
    #7293
    Ha azt mondod hogy a rift mellett látsz egy számlálót (a raptr kliensben) akkor az a kérdésed hogy hogyan ismertesd fel vele haszontalan, hiszen fel van ismerve, másként nem láthatnád a raptr ban a riftet. Ha tévedtem és nem ismerte fel a raptr a riftet akkor (jobb klikk az óra mellett a raptr ra "manage installed games" ott pedig megkeresed jobb fent a kis szervízkulcs ikont majd "manually add game" szerintem innen meg egyértelmű lesz.)

    Amúgy folyamatosan nem mutatja, hogy ennyi idő telt el. Ellenőrizni úgy tudod, hogy kilépsz a játékból és szinte azonnal fel fog dobni a raptr egy ablakot amiben írja hogy hol jársz lejátszott időt tekintvén.
  • krisz073
    #7292
    Ez a hagyod, hogy felismerje nem egészen tiszta nekem :D
    Kb. 1 órája bent vagyok a Rift-be, de Raptr kliens-be a kis óra 0-t mutat :(
  • Fpocok
    #7291
    Raptr klienst letöltöd. Hagyod, hogy felismerje a játékot. Játék elindít, 14 óráig futtatod az exe-t. Profit.
  • krisz073
    #7290
    Sziasztok,

    Regisztráltam egy Rift accountot és regeltem egy Raptr accountot is.
    Hogy tudom a kettőt összehozni, hogy meglegyen az ingyenes kieg és a 30 nap?
  • Kiflix
    #7289
    Hát ne haragudj, de nem éppen úgy alakultak a dolgok. Már online vagyok visszatértem. Am énis ezzel a raptr-es dologgal csináltam meg, ha előtte volt már accja akkor nem jár az 1 hónap play time. Szóval akkor csak a kieget kapja meg viszont f2p előtt ha játszani akar tölteni kell rá neki 1 hónapot vagy gct venni. Ha viszont nem volt régi rift accja akkor megkapja a game-et kieget és még 1 hónapot is.
  • kzsolt4444
    #7288
    Kiflix, te jó ég, újra látni? Örülök , hogy látlak, csak nem visszatértek ti is?
    Az árnyjárókon írtam régebben neked többször is levelet, de nem válaszoltál sajnos. Remélem újra látlak majd online.

    A többiekhez lenne viszont egy raptros kérdésem. A Bnőmnek egy sima rift et tartalmazó accja van. Lehetőséget láttam ebbe a raptr dologban hogy ingyen hozzátegyem neki a SL kieget, így leszedtem játszottam 14 órát, megvan a kód. Mikor rámegyek hogy aktiválás, kijön az hogy vegyek hozzá hónapokat is. Kiválasztottam pl az egy hónapot, Continue, és kihozza hogy a storm legion 0.00Euró az egy hónap 12.XXeuró így a végüsszeg 12.xx euró, magyarul nem tudom kihasználni csak akkor ha veszek egy hónapot?(minimum?
  • Kiflix
    #7287
    Szerintem sem jelentene szétszakadást az, ha külön guild is létezik. Az a gond, h 2féle ember játszik MMO-val, az aki hamar el akarja érni a maximumot, és ezt folyamatos raideléssel/instázással teszi, és van az ellentett akinek olyan ráérős a dolog. Jó lenne szerintem ha ilyen téren mindenki megtalálná azt ami neki megfelelő, természetesen mind2 helyen egy kellemes társaságban. Attól, hogy 2 vagy több külön guildről beszélgetünk, lehet összetartás vagy bármi egyéb a guildek között,ez semmiben nem akadályoz.
  • Szaruman
    #7286
    Infernum?
  • Eksz
    #7285
    En anno egy olyan klasszikus tomegguildben jatszottam 130 fovel - kenyszerbol, mivel nem akartam nemzetkozi guildbe menni, mas alternativa nem volt - amilyenben soha tobbet nemszeretnek jatszani. 130 fobol a 20as raidek ugy jottek ossze, hogy volt kb 10 ertelmes ember, es a "tobbi" emberanyagbol kellett szo szerint vadaszni embereket, egyesevel rakerdezve, hogy akarsz jonni,raersz, van kedved? Es sokszor meg igy sem jott ossze az a belathatatlan sok, 20, ember. Lord Greenscale fight mar olyan hihetetlenul nehez volt hogy nem is sikerult abszolvalni, az emberek szepen lassan eltunedeztek. Ha valaki amellett kardoskodik, hogy amikor a f2p elindul, letrejojjon egy ehhez hasonlo a "nagymagyarosszetartas" jegyeben, szive joga. De ugyanigy engedtessek meg a lehetoseg annak is aki kicsit szeretne komolyabban venni a mezei viragszedesnel a jatekot, aki annal tobbre vagyik, hogy focustargetbe rakja ki raiden a tobbi embert es nezegesse folyamatosan mit csinal raideken es meg meg is sertodjenek ra ha segiteni akar.

    Nincs kesobbi tapasztalatom, de oszinten ketlem, hogy a guild bannerek elengedhetetlenek lennenek a raidek kipucolasahoz, es azert egy lvl 5-6--7-8-9es guildben is van mar tobb banner, ertelmesen elkoltott pontok mellett.
  • Fpocok
    #7284
    Végre valami jó hír.
  • Hofigalopp2
    #7283
    Igazából szerintem magyar közösség még nem özönlötte el a riftet, majd a free után. Amikor raptrz se kell már hozzá. Jelenleg nincs olyan értelemben vett aktív közösség aki raidelne, contentet ütne ki. Mindenki tök casual, stb. Egyetlen ok amiért az Árnyjárók jobb megoldás, mint a többi, hogy a guild életben van évek óta, stabil honlapos/fórumos rendszerrel, 1-2 tapasztalt taggal és nem LVL1-es guild. Ami ugye raidnel számít rengeteget, hogy milyen bónuszokat kap a guild. Bannerek, stb. Sőt guild perket lehet tenni PA XP gain-re, egyéb hasznos dolgokra is.
    Én külföldi guildben vagyok, aktívan raidelek, tapasztalatból mondom hogy ez szükséges a fightokon.
  • Hofigalopp2
    #7282
    Igen, lényegében már a szerver sem számít party szempontból. Be tudnak invelni másik szerverről is, csak az adott mapra kell utaznod és a tagon nyomni egy join instance-t. Egyedül corsshard ah nincs. Zone eventekre, huntriftezésre szoktak így az emberek átúgrani(leginkább Volan event ashorában). Régen igen volt, defi és guardian oldal, volt open world pvp. Mostanra ez megszűnt, lényegében pvp szervereknek nincs értelme. Instanszolt pvp-ben, azaz BG-n meg random tesz be piros vagy fehér csapatba :), függetlenül, hogy defi vagy guardian vagy. Az insták looking for group rendszere is összerak simán. Szóval tökmindegy mit indítasz.
  • Bandeeka
    #7281
    Milyen pvp build életképes most warriornak?
  • 1Darton1
    #7280
    A külön guild nem hiszem, hogy szétszakadást jelentene. Egyébként is mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel akar együtt játszani.
  • eurom
    #7279
    defiant meg guardian? itt már szerver se számit :)

    tegnap láttam valami olyasmit ,hogy különbözö szerverekröl egy raidben rohangáltak a riftek után ez mi event vagy storm legios dolog ,tudja valaki?

    great rift hunting nak hivják de nem biztos

  • kzsolt4444
    #7278
    Régen volt, már nincs, az egyik nagypatch utántól közösen csinálhat a két frakció szinte minden jelentős dolgot, szóval innentől kezdve mindegy mi vagy (persze relatív)

    Sajnálattal látom ,hogy már külön kezd szakadni a magyar közösség, pedig még egy magyar guild sem telt meg igazán.. nem találom jó ötletnek ezt, de ti tudjátok.
  • Fpocok
    #7277
    Azt hiszem csak PvPben van jelentősége.
  • Bandeeka
    #7276
    Akkor csak régen volt jelentősége? Mert amikor megjelent a játék akkor azt hiszem volt különbség :)