8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Caliph
    #7515
    bloodironon magyar pvp beállítottságú klánt keresnék majd ha nagy lesz a karim:)
    egyelőre mst csak annyi érdekel hogy guardian vagy defiance oldalon van e ilyen klán?
  • kigyi
    #7514
    És tényleg nem rak be a sor végére köszi valamivel előrébb tartok már csak 110-en vannak előttem
  • Tatyla
    #7513
    inditsd újra maradsz a kjuban,én is így jártam
  • kigyi
    #7512
    Nekem 174-nél le is fagyott a várósor, vagyis beállt és nem változik... Szerintem mindenki előre jut mindjárt 1-el, mert én feladom :D
  • athosrage
    #7511
    Hát én bejutok át rakom magam másik szerverre ez elég durva :D
  • kigyi
    #7510
    1190-es várósor Ice-on :D lol
  • kigyi
    #7509
    ???
  • torrente111
    #7508
    meg is halt a szerver
  • kigyi
    #7507
    Lol előttem 174 ember és közel 2 óra a várósor.... Akkor ez most hogy számolja aki előtt többen állnak előbb bejut?
  • kzsolt4444
    #7506
    474-en vannak előttem, 1 óra sorban állás. Izgi lesz így F2P után a már eddig is zsúfolt Icewatch-on (raptr miatt), mi lesz most?
  • Eksz
    #7505
    Hm nem is gondoltam bele hogy van meg par nap hatra a subombol es ezert nemvolt sor :F
  • kigyi
    #7504
    Hehe te akkor jobban jártál nekem ár 4 órát ír :D :D
  • Panzeradler #7503
    Icewatch laza 1 órás sor
  • Eksz
    #7502
    Mennek a serverek!
  • BoneDragon
    #7501
    Our ETA is still 12:00PM Pacific/7:00PM GMT - or just about 10 minutes from now!
  • Kiflix
    #7500
    Szia TopGun :)

    Ajánlom fejlődésre a rangert, ha nagyon unalmasnak találod, próbálkozhatsz assa, vagy Bladedancerrel is. Ha még 50 előtt vagy akkor nagyon sok tree életképes, viszont 50 után sokkal figyelősebb. A ranger azért jó, mert a peted tankol neked csak le kell lőni, és még aoe-val is rendelkezik. Az assa rugó az single target, a BD pedig kevert... mindenre jó. Kis szinten a tact nem tudom mennyire életképes, 50 után szintén nagyon jó. Érdemes körülnézni hivatalos fórumon buildek miatt, tényleg nagyon jókat írnak le :) Bár én kiegbe csak az 50 utánit tudom, mer nekem volt 50es karim.
  • talos86
    #7499
    Keress fel egy zárszaküzletet és kérd meg az eladót, hogy másoljon neked egyet.
  • BoneDragon
    #7498
    Elrejtették a kulcsot. :(
  • torrente111
    #7497
    szörnyű.olvass vissza
  • Hofigalopp2
    #7496
    Rogue ez a class. Persze fight függő, top dps itt is melee. Warriornak is van puska a hátán, de csak a stat miatt. Nem lő vele :D... Mágus, pap pálcával nyomul.
  • torrente111
    #7495
    akkor a ranger a te soulod
  • ricsa008
    #7494
    Nem tudok szervert választani mindegyik előtt lakat van...
  • TopGun
    #7493
    PVE, ranged, pet es puska, ij, esetleg ha lehet, valamilyen szinten magia hasznalo szeretnek lenni.
  • Hofigalopp2
    #7492
    Vannak a hivatalos fórumon lvling guidok minden classhoz. Ezeket playerek írták, le van írva, mikor hogy érdemes szintezni. Persze el lehet ettől térni, de ténylegesen ezek a leghatékonyabbak. Nagyon nincs értelme más leosztást csinálni 1-1 support/healer/tank builden kívül(rolenak megfelelően), amikkel instákba tudsz menni. Tehát kettő, 1-2 esetben(bard pl) 3 build tökéletesen elég 60ig.
  • BoneDragon
    #7491
    Szerintem alacsony szinten teljesen mindegy a build, max szinten érdemes próbálgatni.
  • torrente111
    #7490
    függ pár dologtol.pvp/pve ranged/melee mit akarsz csinálni és mi akarsz lenni
  • TopGun
    #7489
    Szerintetek ebbol a buildbol lehet hasznalhato buildet kihozni?
    Probabuild
  • Eksz
    #7488
    Azert van amit en pl tulzasnak erzek: fegyverkinezet atalakitas, notoriety vialok-
  • BoneDragon
    #7487
    A fos swtor példát vehetne erről a rendszerről.
  • Fpocok
    #7486
    [URL=http://www.riftscene.com/featured/rift-2-3-empyreal-assaultfree-2-play-compilation/#1.1]PATCH NOTE![/URL]
  • TopGun
    #7485
    Nekem mar lejott a frissites, de meg mindig lakat van az osszes shardon.
    A kerdesem: a rifthead.com-on hogy lehet elmenteni a soul tree-t, hogy belinkelhessem ide?
  • Kiflix
    #7484
    Elméletileg a patchet is csak beloggolva tudod leszedni nem? Engem is kicsit lassan de beengedett, és már szedi le
  • Eksz
    #7483
    Hat belogolni azert belehet, ez a switch to guest gomb a launcherben
    ez nemtudommiez.
  • BoneDragon
    #7482
    Talán mert karbantartás van? Nem kellett volna sokat visszaolvasnod, egész nap ez a téma itt...
  • Myselor
    #7481
    hát remélem is,de előbb nem engedett,nézzem meg az emailem azt akitváljam azt a szart.
  • Fpocok
    #7480
    Persze. Ha nincs autod, nem kell beírni.
  • Myselor
    #7479
    okés köszi:)
    és a másik?authen geci nélkül is betudk lépni majd az accomba?
  • torrente111
    #7478
    2,3 as patch érkezik kb 9 ig nem lesznek szerverek
  • Myselor
    #7477
    2 kérdésem lenne,az egyik miért nem tudtam launcherbe belépni az accountommal csak guest?állandóan azt a szar authenticatort kérte,de nincs és nem is lesz mobilon nekem az a szar,nincs is mobilom hogy nem lehet megérteni?a másik lakat van az összes shardon ez most normális?
  • BoneDragon
    #7476
    Ahw, csak engedne már belépni ><