8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Myselor
    #7555
    igen így csináltam,nem vagyok hülye.pont ezért nem értem miért nem enged belogolni.nem azt írja hogy rosszul írtam be hanem a kurva authenticatort érted?
  • Caliph
    #7554
    step 1:regisztráltál,megadtad felhasználó név jelszó párost,elfogadta. step 2: belépsz a megadott email fiótba,kaptál egy levelet,a benne lévő linkre kattintva igazolod hogy tiéd az acc/email páros
    step 3 : launcehbe beírod helyesen a belépési adataid,authenticator mezőbe nem írsz semmit,login.
  • Myselor
    #7553
    én még mindig nemtudok belépni az accountomba...authentication failed please check your email adress password and if you enabled your authentication code.oké -.- hiába néztem meg,van ott egy dolog amire kattintok,akkor töltsem le telóra azt a szart,és bla bla.de én nem akarok,nem írok be semmit akkor nem logol be ez fogad,valaki segítsen mert nem értem
  • BoneDragon
    #7552
    Na jó ezt benéztem. AM helyett indokolatlanul is PM-t láttam, szóval csak éjjel jön a peccs.
  • BoneDragon
    #7551
    Sajnos ez még pár napig biztos így lesz. Talán jövőhétre javul a helyzet.
  • kigyi
    #7550
    Csak meg akartam nézni az új rendszert később is sor lesz, mert megyek megint dolgozni bizony, ha 2 munkahelyen kell helyt állnod ki akarsz használni minden percet a szabadidődből a kockulásra :D Ezért meg is próbáltam belépni, de esélytelen.
  • BoneDragon
    #7549
    Amúgy meg nem sokára úgy is jön a patch, kár most belépni. Utána meg ha gyors az ember soron kívül bejut.
  • BoneDragon
    #7548
    Minden mmo életében mikor elindulnak a szerverek napokig/hetekig sorok vannak, ennek a második hulláma ha f2p, ez ezzel jár. Szerintem csak azok lepődnek meg ezen, akik még nem játszottak mmo-val...
  • kigyi
    #7547
    Azért szép hazajövök melóból fáradtan leülök, hogy na benézek, mert tegnap este nem jutottam be a nagy sor miatt hát 340 ember a sorban előttem...
  • TheGrinder
    #7546
    Sz.tem ha vársz 1 hetet, akkora már biztos nem lesz sor. A mostani játékosoknak a 75%-a úgyis kipottyan 1 hét múlva. Én a helyedben maradnék az Icewatch-on, ha mindenképpen PvE shardon szeretnél játszani.
  • athosrage
    #7545
    Szerintem érdemes, mert tegnap Icewatchon 1-2 óra várás volt, a Blighton 10 perc :)
  • bowden
    #7544
    Érdemes átmenni Icewatch-ról a Blightweald-ra ha nem szeretnék sorban állni? Kérdezem ezt úgy, hogy nemsok időm van mostanában játszani, kétnaponta 1-2 óra, és azt szeretném akkor eltölteni játékban amikor jól esik nem amikor éppen beenged 1 órányi várakozás után. Csak azért is kérdem mert azt is full-nak írja.
  • radical
    #7543
    thx akkor inkább a másik accountomra teszem.
  • Fpocok
    #7542
    Olyan gyors, mint a leggyorsabb mountod.
  • athosrage
    #7541
    Blightweald szerveren vannak Magyarok, vagy Magyar guild? :)
  • TopGun
    #7540
    Hogy mukodik pontosan ez a teknos mount megszerzes? leirnad reszletesen, ha megkerlek? esetleg privatban, hogy ne zavarjuk itt a tobbieket ok?
  • BoneDragon
    #7539
    Ezt a mountot anno collectors editionhoz adták (60%) és accounthoz kötött.
  • Morpheus_v2
    #7538
    Máris sor van az Icewatchon... Jó lett volna ha lockolják az új karik készítését ezen a szerveren és nem volna ekkora sor... :(

    A teknős mount 60% ha nincs más mountod, ha van egy gyorsabb mountod akkor ez a mount is ugyanolyan gyors lesz. (Tehát alkalmazkodik, pl: amint megveszed a 90%-os mountot, azonnal a teknős is 90%-os lesz.)
  • radical
    #7537
    ez milyen sebességű? 60%os? accounthoz kötött vagyis minden kari megkapja?
  • Braikingboss
    #7536
    Már csak 44 órát kell vele játszani és meg lesz :D
  • Eksz
    #7535
    Sajnos a world eventek mar csak ilyenek, majd hegesztenek rajta es mukodni fog.
  • torrente111
    #7534
    a mostani world eventröl tudna adni valaki egy kis felvilásgosítást?mert a phase 1 van nállam a q trackerben,ledöntöttük a falat de nem írta hogy kész lenne.vagy hogyan működik?kösz
  • Fpocok
    #7533
    raptr már mountot is ad a rifthez
  • Solid Snake
    #7532
    Ja, küldenek egy mailt a címedre. Ott kell megerősíteni a regisztációt, lehet azt kihagytad.
  • Panzeradler #7531
    Raptron 14óra játék után kaptál, alap játékot+sl-t meg 30nap játékidőt. Ennek nincs köze a shardhoz.
    Különbség nincsen a shardok, minden mmo-ban van egy felkapott shard ahova a nagy tömeg megy, ennek különösebb oka nincs.
  • TopGun
    #7530
    Azt vagom, hogy tomeg van ott, de miert olyan fontos az a shard, hogy mindenki oda akar belepni? Olvastam valami raptorrol, azt lehet ott szerezni? vagy mi ez a dolog a raptorral?
  • Panzeradler #7529
    Szerintem várj picit, tegnap a reward kiosztással is voltak még gondok, esetleg próbáld meg egy másik accounttal. Ha minden szakad akkor annyit tudok segíteni, hogy odaadom az accountom addig még letöltöd.
  • Solid Snake
    #7528
    Pedig én most léptem ki isti bizi. Meg reggel kezdtem el a telepítést. Nem is tudtam a játékról
  • Evoluti0N
    #7527
    Guest-nél "Failed to login..."
    A tegnap beregelt account-nál pedig "Error "2016"
  • Solid Snake
    #7526
    Simán be lehet lépni.
  • Evoluti0N
    #7525
    Reméltem, hogy ma délelőtt azért már sikerül legalább bejelentkeznem, hogy elkezdjem tölteni, de még mindig nem jutottam el oda. :D
  • torrente111
    #7524
    tömeg
  • TopGun
    #7523
    Miert van ekkora sor Icewatch shard-hoz? Miert olyan nehez bejutni oda? Mi van azon a szerveren, ami mashol nincs?
  • Árnyjárok
    #7522
    Köszönjük!
  • dante3
    #7521
    Nekem elvileg 8 perc, de ki tudja, ha lejár mi lesz!
  • Evoluti0N
    #7520
    Én még addig se jutottam, hogy elkezdjem tölteni. Se guest account-tal, se regisztrálttal nem tudok belépni.
  • byzhouse
    #7519
    ha minden igaz éjfélre bejutok :D
  • Eksz
    #7518
    Icewatchon Poison Thorns, bennevagyunk a guild finderben + neha spamelek 1-29 chaten.
  • Panzeradler #7517
    Csináltam új FAQ-t, ha tudtok olyan klánról aki rákerülne a listára szóljatok, aktívnak csak az árnyjárokat találtam.

    Link
  • BoneDragon
    #7516
    Jézusom de király lett ez a shop! Ilyet minden f2p játékba, most!