8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • pimpa25
    #7595
    Akkor sry Torrente,ezt nem tudtam,erről nem volt szó a fórumon.De szerintem jobb is ez így,nincs értelme még 1 shardot rommá verni,inkább alakuljon ki egy új,népes közösség egy új szerveren,amit még elbír a kapacitása.Szerintem nem lesz olyan gondunk,hogy kevés ember lesz-bár ezt majd az idő eldönti.
  • Fpocok
    #7594
    Ez egy kurva szar ötlet volt. Szétkúrták a legnépesebb közösséget. Idióta balfasz gecik,,,
  • Betonfal83
    #7593
    Nem szóltam... :)
  • torrente111
    #7592
    hát a blightweald nincs a listában ahova lehetne menni
  • Betonfal83
    #7591
    Ice most zárolva lesz?
  • pimpa25
    #7590
    A zárolás a szerver indítással együtt fel lesz oldva,és viheted őket másik szerverre az összes meglévő javaddal,dimensionnal egyetemben.Akik ezzel csúnyát szopnak,azok a nagy guildek,maxos gbankkal,mert ott szervezett kimentést kell majd megoldani,h mind az x100 itemet át tudják onnan vinni az új shardra.
  • kigyi
    #7589
    Online már a game, csak az Ice van zárolva legalábbis nálam.
  • Morpheus_v2
    #7588
    Ez a húzás most baromira nem tetszik, zárolták az összes max szintű karimat a szerverrel együtt...
  • pimpa25
    #7587
    Nincs lezárva a Blightweald elvileg,csak a 2 új szervert javasolják az oszláshoz,h ne ott keletkezzen a következő 1000 fős sor,mert akkor ott vagyunk,ahol a part szakad,és az Icewatch sorsára jut.
  • BoneDragon
    #7586
    Amúgy mikor lesznek onlányak a szerverek? Ez most elvileg a szokásos heti karbantartás?
  • torrente111
    #7585
    csak az a jó hogy a népesebb blightweald ra nem is lehet menni
  • radical
    #7584
    Kjó! Pont tegnap mentem vissza icewatchra...
  • BoneDragon
    #7583
    Megoldották a több órás sorokat, szétoszlatják a tömeget.
  • torrente111
    #7582
    na erre kíváncsi leszek,hogy hova vonulnak az emberek
  • foxxi
    #7581
    Köszi. Ezt tudtam Inkább csak háborgok, megannyi mmo átálás láttán sem megy a dolog ( még annak tudatában sem, hogy később csökenni fog a populáció ).
  • Fpocok
    #7580
    Kapják be.
  • pimpa25
    #7579
    Sziasztok!
    Nem tudom,mennyire olvasgatjátok a hivatalos fórumot,gondoltam megosztok egy fontos infot.A mai nappal az Icewatch shard trial serverré konvertálódik,azaz csak a kezdő területek lesznek elérhetőek a karakterek számára,innentől az újak itt kezdenek,és lvl 20on futás másik szerverre.
    Ezzel együtt mindenki,aki komolyabban szeretne foglalkozni a játékkal,egy másik shardra kell,h transferelje a karakterét/karaktereit.2 új shard lesz,ezekre lesz ajánlott a karaktereket "átmenteni",ezek pedig név szerint:
    English-PvE
    Gelidra
    Zaviel
    Transfer előtt mindenki ürítse ki a postaládát/bankot.Ami a legnagyobb baj ezzel,h se a guild,se a karakternevek nem lesznek védettek,tehát mindenki siessen,amennyire tud,nehogy lemaradjon egy jól bejáratott elnevezésről.
    Elég szar ügy,de sajnos várható volt,h valami ilyesmit lépnek,de komolyabb hátrány elvileg senkit nem fog érni,mivel a 2 új szerveren is komoly populáció várható,így a kereskedelem nem döglik be,a guildek együtt maradhatnak,és talán az esti sorok is lecsökkennek/megszűnnek.
    Jó játékot mindenkinek,pacsi
  • Braikingboss
    #7578
    Hey all! We know the queues are pretty long right now - doing our best to make the wait as short & painless as possible, thanks!
  • foxxi
    #7577
    Utálom hogy veteránként is 2 órás sort kellene kivárni. Aszem még nem bővítenek, besem lépek :(
  • torrente111
    #7576
    na már megint off minden (
  • Csurit29
    #7575
    Üdv, szeretnék toborzást hirdetni a Guildem nevében.

    A Resonance 2009. májusában alakult multi-gaming guild, melynek gyökerei a Lord of the Rings Online-ig nyúlnak. Jelenleg több játékban is aktívak vagyunk, de a Rift F2P-re váltásával többen - régi és új "motorosok" - úgy gondoltuk, hogy szeretnénk magunkat ebben a játékban is saját guildünk neve alatt képviseltetni.

    Amit rólunk tudni érdemes: játékosaink nagy része 25 év feletti, többségünk dolgozik, családja van. Vannak köztünk elvakult "kockák" és ultra casualok is, de egyben mindannyian egyetértünk: szeretnének egy jó hangulatú, segítőkész, baráti közösséget kialakítani a Rift-ben, ahol kellemesen tölthetjük online időnket. Sokunk több éves MMO tapasztalattal rendelkezik, többen évek óta játszanak együtt, sőt egyesek nem átallanak időről-időre kocsmai raideket is szervezni. Guildünk az Icewatch szerveren található.

    Ha Te is szeretnéd velünk együtt felfedezni Telara világát, várjuk jelentkezésed!

    Weboldalunk címe: http://www.resonance-guild.eu (Klánszabályzatunk a fórumon olvasható)
  • kigyi
    #7574
    Sikerült nekik én bejutottam :D
  • Tatyla
    #7573
    tököm ki van a sorban állással,azt hittem a mai karbantartással ezt is kompenzálni akarták...
  • Evoluti0N
    #7572
    Ó! Hogy bassza meg a nyuszi. A Kaspersky blokkolta a játékot, azért írta ki a hibákat.
  • kigyi
    #7571
    Újra fellőtték a szerókat mennek.
  • Myselor
    #7570
    blightwealden van innen valaki?magyar guild esetleg?:)
  • kigyi
    #7569
    Hmm megint lelőtték őket :D
  • kigyi
    #7568
    Elvileg online minden Shard sőt több lett mint eddig :)
  • TheGrinder
    #7567
    Nekem angolul írták ki Bloodiron szerveren. :D
  • Myselor
    #7566
    játszottam kemény 10-15percet,jeeee xd
  • kigyi
    #7565
    Emberi nyelven is kiírhatnák, ha angol van beállítva akkor miért nem úgy beszélnek? Marharépák.... Csiganyelven közlik....
  • Morpheus_v2
    #7564
    15 perc múlva lelövik a szervereket 45 perces karbantartásra...
  • BoneDragon
    #7563
    Már tudom mi volt az a francia meg egyéb nyelvű szöveg, jön a patch 15perc múlva.
  • BoneDragon
    #7562
    Én hagyom is mára, majd patch után remélem jó lesz.
  • Myselor
    #7561
    nekem is az volt.:) viccesek
  • kigyi
    #7560
    Nekem meg kiír folyamatosan valami francia szöveget az elején a köszönést értem meg a 30 és 45 perc is érthető belőle, de hogy mire vonatkozik és miért dob ki a shard választó felületre mindig???
  • BoneDragon
    #7559
    WTF. 1 óra volt már csak hátra a sorból, erre bedob egy német szöveget és visszarakott 3 órányira. Ráadásul patron vagyok, de még se, mert még mindig nem javították a bugot, szóval a f2p queue-vel szívok
  • Myselor
    #7558
    már megoldottam regeltem egy újat,amit nem értek,regelés után direkt lementettem a jelszót midnen,nem enged be,az újjal igen na mindegy a lényeg hogy jó:)
  • kigyi
    #7557
    https://rift.trionworlds.com/account/security/security-flow vagy jelentkezz be ide és nézd meg mi van beállítva.... itt ki tudod kapcsolni
  • kigyi
    #7556
    Regisztrálj egy másikat nem tudom mit kell ezen pöcsölni, ingyen van regelj másik acc-ot....