8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • foxxi
    #7635
    Köszi. Akkor délután megyek.
  • torrente111
    #7634
    az árnyjárók a bs re mennek
  • kigyi
    #7633
    Majd, ha lesz döntés :)
  • foxxi
    #7632
    Árnyjárók is jelezzék mi a helyzet!
  • Fpocok
    #7631
    VK guild a Gelindra-ra ment.
  • Rannah
    #7630
    F2P előtt kellet volna lezárni a szervert az új játékosok előtt
  • foxxi
    #7629
    Ecsém. Olvasva a hiv fórumot, ezek semmire nem készűltek fel. A népharag meg egyre nagyobb. Elrar magyarázza a semmit, mindenki más nyavajog. A szokásos f2p átállás. Bár ez a trial serverré nevezés tényleg bicskanyitogató...
  • BoneDragon
    #7628
    Legalább látogatnád meg a hivatalos honlapot, első post válaszol a kérdésedre... ehhe
  • Rannah
    #7627
    Rift Guild Transfer

    Nem teszi át automatikusan a karidat, de ha transzferelsz, elvileg behív a már transferelt guildedbe
  • foxxi
    #7626
    Remélem is. Hogy gondolnak azokra akik dolgoznak, és le ne maradjanak a transzferről. De ez a név nem védett dologért bekaphatnák a ********, mire hazamegyek és foglalt lesz, elküldöm őket az anyjukba....
  • Braikingboss
    #7625
    http://forums.riftgame.com/general-discussions/general-discussion/364169-please-read-icewatch-eu-pve-trial-shard-conversion-6-00-pm-tonight.html
  • radical
    #7624
    forrás? mert nem hinném hogy a guildes karimat áttenné a választott szerverre automatikusan.
  • BoneDragon
    #7623
    Már értem miért nem kerül még creditbe a transfer.
  • Fpocok
    #7622
    Már nincs lelakatolva.
  • Rannah
    #7621
    A guild leader tud transferelni guildet, üres bankkal. Az régi tagok transfer után elvileg automatikus visszakerülnek a guildbe
  • pimpa25
    #7620
    *shitstorm
  • pimpa25
    #7619
    Közben figyelem folyamatosan a fórumot,háát,nem lennék most Elrar helyében,az a histstorm,amit kap,emlékeztet a helpdeskes időimre:)
    Amúgy az egyik kommentből én azt szűrtem le,h a guild transferelhető,csak a név nem védett,tehát ha vkinek megtetszett anno a guild neved,egy újban ellophatja,ha gyorsabb.
  • Betonfal83
    #7618
    Gondolom ebből a server választásból nem ma lesz vm mire a guildek eldöntik merre hova micsi hocsi...
  • torrente111
    #7617
    jaja jogos.jó lenne ha látnánk,hogy hova menenk a népek )
  • BoneDragon
    #7616
    Majd a guildek ide leírhatnák hogy hova mennek, mielőtt még transzferel mindenki. Itt a lehetőség, egy kicsit komolyabb guildet keresek.
  • Fpocok
    #7615
    Valszeg nem.
  • torrente111
    #7614
    hát ez nem egy igazán átgondolt döntésnek tűnik
  • Braikingboss
    #7613
    Guildet lehet transzferelni hogy ne vesszen el a guild szint ?
  • BoneDragon
    #7612
    Az csúnya lenne ha nem, legyetek türelmesek ne sírjatok.
  • pimpa25
    #7611
    Na igen,ez a lvl20 alatti dolog az én fejemben is megfordult,ezért mondtam,h Pr/terelés jellegű kicsit a helyzet,amellett,h meg lehet magyarázni a jogosságát.Az időpont pedig természetesen kritikán aluli,az no komment kategória.
  • torrente111
    #7610
    és melyikre mentek?
  • Fpocok
    #7609
    De most még kinyitják, hogy intézzük a kitelepítést, nem?
  • kigyi
    #7608
    Jah jól van nekem egy pillanatra sem szűnt meg a zárolás így nem láttam, hogy egy kicsit beengedték a népet. Most is lakat van még.
  • radical
    #7607
    Idióta fsz banda ez a trion. Hajnali negyed háromkor jelentették be hogy 45 perc mulva lockolják a servert mert triallá lesz konvertálva. Ennyi idő alatt kellett az officerjeinknek kitakarítani a full guildbankot, megegyezni hova menjünk, hogy tudjunk transferelni és ne lopják el a guildnevünket. Végül nem sikerült a transfer és a GM reggel hatig ült a gép előtt hátha visszajön a szerver.

    Azt nem értem, hogy miért nem a lvl20 alattiakat transferelik?
  • torrente111
    #7606
    ez a kérdés érdekelne engem is )
  • torrente111
    #7605
    az előbb engedte,de a tempestbe port után ott álltunk a portnál és senki sehova nem tudott menni
  • Betonfal83
    #7604
    Zaviel meg Gelidra na melyikre megyünk mer csak ez a 2 van?
  • pimpa25
    #7603
    Elrar szerint azért nem zárhatták le a szervert,mert sokan visszajöttek,akik anno az Icewatchon kezdtek,ott voltak ismerőseik,illetve sok újonnan beszervezett is Icewatchos ember hatására kezdett játszani.Így legalább megkapják a lehetőséget az emberek,h a trial szerver kertetein belül merre mozduljanak Együtt.PR,és terelés szagú ez a dolog,de egyben szerintem teljesen értelmes döntésnek is mondható.A szerver bővítés meg szerintem akkor cink lett volna nekik-ha megnézed,már az 1500 mínusz emberrel is mekkora server/ability lagg volt esténként-,hogy nem akarták még 1-2 hétig húzni az emberek agyát.Inkább meglépik ezt,vállalják,h köpködik őket egy ideig,de elvileg játszható lesz a játék.
  • athosrage
    #7602
    Ugye kinyítják iceot át lehet vinni karikat?
  • kigyi
    #7601
    Én nem tudom kiválasztani az ice-ot te hogy csináltad? :D Szerintem még nem aktív.
  • torrente111
    #7600
    nem engedik oda a transot
  • slime001
    #7599
    Valóban nem lett volna egyszerűbb zárolni az IW-t f2p előtt, hogy ne menjen oda több ember, nem. Inkább kitelepítenek. Na ez tényleg a lehető legszarabb megoldás volt. GG jogosan lehet QQ-zni!
  • Morpheus_v2
    #7598
    Iszonyatosan rossz ötlet szerintem is, bővítés helyett kényszer... arról nem is beszélve, hogy így minden új emberke a Blightwealdot támadja be. Akkor azt is bezárják??
  • torrente111
    #7597
    ez mekkora szar belogol-átdob tempestbe és ott áll mindenki mint az a bizonyos és nem tud csinálni semmit
  • kigyi
    #7596
    Blightweald is fullon van esténként a várósor már kialakult jó, hogy nem engedik oda is be a népet.