8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • AnarchoiD
    #7715
    Kellene kis segitseg

    tank karit akarok/tam csinalni

    dwarf warlord/paladin -t probalgatom de nemtalalok aggro spammolo kepesseget leszamitva , hogy dps-elek es vagy sergant's order -el magamra tudom a mobokat 2-3 secig tauntolni . Ja es lvl22 vok ;) van/lesz valami rendes taunt magasabb szinten ?:)
  • Morpheus_v2
    #7714
    Már van kifejezetten target healje (5 db ha jól emlékszem) és 2 db csapat heal, sztem teljesen jó egy chloro a csapatban, ha jól használja a kasztot. A synthesis-t és a másik buffját sem kell elhanyagolni. Pl: felrakod a csapatheal buffot és használod a target heal-t a tankon, meg csapat regenspell, stb
  • Fpocok
    #7713
    Igen. Egy lehet csak egy emberen. Másik chloro meg tud raider healelni.
  • HyperMonkey
    #7712
    Én is úgy látom hogy nem rossz, bár a sebzésből jövő heal nem annyira jó. A synthesis-t csak egy emberre tehetem, és az jó healt kap de a többi nem annyira, és nagy CD van az aoe healen is.
    Ami kérdés, hogy mi van ha egy partyban 2 chloro van? A synthesis-t rárakom a tankra, de a másik chloronál ez gond mert csak 1 synthesis lehet egy targeten.
  • Morpheus_v2
    #7711
    Teljesen jó annak, van raid healje és tank healje is elég.
  • HyperMonkey
    #7710
    Mennyire lehet main healer egy chloromancer?
  • Since
    #7709
    Hát én másra gondoltam :)
  • Braikingboss
    #7708
    Vén Kecskék

  • TomStorm
    #7707
    VK (guild) minek a rövidítése?
  • kigyi
    #7706
    Sohasem fogom elérni a béka mount-ot :( Már 3 hete 20-27 óra közötti időt ír ki a raptr, hogy annyit kell még játszanom.... Játszottam 8 órát egybe 24 óráról maradt 22. Másnap 4 órát azt írta még kell 24 óra.... Tegnap azt írta 21 kell ma játszottam 4 órát megint 24 órát ír ki, hogy annyi van hátra....
  • TomStorm
    #7705
    Most már beenged:)
  • HyperMonkey
    #7704
    Neked is. Inaktív a need gomb a számodra használhatatlan itemekre.
  • foxxi
    #7703
    szar neked.
  • gborisz
    #7702
    Vélhetőleg nem arra guglizok, amire kellene, de nem jövök rá, 9100 loyaltyval miért írja ki, hogy kevés ahhoz, hogy aukciót hozzak létre. Valaki futott már bele ebbe?
  • HyperMonkey
    #7701
    Supportként is van hogy órákig sem hív be. Legalább is a zaviel szerveren.
  • Kiflix
    #7700
    És amikor már egy picit jobban értesz a játékhoz akkor érdemes a soulok kirakását a hivatalos oldalon megnézni a fórumon, mer nagyon jó hasznos dolgokat írnak le, ami a játék során végig is fog kísérni. Remélem továbbra is tetszeni fog a játék, szóval GL :)
  • slime001
    #7699
    Nem mondtam, hogy rossz csak fejlődésre nem a legalkalmasabb. Evok nem kell rajta sokat gondolkodnod, mivel bármikor váltogathatsz a soul-ok között. Az első 3 soul megvétele még nagyon olcsó és asszem a pontok újraosztása is ingyenes egy ideig szóval nyugodtan kísérletezhetsz mi fekszik neked a legjobban.
  • Fpocok
    #7698
    Belogoltam és 12 perc alatt 9 artifactot találtam :DDD
  • foxxi
    #7697
    Viszont a dungeont akarsz menni, akkor nagyon jó a bard, mivel dps-ből annyi van mint a szemét, igy 30-60 percig be sem hív, ha pedig supportal mész ( kb 5 perc ), és igen csak hasznos buffjai vannak ( + damage + resi + heal + + + + ). Szóval egyáltalán nem rosz soul. Igaz fejlődni elég lassú, arra ott a dps ( hunter, marksman, estébé ).
  • Evok
    #7696
    Köszi a tippet! A átgondolom mi még egyszer mivel is legyek.
  • slime001
    #7695
    Szerintem fejlődés közbe ne erőltesd a bard-ot, mert kb olyan mint sajtreszelővel rejszolni. Ettől függetlenül trainer-től vehetsz soulokat (nem tudom hivatalosan minek hívják) és egyszerre 6 féle elosztásod is lehet, ami között out of combat válthatsz. Szóval bard-ot én csak egy mellékes soulnak ajánlanám instázásra. Fejlődni Tacitican/MM/Riftstalker vagy Nightblade/Riftstalker/Tactician nekem ezek jöttek be a legjobban.
  • Evok
    #7694
    Sziasztok!

    Köszi a tippeket!
    Meglett a megoldás. Párom nem állította át az észak amerikai szervereket európaira. Ezért nem tudott csatlakozni a játék, lévén az ip-nk statikus, és az már az öreg kontinenshez volt állítva.
    A játékról: először keveselltem a kasztokat, de mivel karakter készítésnél láttam, hogy egy kaszt többfelé ágazik így már nem gáz. Ráadásul tudtam bárdot készíteni ami nagyon nagy kedvenc, hatalmas ahogy a lantját használja harc közben is. A grafikával sincs baj, enyhén a who-ra hajaz, de ennek külön örülök. Nem sokáig jutottunk el sajnos. Kíváncsi vagyok milyen szinttől lehet majd csapatosan egymás ellen menni. :)
  • TomStorm
    #7693
    Nekem is megáll töltőképernyőn,nem tudok belépni
  • Eliike
    #7692
    Hali! A tűzfal blokkolja a csatlakozást, tedd a kivételek közé a játékot és akkor nem fog megállni a töltőképernyőn. :-)
  • Kiflix
    #7691
    Szia!

    Én is párommal játszok együtt a Riftel, és nekünk semmi probléma nincsen vele. Mi is egy routerről megyünk fel. Azt tudom ajánlani, hogy utána olvastok. Sajnos mást nem. Viszont azt nem hiszem, hogy nálunk nem lenne vele probléma nálatok pedig igen.. :S Szóval még az is lehet, hogy a telepítésnél volt valami gond. Másra hirtelen nem tudok gondolni
  • Fpocok
    #7690
    Pedig elég sok játéknál van ilyen, ha egy routerről mentek fel. Neten biztos van valami megoldás.
  • Evok
    #7689
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Úgy játszik valaki közületek, hogy egy ugyanazon IP címről ketten mennének fel játszani? Letöltöttük a játékot, engem felenged a játék, ám páromat nem. a Töltőképernyő megáll nála 74%-nál és kiírja a szerverhez nem sikerült csatlakozni, próbálja meg később. Van valami ötlet, hogy mi lehet a baj? Közös IP vagy más? Évek óta játszunk különböző játékokkal, de ilyet még sehol nem tapasztaltunk.
  • Rannah
    #7688
    Gelidra - Resonance
  • TomStorm
    #7687
    Az új szerveren terveztek Légiót?
  • Kiflix
    #7686
    Ha valamit kihagytam akkor valaki pótolja :)
  • Kiflix
    #7685
    Zaviel PVE

    Poison Thorns (vegyes guardian/defiant)
    Árnyjárók (vegyes guardian/defiant)
    Drunken Gentlemen (vegyes guardian/defiant)

    Geliandra

    VK (gondolom ők is vegyes)

    Bloodiron PVP

    ÉjSólymok (Defiant oldal)
  • Feldscher
    #7684
    v.ki összetudná foglalni melyik guild most épp hol van (szerver) és mi a nevük( uj ha változott + guardian /defiance ) ??? elöre is köszönöm! :)
  • Kiflix
    #7683
    Azt a fejest ha jól tudom már nem lehet megszerezni, mer egy régebbi eventnél volt. Még benn van a vendornál, de a tokent már nem lehet megszerezni hozzá, talán rexért még lehet venni, de nem vagyok benne biztos.
  • Aldyr76
    #7682
    Rex-et veszel vagy is rift exchange-t kb olyan 800-1000platina és kapsz érte 1250 creditet és 2500 loyalty-t, más módja max a pénzért való vásárlás, a vásárolt creditért dupla loyalty-t kapsz illetve mikor elköltöd akkor is duplát.tehát vásárlás esetén 4x-es a loyalty pont.
  • GibboRamone
    #7681
    Hogy lehet loyalityt szerezni a donates úton kivül?
  • Hofigalopp2
    #7680
    Valamelyik eventnél lehetett kiszedni, az event vendornál megtalálod. Viszont token szerintem most nem gyűjthető, időnként van 1-1 world event ahol a régi tokeneket is ki lehet váltani, akkor meg tudod szerezni. Vagy pedig rex-lért tuti lehet venni.
  • slime001
    #7679
    Valaki tudja, hogy mi ennek a helm-nek a neve és honnan lehet megszerezni? Nagyon tetszik. :D

  • slime001
    #7678
    Akkor próbáld ki és döntsd el te.
  • undY1ng #7677
    Gondoltam, hogy meg fog telni az egész mindenség F2P-re. De tudni írni valaki róla, hogy tényleg ilyen jó lett? Már nagyon régóta szeretném kipróbálni!
  • stenga33
    #7676
    Most nyitottak egy új english pvp szervert.