8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • BoneDragon
    #7755
    Ne hallgass a fröcsögésekre. Már az is vicc, hogy azért nem játszik vele valaki, mert 1 magon működik. Ki nem szarja le, ha a játék jó? Szörszálhasogatás.
  • teddymac
    #7754
    akkor minek érdemes nekiállni ? ingyenes legyen ,kösz (neverwinteren kivül)
  • #7753
    Hali, Zavielen kezdtem egy Clericet, hogy tudok guildhoz csatlakozni? Próbáltam a közös csetet használni, de nem sok sikerrel:S
  • Fpocok
    #7752
    Ha nem lenne ilyen fos, akkor 24/7ben nyomnám... de így? napi pár óra max.
  • Ariakus
    #7751
    Végre vki leírta ezt, nekem tetszett maga a játék meg a rendszer meg a skillek amikor tavaly kipróbáltam a bétát, de olyan fos az optimalizáltsága , hogy töröltem is az egészet , mert kb. úgyanúgy futott full high-on mint full low-n. Tera meg Aion sokkal jobban fut a gépemen mint a Rift, kár érte pedig nem rossz játék.
  • Fpocok
    #7750
    Valaki vállalja a HG-t és tartsa frissen. Most hogy F2P, szerintem többen fognak játszani vele.
  • BoneDragon
    #7749
    Zaviel szerveren van pár magyar guild. Sajnos a banner a játék kezdete óta nem volt szerkesztve.
  • Fpocok
    #7748
    Ez a legoptimalizálatlanabb játék, amivel valaha játszottam. Gyakorlatilag minden egy magon fut. Szánalmas kódolás.
  • teddymac
    #7747
    kell a gép a játék alá :(
  • Aphelium
    #7746
    "Ha valamit kihagytam akkor valaki pótolja :)"

    A Blightweald realmen a mostmár pár hónapos Reapers of Telara, immár kb. 40 aktív magyarral egy lehetőség azoknak, akik ezt a realmet választják.

    A realm PvE, tehát mindkét oldal lehet egy guildben (és így is van).
  • teddymac
    #7745
    Steampike servert nem látok a listán ,esetleg megszünt ?
    Melyik serveren aktivak a magyarok ?
  • slime001
    #7744
    http://www.riftscene.com/reports/rift-3-0-expansion-reveals-and-teasers/
  • teddymac
    #7743
    Akkor kipróbálom. ;)
  • Tatyla
    #7742
  • Fpocok
    #7741
    Nem tudom. Volt valami stream nem olyan rég, ott mondta Trion.
  • Morpheus_v2
    #7740
    Arról valami hogy mikor jönnek?
  • Fpocok
    #7739
    Aki esetleg nem hallotta volna, jön a ...

    Healing Warrior
    Support Cleric (same role as Archon/Bard/BM)
    Healing Rogue (not support healing but full healing role)
    Tanking Mage
  • Rannah
    #7738
    Nekem a Safe Money funkciót kellett kilőni, és lőn világosság!
  • D00zer
    #7737
    A Karpersky IS volt a hunyó :(
  • D00zer
    #7736
    Valamikor régen játszottam a játékkal , előfizető is voltam. A honlapon simán be tudok jelentkezni , jelszót változtatni stb , de a játéknál állandóan 2016 os hibaüzenetet dob már a letöltés elején. Ilyenkor mit lehet tenni ?
  • Fpocok
    #7735
    Az csak veled harcol. Tankol, dpsel...
  • Kiflix
    #7734
    Sajnos tempestet sztem kár nézni, mer nagyon gázul van megcsinálva a város, és ha belegondolsz mennyi ember játszik és csak az az 1 főváros van ahol minden megtalálható. Túl sok ember 1 helyen.
  • BoneDragon
    #7733
    Városban teszteltem, de sajnos nem látok észrevehető fps növekedést, tempestbe simán bezuhan 18fps alá.
  • KaBuTo666
    #7732
    Már tudom.
  • KaBuTo666
    #7731
    Gelidra szerveren kezdtem egy maget.
    Ezek a petek mire jók? Drop szedegetők?
  • Fpocok
    #7730
    Rengeteg mount van, amit platinával lehet venni. És rengeteg creditért vehető mount is van.
  • Htjet
    #7729
    A játékban maradt olyan mount, amihez nem kell a játékpénzen kivül még rendes pénzért vett kreditet is fizetni ?
  • HyperMonkey
    #7728
    TOP MMO jelenleg.
  • mukika
    #7727
    létezik egy ilyen guide. fps gondok esetén ajánlanám, nekem notebook-on 15-25 fps-el lett több.
  • Fpocok
    #7726
    Nagyon!
  • Kiflix
    #7725
    Ne haragudj, de sztem ez egy nagyon relatív kérdés. A kedvenc game-ek közé tartozik nálam, sztem kevés ember van aki belekezd és csak úgy otthagyja :)
  • KaBuTo666
    #7724
    Überfasza?
  • KaBuTo666
    #7723
    Szóval ez a játék fasza?
  • Kiflix
    #7722
    Zaviel-en egész jó élet van a csatik pörögnek, megy minden a saját kerékvágásába, ahogy látom a magyar guildek is szépen lassan gyarapodnak, csak idő kell nekik mire kiépülnek teljesen. Blightweald-et nem tudom, bár sokszor látok a szerverünkön jönnek át GHR-re vagy hasonlókra.

    Az augmentek olyan cuccok, amiket craftolásnál, bele tudsz rakni a ruhába vagy fegyverbe amikor csináltatod. Ez olyan statot ad éppen amilyet csináltatsz, sok féle van belőle pl dex, int stb stb.
  • skymannn
    #7721
    És az pontosan mi is?(Új vagyok a játékban.)
  • Tatyla
    #7720
    Augmenteket például
  • skymannn
    #7719
    Hali, a Metallic Bits-el pontosan mit is tudok csinálni?
  • AnarchoiD
    #7718
    aha megvan nem warlord hanem pala agat kell gyurni az o kepessegei adnak aggrot ;)
  • torrente111
    #7717
    sziasztok.valaki tudja,hogy melyik shardon lehet nagyobb élet? gondolok itt pl az ah forgalomra Blightweald vagy Zaviel.
  • Fpocok
    #7716
    Nézd meg a soul fáknál, milyen skillek járnak hozzá.