23
  • katakpult
    #23
    7centiméteres baktérium? ez komoly?
  • Julius Caesar
    #22
    Akkor az is beleszámít, ahol Farkas Berci járt
  • Sir Ny
    #21
    szövegértelmezésről hallottál már?

    "Gallardo szerint a baktériumrendszer a 2,5 milliárd éves, megkövült bakteriális szőnyegekre emlékeztet."

    ez a mondat azt jelenti, hogy ez a baktériumszőnyeg, olyan, mint azok, amik 2,5 milliárd éve meg vannak kövülve, csak ez él..
  • Kara kán
    #20
  • halgatyó
    #19
    Ez a Gallardo fiu igen okos és öreg. Őt az egész egy 2,5 milliárd éves baktériumszőnyegre emlékezteti... ezek szerint én viszont a legalapvetőbb ismeretek egyikével NEM rendelkezem: foggalmam sincs, hogy milyen egy 2,5milliárd éves baktériumszőnyeg
  • halgatyó
    #18
    Most már egyre jobban
    Lesz itt 325411 km2
  • Kara kán
    #17
    Hogy vagytok?
  • kukacos
    #16
    Tudom.
  • Betonparaszt
    #15
    Ezt tetszik
  • djhambi
    #14
    Tévedsz. A Nagyon-Nagy-Magyarország szárazföldi területei 148 millió négyzetkilométert tesznek ki, ehhez jön még hozzá 360 millió négyzetkilométer óceán. Hiszen a pánszlávizmus mintájára a pánmagyarizmus kimondja, hogy Magyarország területe addig terjed ki, ahol az utolsó magyar is él. És most nem fogunk szarozni ilyen kacifnátos határvonalakkal meg ilyenek...
  • Tetsuo
    #13
    Az igazi: 325 411 km² ;)
  • nessboth
    #11
    ...Aztán majdan pártot alapítanak, meg országot, lesz itt új diszlrimináció kéremszépen...
  • Gladiator
    #9
    Te meg szánalmas vagy. Ennyire nincs humorérzéked, hogy már 2 éve is gáz viccekkel dobálózol és másokat utánzol?
  • Gladiator
    #8
    Te tudod egyáltalán mekkora Magyarország?
  • haxoror
    #7
    "A szőnyeget alkotó óriásbaktériumok vagy megabaktériumok hossza a 7 centimétert is elérheti."

    7cm ???

    képet plz
  • pasi29uk
    #6
    Nem lehetne valami adót kivetni rájuk?
  • csimmasz
    #4
    Ehhez a baktérium mennyiséghez én is hozzájárulok,és babbal etetem éket.
  • teddybear
    #3
    Egyébként hamar tönkre fogják tenni ezt a baktériumtenyészetet a fenékhálós halászok. A bioanyagot meg esetleg felhasználják haltápnak.
  • teddybear
    #2
    Kérdés az, hogy hogy értették. Görögország szárazföldi területe ugyan kb. 132 ezer négyzetkilométer, de a felségvizeivel együtt jóval nagyobb helyet foglal el.
  • kukacos
    #1
    De miért pont Görögország? A csődjük miatt mindenki a térképüket tanulmányozza? :)A fordításban írhattatok volna "kicsivel nagyobb, mint Magyarország"-ot is...