2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #2107
    Szia,

    Sima 3DS-nél nem lett javítva semmi, a mostani darabok is ugyanúgy karcolják a fenti kijelzőt. Az XL-el lett fixálva a probléma.

    Játékok nincsenek accounthoz kötve,legalábbis a dobozos játékok (annyi,hogy régiózárasak ugye.
    Annyi van,ha veszel egy 3DS-t,és az illető nem reseteli factory defaultra a gépet,és netalántán még vett is eshopról játékot,akkor azt le tudod tölteni "ingyen".Ha vett,de resetelte az egész gépet akkor már nem tudod leszedni, és ő sem.( Ő maximum úgy,ha System Transferrel átvitte az egészet egy másik 3DS-be).

    Most pár napja jött ki frissítés 3DS-re, és már van Nintendo Network ID, de ez még mindig nem az amire mindenki vár, mint ami xbox360-on vagy ps3-on van.Tehát a játékokat amit megveszel az eshopból, nem rendeli hozzá az accounthoz amivel használod. (Javítsatok,ha tévednék,de úgy tudom ez még nem tudja,csak összevonja a Wii U és a 3DS eshop árakat és Miiverse használatot engedélyez 3DS-en).

    Aktiváló emailre nincs szükséged a fentiek miatt. Remélem érthető voltam.
  • Sheltem
    #2106
    Sziasztok

    Megint gondolkodám 3ds vásárláson (pár castlevania játékot szereztem be ezért a 3ds vétel csúszott).

    2 kérdés:
    - Eleinte voltak olyan infók, hogy a sima 3dsnél (nem xl) összecsukva összeér a két képernyő -> karc / sérülésveszélyes a téma.
    ezt már fixálták? Vagy akármilyen 3dst veszek ezzel "számolnom" kell?
    - Ha használtan veszem akkor el kell kérnem az accountot is igaz? Gondolom a játékok itt már accounthoz vannak kötve. Ebben az esetben a kapcsolódó kérdésem, hogy az aktiváló emailt át lehet írni? Tehát nem tudják megszívatni az embert?

    Bocs ha hülyén fogalmaztam gondolom kivehető ami nem tiszte :)

    Köszi előre is a választ.
  • Slayer256
    #2105
    Nagyon köszönöm! :)
  • Falabu #2104
    Monster Hunter 3
    Super Mario 3D
    Fire Emblem: Awekening
    Zelda: Ocarine of Time
    Zelda: Link between worlds
    Pokemon X/Y
    Bravely default

    Így elsőre ennyi. :)
  • koccadam
    #2103
    Vennék Kid Icarus Uprising játékok :) Akinek van légyszi írjon.

  • Fehercsoki
    #2102
    Akkor frissítsd ha biztos nem akarsz warezolni, mert már van 3ds játékokhoz is r4 kártya, de nyilván csak a régebbi FW-ken működik.
  • Slayer256
    #2101
    Köszi. Arra viszont még nem sikerült rájönnöm, hogyan kell az otthoni wifi hálózatra rákötni. Még annyi hogy nekem 5-ös firmwarem van rajta és hallottam hogy már van újabb. Lesz valami változás, ha frissítem neten keresztül? :)
  • maffi
    #2100
    vkinek van esetleg eladó példánya ezek közül vmelyikből

    pokémon x/y
    super mario 3d land
    animal crossing
    fire emblem: awakening
    zelda: time of ocarina
    luigi's mansion 2
    paper mario: sticker star
    new super mario bros 2
    mario tennis
    heroes of ruins
    kid icarus: uprising
    resident evil: revelations
  • Fehercsoki
    #2099
    Ha szereted a pokémont akkor Pokémon X/Y-t mindenképp érdemes beszerezni. Neten leginkább szociális funkciók mennek, meg persze multis játékok.
  • Slayer256
    #2098
    Sziasztok!

    Most vettem egy 3DS-t és az lenne a kérdésem hogy: Ti használjátok-e netre kötve, és ha igen, akkor mik az előnyei? Mármint személy szerint Ti miért mentek vele netre? :)

    Egyenlőre csak egy játékom van hozzá: "Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity"

    Ez annyira nem köt le, bár még csak az elején vagyok.

    Tudtok esetleg játékokat ajánlani? :)

    A válaszaitokkal igazán sokat segítenétek! Előre is köszönöm!
  • vk90
    #2097
    Szupi, unokatesómnak akarok venni karácsonyra egy 3ds-t, akkor lesz neki két játék hozzá. A másik valszeg az új Zelda lesz. Valaki próbálta már azt közületek?
  • kisgabo
    #2096
    nekem már le is jött. mázli, hogy eddig se a gépet se az animal crossingot nem regisztráltam, igy egy potyajáték jött, nem is rossz. :)
  • koccadam
    #2095
    Igen, UK regisztrációt használnak legtöbben itthon,ott meg megy.
  • Fehercsoki
    #2094
    Mivel netes cucc így szerintem igen.
  • vk90
    #2093
    Szerintetek Magyarországon is elérhető lesz valahogyan?
  • Fehercsoki
    #2092
    Nem tudom, itt írták nem rég.
  • maffi
    #2091
    akkor egyértelműen a media marktos verzió a nyerő. melyik mediaban láttad az akciót? rohanok is holnap ha tényleg ennyi
  • Fehercsoki
    #2090
    Ha az egyik játékot odaadja még a 38k-ért akkor megéri, mert amúgy media marktban 45k-ért van mario packos XL.
  • maffi
    #2089
    Vélemények?
  • Fehercsoki
    #2088
    Igen, főleg hogy régiózáras, azaz csak amerikai játékokkal tudnál játszani.(ha közben a régiózárat levették akkor nyugodtan javítsatok ki)
  • maffi
    #2087
    és ha amerikában lett vásárolva a cucc az bekavarhat?
  • Fehercsoki
    #2086
    Nem hiszem, hogy szoftveres baja lehetne, meg egyébként is van factory reset.
  • maffi
    #2085
    ha használtan veszem a gépet milyen hátrányok érhetnek? nem működési hibákra gondolok, hanem szoftveres dolgokra. vett vki itt használtan gépet és ha igen, mik a tapasztalatai vele?
  • franklille
    #2084
    Nintendo 2DS-t fogott már valaki kézben? Érdekelne mennyire kényelmes?
  • zola2000
    #2083
    50ezer forintos gépbe simán.
  • Fehercsoki
    #2082
    Mennék is venni egyet!:D
  • TDC Geronimo
    #2081
    Oled? Nintendonál ilyen tech? esélytelen :D
  • Seth
    #2080
    Ez mennyire lehet valódi?
    Poén lenne ha pont egy LITE verzión lenne két analóg :)


  • n000rbi
    #2079
    Limitált xl-ek. Szerintem szépek.
  • tonyr #2078
    Valakinek eladó Paper Mario Sticker Star, vagy Mario & Luigi: Dream Team ?
  • franklille
    #2077
    Melyik az a kettő?
  • Nirz
    #2076
    én két játék miatt tervezem
  • franklille
    #2075
    Végül beruháztam egy 3DS XL-re Super Mario 3D Land játékkal. Eddig remek!
  • Fehercsoki
    #2074
    Az nagyon jó ár!
  • xAttilax
    #2073
    Pólusban Media Marktban a 3DS XL Mario Kart pack 45K, szerintem az annyira nem rossz vétel.
  • Nirz
    #2072
    2DS az nem érdekel,sima 3DS vagy XL csak.
  • Fehercsoki
    #2071
    OUYA-t NE, annyit tud mint egy telefon, csak van hozzá egy kontroller, és egyébként semmi érdekes játék nincs rá, kb flash játék szintű cuccok vannak rá.

    3DS: Megéri most is belevágni, annyira nem régi, 2DSt is most adták ki, XL se olyan régi, és sok jó játék van rá, és folyamatosan jönnek.

    WiiU helyett szerintem vegyél 3DS-t +Wii-t.(Wii nagyon olcsó használtan, és nagyon sok jó játék van rá)
  • maffi
    #2070
    a 3. pontban a wii u-ra gondoltam amúgy.
  • maffi
    #2069
    sziasztok. mostanában gondolkodom új konzolon. lehet handheld vagy nagygép is. alapvetően olcsóbb árkategóriában gondolkodom. mivel a komolyabb gaminget pc-n intézem, ezért egy xbox one vagy ps4 felesleges lenne (ahogy anno a 360at sem használtam ki), így kötöttem ki a 3 lehetséges alternatívánál.

    az egyik az ouya, amit úgy tűnik, kifejezetten ilyen casualkodásra találtak ki, viszont az android és a projekt nem teljesen biztos lábakon álló jövője elbizonytalanít. továbbá az sem túl megnyugtató, hogy az androidos game-k egy kvarcjátékkal egyenértékűek nagyrészt. ennyire azért nem akarok kazuár lenni. 35 körül lehet beszerezni.

    a másik a 3ds, amit már 25 körül lehet kapni, akár játékkal is és ahogy nézem még mindig pörögnek rá a jobbnál jobb játékok. azt azonban látom, hogy 3 éves gépről beszélünk, így nem tudom, megéri-e most belevágni a dologba.

    és végül a topic témáját szolgáltató konzol az utolsó jelölt. az indulás és a folytatás sem volt zökkenőmentes, de alapvetően nagyon szimpatikus a nintendo mint brand és a konzol is tetszik. játékok tekintetében elég szarul áll a szénája, de a nintendora jellemzőek a nagyobb lélegzetvételű címek + az sem elképzelhetetlen, hogy itt is később indul be a játéközön, mint 3ds-en. ezt 60ért láttam. igaz, játék nélkül

    ti, mint a témában járatos emberek mit javasolnátok? természetesen ezek csak az én elképzeléseim, elfogadok bármilyen más ötletet vagy észrevételt. előre is köszi szépen a tanácsokat.
  • Fehercsoki
    #2068
    Volt egy bolt ahol 34k volt újan a 3DS, viszont már ők sem árulják a 3DSt, inkább a 2DS-t 38k-ért=/ Amúgy 38k a legolcsóbb helyen is a 3DS, egyébként szerintem mind1 hol veszed.