2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Csibe001
    #747
    Ok, köszi!! :D
  • koccadam
    #746
    Este megnézzük ha jöttél, majd írj msn
  • Csibe001
    #745
    Persze, ott néztem, de most melóba vagyok itt nincs wifi... :S
    De amúgy re-download opció nem volt, pedig a gép garantáltan fent volt neten augusztus 11 előtt.. :D
  • koccadam
    #744
    Én letöltöttem mind, ott nézted ahol kell? Redownload-ra kell nyomni és kész.
  • cloud.strife
    #743
    Töltöm ezerrel lefele az Ambassador cuccokat. :)
  • Csibe001
    #742
    Reggel néztem, látom a letölthető cimeket, viszont nem tudom egyiket se tölteni..jó lenne ha müködne már a felismerő, vagy egyszer csak aktivvá válik és kész?? O_o
  • Rip
    #741
    Én most rendeltem a Multiformattól, ahol 39990, ha veszel mellé egy játékot is. Vigyázni kell, mert a webshopjukban található játékok közül nincs meg nekik mind, én pl. a Pilot Wings-et választottam (Zelda nem volt), és abból is csak használt volt (igaz, így olcsóban kijöttem).
  • Csibe001
    #740
    Ez a kérdés még nyitott, hiszen 1 óra eltérés van, tehát itthon 1-ig kéne várni, hogy Angliába éjfél legyen..plusz ilyen címekkel ráérek akár egy hét múlva is letölteni.. :D
  • kisgabo
    #739
    skacok

    van valahol uj 3ds max 40k é?
  • koccadam
    #738
    Persze, NES-nél is így voltunk, hogy hátha jön 5 jó cím még a már bemutatottak mellé,és nem jött :D De mivel ingyen lesznek, úgy döntöttem nem panaszkodom :) Kaphattunk volna rosszabbakat is. Este szerintem hiába maradsz fenn, mert nem 0:00-kor lesz tölthető. Szerintem csak holnap 3-4től.
  • Csibe001
    #737
    Mókának jó lesz. GBA cimek közül eddig mindegyik kell, mert óriásiak. :D
    S ott még ugye 5 cimet meg sem mutattak a 10-ből. :D
  • Laza
    #736
    Nagyon ajánlom nekik, különben látványos rituálé keretein belül apró morzsákra szaggatom a masinát :)
    Na, nem mintha egy cseppet is érdekelnének ezek a játékok :D
  • Csibe001
    #735
    Holnap szeptember 1, indul az ambassador, bár még mindig nem tudjuk normálisan csekkolni, hogy 3DS-ünk részt vesz e a programban. Mindenesetre, holnap reggel kipróbálom, vagy ma fentmaradok tovább. :D
  • Laza
    #734
    Nos, hidd el, valamennyi van :)
    De természetesen a te játékod, te pénzed.
  • koccadam
    #733
    6ezret tényleg nem érnek .... :)
  • gaga333
    #732
    Te csak tudod Lazám hogy kinek mi az értelmes.........:)
  • Laza
    #731
    Ha a Zeldát meg is venné valaki, biztosan nem tudna mellé másik értelmeset választani, hogy elérje a hihetetlen fantasztikus 6000Ft-os akciós darab árat :) Főleg, hogy ezért is ki kell fizetni a 6k-t.
  • TidusX
    #730
    Eladó 4 db Nintendo DS játék. Dragon Quest IV-V, Resident Evil, Valkyrie Profile. Dragon Questek 3000Ft/db, a másik kettő 2500/db. Érdeklődni priviben!
  • TidusX
    #729
    Sajnos nincs se PS3- am se Xbox- om. Készpénzért adom.
  • gaga333
    #728
    milyen ps3 jatekaid vannak? xbox 360 nincs?
  • gaga333
    #727
    Üdv. Van pár db megunt 3ds játékom eladó. Sport island 3d, Steel Diver, Naruto Shippuden 3D - The New Era , SpongeBob SquigglePants Nintendo 3ds,
    Zelda Ocarina Of Time Nintendo 3ds.

    Zeldanak csak a kazettaja van meg a többinek doboz leirás bonusz kod.

    6000ft/db ha legalább 2db-ot vásárolsz. Salgotarjanba személyes átvétel.
  • Laza
    #726
    Nekem a Nintendo64-es első 3D-s Castlevania is nagyon bejött. A zenéje is ütős volt :)
  • koccadam
    #725
    Hát... a ps3-as castlevania-nak tényleg nemsok köze van a régiekhez.. az már csak még 1 bőr lehúzása volt.
  • vk90
    #724
    "Simán lehetne Castlevania-t is csinálni igen"
    Lehetne olyan, mint a 3 csak több pályával, több fegyverrel, szebb grafikával (persze csak NES-es színvolalon, mert azért a 3 nem a legszebb játék volt NES-re). Nem is kéne bele más.
    723: szerintem biztos lesz csak idő kérdése.
    Egyébként új Contra is lesz, bejelentették E3-on csak még nem tudni, hogy mire jön. Itt a videó.
  • Csibe001
    #723
    Fingers crossed, kell majd 3DS-re is Castlevania, csak ne a ps3 vonalat kövesse...
  • koccadam
    #722
    Na igen, a 2-t én is így szerettem volna vhogy megfogalmazni :) a 3 a legjobb szerintem is. Megaman 9 megvan PS3-on, nagyon király, csak eszméletlen nehéz :\ Simán lehetne Castlevania-t is csinálni igen... de nem lesz szerintem
  • vk90
    #721
    Mondjuk a 2-t nem vittem még végig soha, elég eltérő volt az 1-től és a 3-tól. Szerintem a 3 volt a legjobb.
    Nem is lenne rossz ha csinálnának pár NES-es játékot, biztos lenne sikere. Capcom csinált asszem Wii-re Megaman 9 és 10-et csak Megamanokért annyira nem vagyok oda.
  • koccadam
    #720
    Ez most hülyén hangzott
  • koccadam
    #719
    Persze, de azt azért szeretem mert NES-re van, és az a kollekció része :) De azt sose játszanám végig, van benne sok hülyeség.
  • Laza
    #718
    Pont onnantól lett érdekes a játékmenet ... szimplán haladtak a korral, s így tudták fenntartani a sorozatot. Kellett ez :)
  • vk90
    #717
    A NES-es Castlevania 2-ben is lehetett többfelé menni és szinet lépni.
  • cloud.strife
    #716
    Adok érte PS3 vagy Xbox játékot, akár fóliásat is... :)

    Valakinek van Zelda 3DS?
  • Csibe001
    #715
    Nekem meg pont onnantól tetszik. :D:D
  • TidusX
    #714
    Eladó 4 db Nintendo DS játék. Dragon Quest IV-V, Resident Evil, Valkyrie Profile. Egyszer használtak, tok és kisfüzet is kitűnő állapotban. Ára: 10 000Ft. Érdeklődni priviben!
  • koccadam
    #713
    Ami jó castlevania, az az 1,2,3 NES-re, és a Super Castlevania SNES-re :) Onnantól nekem egy sem tetszik, pont amiatt amit leírtam.
  • BoRRoNeo
    #712
    Na, két nap szenvedés után, sikerült egy ingyenes VPN-t regisztrálni a notebookomra, majd onnan wi-fi hotspottal angol IP-t varázsoltam a 3DS-re és sikerült letölteni négy 3D-s videót. Az egyik egy kártyatrükk (1:15), a másik az Oscar's Oasis animációs mesefilm egyik része (7:12), és az OK Go két vérgáz videóklipje. A minőségük változó, vannak kockásodások a képen és a hang is némelyiknél elég gyenge.
    Szoftveresen négyre van korlátozva az egyszerre letölthető videók száma, de elvileg két-három hetente frissítik őket (értsd letörli a gépről és újat tölt le helyette).
  • Beast Machine
    #711
    Jaja, egy ideje a Metroidvania jelzővel illetik őket, és lassan külön stílussá fejlődik.
  • Laza
    #710
    "Nekem az új castlevaniakban az nem tetszik,hogy 1000 felé tudsz menni, meg szintlépés meg itemek stb, túl bonyolultá teszi szerintem a játékot :) "

    Ez nem a DS-es Castlevaniák kiváltsága ... a sorozat már nagyon régen átváltott erre a formulára, elsőként a Simphony of the Night-al PS1-en (kb az utolsó SNES-es rész után). Azóta minden 2D-s és 3D-s rész ilyen, és ettől lett olyan sorozat, aminek a részeit ma is sokan megveszik.

    Szóval Neked inkább maga a Castlevania, mint játék/sorozat nem tetszik :)
  • BoRRoNeo
    #709
    Az IP címet figyeli, UK régióval is csak akkor fog menni ha angol IP cím is párosul hozzá. Balhéznak is külföldön az angolok, hogy ha elmennek nyaralni akkor nem működik a szolgáltatás.
    Persze az igazi megoldás az lenne, hogy házilag lehetne gyártani 3D-s videókat, de ehhez meg kellene vizsgálni az eredetit, azt meg így nem lehet.
    Érdekes, hogy a képeket sikerült kvázi szabványosan megoldani, tegnap mentettem 30-40 3D-s képet 3D-s filmekből, azok baromi jól néznek ki. :)
  • koccadam
    #708
    Sajnos ezt nem tudom, azért írok,hogy látjuk amit kérdezel,csak nem tudjuk a választ, majd jön vki hozzáértő és segít :) (vagy nem...ha nincs ilyen) Engem is nagyon érdekelne ez a téma, mert hát miért is ne nézhetnénk mi is ezeket a videókat, ha már fizettünk a konzolért, nemde? Én UK-s vagyok (mmint régióm az van beállítva) és nem engedi, de 2-3 al néztem azzal se ment.