2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Csibe001
    #907
    Nem értem hova izgultok, november 18 és itt lesz Mario. :)
  • Anubys
    #906
    Én most megvettem a Thor-t, egy video alapján egész jónak tűnt, és tényleg, pedig aki ismer, tudja, hogy rühellem a filmadaptációkat, de ezzel tök jól el lehet szórakozni.
    Mondjuk, lassan jöhetne egy Castlevania is... :D
  • kisgabo
    #905
    ja, apródon kifogtam, valami nyereménygép volt, nem játszottak vele, mert nem volt jó, és elfogadható áru játék... :D

    dsi helyett meg simán megérte, mert dsi is 29900 a mediaban.

    sima ds játékom van bőven, szal szerintem elleszek vele, mert massziv kis gép, de aki év elején vette 60+ pénzért, azt a guta üti meg, egyszerűen röhej, a játékfelhozatal a gépre...
  • koccadam
    #904
    Az enyém 38-ba volt, 3 hónapig volt "használva" :).... de szerintem akkor is csak porosodott. Én sem nagyon gamelek már vele, nincs mivel... Most talán jön rá 1-2 jó játék. A 28 ezer nagyon jó vétel volt szerintem. Mondjuk eladni akkor sem fogom ha megbukik :) Annyira azért nem rossz,de amint kijön a ps vita szerintem senki se vesz majd 3DS-t, nem mintha most sokan vennének. Harvest moon jön majd,meg animal crossing is.. :) MAJD..!!! Am ott lett elbaszva ez az egész 3DS, hogy a nintendo megint hamarabb akarta kiadni a cuccát mint a sony,és ez lett belőle. Alapból egy mario-val jelentettem volna meg a gépet,akkor talán még az első áron is többet eladtak volna,de így?..Na elég a mesélésből
  • Laza
    #903
    Pf, pont ez az amiért még nem adtam túl rajta. Túl sokba fájt ez nekem :(
  • exoterm
    #902
    28ezer??!
  • kisgabo
    #901
    28 ropiért vettem vadiujan, ennyiért eltologatom a régi játékaimat rajta.

    de szégyen a játékfelhozatal....

    egy animal crossing, harcest moon jöhetne. :D
  • Laza
    #900
    Én már hónapok óta nem kapcsoltam be a gépem. És a ReEvilből kiadott új 4 perces videó nem hogy meghozta volna a kedvem, de inkább a gép eladására ösztönöz, hogy száljak ki minél előbb ebből a bukás szagú vacakból.
  • koccadam
    #899
    Óh:

    "Details of the system update are expected around November 4, not the release of the update. There was no announcement regarding a system update from Nintendo of Europe, and they did not speak officially about a system update at the event"
  • koccadam
    #898
    Ami ingyenes az a pokedex 3d meg egy nyamvadt zelda és kész :) Se több se kevesebb, még csak demo sincs. Maholnap jön asszem az új frissítés, ott majd változtatnak az eshop kinézeten is,átláthatóbbá teszik elvileg,lesz 3d video felvétel,dlc kompatibilis lesz az eshop,és ELVILEG LESZNEK DEMO-k is. Bár azoknak a használata korlátozott lesz (WTF???)
  • kisgabo
    #897
    hi, már megvan, viszont szinte semmilyen ingyenes tartalmat nem kinál a nintendo, tényleg ennyire spúr?
  • Anubys
    #896
    Firmware-t frissítettél? Ha nincs egy narancssárga táska ikonod (az az eShop), akkor előbb frissíteni kell a System Settings / Other Settings / 4 / System Update -tel.

    Ha ez megvolt, kell, hogy legyen eShopod.

    A Browser a felső sorban lévő kis ikonok közül jobbról az első, egy földgömb-szerű valami.
  • kisgabo
    #895
    internetet beállitottam, de sehol nem találom, hogy lépjek fel a netre /pl browser/ vagy hol az e shop?
  • koccadam
    #894
    Talán eshopból tudsz némi hülyeséget leszedni rá,de igazából semmit nem tudsz szedni rá...
  • kisgabo
    #893
    skacok

    vadi uj 3ds-re hogyan, honnan tölthetek le valami értelmeset?
  • kisgabo
    #892
    3ds játékot vennék.
  • Csibe001
    #891
    Jaja, már egy ideje, majd valamikor ki kéne próbálni online, ha valakinek van kedve: 1075-0759-4852
  • Hrisskar
    #890
    A Zelda 25. évfordulójából az eShopból le lehet tölteni a Zelda: Four Swords-ot ingyen.
  • koccadam
    #889
    Elkelt.
  • koccadam
    #888
    7000től hova adjam már olcsóbban?!
  • kisgabo
    #887
    csak jó ár kéne......
  • koccadam
    #886
    Zelda még mindig eladó! :)
  • Csibe001
    #885
    Ahhoz sajnos nem volt szerencsém, jó lenne egy újrakiadás 3ds-en, így jutottam zeldához is.. :D
    Csak a Wii-s paperrel játszottam de az óriási!
  • jackoneill90
    #884
    Paper mario irtó jó. Igaz csak n64-est játszom még mindig mert nem fejeztem be, de az is jó. Kicsit még drágállom a 3ds-t
  • Csibe001
    #883
    Ez majdnem 3 hónapos hír azóta elég sokminden lett bejelentve..na mind1, nem az én dolgom meggyőzni téged. :)
    Amik jönnek annak a háromnegyede érdekel. Ja és lesz Paper mario meg MGS is. Plusz csak betettem a cikket, hogy nincs ea fosadék 3ds-re, amit te sem és én sem hiányolok.. :)
    Részemről ennyi.
  • Anubys
    #882
    http://kotaku.com/5824847/where-are-the-3ds-games
    Úgy látom, nem csak nekem tűnt fel. :)
  • koccadam
    #881
    Eladó zelda: oot 7.000Ft.- PM
  • Csibe001
    #880
    http://3ds.nintendolife.com/reviews/2011/10/fifa_12_3ds
  • Csibe001
    #879
    Nem értettelek félre, s egyetértek abban, hogy haldoklik a konzol pedig még 1 éves sincs. De ez van, én nem tudom megunni a mariokat, pedig nem vagyok mai gyerek. Zeldát most kezdtem el élvezni, hogy kijött az ocarina of time. :) Gondolom akkor Luigi's mansion se érdekel. Szerintem egyébként fognak jönni játékok majd amik téged érdekelhetnek. Egyenlőre csak én örülhetek ezekszerint.. :S
  • Anubys
    #878
    Félreérted, nem zavar -én örülnék a legjobban, ha az EA befejezné végre az ámokfutását ezekkel a szarokkal-, csak nem túl jó jel, hogy még az EA crap-pek _SEM_ jönnek.
    Metroid és Castlevania nálam is nyerő, Mario-ból már kinőttem, Zelda sosem tetszett... Épp' csak sem Metroid, sem Castlevania. Az Alien Infestation is DS-re jött, pedig erre is kitolhattak volna valami 3D-vel tupírozott 2D-s verziót, kb. mint a Shinobi.
  • Csibe001
    #877
    Akárki akármit mondd, nekem Mario-Metroid-Zelda és Castlevania kell 3DS-re. Új meg más játékokra ott a ps3...Úgyhogy nekem elég. S az meg miért zavar, hogy az évente kijövő fosok nem jönnek ki rá? :)
    Van rá Pro Evo ami szerintem jobb mint a Fifa.. :D
  • Anubys
    #876
    Oké, lesz egy rakás sokadig bőr Mario cuccunk, hurrá! Monster Hunter nekem nem bejövős, de elismerem, hogy az már valami lehet, Tetris? OMG, never played it before. A Shinobi-t mondjuk várom. Ezek mind lesznek karácsonyig? Well... Akárki akármit mond, egyelőre nem megy jól a 3DS, még így is, hogy majdnem egy árban van a DS-sel, csak 70.000-rel adtak el belőle többet, mint DS-ből. Oké, hogy "új" konzol, de bőven volt idő már kiadni rá játékokat. Még az EA sem tolja rá a sportcrap-eket, amiket minden másra kitoltak már.
  • Csibe001
    #875
    Sehol semmi?Super mario 3d land, mario kart 7, kid icarus, tetris, shinobi, resident evil (jó mondjuk ez februárban), monster hunter...azért ezeket nem nevezném semminek. :)
  • Anubys
    #874
    Őszintén remélem, nem is lesz egy darabig. A 3DS jelen pillanatban a halálán van, ha még fel is törik, az tuti az utolsó szög lenne a koporsóban. Pár hónap van karácsonyig, ilyenkor szokott indulni a bejelentés-dömping, de eddig még sehol semmi. Nem túl jó jel. :(
  • Laza
    #873
    Super Mario 3D Land trailer itt:
    http://www.youtube.com/watch?v=8IqnPwvfL30&feature=player_embedded

    ÉS 3D-ben a SHOPBAN!
  • BoRRoNeo
    #872
    Bő két hetes hír, azóta sajnos nincs fejlemény.
  • Csokis
    #871
    3DS hacked – first video of a working 3DS flashcard surfaced
  • Csibe001
    #870
    Én azt remélem, azért irom be mindig kikkel találkozom, hátha. :D
  • koccadam
    #869
    Az lenne a poén,ha innen találkoznátok egymással :D
  • Csibe001
    #868
    Azért van 1-2 elvetemült aki szintén hordja a kis handheld-et. :D
    Jó tudni, elvétve én is találkozok, eddig 3 mii-vel találkoztam. :D
    1 hónap alatt.