2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #947
    Super Mario 3D Land teszt!!! :)
  • koccadam
    #946
    A kirby 1900 volt :) de megérte.
  • koccadam
    #945
    Seth, jah, sok játék még mindig kb DS graf szinten van, pedig sokkal erősebb motort bír, sok játék nagyon gyönyörű 3DS-en...


    Csibe, Ma fizettem ki, csütörtökre ér ide elvileg :)
  • Seth
    #944
    Nem erőltetik meg magukat.Ez még mindig csak DS szint
  • Csokis
    #943
    Harvest Moon 3DS Trailer és képek!
  • Csibe001
    #942
    Biztos nekem is bejönne, milyen árban volt? Illetve nagyon hallgatsz a mario-ról, pedig tőled vártam még beszámolót. :D
  • koccadam
    #941
    Srácok, megvettem a store-ból az új 3D-s kirby-t, nagyon jóóóó :P Imádom a NES gameket, és felturbózva 3D-re meg nagyon durva lett. 2D-sen szaladgálsz, de 3D-ben látod, remek :P Megérte megvenni.
  • Csibe001
    #940
    Úgy tudom ha nem volt neten valahogy akkor is lehet élesíteni az ambassadort, keress rá neten.
    Kartot én is nagyon várom! :D
  • kisgabo
    #939
    tényleg ambassador. az én gépem is év eleji, de rohasztották a fiokban, majd most vettem meg, gondolom nem tudok már letőteni semmit.... ??

    amugy a mario 3ds helyett én inkább a kart-ot várom. meg pár komolyabb cimet, mert ez röhej.
  • Anubys
    #938
    Nem tudjátok, árulnak itthon Shinobi-t valahol? Sehol nem találtam... :/
  • Csibe001
    #937
    Tényleg, ambassador, nincs hír mikor jönnek a GBA játékok??
  • fityere
    #936
    Nintendo 3ds ambassador-os érdekel Legend of zelda ocarina of time játékkal.
    Max 40e-ig
    Budapesti személyes átvétellel.
  • kisgabo
    #935
    mennyibe fájt? kint 29 font
  • koccadam
    #934
    Mellesleg a Mario amúgysem 1x végigvivős cucc ^^
  • Csibe001
    #933
    Igen, ezt olvastam, hogy rövid. Bár relatív, ha van benne 10-12 óra a z nekem elég. :)
  • Gabe19
    #932
    Ez a Mario hatalmas. Nem csalódtam benne, ahogy az eddigiekben sem. A pályák nagyon jók, habár elég hamar végig lehet őket vinni. Könnyűnek is mondható mert elég hamar összetudtam szedni 150 életet benne:D Már a World 8-nál tartok és nagyon izgalmas. Rengeteg elem megtalálható benne ami a régi mario 1-ben és 3-ban. Nem bántam meg hogy megvettem:)
  • Csibe001
    #931
    Na, Mario?Valaki?Bárki? :D
  • fityere
    #930
    3ds-t keresek játékokkal
    Nintendo wii 4.1 softmod neogamma a legújabb, homebrew. Viszi a gamecube játékokat (1 lemezen több játék) és a dual layer lemezre írt játékokat is.
    1db remote
    1db nunchuk
    1 db pisztoly
    1db golf ütő
    1db baseball ütő
    1 db tenisz ütő
    1 db Wii sport játék
    2 silicon wimote tok
    Az alap gépel együtt jár
    kb 20db backup játék + gamecube játékok( ezeket is viszi a gép) több játék egy lemezen.
    Programok a gépen telepítve a gamecube és a másolt wii játékok futtatására.
    32000ft
    Aksi usb töltövel a remote kontrollerhez. ( 1 hetes) 2500ft
    1db gamepad ( 1 hetes) 2500ft
    1db Vga kábel ami ps3-hoz is jó ( 1 hetes) 5000ft
    1db rgb kábel tv-n szebb kép ( 1 hetes)2500ft
    1db memória kártya a gamecube játékok mentésére (3 napos)1500ft
    1 db Link crosbow játék
    Egyben az egész pack 45000ft

    + Nds lite feket r4 kártyával 2gb mmikrosd kártyával

    Cserélném 3ds-re legyen r4gold vagy acekard pár eredeti játék Zelda stb.
  • Csibe001
    #929
    Nem büszkeség, csak nem szeretem a német nyelvet. :)
  • Gabe19
    #928
    Majd én is írok róla. Ejj lehetne már holnap:D:D
  • koccadam
    #927
    Tudod te is, hogy a büszkeséged miatt nem lesz most :P Majd én beszámolok róla milyen zsír :P
  • Csibe001
    #926
    Ejj, nekem is szükségem van rá, nem is kicsit, de anyagiak most nem engedik meg elsőnapos vételt. :)
    De akinek meglesz beszámolhatna, s persze jó játékot hozzá!!
  • Gabe19
    #925
    Egyetértek veled:) A pénzt soha nem sajnálom rá. Biztos ütős játék lesz.
  • koccadam
    #924
    nekem jövőhéten lesz meg :) megveszem én is, mario játékban nem lehet csalódni!!! :)
  • Gabe19
    #923
    Csáó! Holnap jelenik meg a Super Mario 3D Land, nekem első dolgom az lesz holnap sipirc be a városba és megveszem:) Ti hogy vagytok vele? Szerintetek jó gém lesz?
  • PHM
    #922
    Elvileg igen.
  • kisgabo
    #921
    3ds-en megy a dstwo kari? esetleg tudtok romot? zinggggggg...
  • koryne
    #920
    Köszi az infót. Igazából már megrendeltem, csak kíváncsi voltam. Már alig várom :)
  • kisgabo
    #919
    ird priviben, ki hol. köcc.
  • Hrisskar
    #918
    Nekem nagyon tetszett. A grafika szép,3D hatás is jól meg van csinálva, a pályák kidolgozottak. Más Starfox-al nem játszottam,de szerintem az irányítás is jó benne. A történet teljesítése után is még bőven kihívásokkal teli. Egyedül amit fel tudó róni rá az a linearitása, így ha sokat játszik vele az ember egyhuzamban akkor fenn áll az esetleges megunás esélye.
  • koryne
    #917
    Valaki játszott már a Starfox 3D-vel? Vélemény esetleg? :)
  • koccadam
    #916
    Én tudok egy emberkét, aki 6000ért megválna tőle
  • kisgabo
    #915
    zelda 3ds-t vennék.

    up.

    már ez a topik is hulla? gba, ds, 3ds.... :D de a wii is.
  • Anubys
    #914
    Az a baj, hogy az új játékok sokkal drágábbak, mint itthon (nem vicc!), viszont sokkal gyorsabban lesznek jóval olcsóbbak - fél év alatt a harmadára csökken az áruk. Én tervezem, hogy veszek vagy 3-4 játékot még a 14 fontosok közül (Bust-a-move, Splinter Cell meg Super Monkey Ball a három fő kiszemelt, ennyit megér még a Splinter Cell is. :)
  • Anubys
    #913
    Time will tell... Mondjuk, az eddigi Mii reportjaid alapján van esélye, mert én is gyakran járok az Örsön.
  • Csibe001
    #912
    :D:D
    Óriási forma vagy, remélem egyszer látom majd. :D
  • Anubys
    #911
    Határtalan idiótaságomnak estél áldozatul. :)
    A profile settingsben valahol be lehet állítani, hogy mi a kedvenc játékod. Ha esetleg összeszedjük egymás Mii-jét valamikor, akkor azt sem kell elhinned, hogy varázsló akarok lenni, ha felnövök. :D
  • kisgabo
    #910
    rendeltem 1-2 gémet az amazonról pl., még 300 as fontbó... mert itthon pofátlan árak vannak, lassan tényleg jön mario 3d meg a kart, azokat meglessük.
  • Csibe001
    #909
    Jó, jó tudom te nem csíped a mario-t, attól független én is vágyok Belmont kalandra!!! Más: Te mit csinálsz állandóan a system settings-be? Mert amikor néztem múltkor a friend-eket akkor nálad kedvenc programnak titulálta. :D
  • Anubys
    #908
    Juhé! Inkább egy olyan jönne, akinek a "Belmont" is benne van a nevében. :)

    Na mindegy, 11-én Shinobi, a Thor után az lesz a következő.