2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • BoRRoNeo
    #1067
    Frissíteni kell az Acekard szoftverét. Ezt viszont sajnos már nem tudod megtenni a frissített 3DS-en, kell szerezzél 2 percre egy NDS-t vagy DSi-t. hogy azon megcsináld.
  • gaga333
    #1066
    frissitettem a gepet a mario miatt azota nem megy z acekard2i kartyam. tudna alaki segiteni
  • Sheltem
    #1065
    Ha arra számítasz, hogy le fog menni karácsony után az áruk sajnos el kell keserítselek.

    Ez működött addig amíg a Forint nem kezdett gyengülni egészen a béka segge alá.

    Szóval szerintem drágábbak lesznek a kütyük újan, ez a 45-46k körüli ár nem marad sokáig :(

    Hozzáteszem: Ne legyen igazam!

    Kisgabo: TBA2012 van megjelenési dátumnak, szerintem kb egyidőben fog jönni akkor amikor bejelentik a 3ds újragondolt masináját. Ez csak tipp.
  • flevente
    #1064
    Üdv, 3DS árak hogy állnak így karácsony után?
  • kisgabo
    #1063
    a harvest olyan egyedül molyolós, növénytermesztős, állattartásos cucc, én csipem. kicsit vadabb a rune factory széria, az megspékelve némi harccal.

    animal 3ds-t nagyon várom, de nincs hir róla.
  • Sheltem
    #1062
    Te kisgabo!

    Mesélnél kicsit a harvest moonról ? Én élek halok az animal crossingért, ahhozképest miben más a Harvest moon?
    Nekem valahogy ds-n kimaradt(eddig).

    Apropó Animal Crossing:
    Számomra még mindig hihetetlen ez a grafika túlságosan "animációnak" tűnik:



    Ha tényleg ilyen lesz instant védel a 3ds a dsi mellé.
    Sajnos voltam ma Saturnban, 576ban egyikben sem tudtam megnézni élőben a 3dst. Ezvan, talán majd egy media marktban :)
  • koccadam
    #1061
    Csak hogy legyen miről beszélni x)

    Nagyon kihaltunk.
  • BoRRoNeo
    #1060
    Most már ráadásul kész van az 1.0-ás verzió, az már minden igényt kielégít.

    Közben kiderült, hogy a 3DS lejátsza a 30fps-es filmeket is, találtam is ilyeneket, tökéletesen megy, de ha én konvertálom ilyenre akkor azt nem játsza le.

    Amúgy meg Boldog Karácsonyt!
  • koccadam
    #1059
    Konverter az van, csak a 10 percenkénti megszakítás nagyon idegesítő.
  • kisgabo
    #1058
    harvest moon, animal crossing mikor jelenik meg erre az átok gépre?
  • kisgabo
    #1057
    16 gigás is viccesen olcsó.

    de én még mindig nem tudok értelmes konvertert, filmeknek...
  • Tex Murphy
    #1056
    Köszi, majd veszek egy 8GB-osat, s azzal kipróbálom. Egy ideig elég lesz. Talán:-)
  • koccadam
    #1055
    Gyakorlatilag is, teszteltem.
  • Laza
    #1054
    Elvileg működnie kell ... a 2GB-os csak ajándék.
  • Tex Murphy
    #1053
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mi van akkor, ha betelik ay SD kártya? Ha veszek egy nagyobbat, simán átmásolom a rajta lévő dolgokat, s mehet minden tovább, vagy nem ilyen egyszerű a történet? Előre is köszi mindenkinek.
  • Tex Murphy
    #1052
    Nintendogs tetszik a 9 és 10 éves gyerekeimnek.... Magam miatt nem vettem volna meg.
  • Csibe001
    #1051
    Szívemből szóltál. :D
    SSF4 éri meg egyedül.
  • Laza
    #1050
    Nintendogs, Pilotwings ... ezek még 5000-et sem érnek :)
  • koccadam
    #1049
    10-én én is láttam a Miskolci cora-ban. 5000-ért voltak, ha nem lett volna sf4-em megvettem volna :)
  • koryne
    #1048
    Lehet, hogy elnézek akkor a törökbálintiba.
    Ha visszajöttem, beszámolok, van-e itt is.
  • Tex Murphy
    #1047
    Fóti Cora-ban vettem, de a budakalásziban is láttam. Bár ott a polcon már csak Pilotwings volt.... Ennyit simán megérnek.
  • koryne
    #1046
    Melyik Corában láttad? Vagy ez az akció mindegyikben van?
  • Tex Murphy
    #1045
    Cora-ban Nintendogs, Pilotwings, Street Fighter 5000 Ft/darab.
    Ennyit szerintem megérnek. És Shop-ból is lehet jó dolgokat tölteni. Pullblox, Zen Pinball, Let's Golf 3D, Rayman, Plants vs Zombies. Akksi max fényerőn simán 4 óra. Ha arra vársz, hogy ez meg az legyen hozzá, sosem lesz géped... Vedd meg szerintem, nem fogsz csalódni. Lépésszámláló is jópofa. 1 119 979 nekem most. Jó kis gép ez, 100x jobb a DSi-nél.
  • Sheltem
    #1044
    Nekem az a bajom, hogy alig van jó játék ami érdekel rajta.

    Van/lesz : Animal crossing, SSf4, Zelda

    Kb ennyi.

    Castlevaniák, Gta, Metroid, Final Fantasyk sehol(A Theatrhythm nevű szörnyűséget hagyjuk).

    Magával a masinával meg a 3 óra aksiidő a bajom :) Szóval megvárok egy következő revíziót a 3dsből(mivel a dsből volt ha jól számolom 4 féle biztos, hogy 3dsből is lesz) addig elleszek a dsivel(de szerintem utána is megtartom).

    Utána ha addigse lesz okoskártyás megoldás de már lesz több kötelező jó cím akkor azokat megveszem majd 5k körül / darabját.
    Ez persze csak terv :)
  • kisgabo
    #1043
    sajna, pedig ennyi szutyok 3ds programot.... 10k -s ár felett árulni, pofátlanság. legalább kint 14 font, ami reálisabb.
  • Sheltem
    #1042
    Teszt a kártyádról:

    R4i gold

    "Like most flash carts this cart operates in what's known as DS-mode, meaning that even if you're using it in a DSi, DSi XL, or 3DS, it'll only play DS games and homebrew."

    Tehát csak DS játékot tudsz lejátszani vele(nem létezik olyan kártya ami viszi a 3ds játékokat perpillanat).
  • Sheltem
    #1041
    Nem akarlak elkeseríteni, de (legutolsó tudomásom szerint) nem létezik olyan kártya 3dsre ami viszi a 3ds játékokat.
  • Karger
    #1040
    Roszúl adtam meg:WWW.r4ids.cn
  • Karger
    #1039
    Sziasztok!
    Nemrég vettem egy R4i3DS kártyát, de csak a ds játékokat viszi. Tud valaki valami megoldást? Ez a hivatalos Weboldal:R4ids GOLD
    www.r4ids.com
    Lécci segítsetek, mert karira vettem, és úgy akarom odaadni hogy mindent visz.
    Köszi.

  • koccadam
    #1038
    Nem a játékokra írtam,hogy ott kell lennie,hanem a Titles you have downloaded opcióra, és az ott is volt. Ha csak ennyi volt ott akkor írhatsz a nintendonak egy szép hangvitelű levelet...
  • Csibe001
    #1037
    Akkor az szívás, örülj neki, hogy nem 3DS játékokat kapunk. :D
  • kisgabo
    #1036
    nemigaz, nincs.

    ittvagyok a Titles You've Downloaded menüben

    az a 4 szar cucc van itt, amit amúgy is lekaphacc
    pokédex3d
    nintendo video
    eurosport
    the legend of zelda four sword ann.. ed.

    és vége, nem megy alább, nincs itt más.
  • koccadam
    #1035
    Ott kell hogy legyen :) csak nyomasd lefelé az oldalt. Ez az opció akkor is ott van,ha nem vagy ambassador. Szóval ott van az. :)
  • Csibe001
    #1034
    Reggel lekaptam ami érdekelt a GBA játékok közül.
    S megakadt a szemem ott, amit te is írtál, hogy "Redeem Code", szerintem ezen akadtál fel, de menj lefelé a menüben, s ott lesz a "Title you've downloaded". S ezen belül meg fognak jelenni a NES és GBA játékok s töltheted ingyen. Ennél érthetőbben már nem tudom leírni.. :)
  • kisgabo
    #1033
    kösz, de nincs ott. kódot kér.
  • Csibe001
    #1032
    Sajna itt már el kell engedjelek, mert ilyennel még nem találkoztam, nézz szét külföldi fórumokon, biztos vagyok benne, hogy másnak is volt már hasonló problémája..
  • kisgabo
    #1031
    de valami download code kell neki......
  • Csibe001
    #1030
    Pedig, ha benne van akkor a "Title you've downloaded" menü alatt legalul ott kéne lenniük a nes progiknak, éjféltől meg elvileg már a GBA progiknak is.
  • kisgabo
    #1029
    Dear Patrick Bateman,

    Thank you for your recent submission to register your Nintendo 3DS system on the Nintendo 3DS Ambassador Programme.

    We are pleased to confirm that your submission was successful and your system will now be registered. Please note it will take us some time to register your Nintendo 3DS system on the programme. Thank you for your understanding.

    The first downloadable titles became available from Nintendo eShop from September 1st, 2011. All titles will all be available by the end of 2011. Please visit www.nintendo3ds.co.uk to find out how to download games. For more information on accessing Nintendo eShop, please visit our Nintendo eShop tutorials page here.

    http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/tutorials_eshop_35023.html

    Happy playing!


    ennyit küldtek, azóta semmi. akkor nekem cumma.
  • kisgabo
    #1028
    hopsz, megvan, de a download code az hol??