2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • hitman090
    #1147
    Szóval tartalma s az jó :D köszönöm a válaszokat megyek a boltba Hétfőn :D
  • Csibe001
    #1146
    Ahhoz egyenlőre nem volt szerencsém, de gondolom 8 világ van. :)
    Állítólag könnyű de ha végigvitted kapsz egy baromi nehéz talán újabb 8 világot? Ezt nem tudom. De állítólag elég tartalmas.
  • hitman090
    #1145
    Köszönöm a választ még egy kérdésem lenne menyi játékidőt biztosít a Mario ? hány világ van?, menyi idő alatt lehet végigvinni?
  • Csibe001
    #1144
    Ez nekem is furcsa volt, mert anélkül nekem sem jött át, viszont a very strong-nál meg mivel sötét az egész játék, majdnem végig, szellemképe volt Jillnek..de ugyanez van Zeldában is, hogy Linknek is van szellemképe, de csak akkor ha sötét háttérben van, pl mikor bemegy valami barlangba. :)
    Lehet a szemem okozza csupán..
  • Laza
    #1143
    ReEvilnél nekem a csúszka mellett fel kellett tolnom very strongra, hogy egyáltalán érezzem :)
  • Tomek83
    #1142
    Nekem a MarioKartnál van hogy szétcsúszik a kép,a kezem a nagyobb kanyaroknál elmozdul,lehet hogy át is állok a másik irányítási módra:)
  • Csibe001
    #1141
    Teljesen változó melyik játéknál jó melyiknél kevésbé, Super Mario-ba például 1-1 logikai feladvány is épül rá, vagyis csak úgy tudod megcsinálni az adott kihívást ha bekapcsolod a 3D-t. Nekem Zelda van meg, körülbelül 70-30% -ban használom a 3D-t, vagyis 70%-ban be van kapcsolva. Resident Evil demoba végigvittem 3D-vel és 3D nélkül, teljesen egyéni, hogy ki mennyit használja, ha rááll a kezed úgy a játékra, hogy nem esik szét a 3D effekt akkor úgy fogsz játszani, mert nagyon nagy élmény úgy, ha pedig nem fog ráállni akkor ahogy BoRRoNeo is írta, egyből kikapcsolod. :)
    Szerintem valahol teszteld le, menj el egy konzolboltba, biztos találsz használtat amin kipróbálhatod.
  • BoRRoNeo
    #1140
    Átjön a 3D hatás, de szerintem az az első amit az ember kikapcsol. :)
  • hitman090
    #1139
    Sziasztok szeretnék venni egy 3ds-t de nem tudom milyen játékok a legjobbak hozzá sokan mondják hogy a super mario 3ds land jó játék ha valakinek megvan leírná menyire jön át a 3D hatás?
    Arra gondoltam beruházok egy Nintendo 3DS Super Mario 3D Land Pack-re mert abba a játék is benne van szerintetek megéri?
  • Csibe001
    #1138
    Nekem van már köszönöm, de mielőtt kidobnád, inkább add nekem..
  • n000rbi
    #1137
    Küldök pm-ben címet :D

    Viccet félretéve én még kivárok, hátha jön egy két analóg karral szerelt 3ds lite, csomó normális játékkal. :)
  • kisgabo
    #1136
    kell? vagy kidobom.
  • Laza
    #1135
    Én az ambassador játékokkal játszom ... Zelda meg Wario :)
  • Csibe001
    #1134
    Add el.
  • kisgabo
    #1133
    pusztulat ez a gép

    mikor jön már animal crossing, harvest moon, a régi ds nevek?
    nintendo is elmehet a sunyiba.
  • koccadam
    #1132
    LINK
  • koccadam
    #1131
    Nemtudom,de létezik, nekem 16 GB_os Apacer van, Class6-os, tökéletesen megy vele.
  • Csibe001
    #1130
    Mindenesetre, összevetve azért nekem bejön a játék. Várós! Majd visszatérünk rá ha kezembe lesz a teljes. :)
  • tmk
    #1129
    Sziasztok!

    A nintendo 3ds kezeli az sdhc kártyákat? Sima sd kártyából nem találok 2gb-nál nagyobbat :(
  • Laza
    #1128
    Én is a hossza miatt aggódom kicsit. De majd úgyis kiderül :)
  • Csibe001
    #1127
    Azt hiszem egyet értek veled, szörnyek érdekesek eléggé, de ez már az első videókban is ilyenek voltak, már ott is ez jutott eszembe. Sőt, Silent Hill rajongóként, az is ugrott be elsőnek.
    Mindettől függetlenül, nálam marad első napos vétel, mert nagyon szépen néz ki és játékélmény is kifejezetten jó. Plusz ez a scan masina tetszik nagyon, bár nem értem a célját nagyon, mert kicsit fura, hogy ránézek az asztalra mondjuk nélküle és nem látom a töltényt, a scan masinával meg már igen.. :) Ez szerintem játékidő miatt lett beletéve, ami arra enged következtetni, hogy nem lesz túl hosszú...de ne legyen igazam.
  • Laza
    #1126
    Háát, nálam nem ... max majd mikor valaki használtan eladja.

    A demo elég rövid volt, konkrétan max 20 perces ... de 2x játékra már csak 10.
    A 3D hatás max akkor jön ki, ha a menüben feltolom very strongra, máskülönben nem is érzékelhető. Az átvezető videó 3D hatása meg egyenesen 0. Egyébként sima 2D-ben néz ki legjobban a játék, 3D-ben nagyon recegős.

    A környezet és a hanguat (zene) igazi ReEvil hatású ... viszont azok a szürke szörnyek olyanok, minha nem is ebben a játékban-térben lennének. Nem tudom honnan szalasztották őket, de egy Silent Hillben előbb e tudom képzelni, mint itt. Sem a színviláguk sem a kinézetük nem ide való ... na meg viccesen sokat kel beléjük ereszteni.

    Kíváncsi leszek az első tesztekre, hogy mennyi játékidő van benne és hogy milyen az egész játék.
  • Anubys
    #1125
    Nem csak elvileg. Nagyon jó játék lesz, nálam first day buy....
  • franklille
    #1124
    Várható 3DS-re is e-shopban levásárolható pontkártya, mint a Wii és a DSi esetében?
  • Csibe001
    #1123
    Elvileg mától lehet demokat letölteni eShop-ról!! Resident Evil demo mától!!! :D
  • gaga333
    #1122
    Ismeri valaki a fifa 12-t 3ds-re? A pes nekem nem jött be ez jobb lett annal? Vasarlas elött allok.
  • Csibe001
    #1121
    Én a Pólusban lévő Mediaba próbáltam ki még tavaly nyár elején, s augusztusban döntöttem úgy hogy benevezek egyre. :)
  • Sheltem
    #1120
    Srácok hol lehet kipróbálni Pesten 3ds-t ? Tehát melyik Mediamarkt/saturn egyéb okosságban ?

    A kijelzőjére lennék kíváncsi.
  • franklille
    #1119
    Köszi, tehát nem lehet pontkártyát venni, mint az X360-nál.
  • Tex Murphy
    #1118
    Megadod a kártyaszámodat, kiválasztod a feltölteni kívánt összeget -10/20/100GBP - majd ebből gazdálkodva letöltöd a játékokat.
  • franklille
    #1117
    Rendben, legyen úgy!
  • Csibe001
    #1116
    Ezt még senki sem tudja, de miért ne maradna meg? Ugyanolyan slot-ba megy a DS kártya, mint a 3DS kártya. Szóval nekem eszembe se jutott hogy esetleg ne lenne DS támogatás. :)
  • franklille
    #1115
    Tehát a következő, újabb 3DS modellnél továbbra is megmarad a DS támogatás?
  • Csibe001
    #1114
    Átfutottam a cikket, de nem hat meg nagyon, GBA-ra ott van a DS lite, meg ambassador programban illetve eShopból lehet tölteni GBA-t továbbra is. :)
    Szerintem is már ideje volt kivenni a GBA támogatást. :)
    DS-re meg 3DS kompatibilis, illetve szintén DS lite.
  • franklille
    #1113
    Köszi, majd utánanézek!
    Erről mi a véleményetek?
    http://www.modojo.com/features/3ds_removing_backwards_compatibility/
  • Csibe001
    #1112
    Gondolom veszel egy kódot amit beírsz eshop-on az feltölti a pénzed s vásárolsz. :)
  • franklille
    #1111
    Ez plusz motiváció.
    Még soha egy konzolon sem töltöttem le játékokat, csak dobozossal játszom.
    3DS-nél hogy működik a letöltés? Lehet venni hozzá pontokat vagy kártyát?
  • Csibe001
    #1110
    Ha lesz 3DS-ed, lesz Zen Pinball-od. :)
  • franklille
    #1109
    Nekem X360-van, szégyen-gyalázat magyar live oldalon nem elérhető a magyar program, csak az angolon!
  • Csibe001
    #1108
    Zen Pinball 3DS, eShop-os, gondolom európában is van. :)
    Egyik legjobb flipper szerintem, PS3-ra megvettem én is, nem csak azért mert magyar fejlesztés. :D