2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #1187
    Egy arany középutat kellene eltalálniuk, és akkor jó is lenne.
  • koccadam
    #1186
    Persze, van benne valami,ezt írtam is. De ha megjelenne rá +300 játék, ami kb semmire sem jó, akkor sem kapcsolnád be, és nem is vennéd meg :) Ennyi erővel miért nem adtad még el akkor?:)
  • Laza
    #1185
    Egy év alatt a 3-4 jó játék is kevés. És nem látom a jövőt, mert csak azok jelennek meg, amikről már a megjelenés előtt tudtuk, hogy majd jönnek. Azóta kb semmi új ütős bejelentés.
  • Laza
    #1184
    Jól látod mire gondolok.
    Igazából majd egy éve van meg a gép, és simán összeszámolom neked, hogy hányszor volt feltöltve.
    Pl a Zelda megjelenéséig csak az SF4-el játszottam. Azzal is csak online nyomultam, nagy gépen is megvan. Azóta Mario (Cartot nem tudják már eladni nekem ... ha azzal akarok játszani, bekapcsolom a Wii-t) ... meg most Resi (amit már meg nem veszek teljes áron, max majd használtan).
    Ennyi 1 év, méghozzá a magasabb gépáron.
  • koccadam
    #1183
    Ezzel én nem értek egyet, és örülök neki hogy így jönnek ki rá a játékok. Miért?!
    A válasz egyszerű,egyszerűen nincs szükség barbis,lovas,nyelvtanulós,sims-es,semmitmondó hülye japán játékokra.A DS-nél mindennap kijött ezekből 10db, és nézd meg,most járnak majdnem a 6000-ik kiadott játéknál, és ebből jó, ha 20-30 játékot tudsz összeszámolni (én még ennyit se), amire azt mondod hogy qrvajó.3DS-re meg lehet lassan jönnek a játékok,de kb mindegyik jó játék (kicsit erős túlzással,de a legrosszabb is üti a sok gagyi DS játékok bármelyikét). Én megértem hogy várod a metroidot meg a castlevania-t (ki nem várja),de nyugodj meg, jönni fog rá, DS-re se egyből jött minden...

    Nem mellesleg azért járnak DS-nél 6000nél, mert a szerencsétlen nindtendo nem volt képes egy játékkazettába belerakni az összes nyelvet. Kiadtak egy játékot, és az megjelent 6 nyelven.... Nem lett volna egyszerűbb 1 játékba belerakni választható nyelvként?!

    Hidd el, én megértem hogy lassúnak tűnik a játékok kiadása, de szerintem inkább legyen lassabb és igényes játékfelhozatal, mint heti 10 szar játék.
  • Anubys
    #1182
    Fikázást félretéve, tény, hogy egyre jobb címek jönnek, látom a javulást, de...Basszus, egy éves a gép, és 62 játék jelent meg rá.

    Hol egy Castlevania? Legalább bejelentve?
    Egy Metroid?
    Egy Mortal?
    Egy jófajta (nem kiddie) RPG? Akár egy Mazes of Fate -szerű vagy egy Dungeon Explorer -szerű?

    A DS azért volt akkora siker, mert fosták ki rá a játékokat, szinte minden stílusban adtak ki rá egy rakás játékot, de a 3DS-re alig jön valami.
    Vélhetően amúgy a smartphone-ok térhódítása miatt, de szerintem, ha a Nintendo nem kapcsol rá még jobban, akkor ez csúnya bukás lesz. :(
    Sajnálnám.
  • koccadam
    #1181
    A címek szerintem nagyon rendben vannak 3DS-nél. Csomó jó játék van. Nekem még mindig lenne amit kipróbálnék :) Most a rayman origins-t várom nagyon, az tuti vétel lesz. Mario Kart is jólenne, meg az új resi. Egyre jobb játékok jönnek ki egyébként,csak már megvan szokva,hogy fikázni kell a kínálatot és mindenki ezt csinálja A mai embereknek már semmi se jó.
  • Anubys
    #1180
    Meg a Tekken Prime... :)
    De asszem azt már nem rendelni fogom. :o
  • franklille
    #1179
    Valahol meg lehet nézni, milyen címek várhatóak idén?
  • Csibe001
    #1178
    :(
    Basszus, átérzem a helyzeted, rohadtul idegesítő.

    Majdnem írtam hogy van mivel játszani, mert nekem van, mivel szinte 0 időm van játszani. Ráadásul bombajó címek jönnek s egyre jobbak lesznek..plusz mario kart és marioland sincs még meg...de lazát sőt senkit se akarok meggyőzni. Én élvezem amik jönnek s ez a konzol az egyik legjobb számomra. Még egy konzolnál se voltam úgy hogy mindig nálam van...
  • Anubys
    #1177
    Még mindig semmi... :(

    Laza: De, igaz, csak sajnos pont az ellenkezője miatt nem tudod, hogy mivel játssz, mint a DS-nél.
  • Laza
    #1176
    Örülnék, ha a DS-es kijelentés igaz lenne a 3DS-re is ... de nem az ...
  • Csibe001
    #1175
    Ja, igen akkor még lehet megjön, nem nagyon szoktak eltűnni csomagok. Legalábbis amióta én rendelek kb 10 éve 1 cuccom tűnt el és 1 sérült meg, úgyhogy szerintem biztonságosnak mondható.
  • Anubys
    #1174
    A zavvi-tól, csak én ebay-en. Talán még holnap ideér, ha mégsem pénteken adta fel, hanem hétfőn, akkor az lesz a 7. munkanap.
  • Csibe001
    #1173
    Íjj, sajnálom, de boltból rendelted? Mert ha igen akkor azt hiszem 20 munkanap után írhatsz nekik s szó nélkül újraküldik. Kettő csak nem kell a postásnak..
  • Anubys
    #1172
    Nem. Ha a saját neme után vágyódó postásom ezt is trombitának nézi, mint a két decemberi ebay-es rendelésemet, akkor adhattok ötleteket, hogy és mely testrészeitől szabadítsam meg... :(
  • cloud.strife
    #1171
    Naszóval van egy eladó 3DS-em. Senki?
  • shenmuedc #1170
    Hát ez a psp vita semennyire sem érint meg. Kétszer volt psp-m. Jó grafika, és eszméletlen érdektelen unalmas játékok. Ds-en meg alig tudja az ember mivel játszon.
  • Csibe001
    #1169
    Hála az égnek én nem vagyok mgs fan. :)
  • Laza
    #1168
    Ezek után elgondolkodtató, hogy várom e még a 3DS-es MGS3-at ... azt hiszem már nem annyira ... az MGS2 és MGS3 együtt még jobb :)

  • cloud.strife
    #1167
    Aszem van egy májusig garos, hibátlan, alighasznált Ambassadoros 3DS-em. Sötétkék, dobozában, minden tartozékával. Angoldugós átalakítóval. Mennyit érhet? :)
  • Csibe001
    #1166
    Megjött végre?
  • Csibe001
    #1165
    Örülök, hogy meme-ket ismered. :D:D
    Most már válaszoltam is, csak eddig nem is volt letöltve ez a nintendo letter cucc. Beléptem, egyből 20 új levél.. :D
  • Sund
    #1164
    Sziasztok!

    Tudja valaki h mostanság hol erdemes 3ds-t venni? Saturn, MM is 47 kornyeken adja? Esetleg tudtok valami akciót?

    Egy mario 3d packot neztem ki, de lehet h kulon venni a gepet es a jatekot jobb otlet.

    Elore is koszi a valaszt.
  • Anubys
    #1163
    Hát, amint megérkezik... :)
    Amúgy felraktad a mail-t? Elvileg küldtem neked próbaüzenetet -mivel rajtad kívül 0 ember van friendlistámban (Forever alone?)-, de nem nagyon reagáltál rá. :o
  • Csibe001
    #1162
    Ízlések és pofonok, kinézetre, kb nem hittem el, hogy hozza ps3-as Resi5 grafikát, egy két röccenéssel ugyan de gyönyörű. Irányítás nekem nagyon bejön. S remélem raid módot majd lesz kivel tolnom, mondjuk Anubys-al :)
    Hangulata üt, főleg a hajó, s nekem tetszik a visszaemlékezéses részek, ezek a side story-k. Azok inkább akció, tehát megtörik a horror hangulatú hajós részeket de elviselhető. :)
  • kisgabo
    #1161
    dura lett a resident?
  • Csibe001
    #1160
    Ne aggódj, 5-7 munkanap amíg ideér. De készülj fel, letehetetlen.
  • Anubys
    #1159
    Indiszkrét kérdés, mikor adtál fel a csomagot neked? Nekem 27.-ére írta, hogy feladta, de még mindig nem ért ide. Kezdek aggódni... :(
  • Csibe001
    #1158
    Igen, ezt a bakit javították sőt van autosave opció is.
  • Laza
    #1157
    Milyen a mentési rendszere? Életképes lesz a használt játék? Lehet törölni a kártya adatait?
  • Anubys
    #1156
    Mázlista, nekem még mindig nem ért ide.... :(
  • Csibe001
    #1155
    Na, tegnap megérkezett a zavvi-s csomag. Nagyon tetszik, a csomagolás is, meg a kiegészítő második analóg kar is. Mérföldekkel jobb így játszani a Resident Evil-t, csak szerintem így már nem hordozható kategória, még szerencse, hogy ha annyira szeretnénk útközben játszani vele, jól lehet irányítani 1 analóggal is. :)
    A játék gyönyörű s eléggé félelmetes, nyomasztó atmoszférája van a hajón.. :)
    Van még valaki aki játszik vele? Mert azzal szívesen találkoznék, mert streetpass funckióban vannak mission-ök is. :)
  • Csibe001
    #1154
    De milyen baromi lassan ér ide ... s szerintem csak szerdán érkezik.. :S
  • koccadam
    #1153
    Bele se merek gondolni az a pénzéhes bolt mennyiért fogja árusítani .... :) De aki az 576-ban vásárol meg is érdemli.
  • Csibe001
    #1152
    Jaja, előrendelés előnye. :D
  • Anubys
    #1151
    29? Az igen. Én meg tökre örültem, hogy megúsztam 39-ből, mert máshol a játék magában annyi... :)
  • Csibe001
    #1150
    Én December 18.-án rendeltem elő 29 fontért ezt a bundle kiadást, most már 40 font, de lehet itthon kapni majd az 576-ban, de még nincs kitéve mennyibe fog kerülni.
  • hitman090
    #1149
    Olyat honnan lehet vételezni? :D Gondolom nem Magyarországon belülről rendelted?
  • Csibe001
    #1148
    Én meg alig várom, hogy hétfőn vagy kedden megérkezzen a Resident Evil Revelations, circle pad pro-s kiadásom! :)