2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • koccadam
    #1267
    Én nem terveztem eladni :), mario kartot meg most vettem :) Über király.
  • kisgabo
    #1266
    de ugye, nem adjátok el, ha végigvittétek?

    nekem még a mariokart van mellé.... aztán várok.
  • Tomek83
    #1265
    Nekem több mint 20 órám volt a játékban,úgy hogy minden csillagot összeszedtem. Simán végigjátszod az csak néhány óra,de a speciális világ sokat dob hozzá. Viszont valami minijáték gyűjteményt tehettek volna bele.
  • koccadam
    #1264
    Szerintem érdemes, én nem bántam meg :) 9 óra alatt vittem végig minden csillaggal együtt (pályánként 3). A finálé is nagyon fergeteges lett a játéknak :) Aztán ha megvan a 9 órás első rész, utána is folytathatod a játékot a nehezített résszekkel és már luigi-val is játszhatsz. Szóval rövidnek nem rövid,grafikára és 3D-re is nagyon szép. Bátran vedd meg szerintem.
  • kisgabo
    #1263
    a mario 3d-t érdemes megvenni? v rövid, ilyenek?
  • koccadam
    #1262
    Áh, értem :) Köszi. Majd később én is tuti beszerzek egyet , kíváncsi vagyok rá. Nekem a PSP mai napig tetszik,ebben se csalódnék tuti.
  • cloud.strife
    #1261
    Nekem nagyon bejön. Nem olyan mint a 3DS, annak megvan a maga kis Nintendo hangulata, én azt azért szerettem (meg a Mario, Zelda duoért), a Vita meg inkább tényleg a hightech a "zsebben" cucc. Elképesztő az Uncharted is, meg a többi játék is, van már végre magyar store, igaz néhány játék döbbenet drága.

    Eddig tetszik. Én a 3DS-t a kevés játékért adtam el. 2-3 címért nem tartok meg gépet.
    Ahogy nézem a Vita játék megjelenési listáját jobban kezdik mint a 3DS kezdte.

    Aztán az is lehet hogy ezt is megunom, dehát ez már az én bajom... :)
  • kisgabo
    #1260
    nekem bejön a 3ds. 3d nélkül is élvezetes, és szép végre a felső kép felbontása, várom, de nem jönnek azok a cimek, amelyekért remegek. sok hulladék játék. ds ről iszonyú sok cucc van, ami tompitja a várakozás miatti szenvedést. na ez a sok proggi incs meg psp-re... a játék feeling, az egyedi, eredeti cuccok.
  • Anubys
    #1259
    1-2 jó cucc volt rá, de tény, hogy a DS jobb volt ilyen tekintetben.
    Mondjuk a szokásos God of War, Tekken meg ismertebb Sony címeken kívül mág erdemes kipróbálni a Dante's Inferno-t (ha nincs Ps3-ad vagy X360-ad), az Infected-et (végigröhögtem az egész játékot, olyan beszólások vannak benne) és a Parasite Eve -et.
  • koccadam
    #1258
    Na és milyen? Biztos faja az is, igazából én a psp-t is nagyon csípem, szóval nekem tuti tetszene a Vita is. De a 3DS-em nem adnám el.
  • cloud.strife
    #1257
    Vita igen.... :)
  • kisgabo
    #1256
    én nem adom el, mert a kezdeti 70 ropi helyett én az apródon - vadi ujan - 30 ropiért vettem, ennyiért meg elnyomogatom. igaz hogy a 3ds felhozatal ultrafos, de a ds cuccok jók rajta, massziv a cucc, nem karcolódik, kopik, nezetni se utolsó.

    nekem egy psp fat rohad évek óta a fiókban, na az a bulshit gép. videót nézni jó, de a játékok nem jkötöttek le rajta.

    ps vita?
  • PHM
    #1255
    Basszus, ha nem sokadika lenne nálam...
  • cloud.strife
    #1254
    Én sajnos már megváltam tőle. Majd később lehet beszerzek egyet, Zeldát, új Mario-t azért le kellene játszanom...
  • Laza
    #1253
    Agyam eldobom ..... ha belegondolok, hogy a 3DS előtt a DSi került ennyibe, ablakon kivágott pénz, ami Én adtam érte. Ráadásul ha használnám nem bántana, de csak itt porosodik.
  • Tex Murphy
    #1252
    Hátha érdekel valakit... Fóti Cora-ban fekete 3DS 35 000Ft.
  • Anubys
    #1251
    Jelentem, végigtoltam a Resident Evil-t, 12 óra, szóval, aki attól parázott, hogy rövid, az megnyugodhat, nem az. A játék istenkirály, van online "mercenaries"-szaerű Raid Mode szintlépéssel, sok karakterrel. Ami kimondottan tetszett, hogy a sztori több szálon fut, így nem unalmas a helyszín sem, mivel minden fejezet első fele egy mellékszál a a történetben, a második fele pedig a hajó. Itt-ott van egy-két érdekes és kevésbé logikus momentum a történetben, de összességében nagyon jó a cucc.
    Játékmenetét tekintve átmenet az "új" és a klasszikus vonal között, nincs sok puzzle, de nem full akciójáték, mint az 5 és 6.
    A grafikát meg meg lehet nézni a demóban. :)
    Vegyétek, tényleg megéri az árát a játék.
  • Laza
    #1250
    Na, a GT-n is lehúzták a 3DS-es MGS3-at ... jól láttam Én azt a demóban, hogy itt vmi nem kerek.
    Konkrétan a gameplayre 5.5 pontot kapott.

    http://www.gametrailers.com/video/review-metal-gear/727628
  • Tomek83
    #1249
    Eladó egy 2 hónapos fekete 3DS (szóval garanciás 2013 januárig) 4 játékkal. A gép újszerű, megkímélt állapotban van. A játékok hozzá: MarioKart7, Mario 3d land, Zelda OoT, Super Street Fighter 4.
    Egyben szeretném eladni a cuccot,vagy legalábbis minimum 2 játékkal. Az egész egyben 60 ezer lenne.
    Csak személyes átvétel Cegléd-Budapest
  • guga333
    #1248
    nekem bejött de bevallom rettenetesen jo jatek az uj olympias sonic. a demoja sem rossz alig tudtam meglöni a 48-at löveszetbe nagyon nagyon jo! meg vennem ha kicsit olcsobb lenne. esetleg elado valaki aki mar megunta?
  • Laza
    #1247
    Alapvetően a játékot és az MGS-eket imádom ... minden részét. De nekem ez 3DS-en játszhatatlan.
    Mikor rám támadtak vagy 5-en az erdőben, vagy a híd után, azt sem tudtam mihez nyúljak, hogy intézzem el őket. Álltam a faszival szemben és szenvedtem azzal, hogy megcélozzam. Egyébként is kicsi a kijelzője, hát még egy olyan játékhoz, ami tele van apró dolgokkal.

    Vagy nagygépre fogom megszerezni a HD Collectiont, vagy Vita-ra ha lesz egyszer :)
  • koccadam
    #1246
    Szerintem is elég foscsi lett, meg ahogy áll a faszi egyhelyben...hogy tartja már a kezét...mint valami zombi, azt figyelted? Rohadt vicces...:)
  • Laza
    #1245
    Na, kipróbáltam a Metal Gear demót.

    Ebben a játékban éreztem először igazán, hogy a 3D ugyan nem ad semmit a játékélményhez, de még kva zavaró is. Aki kitalálta, hogy a menüben a karakter mögött terep színű háttér legyen, azzal ezt nézetném egész nap... a szemem majd kifolyt :)
    Egyébként meg a játék irányítása borzalmas, ezen a kis képernyőn egyébként is alig látni valamit, és riceg-receg az egész.

    Azt hozzátenném, hogy imádom az MGS-eket, és ez is megvolt anno PS2-n ... tehát magával a játékkal semmi bajom nem lenne, a játék alaphelyzetben szuper ... lenne.
    Na, majd a HD collection :)
  • Yorg
    #1244
    Spirit Camera(Fatal Frame spinoff) trailer:

  • ZseniálisTeknős
    #1243
    Ment privi
  • cloud.strife
    #1242
    Oks. :)

    De győri vagyok... :/
  • ZseniálisTeknős
    #1241
    Szia!

    Következő hónapban határozottan érdekelne...(fizu megvárós sajnos).

    Egy feltétellel, ha megkukkanthatom a 0day Vitádat

    A többit priviben


  • Anubys
    #1240
    Nem tudom, én azt olvastam valahol, hogy az első három rész karakterei + pár új egyben, erre kiderül, hogy egy lebutított 6. Én sem vagyok Tekken fan (Mortal fan annál inkább, jó volna valami MK 3DS-re is), az 5-tel játszottunk egy kollegával PSP-n párszor, az jó volt, csak azt hittem , valami jót csinálnak 3DS-re. Hát nem. Kaptunk egy másfél éves játékot lebutítva meg egy filmet. :(
  • Csibe001
    #1239
    Hogy őszinte legyek, én nem is vártam többet. Online meg azért nincs 3D, hogy stabil maradjon a 60 fps. Mondjuk én sosem voltam tekken fan. :)
  • Tex Murphy
    #1238
    MGS - Snake Eater 3D demó-ban hogyan tudom kiválasztani/használni a kést és a távcsövet? Nekem nem megy, csak kitörlöm mindig a listából. Előre is köszi....
  • Anubys
    #1237
    Persze, mindenképpen megírom. Ami alevelet illeti, azt írtad, hogy szóljak, ha megjön a Resi. Eddig még nem történt meg. :)
  • Anubys
    #1236
    Valaki kérdezte, hogy Tekken vagy Rayman. Megvettem a Tekken-t. Inkább a Rayman-t javaslom ez után.
    Kb. ugyanaz, mint a Tekken 6, ami kijött PSP-re úgy másfél éve, csak le van butítva, nincs Story mode, így nincs főellenség és nincs ending sem, tudod püfölni a random ellenfeleket, amiket a gép irányít, tudsz játszani online (ilyenkor nincs 3D!!!) meg tudsz filmet nézni. Ennyi, pont. Egy előnye van, a legszebb 3D effektje ennek van, amit eddig láttam. Szóval, akinek esetleg van PSP-je meg Tekken 6-ja annak pénzkidobása (sajnos én is ide tartozom).
  • cloud.strife
    #1235
    Origi állapotú 3DS, 30e-ért valaki? :)
  • Csibe001
    #1234
    Reméljük marad a trend, az sok jó játékot jelent.

    kisgabo: Nem értem mi ez a perverz vonzalmad az AC iránt. :)
    Amúgy gonintendo-n volt nemrég egy link ahol összefoglalták mi várható benne, most már lehetsz polgármester is majd..hurrá. :)
  • kisgabo
    #1233
    nem rossz gép, sőt. csak a játékfelhozatal...

    animal crossingot nekem.
  • shenmuedc #1232
    Kéne már egy nekem is, de teljes áron nem tudom megvenni max 7-8-ért maj fél év múlva.
  • Csibe001
    #1231
    Majd írd már meg mik a fejlemények, akár priviben is, mert érdekel mi lesz.
    Levélre még mindig nem írtál vissza..

    Residentben picit lassan haladok, még csak chapter 4-ben vagyok, de 1-2 chaptert mindig újrajátszok, mert van amelyik sidemission nagyon bejön. :)
  • gaga333
    #1230
    A 3DS zsinorban 5 hete vezeti az eladásokat az egesz világon :)
    A legjobb kézi konzol! Köszönjük nintendó :)
  • kisgabo
    #1229
    nem csak a magyar lop, az angol is, ha nem regisztrált levél/csomag.. :D de itt kényszerből is, 70 nettó mellett jobban remeg a kéz.
  • koccadam
    #1228
    Nem általánosságról beszéltem, szerintem semmi nyoma nincs a kommentemben általánosításról.Én csak azt mondtam, hogy felénk nem lopnak,mert itt korrekt a posta (kivételes hely lehet), de sokat hallottam én is ,és tudom,hogy nagyon undorító a magyar posta. Nem egy haverom meglopták már postások.