2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • zola2000
    #2428
    Androidon néztem, a P&Dt, de nem jött be.
  • Zavarodott
    #2427
    Fire Emblem-mel kapcsolatban esetleg tapasztalat?
  • Zavarodott
    #2426
    Nah végül random arcoknak segédkeztem egy kicsit. Meg adtam egy Apex Rajang-nak is... q;)
  • Zavarodott
    #2425
    Felvettelek barátnak amúgy titeket. Az én kódom maradt 5429-9951-8858... q;)
  • Zavarodott
    #2424
    Ránéztem, de ki nem próbáltam. Kategóriájában jónak tűnik, de első látásra én nem nagyon szerettem bele.
    Indul a délutáni monsztavonat. Ha valaki felszállna az jelezze... q;)
  • SlickAdam
    #2423
    mas:

    Puzzle & Dragons-rol mit gondoltok? napokban erkezik. japanban csipazzak nagyon.
    demo-t neztem, nem rossz, de sajnos csak a mario-s jatekot lehet probalni. en pont a masikat csekkolnam szivesebben.
  • Zavarodott
    #2422
    Bárki hosztolhat, csak olyan küldire mehetünk, ami mindenkinek elérhető... q;)
  • partizan182
    #2421
    Ha te hostolsz jók lesztek szvsz. Nekem mostanában a Bloodborne nagyon beleharap a hunt-ra szánt időmbe :)
  • Zavarodott
    #2420
    Az csak a magas szintű küldire vonatkozik nem a játékosra. q;)
  • SlickAdam
    #2419
    tehat ha felfele van limit, akkor nem tudok magassal jatszani, nem?
  • Zavarodott
    #2418
    Csak felfele van limit. Ha magas szintű vagy bármilyen alacsony küldit tolhatsz a kicsikkel. Szóval nyugodtan futhatunk pár kört ha ráérsz... q;)
  • SlickAdam
    #2417
    fuu kimaradt par nap jatek es amugy se vagyok meg sehol. de csak kivancsisagbol: nincs valami elöiras a szintekre? hogy mittomen milyen rangu vadasz nem kampanyolhat falvedöröl pottyanttal?
  • Zavarodott
    #2416
    Ha kell valakinek MH4U-ban egy kis boost az jelezze, mert ma délután, este új fegyót próbálok és bármilyen küldiben benne vagyok gyakorlásként akármilyen alacsony vagy magas is... q;)
  • Zavarodott
    #2415
    Az én kódom is ott van lentebb. Hétvégén család, de utána vagyok... q;)
  • SlickAdam
    #2414
    enyem: 3110-4941-5689
  • SlickAdam
    #2413
    ja ugy lentebb! alairasra gondoltam, thx!
  • n000rbi
    #2412
    #2396
  • SlickAdam
    #2411
    Gamertag-el nem lehet 3DS-en. kod kell.
  • partizan182
    #2410
    En is folytattam kicsit, most ertem a macskas szigetre. @Slick: lentebb a kodom ha gondolod vegyel fel, en is az elejen jarok meg, elso MHm.
  • Zavarodott
    #2409
    Feltétlen szólj, ha kell help akkor is... q;)
  • SlickAdam
    #2408
    en par napja kezdtem. elöször megtanulom az alapokat, "erösödök" kicsit, aztan majd jo lenne kiprobalni coop-ban. majd sikítok.:)
  • Zavarodott
    #2407
    Nah azóta is nyomom a Monster Huntert. Arany koronám van és elkezdtem gyűjtögetni a fegyókat. Aki még nyomja az jelezze és vadászhatnánk együtt. Egyenlőre megunhatatlan... q;)
  • Zavarodott
    #2406
    Az LR az Low Rank, a HR az a High Rank és a G1-től felfele pedig még keményebb a játék. Végülis azt lehet mondani, hogy minden egyes szint egy New Game+, majd még egy + és így tovább. A különbség csak annyi, hogy itt további monszták is lesznek és a korábbi hüllők is izmosabbak, illetve egy-két új mozdulatuk is van. Belőlük még keményebb cuccokat lehet összepakolni. A karavánnál 7*-tól már HR van és 10-nél pedig G jön. A Gathering Hallban pedig 4*-tól HR van és 8-tól jön a G. A lényeg körülbelül ennyi. Jó lenne pár kört majd közösen tolni... q;)
  • Zavarodott
    #2405
    Persze. Most éppen családozás, de amint van egy szemernyi időm leírom. q;)
  • partizan182
    #2404
    Na, megvolt az első Capture, sikerült, örültem. Fegyót is váltottam a Charge blade-re, kicsit egyszerű volt már a sword&shield only, hát égés föld, azonnal kifexenek a monszták.

    Épp egy pókrohadékkal küzdök, szemét status alignmentjei idegesítenek de már botladozik a disznaja.

    LR, HR, G1: ezeket rohadtul nem értem hogy mik, a guide-ok is hivatkoznak rájuk (itemek beszerzését nézem néha, taktikát soha), ebben tudsz segíteni?
  • Zavarodott
    #2403
    Hát a páncelszettekhez kell a zsé rendesen. Azt vettem észre, hogy az offline küldiken jobban jön a pénz. Online viszont nagy móka játszani. Lement egy felhőkarcoló nagyságú gyík, így HR40 valamennyi lettem és jöhet a G1-hez az urgent... q;)
  • Zavarodott
    #2402
    A tojáscipelős küldik ultraszopók tudnak lenni, ráadásul még egy nagyobb dög is védi néha, amit célszerű kiiktatni... q;)
  • partizan182
    #2401
    Jaja, nagyon bejövős. Első 2 monszta meglett elsőre (Great Jaggi + Seltas), aki a Gargwa Eggs missiont kitalálta elmehet a búsba :)

    Nagyon-nagyon tetszik, jó lenne már a charmokkal, decoreation-ökkel játszadozni meg új Palico-kat használni.

    De gondolom mindennek eljön a maga ideje, este indul az első Exploration!!
  • Zavarodott
    #2400
    Nah felvettelek. Láttam tegnap este is nyomtad. Offline küldiket csináltam. Olyan rohadt drága minden, hogy kell a zsé egy-egy fejlesztéshez rendesen... q;)
  • Zavarodott
    #2399
    Sok képesség van, ami +15-től +30-ig is javul. A kraftolás meg alap lesz majd, a csapdák és minden más onnan jön. Ha DS-en edződtél akkor nem lesz gond... q;) A swordot meg állítólag turbózták ebben a részben, én is most akarok csinálni magamnak valami ütősebbet. Jelenleg hunting hornot használok, buffolom vele az aktuális csapatot.
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2015.03.11. 12:53:11
  • partizan182
    #2398
    Nempara, 1-2 alap tutorial videót megnéztem és egyenlőre a noob sword+shield kombót tolom. Dark Souls-on edződtem szal a módszeres hozzáállással nincs gond.

    Arra még nem jöttem rá, hogy trap-eket honnan szerzek (kraftolok vagy lehet majd venni). Egyenlőre nagy monsternek még nem mentem neki, csak szép lassan questelek. Tegnap végre megértettem hogy az armor abilityik hogyan működnek (+/- 10et kell összerakni valamelyik attribute módosítóból ha jól értem hogy beinduljanak), a kajálást tök random tolom, arra megyek ami fresh :)
  • Zavarodott
    #2397
    Felveszlek majd. HR7 vagyok most és készülök G1-re, valamint kéne nyomni az offline sztorit is, mert az lockol ki sok mindent... Ha ez az első Monster Huntered akkor tanulmányozd majd a nagyobb monszták mozgásait, mert abból lehet következtetni, hogy mire készülnek. Eleinte szopó de megéri... q;)
  • partizan182
    #2396
    Most jottem ra h az enyem is kelleni fog :)

    4313-3103-7079

    Monster h nagyon bejovos, de total az elejen jarok, meg a weapon tutorialokat nyomom :)
  • Zavarodott
    #2395
    5429-9951-8858 a kódom... q;)
  • Zavarodott
    #2394
    Monster Huntert csapatom, most hétvégén punnyadás de tolom majd a barátkódot... q;)
  • partizan182
    #2393
    Sziasztok! Nem bírtam magammal, beficcent egy new XL ide is, a 3d lenyűgöző, felbontás egyébként kicsit kukás. Mariokart és monster hunter 4 egyenlőre, aki tolja szóljon, lehetne együtt csapatni.
  • Anubys
    #2392
    New 3DS. Vagy abból az XL.
  • Anubys
    #2391
    576 a Mammutban. Ki van téve.
    És egy ezressel olcsóbb is volt, mint a Konzolvilágban, ahol állítólag a legolcsóbb.
  • Fehercsoki
    #2390
    Szerintetek New 3DSt vagy "régi" 3DS XLt éri meg inkább venni?
  • Zavarodott
    #2389
    Melyik üzletben tudtad kipróbálni a gépet?