2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • kisgabo
    #1947
    este urak?

    tényleg 4 napig épül a ház? nook nál még alig van cucc
  • kisgabo
    #1946
    ehh... más ez a cucc

    4785-5193-8886

    felvettelek titeket
  • kisgabo
    #1945
    bakker a ds részét állitgattam...

    wpa2 personal ok.

    hol kell a városból kimenni, a friend kód merre?
  • kisgabo
    #1944
    nincs ilyen

    linksys router.

    wpa 2 personal enterprise wep radius.

    semmivel nem megy, ha acces pointot keresek, csak a wep et látja, akkor meg a pc nem megy
  • koccadam
    #1943
    Oksa,én is felvettelek!

    Kisgabo, WPA2-PSK -t állítsd be. Azzal nekem megy.
  • kisgabo
    #1942
    urak

    mi a fenét állitsak a routernek, a wep oké lenne a 3ds nek, de a win7 nem hajlandó vele csatlakozni, a wpa és a többire meg tesz a 3ds.

    javallat?
  • Tomek83
    #1941
    Felvettelek.
  • Tomek83
    #1940
    Itt az enyém:
    Tomek
    1075-2024-2501
  • kisgabo
    #1939
    ok én is kiirom, holnap este mehet, most töltöm, mert a gépet is most bontottam ki
  • koccadam
    #1938


    0860-3388-5074
  • kisgabo
    #1937
    na megvan az animal, pöpecség.

    majd jöhet friend kód... most épül a házam. :)
  • kisgabo
    #1936
    pörög az animal crossing mindenkinél? ha meguntátok, megveszem... :)
  • koccadam
    #1935
    Ment pm.
  • kisgabo
    #1934
    mennyi az az aquablue gép? fóliás a kijelző? pm jöhet.. :)
  • koccadam
    #1933
    Hát,teljesen más.Addig én sem tudtam,amíg nem szereztem be. Én sem értettem,de valahogy úgy van megírva hogy magába szív és nem ereszt
  • Laza
    #1932
    Mi a jó ebben? Tiszta Sims, csak japó módra ... mi benne a 'játék'?
  • koccadam
    #1931
    Dehogyis, ez most egy plusz 3DS,nem a sajátom. Ac meg download-os amúgyis :)
  • kisgabo
    #1930
    és az AC is eladó? :)
  • koccadam
    #1929
    Oké :) válaszoltam
  • qper
    #1928
    ment privi
  • koccadam
    #1927
    Szerintem már rég nem.Nekem van egy 3DS-em elég újszerű,szép állapot ha érdekel. Aqua blue.Van hozzá doboz meg papírok is,töltő +2gb kártya.
  • qper
    #1926
    pesti úti tecsóban még mindig akciózzák a 3DS-t? :) holnap akkor mennék venni :)
  • koccadam
    #1925
    Szerintem egyik legjobb 3DS játék...sose AC-ztem,de már 70 órám van benne... meló mellett is muszáj elővenni...akármilyen fáradtan érek haza... EPIC!!!
  • Tomek83
    #1924
    Megéri, én is 10ért vettem. Múlt hét szerdán jött meg,azóta naponta 2órát játszok vele minimum. Bár nyáron mindig nagyobb az élet az AC világban,szóval van sok tennivaló.
  • kisgabo
    #1923
    megéri az animal crossing? 10k ért tolják. gépet is kéne miatta venni..
  • kisgabo
    #1922
    ehh... csak gépet kell venni megint
  • Tomek83
    #1921
    Már mindenkinek megvan az AC, akik meg legjobban várták (pl. én vagy Kisgabo) azok meg leshetnek, mint hal a szatyorban. De én jövő héten mindenképp beszerzem a "so many games" miatt, ez lesz a 3. játék.
  • Anubys
    #1920
    DSi-n már van, azon kezdték a régiózárat...
  • koccadam
    #1919
    Nekem a "So many Games" promóció keretén belül lett meg. 3 Játékot beregeltem a 8ból,és egy negyediket választhattam ingyen download formájában, ez lett a választott. Igazából én soha nem AC-ztem még,nem is érdekelt... most meg le sem tudom rakni -.-' beszippantott.Nagyon jó játék lett!
  • Sheltem
    #1918
    Aham. Jóhát én ezt se tudtam pl. Nekem van GBA SP, DSL, DSI azoknál nincs ilyen tudtommal :)
  • rnd
    #1917
    Például, hogy csak japán játékok mennek rajta? Sajnos...
  • Sheltem
    #1916
    Kisgabo:

    http://hardverapro.hu/apro/feher_nintendo_3ds_jatek/hsz_1-50.html

    Nem tudom van e hátránya a "japán kiadás"nak.
  • kisgabo
    #1915
    mennyi volt? megérte várni?
  • koccadam
    #1914
    Damn :( Azért legyél szemfüles,érdemes betérni néha-néha. AC: New Leaf meg über!!!:)
  • koccadam
    #1913
    Ja,így már érthető, gondoltam,valami ilyesmire céloztál,ezt én is rühellem :)))
  • kisgabo
    #1912
    tegnap már nem találtam...
  • Laza
    #1911
    Azt elhiszem, hogy 25k-ba került .... csak az előtte feltornászott eredeti árat kamuzom ... utálom, mikor úgy akcióznak dolgokat, hogy előtte 'felnyomják' az árát, hogy hangzatosabb % kerülhessen elé. A kuponos oldalak is tele vannak ilyenekkel ... 100.000Ft értékű kés készlet 10.000Ft-ért ..... ja persze, és két hetente akciózzák ... vagy konyhai robotgép 70e helyett 35e ... közben meg külföldön mindenhol 100 eur ... a 80eFt-os szerszámkészlet a legdurvább, ami 100e helyett valami 20e volt, de olyan néven nem is létezett, az egy kínai fostalicska volt, 10e körül árulták az ebayen meg hasonló helyeken ... a kuponos oldalnál meg ha rákérdezel mindenre azt mondják, hogy tuti eredeti, náluk nem lehet nem eredetit árulni ... na persze, lol :)

    Még a CDGalaxis hasonló árai szoktak érdekesek lenni .... 12e helyett 7e akcióban a BF3 Premium, mikor az MM-ben is annyi volt alapból ... és szinte minden akciójuk hasonló ... na nem mind, de sok.

    Ehh, na, elgurult a gyógyszer :)
  • Laza
    #1910
    Háát, Én ha jól emlékszem 40-50 körül láttam az MM-ben már tavaly is ... az árcsökkentés már ezer éves. Akkor azok ott valamit nagyon elírtak :)
  • koccadam
    #1909
    Egyáltalán nem kamu, ennyi volt.

    Az viszont tényleg elég nagy marketing,hogy 72 ezerről :D
  • Anubys
    #1908
    Egyébkénk annyira nem kamu. Januárban annyi volt a MediaMarkt-ban. Gondolom, a kutya nem vette, főleg, hogy az xl volt asszem 60...