2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • franklille
    #2027
    Mivel nem sürgős, megvárom az első véleményeket a 2DS-ről a megjelenés után. Nálam nagy szerepe lesz, hogy melyikkel kényelmesebb játszani, melyik áll kézre leginkább.
  • Fehercsoki
    #2026
    Amúgy végül melyiket veszed?
  • Fehercsoki
    #2025
    Hát én játszani csak akkor fogok ha találok jó áron 3DSt, az meg jelenleg elég kérdéses=/
  • franklille
    #2024
    Nagyon köszi és jó játékot!
  • Fehercsoki
    #2023
    Zenét biztos, videót nem tudom.
  • franklille
    #2022
    Nekem jelenleg DS Lite van, a DSi kimaradt. Ezért hirtelen nem is tudom, lejátszik a DSi és a 3DS videó és audiófile-t?
  • Fehercsoki
    #2021
    Amúgy ha van rá pénzed akkor szerintem XLt vegyél, biztos jobb nagyobb kijelzőn játszani, habár ha sokat akarod hordozni akkor ez nem éppen előny. Én 50k-t biztos nem adnék 3DS-ért, egyelőre nem találtam túl sok játékot ami érdekelne.
  • Fehercsoki
    #2020
    XL-ről jobbakat olvastam, de az emberek szeretik azt beállítani jobbnak amit ők választottak, szóval passz.
  • franklille
    #2019
    Köszi a választ!
    Egyébként normál 3DS-n vagy az XL-n kényelmesebb a játék?
  • Fehercsoki
    #2018
    Durva mennyiért gondolják egyesek eladni a 3DSüket, pl. dobozos 3ds gyári tarotozékokkal 45k, fix ár:D Ami jó áron van az meg már általában kb fél éves hirdetés:S
  • Fehercsoki
    #2017
    De pár hsz-el lentebb írtam, hogy annyiért adják majd mint most a 3DSt(azt meg nem árulják majd...), szóval ha van rá 38k-d akkor már most is meg tudod venni a 3DSt ami 2DSnél többet is tud.
  • Fehercsoki
    #2016
    Nem.
  • franklille
    #2015
    Sziasztok!
    A 2DS megjelenése kapcsán kérdezném, létezik olyan 3DS játék amit nem lehet végigjátszani a háromdimenziós funkció bekapcsolása nélkül?
  • Fehercsoki
    #2014
    30k egy új gépért(bármilyen színű) nekem is megfelelne, de már ott sem árulják a 3DSt=/
  • kisgabo
    #2013
    38k nem is sok. 30k ért vettem a metallic red et a mediaban. ezen ár alatt nagyon ritka a gép. (30)
  • Fehercsoki
    #2012
    Nincs valami bolt ahol jó áron adják most a 3DSt? Konzolboltokban 38-50k a sima 3DS amit én nagyon soknak találok=/
  • koccadam
    #2011
    Igen,olcsóbban adják külföldön is, mivel nincs benne 3D,így olcsóbb,de ez nem azt jelenti,hogy a 3DS-t már nem is gyártják,csak akkor MO-n ennyire pénzéhesek a boltok... :\ Ez csak egy lehetőség annak aki olcsóbban szeretne hozzájutni a konzolhoz,és,-vagy nincs szüksége a 3D-re.De úgy látszik kihasználják a boltok...
  • Fehercsoki
    #2010
    Amúgy eredetileg 2DS még olcsóbb lett volna mint 3DS nem? Tehát nem leváltja? Mert úgy az emberek rosszabbul járnak és így se nagyon fogy a 3DS...
  • Fehercsoki
    #2009
    Sajnos igen, ahol lehet 2DSt előrendelni ott már nem árulják a 3DSt.(lehet hogy van ellenpélda is de több konzolbolt weblapját néztem meg és mindenhol ez volt a szomorú helyzet)
  • koccadam
    #2008
    LOL! Hol?:D Ez komoly?
  • Fehercsoki
    #2007
    LOL ezek a pofátlan boltok, 3DS többet tud mint a 2DS és most azt csinálják hogy 3DSt már nem árulnak hanem csak 2DSt meg 3DS XLt.(ja és 2DSt a 3DS árán...)
  • Fehercsoki
    #2006
    Ezt a Gateway 3DS-t próbálta valaki?
  • koryne
    #2005
    Aki esetleg most vett XL-t és kellene neki egy Animal Crossing kód, jelezze nekem.
    Egy kollégának ígértem, de ő hirtelen felindulásból megvette a játékot is a gép mellé szóval megmaradt :)
  • kisgabo
    #2004
    akinek van narancsa animal cross... átnéznék.. :)
  • koccadam
    #2003
    Megnéztem apródon most is van vagy 4-5 25ezerért.
  • koccadam
    #2002
    Az csak egy dolog,hogy35ért próbálkoznak eladni,annyiért már újat kap az ember :) Apródon nézd meg,ott mindig van olcsón.Ha most nincs,majd lesz.Legutóbb 25ért vettem ott egy dobozos 3ds-t Luigi's Mansion 2-vel és egy Lego Lord of The Rings-el,számold le a játékok árát és megkapod kb mennyibe fájt a 3ds :)

    Wii-ket is próbálják eladni felleg áron,de 20ért viszik el max,kutyának se kell már a wii,főleg annyiért amennyit gondolnak róla az emberek,hogy ér.
  • Fehercsoki
    #2001
    PHn 1 hirdetést találtam, 25k-ért, a többi az mind régi vagy 35k. De mind1 egyelőre ráér, majd ha megjelenik Pokemon X + 2DS akkor megnézem az árakat.
  • koccadam
    #2000
    Szinte bárhol...nézz szét apródon,jófogáson.Én 24ért alig tudtam eladni az enyém,pedig tökéletes állapotú volt,dobozos.Nagyon lement az ára.Persze nem újonnan kapsz,de az mindegy egy Nintendo konzolnál.Az enyém is újszerű volt, és kellett 1-2 hónap mire elkelt :)
  • Fehercsoki
    #1999
    És hol kapsz annyiért?:O
  • koccadam
    #1998
    Szerintem nagyon undorítón néz ki.3DS-t már kapsz 23-24 ezerért,ez tuti lesz vagy 35-40.
  • Fehercsoki
    #1997
    Ez a Nintendo 2DS remélem itt is olcsó lesz mert akkor megjelenésnél veszem meg Pokemon X/Y-al együtt:O
  • kisgabo
    #1996
    lesz majd valaki?
  • kisgabo
    #1995
    ok
  • balee4
    #1994
    Bejelöltem pár emberkét innen az Animal Crossing miatt. :) Friend code-om: 1091-8536-8540
  • balee4
    #1993
    Ok, felveszlek, elvileg nekem is hamarosan meglesz a game. :)
  • yoro
    #1992
    üdv
    animal crossing new leaf játék miatt szükségem lenne barátokra:)
    friend code-om 3368-1153-5527 , felvennétek? visszajelöllek
  • balee4
    #1991
    Igen bereggeltem a gépet. Csak akkor müxik, ha nem reggeltem be?
  • qper
    #1990
    beregisztráltad már a 3DS-edet? Ha nem, akkor tudok Neked adni kódot az AC-hez, amivel ingyér letöltheted.
  • koccadam
    #1989
    konzolvilág XDDD őket nem kell komolyan venni, gameshop is ugyanaz.
  • kisgabo
    #1988
    konzolvilágban rendeltem, igérték 2 hétre, azóta sincs nekik, a konzolok studiójában vettem 10500é.
    gameparkban van, 12990...
    nehéz lesz levadászni. jó áron.