2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Nirz
    #2067
    újonnan szeretném,hol érdemes/legolcsóbb?
  • kisgabo
    #2066
    tipikus parasztországi megoldás. eltüntetik a 3ds t és tolják azonos áron a 2ds t.
    haszon...
    ki kell menni ausztriába.
  • vk90
    #2065
    Na ez már tényleg sok nekem... Progame.hu-n már a 2ds a drágább
  • Fehercsoki
    #2064
    Ha újan veszed akkor a plusz 10kt megéri az XL, viszont használtan szinte új és garis 3DSt kapsz 25k körül is, úgy viszont az jobban megéri.
  • Nirz
    #2063
    hello melyik éri meg jobban a 3DS vagy a 3DS XL?
  • gabee369
    #2062
    tudom off, de gateway kártyában otthon van valaki?
  • vk90
    #2061
    Mennyi volt ott? Amúgy én naívan hiszek abban, hogy lesz valami korrigálás karácsonyig.
  • kisgabo
    #2060
    mediamarktban láttam ma 2ds-t, szánalmas áron... ezek hülyének néik az embereket.
  • zola2000
    #2059
    Úgy látom ezzel a 2DSel pl a monster huntert el is lehet felejteni, CCP biztos nem lesz ehhez, és mivel az alsó kijelzőn van a kameraforgatás, ezért nem lehet azt jól irányítani, túl távol van az érintőkijelző a gomboktól.
  • vk90
    #2058
    Az... de azért erre mégsem számítottam, hisz azzal menőztek, hogy a 3ds majdnem 200 dolláros áráról közel 100-as árra le tudnak menni.
  • Fehercsoki
    #2057
    Én már az első 2DS hír után amikor kirakták a boltok a webshopjaikba beírtam ide, hogy mire lehet a magyar boltoktól számítani. Elég szomorú, hogy ilyen pofátlanságot meg mernek csinálni=/
  • vk90
    #2056
    Azt gondoltam majd ilyen 30e-ért veszek, hát ezt benéztem
  • Fehercsoki
    #2055
    Természetesen komolyan gondolják, sok helyen már alapból nem árulnak 3DSt csak 2DST meg XL-t, mert így aki eddig 3DSt vett volna az ugyanannyiért vesz egy szarabb gépet, viszont ők olcsóbban szerzik be = nagyobb nyereség.
  • vk90
    #2054
    Ez mi akar lenni, hogy 1000 ft a különbség a két gép között, ezt ők sem gondolják komolyan?
  • kisgabo
    #2053
    húha.... ma? :)
  • koccadam
    #2052
    Mármint ma,nem tegnap!:D írd már meg az FC-det,szerintem még nem vettük fel egymást.
  • koccadam
    #2051
    Ma is jó ;)
  • kisgabo
    #2050
    ma?
  • koccadam
    #2049
    20.000Ft 3DS.

    LINK
  • koccadam
    #2048
    Nekem van mindenfajta gyümi,tudok adni,és jó a fél9.Bár nem tudom,hogy friendlisten vagyunk-e.
  • kisgabo
    #2047
    jön már valaki animal ozni? nincs naracsom. :) este 9 fele
  • franklille
    #2046
    Láttam, hogy már az európai régióban is vannak font és euro alapú Nintendo eshop kártyák. Lehet ezeket magyarországról is használni pl. Zen Pinball megvételére?
  • xAttilax
    #2045
    úúú, ne haragudj ;)
  • koryne
    #2044
    Szívesen, have fun!
    (Nőnemű vagyok btw :-P)
  • xAttilax
    #2043
    egy nagyon nagy köszönet koryne fórumtársnak a AC kódért! önzetlenül ingyen adta! szóval igazi korrekt srác!
  • koryne
    #2042
    Hello mindenki!
    Még mindig megvan az ingyenes New Leaf kódom. Ha valaki most vesz / vett XL-t és még nincs meg neki a játék, az szóljon! (csak 1 van, szóval az 1. jelentkező viszi)
  • Fehercsoki
    #2041
    De én csak a magyar helyzetről beszéltem.
  • zola2000
    #2040
    "és így se nagyon fogy a 3DS..."

    érdekes úgy tudom, hogy amerikában, japánban és nyugat európában is a legjobban fogyó konzol a 3ds ... gondolom mostanában azért mert a nagykonzol ügyben a nextgent várják már a népek. (tudom, Magyarország más tészta)
  • xAttilax
    #2039
    tudom, hogy nem hirdető oldal, de pont szó volt a 25K 3DS-ről, szóval ha valakit érdekkel: http://hardverapro.hu/apro/nintendo_3ds_white__wheel_5_honap_garancia_csere_on

    Nem pártoltam el csak jött a nagyobb XL :D
  • franklille
    #2038
    Mostanra elég sok klasszikus Nintendo játék megkapta a 3DS verzióját, folytatását. Advance Wars-ról eddig semmi hír?
  • Fehercsoki
    #2037
    Nem egyszer volt, sokszor.
  • kisgabo
    #2036
    egyszer volt budán kutyavásár. ha 1szer ingyen osztogatták volna, utána mindig ingyen kéne?

    sajna ára van. :)
  • koccadam
    #2035
    Én nem tudom ti hol nézelődtök,de szerintem apródon keresőbe beírod "Nintendo 3ds" legalább 2-3 találatot kiad 25 ezerre,vagy az alá.Nem ÚJ,de újszerű gépeket adnak ennyiért soxor,de ha itt nincs most,máshol mindig van.37ért Qrva sok szerintem,még ha új akkor is :DD
  • Fehercsoki
    #2034
    De most hogy legyen jó 38k-ért a 3DS ha 2 hete PHn 25k-ért adtak ugyanolyat?:D
  • kisgabo
    #2033
    miért nem jó 37k ért a fehér 3ds? a prohardveren 2 hete vadiujat adtak 25k ért... megvettem volna ha nem lenne.

    emugy nekem a 3d funkció nem hiányzik, viszont a ds hez képest kapott plusz felbontás.. egy élmény.

    szóval a 2ds is oké cucc lesz, ha olcsón tolják.
  • franklille
    #2032
    Eddigi infók alapján Star Fox, Fire Emblem, Luigi's Mansion lehetnek az első játékok.
  • Fehercsoki
    #2031
    Melyik játék miatt veszel 3DSt?
  • Fehercsoki
    #2030
  • Fehercsoki
    #2029
    Én is a 2DSt néztem ki, de 38k-ért átverésnek érzem=/
  • Fehercsoki
    #2028
    Érdekes amúgy konzolboltok kb 60%a nem árul 3DSt:O És van amelyik a simát adná 60k-ért:D