2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • zola2000
    #2468
    https://www.siliconera.com/2019/04/08/the-great-ace-attorney-and-great-ace-attorney-2-demo-fan-translation-completed/

    nem hittem volna hogy ezt is angolul lehet játszani...
  • Anubys
    #2467
    itt egy master key generáló, feltéve, ha a pin alatt a parental lock kódot érted: https://mkey.salthax.org
  • Mazda1977
    #2466
    Sziasztok!
    Segitség kellene!Vettem a bolhán egy 3ds-t:Töltő csati hibálya volt de ezt megoldottam.Most visszaállítást azaz teljes törlést szeretnék csinálni de pin kodot kér!Mit csináljak?Van erre valami megoldás?
    Köszi
  • darkSectorxxx #2465
    Illetve ha kis leírást vagy véleményt tudnátok mondani esetleg hogy a Sun és Moon miben térnek el?

    Mert a bolti leírásban nem térnek ki erre.
    Illetve van még pár sorozat:

    Pokemon X és X
    meg Pokemon Ruby meg Shappire

    ezek a régebbiek is hasonló elven vannak megkülönböztetve?

    Ugyanaz a történet, cselekmény csak más szörnyekkel vagy mi?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.19. 10:57:58
  • darkSectorxxx #2464
    Sziasztok, Pokemon Moon 3DS játékot használtan hol tudnék venni. Boltban újonnan picit húzosabb lenne.
    Esetleg valakinek van?
    Keresztfiamnak lenne ajándékba.
  • zola2000
    #2463
    (a switch persze más lesz, nem az eddigiek alapján nem kiddy közönségnek reklámozzák, nem lesz régiófüggő, talán a saleket is átveszik a többiektől, de az még odébb van)
  • zola2000
    #2462
    Nemsokára egy 2ds boldog tulajdonosa leszek (mert a 3Dt sokan nem használjátok tehát talán nem fontos, 240p-hez meg 3,5coll is elég szerintem, és talán jobb is hogy nem kell nyitogatni-csukogatni, és olcsó, a magyar fizetés miatt a többi nekem túl drága)

    Viszont az eshop árak milyenek? Ps vitán 12ezer az új játék de folyamatosan durva akciók vannak, úgy hallottam eshopon ilyenek nincsenek, a régiófüggőség miatt cfwseken kívül japán verziós játékok kiesnek, a nintendo durván cenzuráz, pl fire emblem, de cfwvel van uncensore patch vagy tévedek? )

    Az a baj, hogy dsen is kedvenc játékaim között sok olyan volt ami japánexkluzív volt, sokszor translation patchel (pl tales of zetsiria, love plus, osu tatakae ouendan) manapság több játék jelenik meg európában is pl hatsune miku vitára is meg 3dsre is jött euba amit szeretnék megvenni, de míg vitán másik memóriakártyával ott vagyok a hongkongi ps storeon tolom a moe chronicles asian-english változatát vagy épp 2ezer forintért veszek pár éves játékokat (amit nem nagyon cenzuráznak annyira mint a nyugaton kiddynek számító nintendon) , ezért nem tettem fel a hentakut, addig 2dsen cfw az kell.
  • SlickAdam
    #2461
    nem ciganykodunk
  • gabee369
    #2460
    Hello!
    Valaki tud nekem segíteni cfw ügyben? Egyszerűen nem értem, nem akarom elcseszni a 3ds-t. Gateway kártyám van, de ki akarom próbálni a cfw-t.
    https://github.com/Plailect/Guide/wiki/Part-1-%28Homebrew%29
    ezen a linken elkezdtem, de a 3. lépésnél egyszerűen nem értem merre tovább.
    valaki tud segíteni?
  • Davenatic
    #2459
    Sziasztok!

    Eladóvá vált a New 3DS XL -em. Gyakorlatilag új párszor lett kipróbálva. Márciusban lett vásárolva és garanciális még több mint egy évig. Akit érdekel bővebben itt nézheti meg. New 3DS XL
    Utoljára szerkesztette: Davenatic, 2016.11.06. 23:47:21
  • Frogmorton77
    #2458
    Na, csak okulásképpen,emailben felvettem a kapcsolatot a Nintendo of Europe-al, néhány levélváltást követően a régi network id licenszeimet és egyenlegemet transzferálták az új id-m alá. Az ügyintèző akivel kapcsolatban voltam, kiemelkedően segítőkész volt. Egy ügyfélszolgálatnak így kell működnie, minden hasonló szolgáltató példát vehet róluk! (Pláne úgy, hogy összesen 3 játékról és kb 2000 Ft-nyi egyenlegről volt szó).

    Köszönöm Nintendo!
  • Frogmorton77
    #2457
    Üdv!

    Régi 3ds-ről váltottam új xl-re. A régi gépről nem csináltam System transfert, csak formáztam. Most nagyszerűen nem férek hozzá a korábbi Network id-mhez, se a megvásárolt játékok, se az eshop számla....a régi gép persze már nincs meg. Van erre valami megoldás? Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat előre is. :(
  • zola2000
    #2456
    22euró alatt egyáltalán nincs áfa, felette meg alacsonyabb árat írnak a csomagra a kereskedők, szóval csak mobilt/tabletet adóztattak nekem 27 százalék +2ezer forintal (43 rendelésen vagyok túl) míg 20 ezer forintos cipő/villany borotva simán átjön, az a baj, hogy itt sd kártyákra rájön még egy szerzői jogi adó is, ezért nevetségesen drága az itt.
  • n000rbi
    #2455
    Szívesen, azt hittem már rég elvitte valaki egy köszönöm nélkül.
  • LutheR
    #2454
    Köszi szépen, bezsákoltam :-)
  • n000rbi
    #2453
    Retro City Rampage: DX - Nintendo 3DS
    B0LJ0L7L0R8DJ2C1
  • Totti5
    #2452
  • partizan182
    #2451
    Király vagy, be is húztam, köszönöm!
  • Totti5
    #2450
    Retro City Rampage: DX - Nintendo 3DS
    B0LJ0VNV433HKK6H

    Shantae and the Pirate's Curse - Nintendo 3DS
    B0LH442724SJGTX2


  • Demeterf
    #2449
    És kész is! Nagyon szuperül megy! Ha valakit érdekel akkor itt a leírás hozzá. Aki 10.5.0 verzió alatt van annak könnyebb. Aki fölötte van annak nehezebb, kell hozzá mókolt játék.
    https://github.com/Plailect/Guide/wiki/Part-1-%28Homebrew%29
    Mind az 5 oldalon levő összes pontot csináljátok végig sorban. Pár órába beletelik :)
    Utoljára szerkesztette: Demeterf, 2016.04.19. 10:16:37
  • Demeterf
    #2448
    Sikerült downrangelni. A nandokat is megcsináltam. Holnap megy fel a CFW.
    Utoljára szerkesztette: Demeterf, 2016.04.18. 17:05:22
  • Demeterf
    #2447
    Cfw-t rakott már fel valaki? 10.0.0-ról nem tudok visszamenni 9.2-re. Broswer hack nem jó, mert frissítést kér a böngésző.
  • Davenatic
    #2446
    Nem dehogy xDD ne fájjon mert a felbontás maradt nekem is rossz , sajnos ... xD
    Utoljára szerkesztette: Davenatic, 2016.03.26. 15:10:02
  • n000rbi
    #2445
    Akkor most mindenkinek fájjon a szíve, mert csak a tiéd ad igazán jó képet? :D
  • Davenatic
    #2444
    Megérkezett a New 3DS XL-em mind2 kijelző IPS paneles :D (nagy mázlim volt) Nagyon tetszik a 3D tracking!
  • Davenatic
    #2443
    Ja még annyi jutott eszembe hogy "állítólag" amikor kibontod a New Nintendo 3DS XL-t akkor ha a dobozában állítva van benne úgy értve hogy a nyitás íránnyal megegyezően valószínűleg IPS paneles a felső része. Sok helyen olvastam erről meg állítólag egyes régiókban csak LCD vel szerelt van kb 90% ban de megint másik külföldi oldalon meg azt olvastam hogy okkal többet gyártottak és gyártanak az IPS panelesből. Állítólag a régi szériából a nintendon maradt jó pár ezer LCD panel amit ugye a Sharp gyárt a Nintendonak nem is ez a lényeg hanem költséghatékonyság miatt ezeket nem kalibrálják be és ezért látni ha két konzolt egymás mellé raksz hogy bizony az LCD-s az sokkal bénább az IPS-hez viszonyitva (ha bekalibrálták volna is bénább lenne de elhanyagolhatóan)arról nem is beszélve hogy a 3D élmény az IPS panelesen jobb. Halottam olyat is hogy az üzemidő miatt raktak bele LCD-t mert hát az IPS többet eszik de ezt meg megint másik helyen olvastam hogy hülyeség szóval tényleg nem vágom mi ez az egész :)
  • Davenatic
    #2442
    Hát próba szerencse szerintem cserélik ha visszaküldöm legalábbis mindenhol ezt olvastam azt másodszorra hátha olyat fogok ki :) Mondjuk Kínából panelt 10 euróért veszek azt kicserélem magamnak ha mást nem de lcd-t nem akarok! :D
    Itt egy kép a panelcseréről LCD to IPS 20-40 percet vesz igénybe.
    Utoljára szerkesztette: Davenatic, 2016.03.19. 17:42:31
  • Davenatic
    #2441
    Kösz az infót még annyit hogy kb milyen gyakran fordulnak elő leárazások? bár mondjuk úgyis torrentezni fogom a gameket csak hát lehet vmi online gamet azért megvennék..talán.. :)
  • SlickAdam
    #2440
    en nem tudtam, hogy van IPS-es is. mindenesetre mivel tuti nem irnak a kepernyorol a doboz es sehol mashol, ketlem, hogy cserelnek az lcd-set csak mert neked ips kene.:D
  • Davenatic
    #2439
    Az aliexpressz az csalóka mivel ha elolvasod a rendelésnél akkor ott van apró betűvel az oldalon (alján) hogy az áfa és esetlegesen előforduló pluszköltség nincs az árban benne. :)

    Lenne egy olyan kérdésem hogy, ha rendelek New 3DS XL-t és a felső panel LCD lesz visszaküldhetem hogy cseréljék a terméket mert IPS paneleset szeretnék úgy tudom a nintendo ezt gond nélkül cseréli mármint a consolt magát csak azt nem tudom Magyarországon ki a nintendo hivatalos partnere vagy az aki ezzel foglalkozik az üzlet lehet nem cserélné mivel nem hibás.

    Amúgy nektek milyen panelel szerelt(felső)? és mikor vettétek ? Az a baj hogy tök random milyet sikerül kifogni :(
    Úgy tudom sem serial szám sem egyéb jel nincs arra hogy milyen a panel csak bekapcsolásnál derül ki! van akinek LCD van akinek IPS a felső panel de olyat is halottam hogy volt akinek mind2 panel IPS volt :( Sajnos még a most megjelenő limitált kiadások is tök randomizáltan vannak jelen mármint ami a panelt illeti. Mondjuk konzol szervizbe 14 rongyért kicserélik IPS re de most ezért nem rohangálnék pláne hogy a konzol van vagy 70 rongy :D

    Utoljára szerkesztette: Davenatic, 2016.03.19. 17:33:45
  • SlickAdam
    #2438
    arak ugyanazok mint a bolti kartyas kiadasok. learazasok elöfordulnak.
  • Selminar
    #2437
    Hat igen ez engem is erdekelne mert sokkal kényelmesebb digitálisan vinni magammal a jatekaimat.

    ALiexpressen a 32gb sd kartya meg potom pénzért van.
  • Davenatic
    #2436
    Kösz a választ, magyar ebolt tutira nincs, Igazából arra voltam kíváncsi hogy az árak milyenek a boltba és van e leárazás egyáltalán!
  • Selminar
    #2435
    Igazabol én is most gondolkodok gepen. Magyar ebolt ugy tudom nincs csak angol vagy németre szoktak az otthoniak regélni kamu címmel. Viszont a Nintendo e-szolgáltatásai fejletlenek. Az account is pl géphez kotott, ha bedöglik megy a macera stb.
  • Davenatic
    #2434
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne hogy számít a régióbeállítás a 3ds-en? vagy sem? sokszor vásárolok steamen vagy egyéb más helyen ami valamilyen online videojátékbolt. Régióbeállítástól függően van különbség az árakban ? szoktak lenni eshopban akciók úgy mint steamen?
    Illetve tud e valaki olyan boltot budapesten ahol használtan lehet venni játékokat 3DS-re?
    New 3DS XL-t szeretnék venni gondoltam megkérdezem ezeket előtte.
  • Fehercsoki
    #2433
    Köszi.
  • Super Mario
    #2432
    A Nintendogs + Cats Ł34.99 / €39.99 a többi Ł39.99 / €44.99
  • Fehercsoki
    #2431
    Valaki meg tudná nézni nekem, hogy digitálisan a nintendo eshopban mennyiért lehet megvenni a következő játékokat? USA árakat találtam, de gondolom az innen nem elérhető.
    Pokemon X vagy Y
    Pokemon Alpha Sapphire vagy Omega Ruby
    Nintendogs Plus Cats
    Super Mario 3D Land
  • supermario4ever
    #2430
    Az nekem tetszik a demo alapján. Még nincs meg a teljes játék, de mindenképp pályázok rá. Nagyon jó ötletnek tartom a puzzle-RPG egyveleget.
  • SlickAdam
    #2429
    ma reggel megvettem. azota nem tudom letenni.:)