1490
  • pxxl
    #1290
    tudatom is tele van az RC-vel. már vagy 10x voltam és eddig csak 1 szakadt rare helm esett -.- :/
  • Panzeradler #1289
    Ha nem azonos channelen vagytok akkor is azt írja.
  • kovalik
    #1288
    friendbe nem tudok senkit bevenni, azt írja másik szerveren van az illető.
    1 Caeles nevű szerver van igaz ?
  • L2Goku
    #1287
    Vennek :
    -Glowing Vanguard Tokent. 5k /db
    pm Marinaru vagy küldjétek mailba és én küldöm replybe a zsetont :P
  • szabii98
    #1286
    Segítsetek, regisztráltam, töltöm az open betát, de melyiket kell? 1. vagy 2. letöltést?És mit kell majd csinálni vele?
  • WNW
    #1285
    A hireknel irjak, hogy nem mukodik....
  • BuriP
    #1284
    Az, beszéltem két másik emberrel is játékon kívül, nekik sem müködik a chat.
  • Tatyla
    #1283
    akkor a chat lehet szar tényleg
  • BuriP
    #1282
    Internet Explorer 8-asom van, kitöröltem és újrainstaláltam de nem engedtem neki frissíteni magát, azóta megy a game.(próbáltam elötte csak a frissitéseket törölni, valamiért nem ment.)
  • WNW
    #1281
    En letoroltem, ujraraktam, ahogy irjak bemasoltam az Xtrapot, cseszik elindulni... Morculok....
  • BuriP
    #1280
    Nekem sem akarnak müködni a chat-ek a játékban ma.

    szunyog.
  • L2Goku
    #1279
    De amugy Nyufika / Szunyog is tud inivtelni. most nekem buggos a chat windowom. es folyamatosan crashel a game-.-
  • Monoton
    #1278
    Az nem aktiv hanem kocka :D
  • L2Goku
    #1277
    Reggel 8kor ?:d 10 ota itt vagyok , 1 PM nem jött :P sztem eleg aktiv ha az ember napi 8 órat gamel :-( ha az nem aktiv akkor mar nemtudom mi az aktiv nektek :D
  • Monoton
    #1276
    60%-os recipe-nel oda se mertem nezni :DD
  • Pupuci
    #1275
    :D
    Akkor javaslom kraftolj le egy Maja light setet meg teszem azt egy draco bow-t l2-ben ( offon ).Ami itt van ahhoz képest fáklyás menet.
  • Tatyla
    #1274
    hát arra is gondoltam már de az egész craftrendszer röhejesen csak a koreai űrlényeknek való...
  • pxxl
    #1273
    ahhoz is kell legalább 40-50000 :/ 2x100-as tool alatt nem éri meg elkezdeni. aztán itt is vagy bejön vagy nem :)
  • Pupuci
    #1272
    Miért nem kraftolsz?Marha egyszerű ebben a játékban.
  • Tatyla
    #1271
    aki tudna küldeni egy 20-as zöld bow-ot azért tudnék adni egy 20-as szintű zöld chestet,vagy pénzt max 10k-t mert még nem sokkal van több...
  • kovalik
    #1270
    Kösz !
    Akkor úgy látom, tűrhető lesz, lényegében csak kényelmi funkciók lesznek az Item Shopban.
  • pxxl
    #1269
    hát ne várd el tőle, hogy 24/24-ben fennt legyen. am tényleg sokat van fennt, szoktam látni sűrűn, trade-en is irogat stb. am most valóban offline friendlist szerint :)
  • Tatyla
    #1268
    eddig kábé 5x próbáltalak friend listbe venni vagy rád írni mindannyiszor offline voltál,ez nem nevezném aktivitásnak
  • pxxl
    #1267
    #1245 kicsit olvass már vissza :)
  • pxxl
    #1266
    nincs mgé itemshop, csak próbábólvan berakva. am leírtam már kicsit előrébb, hogy miket láttak a kínai bétában :)
  • crackyS
    #1265
    az a furcsa, hogy egyik gépen nem enged be, másikon éppenséggel be enged, de a játékban eltelik 5-6 és ledob valami submit bug szöveggel...:S
  • BuriP
    #1264
    Ha nem tévedek, XP-d van SP3as, azzal nem fér meg az XTrap.
    Sokaknak van ilyen problémája:forum erről.
    És egy megoldás, ami nálam nem akar müködni.
  • crackyS
    #1263
    indítanám el a játékot, XTrap tölt, befejezi, viszont a játék nem indul el...mi lehet a probléma?
  • kovalik
    #1262
    Sziasztok !
    Az item shop milyen ? Remélem túl durva dolgok nem lesznek benne.
  • Tomy Lee
    #1261
    Prof,majd kereslek akkor holnap játékban
  • L2Goku
    #1260
    lehet . ugyis lesz lvl 2 stb stb :D
  • Tomy Lee
    #1259
    Lehetnek alt. karakterek guild-ben?
  • L2Goku
    #1258
    Van uj guild. irjatok ram ha akkar alaki jönni , Marinaru . eleg aktivnak erzem magam es megcsinaltam az uj guildot.
  • Tatyla
    #1257
    akkor aki úgy érzi hogy szuper aktív lesz csináljon egy guildet
  • Monoton
    #1256
    Nem, én nem valószínű hogy folytatom a játékot.
  • Tomy Lee
    #1255
    Mert te is Guild tag vagy ott?
  • Monoton
    #1254
    Na és ennek így mi értelme?
  • Tomy Lee
    #1253
    Nem tudod átadni sajnos én is azt olvastam,hogy nem lehet:(
  • Pupuci
    #1252
    Csinálj egyet.
  • Tenkory
    #1251
    Sziasztok! nem próbálkozom többet a játék futtatásával az állandó disconnectek miatt, sajnálom emberek:S Én szivesen játszanék és folytatnám a guildvezetést de nem tudok:S A guild vezetést próbáltam átadni de nem találtam ilyen funkciót a játékban. Seito voltam a HUNcut vezetője:(