1490
  • Duskorc
    #1330
    Hi persze , hogy van Hungarikuum bar kicsit inaktív, de szerintem javulni foga helyzet ahogy mindenki megjön a nyaralásból . A közös channelekre elméletileg 15 től tudsz írni. A játékban Yylo néven találsz meg, ott tudunk egyeztetni mikor tudunk bevenni.
  • BoneDragon
    #1329
    Hali, van ebbe a játékba guild? Ha igen szívesen belépnék! Trade channelra miért nem tudok írni? Sőt a többire se, kivétel say-be. Köszi
  • pxxl
    #1328
    lvl 20-22ig eladni a cuccokat amik esnek (kivéve ami használható), jackpot csak is gold-ra, aztán 21-22 körül lehet már farmolni az első instát, ahol esnek rare cuccok, amiket vagy felhasználsz, vagy ha már van akkor eladod, sok értékes cucc is esik még ott, amit el lehet adni. kb ennyi :)
    vagy akár azt is csináhatod, hogy alacsony szinten ha tudsz beszerzel egy insigniat, feltornászod kb 3-as szintre, és eladod.
  • KaszaN
    #1327
    Tud valaki valami gyors és hatásos pénz szerzési módszert?
  • szabii98
    #1326
    Most van valami downloader, megpróbálom azzal leszedni, eddig nem ment :[
  • szabii98
    #1325
    Nagyonszép
  • Tomy Lee
    #1324
    Igényes
  • pxxl
    #1323
    a zasztalom :) saját rocketdock skin, háttér RC bejárata
  • pxxl
    #1322
    magas szinten vannak jó mage spelljei a mage-nek, am felfoghatnád már a szutyok agyaddal hogy ezek harcos mage-ek, amik ebben a szutyokban vannak.
  • pxxl
    #1321
    én megkaptam a starter kit-et. :) semmi kül nem volt benne. 10 kicsi hp/'mana' üccsi, 10 toll (halál után feléledhetsz ott ahol meghaltál), meg 2 órára +20% exp.
  • ApPa123
    #1320
    Esetleg tudnátok adni kis infót magyar klánról kinél tudnék jelentkezni vagy valaki akinek lenne kedve partyban fejlődni mert 1edül elég unalmaS:S
  • Pupuci
    #1319
    Ami ebben a szutyokban van az nem mage hiába hívják annak.
    Szerintem a fejlesztők összekeverték a szezont a nem létező f**zommal.
  • ApPa123
    #1318
    Hát ez érdekes....meg az is fura kezdtem 1 maget és full melee spelljeim vannak csak...eddig talentbol is csak annyi esett le h mind más fegyóhoz van-.-
  • Pupuci
    #1317
    Semmiből.Nincs healer kari ebben a szutyokban.Valamint a beígért, closed bétában résztvevőknek szánt starter kit is csak az ígéretek között szerepelt.
    -fav
    -uninstall
  • ApPa123
    #1316
    Healer karit miből lehet csinálni?? nem nagyon tudom mi h van magyar leírást meg nem nagyon találtam:S:S:S
  • KaszaN
    #1315
    Szerintetek elmenne a játék egy Geforce 6100al?
  • KaszaN
    #1314
    ahaa :D. Amúgy miért van az, hogy craftoltam egy lvl1-es ringet ami ad 280HP-t, attack +1-et és attack rate 12-t. Aztán craftoltam egy lvl2-es ringet ami 70HP-t, attack1-et és attack rate 3-at ad. Most akkor miért is van az, hogy a lvl1-es dúrván 4szer jobb mint a lvl2-es?
  • Gibor
    #1313
    Mert a házigazda pont ennyit foglalkozik vele :P
  • WNW
    #1312
    Egy ilyen tipusu on-line jatek soha nem vegleges...
  • KaszaN
    #1311
    És miért van a karakterkészítésnél a harcos-mágus-ranger...melett egy kérdőjel? Valami lesz még oda? Nemtűnik véglehes játéknak.
  • KaszaN
    #1310
    De mér lebeg ott fent a kép alatt a "Jelenleg Open Beta teszt van" felirat?
  • csirke26
    #1309
    Köszönöm a linket,és skilekröl valami hogy mire érdemes rakni vagy leírás???
  • Gibor
    #1308
    Már végleges játék megy, és free, csak az item shopban kell fizetni a jobb cuccokért.
  • KaszaN
    #1307
    köszi. Még egy kérdés. Az open beta után is free lesz a végleges?
  • Tomy Lee
    #1306
    system req
  • KaszaN
    #1305
    Hi
    Tudna valaki mondani egy gépigényt?
  • csirke26
    #1304
    Sziasztok most kezdtem a játékot és nincs valahol magyar leírás a karikról skilekröl meg ilyenek? előre is kösz
  • BuriP
    #1303
    Mert?
  • inter15
    #1302
    Aki itt játszik az mindenki szólóban tolja ?
  • 0Fritz0
    #1301
    Már most is fizetős, item shop formában. :)
  • sentexxx
    #1300
    Van rá esély hogy ez valaha fizetős legyen? akármilyen formában...

  • WNW
    #1299
    Az Xtrap miatt ugyan ugy nem tudok belepni...
  • Tomy Lee
    #1298
    jaja közben utánanéztem,nice
  • Gibor
    #1297
    Angol tudás? OB nek vége van, ez már a Commercial Release...
  • Tomy Lee
    #1296
    Na jó persze,már kb 4× töltöttem le ME klienst.Azthiszem inkább megvárom OB végét és töltöm majd a fullost
  • L2Goku
    #1295
    Dear Community,
    We proudly present you the launch version of Martial Empires. Sharpen your weapons and practice your combat skills.
    We strongly recommend uninstalling the OBT client (and delete the whole Martial Empires folder) and installing the new ‘commercial’ client as this is much faster and safer.You can find the new Cliens here!
    Show no weakness and enjoy action-packed fighting in Martial Empires!
  • L2Goku
    #1294
    egy totál inactiv guild van még, meg más külföldi guild.De magyar jelenleg csak ez :D
  • sentexxx
    #1293
    hi!

    tudd valaki valami magyar leírást adni a játékról? insták,talentek,esetleg tanácsot?
  • inter15
    #1292
    Van még guild a Hungarikum -on kívül a szerveren ?
  • szabii98
    #1291
    Nem vágom :/
    Akárhányszor letöltöm, azt írja ki hogy az archívumnak nincs vége -,-"