1490
  • BoneDragon
    #1370
    Először is a darabszámnak az árát írja, mellette van, hogy hány darab van belőle ah-ba és annak az árát írja ki a végén. Szóval ha 45 volt az a kavics és volt belőle 100darab bent, akkor naná, hogy nem tudod meg venni.
  • szabii98
    #1369
    Ilyen köveket meg szarokat hol a fákkba kell szerezni, mert már tropára ment minden cuccom...^^
  • pxxl
    #1368
    muhahahaaa sírjatok

    kész a lvl27 +7 armor-om :D és csak 9 próbálkozásból ^^

  • KaszaN
    #1367
    Hogyan van a kereskedés AHba? Mert valami baszott nagy csalás van benne, vagy nemtom. Vettem fegyvert, azt írta 1000arany de amikor emgvettem levett vagy 3000-t. Ugyanez mindegyikkel. Meg venni akartam weapon stonet, írta 45 arany de nemvette meg mert azt írta nincs elég pénzem, de volt 2ezer. Most ez hogyan van akkor???
    És szerintetek mennyit ér egy lvl10es Glowing Trainee's Full armor +4es zöld? És egy Glowing Trainee's Sickle lvl10es kasza?
  • BoneDragon
    #1366
    Valaki be tudna venni 1 guildba? Bonedragon a nevem. Köszike
  • KaszaN
    #1365
    baszus...ha ezt tudtam volna már mennyi utat spóroltam volna meg -.-
  • pxxl
    #1364
    mert nem a saved-re kell nyomni, hanem a nearest akrámire :D
  • KaszaN
    #1363
    Nem, én mindíg elmentem mert megszívtam már vele, hogy meghaltam és visszatett a játék leg elejére. Szóval nagyon nem a legközelebbire tesz ki. :/
  • pxxl
    #1362
    lol nekem a kezdő helyre visz :D sosem mentettem el semmit. minek :D am is a legközelebbi helyen éledsz nemtom minek kell odamenteni :D
  • KaszaN
    #1361
    Nincs töb helyem karakternek de én nemvettem le egyiknél se le semmit a 0ás gombról...egy tekercs van ott amire ha rákattintok visszavisz oda ahova én elmentettem.
  • pxxl
    #1360
    csinálj már egy új karaktert aztán nézd meg mi van kirakva a 0-s gombra...
  • KaszaN
    #1359
    hm? Az engem oda teeportál ahova elmentettem, hogy ott éledjek újra.
  • pxxl
    #1358
    ingyé van te. ilyen nagy tekercs a formája, és $SAVE van kiírva ha fölé húzod az egeret. nemtom most megnézni mi a neve meg hol van, de action (K) menüben tuti benne van. ha új karaktert kezdesz akkor az van a nullás gombra rakva.
  • KaszaN
    #1357
    De az drága, több ezrek aztán 10k-t sikerült összekaparnom 15lvl alatt. :/
  • pxxl
    #1356
    használd a teleportot (nemtom mi a neve, de action-ben benne van), akkor csak a kezdő helyről kell befutni :)
  • KaszaN
    #1355
    Csak odakell sétálnom a második mapról -.-
  • KaszaN
    #1354
    óóó, megném. :D
  • pxxl
    #1353
    bemész a palace-ba (tudod a "főváros"), megnyomod az m-et aztán megkeresed holv an a bank town :)
  • KaszaN
    #1352
    Ezt most nem nagyon értettem. :D
  • inter15
    #1351
    Milyen magyar guildek vannak a szerveren ?
  • pxxl
    #1350
    hogyne volna :D palace-ban a bank town-nál vannak a pitchák
  • KaszaN
    #1349
    HOHO....van aukciós ház?:O
  • pxxl
    #1348
    attól függ. pvp-re a lándzsa, tanknak balta, a kardos meg kemény dmg dealer :) de a kardos is tud bőven tankolni, a lándzsással nem szerencsés a tankolás, mert könnyen le lehet húzni róla a bosst, mert nehezebben tartja fennt az aggrót. kisebb szinten szopacs lehet (21-22) ha ráizgul a boss a többiekre :D
  • BoneDragon
    #1347
    Warriornak melyik a legjobb fegyvertipus?
  • pxxl
    #1346
    gyere a papához



    aztán ment is AH-ba
  • pxxl
    #1345
    vagy csak azt jelöli hogy azon a területen vannak mob-ok, esetleg oda kell menni, és használni a quest itemet.
  • BoneDragon
    #1344
    Gondolom ott bele kell állni abba a fénysugárba és akkor jön a mob. 1 q se hibás, szóval veled van a baj.
  • KaszaN
    #1343
    Hú, én is voltam így. :D Megvettem a kardot aztán meg nem is jót vettem meg mert az másik kard volt...de késöbb meg kaptam ingyen egyet. xD
    Am másnál is van olyan, hogy jelzi a küldi, hogy odakell menni ilyen helyet jelöl ahol keresni kell általába, de nemtörténik semmi? Nálam már 3 küldetés ilyen. :/
  • szabii98
    #1342
    mostmár tudom x)
    rosszul néztem, bocsi xD
  • szabii98
    #1341
    Remélem nem túl nagy kép :)
  • szabii98
    #1340
    1 perc és rakok képet :D
  • pxxl
    #1339
    sztem összekeverted a 2 kardot :) van Heavy meg sima a mage-nek
  • Gibor
    #1338
    Ebből a bő leírásból a fejlesztők nem tudnának segíteni :D
  • szabii98
    #1337
    Pixxel tudsz segíteni?
    Kaptam 1ik küldiben 1 kardot(azt választottam), de nem működnek rajta a skillek:S
    Ugyanúgy kétkezes mint az előző.
  • szabii98
    #1336
    Az angol tudásom kb egyenlő a 0val...de azért köszi :)
  • pxxl
    #1335
    már bennt vok (Klesk) majd lehet felnézek nemsokára vagy délután, ha nincs meló :D mondjuk most sincs, lehet megyek is egyet zúzni rc-be :P
  • Duskorc
    #1334
    Add meg a neveket felírlak felveszelek friendebe és amikor az illetékes emberek fenn lesznek akkor egyből be tudnak venni whisplej rám
  • pxxl
    #1333
    lol nem! give up-al feladod a küldetést, ha kész van, és ott van hogy (report) akkor a térképen jelzi egy piros (vagy kék ha nem az az aktív küldetés) tekercs az npc feje felett, odamész, és nála tudod leadni. de ezt asszem már az első 1-2 szintten elmondja az automata súgó -.-
  • szabii98
    #1332
    Nagyon jó játék :D
    De nem értem, a Give Uppal kell leadni a küldetést?:D
  • pxxl
    #1331
    nah ha találkozunk adok 2 nevet aki jönne guildbe :)