418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tothgyorgy
    #414808
    Lejárt a prémium?
  • lammaer
    #414807
    Hála istennek akkor ezen változtattak :D
  • Maceehun13
    #414806
    Amikor még én csináltam nem így volt
  • lammaer
    #414805
    Nem. A meghívott ugyanúgy kapja a "complete alone" alatt lévő dolgokért a pontokat ha szakaszban (lásd amit írtam, pl a sebzésért és a győzelemért járó 2 pont ebben a blokkban van) van a commanderrel, PLUSZ erre jön rá még a szakasznál szereplő opció.
  • Maceehun13
    #414804
    Arra figyelni kell viszont, hogy amiért egyedül kapsz pontot (medálok, illetve egyéb dolgok miatt) azt szakaszos játék közben nem elérhető. Szóval 6 lehetőség van összeszedni az 1500 pontot.. És ha szakaszban tolod akkor csak 3 lehetőséget van pontot szerezni, ha egyedül mész a kis accounttal szintén 3 lehetőséged van pontot szerezni, ezek eltérőek és figyelni kell mikor miért ad pontot a játék. Egyébként a legkönnyebb módja, ha szakaszban csinálod és maximum tier 5-ig fejleszted a tankjaidat, hiszen ott kevesebb a profi játékos és könnyebben tudsz nyerni illetve sebezni.
    Utoljára szerkesztette: Maceehun13, 2020.08.22. 18:39:28
  • lammaer
    #414803
    Ne is mondd, az enyém se tud rendesen wotozni 6-8 órán át. Kényszerítve büntetés mellett 1 órát tud... bezzeg az anime bámulás meg a telefoncsesztetése az megy napi 24 órán át... hasznos dolgok mint farmolás a wotban meg nem :(
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.22. 18:31:42
  • lammaer
    #414802
    Mindent tagadok, de igen :)

    Működőképes.. ha szakaszban vagy, 5 csatánként garantáltan kapsz 15 pontot, plusz ha nyertek még 2-t, és ha eleget sebzel a tankokkal még 2-t, és ha netán szerzel spéci medálokat is közben még 10-et (de ezt ingame a szabályzatban is látod).

    Igy kell elérni 1500-at.

    Fontos hogy a csaták elején mozgasd meg mind a 2 tankot, ne kapjon AFK büntit. Az arti+td (esetleg valami lassabb heavy pl KV2) párosítás egész jó tud lenni, bár én most a low tiert pörgetem, mert ott egy csata akár 2 perc alatt is véget ér.
    Én a fiam accountjával tolom, nincs mindig kedve játszani, haladni meg kell :)

    Mellékhatásként, rendesen ömlik az ezüst is, a +15% platoon mellé, a nagy acc +50, a kicsi +100% silver bónusz...:) Gyerek accja 8 napra megkapta bérletbe a scorpion G-t, hát azzal lövök kettőt és 75K ezüst - de persze azt se használja ki a nyavajás kölök ...

    Végezetül: nem muszály két gép, ha elég erős a géped két wotot is tudsz tolni rajta

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Telepítsd a gépedre a Sysinternals Process Explorert. Indítd el az első WOTot, lépj be. Ezután a processz explorerbe kersd mega WOT proceszt, bökj rá, és töröld ki az alábbi 3 "Mutant" típusú processzt:
    wgc_running_games_mtx
    wot_client_mutex
    wgc_game_mtx_sokszám :)

    És indithatod is a másik példányt


    Amúgy pár nap és kezdődik az új szezon, itt már kicsit nehezítik a pontszerzéast, mert mindkét tankodnak a top 12-ben benne kell majd lenni, szóval csinálni is kell vmit (mondjuk én mindig művelek mindkét accal vmt, olyan mintha két életem lenne egycsatában)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.22. 18:30:51
  • suba53
    #414801
    Még mindig egyszerűbb, mint rábeszélni valamelyik gyermekemet, hogy tankozzon.
  • Maceehun13
    #414800
    elég érdekes módja a tankszerzésnek :D
  • suba53
    #414799
    Köszi, megtaláltam. Szakaszban elég körülményes, bár ha két gépen indítom a játékot, két monitorral, akkor össze tudom rakni a szakaszt.
    Artyval még akár játszható is, hogy felváltva tüzelek. Meg mondjuk bokorban kempelő TD-vel.
    Próbálta így már valaki? :-)
  • tutyimutyi2
    #414798
    Ha szakaszban tudod csinálni akkor sokkal gyorsabban megvan. Ha egyedül akarod csinálni akkor pedig csak a meghívott accountal játszál mert alapvetően azzal termeled a pontokat(ha a meghívottaddal szakaszozol az csak boostolja a pont termelést). Látni pedig bal alul lévő kis gomb amin két darab kezet fogó kézfej látható.
  • Maceehun13
    #414797
    Ha magaddal csinálod akkor is számol fel pontokat. Szerintem szakaszban sokkal egyszerűbb.
  • suba53
    #414796
    Sziasztok!
    A toborzós buliban mi a lényeg, ha mondjuk egy másik accountot hívok meg, amivel szintén én játszok?
    Akkor is számol pontokat mindkét accountnak? Vagy szakaszban kell menni:? ( Az mondjuk így necces. )
    Ha felváltva tolom a két accountot úgy is el lehet érni a végcélt?

    Azt hol lehet látni, hogy van egy meghívottam? Mintha régebben már indítottam volna.

    Utoljára szerkesztette: suba53, 2020.08.22. 13:53:33
  • Malarki
    #414795
    Nekem bejön rendesen.
  • Rammsch31n
    #414794
    de csak lassan hozza be...
  • popey8
    #414793
    worldoftanks.eu nektek sem megy? Mi van vele? :D
  • Plata
    #414792
    Nekem igen,a nullát sebző okostojás dumált,ignoráltam mert zavart az ugatása.
  • lammaer
    #414791
    Nekem nem szoktak :D
  • Plata
    #414790
    Az előbb sikerült felhúznom egy gold noobot,engem nem tudott belőni,60TP-vel voltam,cserébe viszont agyon lőttem.
    Erre csata után rám írogatott.
  • asolyom
    #414789
    Persze. Ott áll a LT-kal a sarokban a TD és arty mellett, és mondja, hogy "spot idiots!" :)
  • asolyom
    #414788
    Ja, ok. A múltkor én is találkoztam egy hasonló egyéniséggel, bár az nem magyar volt. M55-tel mentem, az meg egész csata alatt engem lődözött, mert nem arra fókuszáltam, akire szerinte kellett volna. Csata után meg még rám is írt, hogy mekkora bot vagyok, és sz@r a statisztikám. Vissza is írtam neki, hogy nagy ívben tojok a statisztikára, ellenben ő rém büszke lehet a virtuális péniszére. :) Persze erre már nem volt adekvát válasz. :)
  • tutyimutyi2
    #414787
    "Álmodik a nyomor" azt te csak hiszed hogy a sok 2bites nyomorék nem pofázik a td-nek hogy miért kempel(minél papírabb és minél jobb az álcája annál inkább) :P
  • Plata
    #414786
    Cset?
  • asolyom
    #414785
    Én is eladtam, mikor meglett a Tortoise. Ez nem is lenne egy rossz tank, de mint azt korábban már többször "elemeztük" az ilyen lassú, és speciális szerepet betöltő tankok sokszor nem tudnak eredményesek lenni, mert a mai játékos állomány nagy része olyan gyorsan elhullik, hogy valójában a gyors, és flexibilis járművek sokkal jobban használhatók.
  • lammaer
    #414784
    Na a tank ami biztos nem lesz tartósan a garázsomban az az AT széria :)
  • asolyom
    #414783
    Egyébként amikor húztam az AT15-öt, akkor feltűnt, hogy viszonylag normális arányban voltam csak T10 csatában. Elég sokszor volt full 8-as csata is, ami azért korábban nem volt jellemző.
  • lammaer
    #414782
    Hát sztem pedig alapvetően nem süketsék az ha több tank bandázik. Nagyon tud darálni amikor 3an fókuszolnak egy tankra....
  • lammaer
    #414781
    Köszi,

    "Személyi tanácsadóm" :) is a TDket javasolta, egyszerűen azért mert az a megfigyelése hogy T8 prémtankként úgyis bevág T10 csatába elég gyakran, ott meg minden tankra ugyanaz a tanács: sunyulj hátulról és snipeolja. Abban meg a TDk a legjobbak... ha más nem legalább azt nem csesztetik a tobbiek acsatában hogy miért kempel hátul...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.22. 07:55:59
  • asolyom
    #414780
    Mit kell rajta nézni?
  • lammaer
    #414779
    Hát ezt se gondoltam volna. Tökéletes befejezése az SB szezonnak, már csak 100 pont hiányzott a 15. szinthez.

    link

    Amúgy rájöttem miért volt nyugis ez a játékmód: nem kezdődött minden csata hogy hogy noobs, cretins, illetve ha meghalt valaki nem jött egyből a chaten hogy te vagy a hibás mert te tovább élsz :)

    De azért volt az SBnek hátrányos mellékhatása is: haver RANDOM CSATÁBAN! platoonban miután kilőtt egy célpontot egyből gangolt oda felvenni a lootot.... kellett egy sec mire ráéeszmélt, ez nem az a játékmód :)
  • Plata
    #414778
    Az ilyen hülyéket honnan szalajtják.
  • Malarki
    #414777
    Panther, FV, kis JT kuka, a 112 még a kukába se fér be annyira hulladék. A Patriot nem rossz, gyakorlatilag egy jobb T32. A két td kb ugyan az a kategória, viszonylag jó ágyú, jó mobilitás, nulla armor. Ha szeretsz bokorból sniperkedni akkor használhatóak.
  • Plata
    #414776
    Mentem egy jó csatát artyval,az ellenség olyan süket volt hogy bandában mentek mindenhova,egy lövéssel 2-3 tankot sebeztem.
  • Plata
    #414775
    Jó,de a testéhez képest jó.
  • lammaer
    #414774
    "Tornya egész jó." (FV 4202)
    Áh, néztem, akkora weakspot a torony hogy csuda.. elcseszték amikor prémesítették.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.21. 21:02:54
  • Rammsch31n
    #414773
    nemtom, nekem az obj 260-hoz ezzel lett meg az LT-15 :D

    de igen... véletlenül TD-t írtam xDD sry... light tank ez :P
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.21. 20:43:38
  • Plata
    #414772
    1.Vacak.Bokorból sniperkedni jó.
    2.Tornya egész jó.
    3.Az a TD már nagyon nem jó,gold lőszerrel talán.
    4.Nem,
    5.Ez sem.Alap lőszer lófing,Túl nagy és könnyen belőhető.
    6.Szerintem nagyon jó.
    7.Passz
    8.Passz.
    Az utolsó két Td szerintem nem nagy szám,ha van benne gold elég jó tud lenni,de mindkettő nagyon papír.Na és az élcájuk sem túl jó.
  • lammaer
    #414771
    A francia TD jónak tűnik, jó PEN, jó damage, faszacamo és mobilitás. Asszem ő lesz :)

    link
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.21. 20:38:26
  • Plata
    #414770
    Na és atom papír.
    Jó hecc Wz-vel rammolni.
  • lammaer
    #414769
    Köszi,

    "T92 jó kis amcsi TD"

    ööö.. az az aki lightank látszik ezért mindenki elvárja hogy scoutolj és baszogat, pedig se mobilitása, se látótávolsága?