418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #414848
    Hiába, továbbra is bejön nekem ez a tank.
  • Malarki
    #414847
    Nem kapsz semmi értesítést, ennyit azért nem foglalkoznak vele. Ha megbüntetnek akkor csak kapod az 1-2 nap bannt.
    De az ilyen randomra beküldött replayekkel nem is törődnek igazán, gyakorlatilag csak az ingame reportok alapján büntetnek.
  • Plata
    #414846
    Nem,ha kapsz büntit akkor csak simán kapsz büntit,de levelet nem kapsz róla.Emlékeim szerint.
    Ha valakit reportolsz és kap büntit vagy egyebet arról kapsz értesítést.
  • okosszöszi26
    #414845
    Pár napja volt egy csatám Fos155-el.
    Összesen volt tán 4 lövésem az egész csata során.
    Ámde!
    abból a 4-ből 2 ammorack volt.
    Egymás után.
    Húde volt ám sírás rívás, hogy mekkora csíter vagyok, meg hekker meg ilyenek, mert ez létezhetetlenség.
    Főleg a 60TP zöld tulaja volt kész attól, hogy miután egy valami IX-es heavyt ammorackoltam, ő is benyalta tövig.
    Mit tagadjam én is rendesen meglepődtem, sima ammorack is fényévente egyszer van, nemhogy dupla!
    Nekem speciel soha nem volt még, pedig 38K csata van mögöttem.
    Olyan persze százezermilliárdbilliárdszor, hogy a lövésem még véletlenül sem talál gondos célzás után, persze az én weakpointomat mindenki egyből kapáslövéssel eltalálja.
    Naszóval az ember picinyt ideges lett és azt írta elküldi a replayt a WG-nek és majd engem jól banolnak mer csíterhekker vagyok.
    Én persze kiröhögtem, de azért érdekelne, fogok én erről akármi értesítést kapni a WG-től, hogy valaki reportolt, kivizsgálták, nem vagyok hekker játszak nyugodtan tovább, vagy semmi ilyesmire ne számítsak.
  • asolyom
    #414844
    Megy ezzel T9-ben is, csak a "med oldalon" kell menni vele. Van benne egy rakás HE lőszer is, azzal 560 HP-t bontottam le a VK Béláról.
  • Plata
    #414843
    Inkább vedd meg a két tornyú tankot,az T8 jobban megéri.
  • lammaer
    #414842
    Hülyének is megéri :)

    Nincs legalább 5 másik farmolós prémtankod?
  • asolyom
    #414841
    Én most gondolkozom ezen az IS-2M-en, mert 30%-kal olcsóbban meg tudnám venni, így valami 4500 forint lenne a csomag, amiben van 25 xp booster is.
  • Plata
    #414840
    Ennek csak 190 valamennyi hp-ja volt.De padlógázzal mentem felé és szűkülés nélkül lőttem telibe.
    De a többieket is kb így lőttem meg,menet közben.
    Mellesleg a legnagyobb poén az volt hogy FV gold lőszerrel az oldalamról pattant
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.24. 09:50:19
  • asolyom
    #414839
    Én tegnap Ensken a T95-tel egy Object 263-at robbantottam 1950 HP-ról, utána meg Overlordon egy menekülő T-54-et lőttem seggbe a 155-ös csúzlival, az is ammo rack lett, és 1100 HP-ról ment a levesbe.
  • Plata
    #414838
    Na basszus kulacs,az RNG most tényleg kicseszettül velem volt.
    T10 csatában elővettem az örült a fedélzeten stílust és berongyoltam az ellenség bázisára sőt azon is túl.
    Nem hiszitek el,mindent belőttem,engem meg nem tudtak kilőni FV215B gold lőszerrel pattant rólam,én alappal nem róla,121-et szemből tornyán keresztül belőttem padlógázzal repesztve,T54 mod 1-et kicsaptam a tornyán keresztül ammorackel,conquerort beütöttem szemből,T26E5-öt szemből szintén.

    Az szerintem látszik hogy full alap lőszerrel lőttem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.24. 09:22:01
  • Plata
    #414837
    Az IS-2S is jó.
  • asolyom
    #414836
    Őszintén szólva nem tudom, csak követtem a lépéseket.

    Játszogattam egy kicsit ezzel a bérelt IS-2M-mel, és az kell mondjam, hogy nem rossz tank. Nyilván ezzel sem fogom a T8-T9 tankokat egy az egyben legyalázni (ez nem is várható el persze), de a saját szintjén egészen használható páncélja van, és szerintem jobb, mint a tech tree IS. Az meg persze WG féle véletlen, hogy egy szovjet tank a saját tierjéből kiemelkedik, ugye?
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.08.24. 08:29:01
  • joe662
    #414835
    Át kell rakni a dupla lövést, egy másik gombra, és utána jo lesz.
  • lammaer
    #414834
    Ezeknél a kétcsövű orosz csodákál normális hogy kttintás után van vagy 0.5-1 sec lag mire lőnek?
  • lammaer
    #414833
    Kár. Akkor csináld a gunmarkokat :P
  • lammaer
    #414832
    Hogy a pékbe sikerült triallal megoldani a twitch primeot?
    Hiába van amazon prime videom, nekem nem engedi aktiválni a twitchen a primeot... elakad a kártya ellenőrzésnél...
  • asolyom
    #414831
    Trial, de le fogom mondani. Egyébként nem lenne rossz tank ez a King Tiger, de nálam akkora retard mágnes, hogy hihetetlen. És ugye az is véletlen, hogy kipróbáltam az IS-2M-et, ami bérben van 10 napig, és az első csatában nyertem, és a 390-es alfához olyan rollokat dobált, hogy 432, 456, 435, 417.
  • tutyimutyi2
    #414830
    Nem mert nekem nem a gunmark kell hanem a Tank Ász.
  • tutyimutyi2
    #414829
    nekem is csak azért kell mert az egyik excaliburos küldihez kellene még 2 tank ász.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.08.23. 17:36:07
  • lammaer
    #414828
    Ha jól tudom az Amazon Prime előfizetés aktiválja a twotch prime lehetőséget. Elvben az amazon fiók egyben twitch fiók is (de linkelhetsz másik twiitch fiókot is az amazon fiókhoz), ha van primeod, akkor a twitch fiókhoz tudsz linkelni WoT fiókot és használhatod a twitch prime előnyöket . (de hát ezt meg is csináltad ha jól értem)

    Hogy sikerült amúgy twitch primeot aktiválnod itthoról? Trial vagy előfizettél?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.23. 17:24:27
  • lammaer
    #414827
    Véletlenül akadtam a minap erre az oldalra (én magam nem üldözöm ezt a featuret, van elég bajom anélkül is), esetleg ez nem jó? :)
  • Plata
    #414826
    Van mod ami kiírja mi a szükséges xp.
    Úgytudom naponta frissül.
  • Malarki
    #414825
    wotreplays.eu-n szoktam nézni, kikeresed hogy ki töltött fel replayt tank ásszal az utóbbi 1-2 napban az adott tankkal, akkor kb látod mennyit kell elérni. Más oldalról én nem tudok.

    asolyom: pontosan mi érdekelne? Ezeket mind össze lehet kötni egymással és kapsz ingyen cuccost.
  • Rammsch31n
    #414824
    olyanokat tudtok kérdezni :P

    én nemtom :"D
  • tutyimutyi2
    #414823
    Van olyan honlap ahol azt tudom megnézni hogy az egyes tankokkal mennyi alap xp szükséges a tank ászhoz?
  • asolyom
    #414822
    Egy kicsit zavarban vagyok, hogy a Twitch a Primevideo meg a WG fiók hogyan függ össze. Valaki el tudná magyarázni?
  • Rammsch31n
    #414821
    szerintetek a szeptembertől kezdődő battle pass-ban mely 2 nemzet lesz majd?
  • asolyom
    #414820
    Valahogy mindig sikerül ámultba esni, hogy mennyire impotens csapatokat képes a MM összállítani.
  • Plata
    #414819
    Ha jól láttam,közben harcoltam,a srác az erkélyen állt ami ott van,onnan akart rárontani az ellenségre de megcsúszott és felborult.
    Ott van egy kiszögellés ami kb 2-3 méter magas onnan lehet kilőni a többiekre felülről,csak ez a mazsola leugrott onnan az ellenségre,de lecsúszott róla.
  • tutyimutyi2
    #414818
    Áhh nálam nincsen ilyen baj volt tegnap 6 csatám amiből 1-et leszámítva mindig top3-ban voltam és mind bukó(az egyikben 9-es tankkal top tierként sebeztem 4k-t a második 7-es arty volt 1,5k kombinálttal, sejtheted hogy a többi degenerált mire volt képes) úgy hogy fogtam magam és átmentem kis accra csinálni a születésnapos tankokkal a küldit(2csata/óra és közben youtube), ott érdekes módon tudtam nyerni is.
  • asolyom
    #414817
    Kivettem bérbe ebből a Twitch Prime csomagból az IS-2M-et, meg megkaptam még a King Tiger-t is. Az új felszerelésekből mit érdemes HT-ra rakni?
  • Rammsch31n
    #414816
    azt értem, hogy miért könyvelte el -1-nek az OBJ-t... (aki utoljára hozzáér, azé a mínusz kill, mégha segíteni is akart...)

    de hogy a p1csába sikerült így felborulnia? :D és hogy gondolta bárki is, hogy vissza lehet ezt a tankot fordítani a talpára? :DDDDDD
  • Plata
    #414815
    Ilyet sem minden nap lát az ember.Obj csak segíteni próbált a szerencsétlennek.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.23. 10:50:34
  • Myke28
    #414814
    Ez jólesett :)

    Utoljára szerkesztette: Myke28, 2020.08.23. 09:38:33
  • lammaer
    #414813
    Nézd a jó oldalát: adnak lehetőséget a való világgal való foglalkozásra.... ma látástól mikulásig toltam a wotot, azt este nézem, egynap megint elment az életemből pár bytenyi infó megváltoztatására a WG adatbázisában :)
  • lammaer
    #414812
    Én csak alt+tabolgatok, egy monitoron. Úgyse tudsz két monitoron se váltani a két kliensen másképp. A WOT nem engedi el az egeret tudtommal, tehát nem tudsz csak úgy egérel átmenni a másik ablakba.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.22. 21:27:59
  • tutyimutyi2
    #414811
    "új szezon, itt már kicsit nehezítik a pontszerzéast, mert mindkét tankodnak a top 12-ben benne kell majd lenni"
    Nekem valamiért az rémlik hogy eddig is kellet a top valamennyi xp.
    Habár inkább az a napi 100 pontos korlátozás lesz a nagyobb probléma szerintem.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.08.22. 21:16:05
  • suba53
    #414810
    Köszi a tippet.
    Ilyenkor be lehet állítani gondolom, hogy ha két monitorod van kiterjesztett üzemmódban, akkor a két wot külön fut a két képernyőn.
    És azt tudod éppen irányítani amelyikre az egeret viszed.
    Ezt ki fogom próbálni.
  • asolyom
    #414809
    Na ilyen is ritkán van. Egy szlovák fickó csata után gratulált, és barát felkérést küldött. Ő 5300 sebzéssel a T-54-gyel első lett, én meg 3100-zal a Bourrasque-kal második, 3-3 kill.