418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #414768
    FV4202 jó sniper...
    T92 jó kis amcsi TD
    T26E5 olyan mint a T32 kb.
    az AMX td meg szerintem leginkább a WZ-120 FG-t kínai TD-hez hasonlít...

    nekem ezek vannak meg, mind szeretem őket... a T26-tal még túl sok csatám nincs... ezek közül a legtöbbet a T92-vel nyomom, meg a francia td-vel...
  • Rammsch31n
    #414767
    én is erre panaszkodom, + még pontatlan is :(((
    remélem a 9-10 jobb lesz...
  • lammaer
    #414766
    Az alábbi T8as prémtankok közül melyiket javasolnátok? Jó lenne valami mobilis, jó átütőképességű cucc....

    Panther mit 8,8 cm L/71
    FV4202
    8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
    T92
    112
    T26E5
    AMX Canon d'assaut 105
    Kanonenjagdpanzer 105 (ha sokkal jobb mint a többi lehet talán ez is belefér)
  • Plata
    #414765
    Őszintén?
    Rühellem mint a szart.
    Az összes TD-m közül ez a legvacakabb,bármi belövi,az álcája nem túl jó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.21. 19:10:26
  • Rammsch31n
    #414764
    látom ott van a garázsba az AMX AC mle 48.... francia td... te azt szereted, Plata? :DDD
  • Plata
    #414763
    Én nem,egy csatám van vele azt hiszem.
    Egyébként ma volt siker élményem artyval,meg nyertem a csatát az utolsó másodpercekben.
    Siker élmény az volt hogy a többiek örültek neki hogy ügyi voltam.De csak eszement mákom volt,de tényleg,JpzE100 meg én egyedül maradtunk három tank ellen,de ez a JpzE100 tök dinnye volt,Is3 úgy játszott vele mint macska az egérrel.
    Már csak egy percünk volt mikor kilőttem egy ellenséget,maradt kettő Obj268 meg Is3,sikerült be mákolnom Obj-et,Is3 egy ház körül szórakozott JpzE100-al,őt az utolsó másodpercben úgy lőttem telibe hogy kinyiffant szintén.Még hozzá úgy lőttem ki hogy már a fejemet akartam az asztalba verni mert mellé lőttem.De bár full beszűkülve mellé lőttem így is pont telibe kapta.
    Néztem mint rozi a moziba,hogy jézus ilyen kicseszett rng nincs is.Mellé lövök és pont totál telibe lövi.Többiek meg írkálták hogy gj arty meg egyebek,én meg úgy éreztem bazd ez totál nem azért volt mert hú de ügyes vagyok,csak kicseszettül mellé ment.Egyébként ma T49-el volt hasonló Emil2-t becélzom full beszűkülve és 1054-et csaptam t54-be.
    Mert a köcsögnek ammo rack lett,mellesleg Emil2 mögött volt.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.21. 17:50:39
  • lammaer
    #414762
    Hát, mindenki tolja, rng csak beadja néha a nagy számokat :)
  • tutyimutyi2
    #414761
    Vicc hogy egy ennyire szar járműnél mint a Valiant 1300 alap xp környékén van a Tank ász medál(mellesleg most nekem is 2920-as kombináltra adta meg csak sajnos nekem is bukta) :D
  • Plata
    #414760
    Mentem Is5-el egy csatát,full T8 csata volt,de nem tudott senki belőni,csak láncom sárgult be párszor.
    Négy lövést tudtam leadni,három vaktában,mind a három betalált és kill,egy célzott ami lepattant.
    Nem volt kedvem kempelni és a mezőn áttörtem és hátba támadtam az ellenséget,úgy megzavarta őket a dolog hogy a többiek röhögve kiszedték őket.
  • tutyimutyi2
    #414759
    Nekem kapásból első nap "csupán" 15 gold ellövésével 1560 sebzés meg x mennyiségű spotra megadta kapásból a Tank ászt. Azután volt még egy jó köröm és azzal együtt úgy döntöttem hogy a csúcson kell abbahagyni :D

    Lammaer: jah csak amikor franciával avagy amcsival(amcsival 5 menetből 1-szer van olyan szerencsém hogy nem talál rám az első 1-2 percben a brit és tudok bármit is csinálni) vagy és szembejön egy brit(itt leginkább az első pár szintre gondolok mikor még nincsen fejlesztett ágyúd) akkor mivel nála a dpm és hp fölény is nincsen lehetőséged arra hogy te is goldozzál ő rá.
  • bekescsaba
    #414758
    ÉN se, de kell az ingyen light, és a medálokat másra szánom költeni.
  • Plata
    #414757
    Hogy tudsz játszani azzal a tankkal?
    Én nem birom.
  • bekescsaba
    #414756
    Na végre kijött a lépés a Valianttal.

    2980 blokkolt sebzés, és 2970 sebzés.

    Persze kikaptunk, de meglett a Tankmester
  • Rammsch31n
    #414755
    hogy lehet TD-knek ilyen retekszar álcája, mint a franciáknak?
  • Rammsch31n
    #414754
    jaj értem... na majd megpróbálkozom még vele... valahogy csak összeszenvedek még 6 szintet :DDD
  • lammaer
    #414753
    Én is mindíg az APCRrel kezdem, az átütés fontosabb...ha az elfogy mehet a HE...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.20. 23:11:15
  • tutyimutyi2
    #414752
    Az alap ágyúknál illetve egyes késöbbi ágyúknál is az van hogy a heat az alap lőszer az apcr pedig a gold. Az 1-es lőszer normál átütés és normál sebzés, 2-es lőszer nagyobb átütés és kisebb sebzés(pl. brit nagy alfás ágyúnál alap lőszer 490dmg, gold lőszer 380dmg). Ha franciával találkozol akkor az pl nagy eséllyel goldot lő illetve a britek is nagytöbségben alap ágyúval csak a goldot lövik az amcsi,brit és franciára amit a dpm-üknek és hp fölényüknek köszönhetően megtehetik.
  • Rammsch31n
    #414751
    rátettem az amx ac ml 48-ra a top, t10 ágyút... egyből használható lett a tank...LOL
  • Rammsch31n
    #414750
    van gold lőszer ebbe a szarba? :D akkor azért halok meg olyan hamar........................ én meg alig ütöm át őket :O vagy nemtom :"D
    az mondjuk durva kör lehetett :D én ilyeneknek a közelébe sem értem :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.20. 20:40:18
  • Rammsch31n
    #414749
    nemtom én elengedtem ezt a dolgot... nem akarok fizetgetni ilyenekért senkinek, főleg hogy aztán elfelejtsem és vonja le a pénzt :DDD
  • tutyimutyi2
    #414748
    Nekem a szokásos történt: megyek amcsival még nincsen meg a fejlesztett gun és persze hogy egy britbe botlok bele...
    Kárpótlásként utána egy fasza és egyben nagyon izgalmas kör jött a brittel amikoris már fullos voltam és letámadtam egy alap németet ami ellen nem volt eléág a maxos gun 290-es átütése és emiatt golddal kellett lődöznöm csak eközben még rámtalált egy bújkáló orosz plusz francia meg még 1 5-ös brit is :D de volt olyan szerencsém hogy kicsi kés leltetéssel és egyszerre max kettővel kellet küzdenem(eszük ágában sem volt egymást lőni hanem mindannyian engem lőttek). De túléltem és 14,5k sebzéssel és 10 killel megnyertem :D
  • lammaer
    #414747
    Fene, kivették a King Tiger C-t....
    Volt lehetőségem menni, vele, hát az egy zseniális termék.

    SAjos amazonék vhogy megbabrálták a primeot, mostmár trialban nem tudok csak prime videót csinálni, twitch primeot nem (a customer support szerint azé' mert az csak az usákoknak jár).
    Pedig próbáltam USA VPNel is, de nem ette meg :(
  • Rammsch31n
    #414746
    nemtom, nekem nagyon nem adta... ha bújkáltam, ha nem :DDD
  • lammaer
    #414745
    Ma többször is eljutottam top3-ba... fejlődök :)
  • Rammsch31n
    #414744
    Plata ha van Twitch Care package-d... megkapod az amx 1357-et kölcsönbe... meg kapsz rá 20% engedményt :D

    Claim Twitch Prime Care Package Dime to get your hands on these gifts for free! ⁣
    This Twitch Prime drop is giving the following instant content:⁣
    ⭐ 1 new, gorgeous Party Popper 2D style⁣
    ⭐ 1 special "Summer Pass" medal⁣
    ⭐ 1 Universal Training Manual (provides all crew members of a particular vehicle with 250,000 Crew XP)⁣
    ⭐ 3 days of WoT Premium Account⁣
    ⭐ 15 missions for x5 XP when victorious⁣
    In addition, you'll have the opportunity to get your hands on any 2 items you want from the list below:⁣
    ✅ IS-2M, 10 days of rent, discount 30%⁣
    ✅ AMX 13 57, 10 days of rent, discount 20%⁣
    ✅ Lansen C, 10 days of rent, discount 15%⁣
    ✅ Centurion MK. 5/1 RAAC, 10 days of rent, discount 15%⁣
    ✅ Missions for x5 XP when victorious (x15)⁣
    ✅ Universal fragments (x15)⁣
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.20. 20:07:10
  • Rammsch31n
    #414743
    megvolt a bait tegnap... :DDD
    ma olyan szarul ment a steelhunter, hogy el is engedtem kb. :D

    el sem akartam kezdeni xD de legalább kaptam kreditet :D
  • Plata
    #414742
    Legalább 6 modul slot kéne.
    Kéne álca,kukker,gyorsító,spall liner,satubbi.
  • lammaer
    #414741
    A te lökött stílusodhoz turbocharger, spall liner meg extra HP modul :)
  • Plata
    #414740
    Srácok,szerintetek T49-re az én lökött játékstílusomhoz milyen felszerelés kellene?
    Jelenleg teljesen lövöldözős cuccok vannak.
    De lehet a sunyi sniper stílushoz nem ez a legjobb.
    Az előbb is úgy vágtam orrba GSOR-t bokor mögött 248 méterről hogy meg sem látott.
    Tetszik nekem ez a sunyi szemét stílus.Senki nem látott meg a bokorban lövöldözve.
  • asolyom
    #414739
    Restellem is, hogy nem 8000-et sebeztem, mert akkor talán még nyerünk is.
  • Plata
    #414738
    Találkoztam egy magyarral,nem volt valami észlény,inkább hülyének nevezném.
    Úgy gondolta hogy ha gold lőszert használ meg defendert akkor halhatatlan,úgy jött nekem mint egy idióta.
    Még ráfutott egy lépcsőre is amitől a hasát láttam.
  • lammaer
    #414737
    Eh, én tán 1x jutottam harmadik helyig, inkább a küldetésekből jön a szint. :)
  • tutyimutyi2
    #414736
    Amcsival ha nem brit volt az első amivel találkoztam(5 alkalomból 1-szer volt ilyen) akkor olyankor mindig benne voltam a top 5-ben, ha eljutottam addig hogy páncélozott test és torony akkor top3 ha pedig meg volt a top táras ágyú is akkor általában első hely megvolt. Brittel próbálkoztam de az utolsó próbálkozástól a kedvem is elment amikor ugyan az a test, torony, ágyút használtuk ugyan úgy goldot löttünk de nekem minden második pattant ő meg 1szer sem pattant. Ororsz-német esetében 1-1 alkalom volt amikor eljutottam a fullos állapotig de némettel egyébként mindig rám talál valaki még az elött hogy egyáltalán a 2-es szintet elérném... de ororsszal sem szoktam megélni a 4-es szintet hogy végre lehessen jobb ágyúm. A Francia meg használható de eleinte inkább csak futkározás mindenki elöl végsebességet választva és mikor megvan az 5-ös szint akkor választom a fordulékonyságot és azzal a testtel megszűnik az a probléma hogy minden buckától az oldalára akar borulni, a végén pedig 1-szer próbáltam a repesz ágyút de sajnos addigra csak németek voltak rajtam kivül szóval sokra nem mentem vele, viszont a 10 lövetű megymag köpködő kifejezetten bejött főleg akkor ha nem tudott falhoz bújni az ellen.
  • tutyimutyi2
    #414735
    Első nap reggel nyolckor játék bekapcs napközben volt 16-22 normál csata is(az a szar napi statisztika jelölő bevolt baszva, azt mutatta hogy volt 22 csatám de ha tankonkénti leosztást választottam akkor csak 16-ot számoltam) és este 9 környékére meg is lett a napi kötvényes küldetés is. A szopatásnak hála asszem 42 csatámba került a 15-ös szint.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.08.20. 10:27:49
  • lammaer
    #414734
    Miért törölted ki a neved? Szégyenled ezt a szánalmas teljesítményt? :D
  • lammaer
    #414733
    Ilyen hamar le is toltad?
  • asolyom
    #414732
    Ezen mondjuk már meg sem lepődöm, a 0 sebzéses csatát biztosan le lehetett volna szorozni.
  • Rammsch31n
    #414731
    én nekem eddig csak az orosz jött be... amcsi vmiért nem tetszett, a francia sztem nem jó... az angolt meg németet nem próbáltam :D
  • tutyimutyi2
    #414730
    Engem a 10-es és a 13-as szintnél szopatott a játék és mindkettőnél minimum másfél órámba telt mire újra tudtam pontot szerezni, mert természetesen a játék szeret és akárhányszor az amcsival mennék midig a jétk 1 percében rámtalál egy brit(még akkoris ha 1 brit van összesen) és probléma nélkül megesz engem.
  • Plata
    #414729
    Néha jókat lehet röhögni,az előbb egy Bc12 úgy gondolta hogy megtámad és rám ugrik a hegyről.