418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #414888
    Nekem sem depóban sem barakkban nincsenek.
  • asolyom
    #414887
    A fiam account-ján is volt valami hasonló bug, hogy eltűntek a felszerelések. Sőt olyan is volt, hogy nem lehetett a felszerelést levenni az egyik tankról, valami olyasmit írt, hogy felszerelés konfigurációs hiba, de amikor eladta, akkor simán ment a depóba a felszerelés.
  • Plata
    #414886
    Vóna egy kérdésem,sok év után úgy döntöttem ideje tovább lépni és eladom ferdit és végre megveszem a jagdtigert.
    Ferdit eladtam csóringerek mentek a barakkba.
    Megvettem a jagdtigert és sem a legénység nincs meg,sem a felszerelés amit leszereltem a ferdiről.
    Hova a bánatos istenbe kerültek a legények meg a felszerelés?
    Kénytelen voltam venni új töltésgyorsítót meg raktam bele 75%-os legénységet.
    De őszintén szólva volt vagy két perc mire abba hagytam az anyázást meg a keresgélést,de a barakkban tutira nincsenek.
    Barakkban van helyem bőven.

    Eladásnál a barakkba küldtem őket és a felszerelés is le lett szedve.
  • asolyom
    #414885
    Baromi jó kis tank ez, még ha itt vesztettünk is.
  • LSSAHPAUL
    #414884
    Nekem megvan az IS5 és a Chrysler, az biztos hogy amikor meglehetett szerezni a cw-én az is5-öt én egyből megszereztem, de csak nagy protekcióval tudtam sh-ra vagy cw-re az IS3 helyett bevinni :D, azóta meg ha kijött az is3a, 2csövű, defender ezek teljesen más kategóriák. Viszont a Chrysler nem rossz. Amiatt vettem meg mert a wg-és t8-as tornákon páran elkezdték hozogatni városi pályára és nem szeretek hátrányból indulni, egyáltalán nem rossz tank csak folyamatosan mozgatni kell hogy ne találják el ott ahol átüthető mint pl bf1942-ben a Tiger-1.
    A gyenge pontok: csőmellett közvetlenül körbe bárhol. Az alsó lemez de extrémen elfogatva t8-ban már ott se, viszont ekkor meg átlőhető az oldala ezért kell folyamatosan mozgatni. Guardom nincs mert nem lettem rákényszerítve hogy meglegyen ;)
  • Rammsch31n
    #414883
    az STG olyan mint az obj 416,
    hátsótornyos med... ha azt szeretted, ez kb. olyan :D
  • Plata
    #414882
    Személy szerint én szeretem az Is-5 tankot.
    Ajánlani nem ajánlom,nekem az egyik kedvencem,de az ágyúja iszonyú fura jószág.
    Képes két méterről mellé lőni,de 400 méterről lazán kiszedi az ellenséget szikla mögül.Állva full beszűkülve úgy mellé lő mint a huzat,42-vel robogva torony forgás közben olyan lézerpontosan lő hogy lesel.A gold lőszere a meleg kutyaszart sem üti át.Az alap lőszere meg T10 Td-ket is.
    Tegnap egyedül harcoltam vele hét tank ellen,mert a csapat megint mind balra ment,egyedül maradtam jobb oldalt,7845 lepattanóig bírtam a túlerőt.
  • Plata
    #414881
    Nem.
    Csak mind azt hiszi.
    Aztán gyorsan kinyiffan.
    De jó is a sok agyhalott chrysler.
  • suba53
    #414880
    Sziasztok!
    Lassan összegyűlik ismét annyi kötvény, hogy bevásárolhatok 2-3 tankot.
    Amik most érdekelnének az a Chrysler, a Guard, meg esetleg az IS-5.
    Tudtok róluk mondani dolgokat? Hatékonyság, kredithozam, stb.
    Amikor a Chryslert látom csatákban úgy megy előre, mintha sérthetetlen lenne, tényleg annyira jó a páncélja?
  • asolyom
    #414879
    Most hogy meglett a táras ágyú a Skodára észrevettem pár csata után, hogy ez könnyebb, mint az stock löveg, így aztán az alap lánctalp is elbír mindent, ezáltal a fejlesztett edzés helyére rakhattam vstab-ot.
  • Plata
    #414878
    Én meg mentem egy jó napi első csatát.
    Hiába jött minden majom gold lőszerrel,nem nagyon hatotta meg az Is6-ot.
    Másik Is6 ellen is jól szerepelt,ő nem lőtt be én igen alap lőszerrel.
  • Rammsch31n
    #414877
    áh, sztem nem érdekel inkább mégsem... :DDD túl sok a grind...
    megvenni nem akarom...
    a polák med-ág annyira nem érdekel...

    inkább kiélvezem a nyár utolsó hetét... meg azt, ami még átlóg az őszbe...

    sztem többet ér az, mint ez a 60 eurónyi pixelhalmaz :D
  • popey8
    #414876
    Vagy megcsinálod mindenhol az másodikat, azok egy fokkal könnyebbek. Mondjuk azok is benehezednek. Itt inkább az a cumi, h minderre 7-8 napod van. Most nézem a 10-est... mondjuk az hogy nehéz egy dolog, de még időigényesek is, ugyanúgy, mint az XP. Sztem akkor ez off nekem :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.08.26. 15:44:51
  • Maceehun13
    #414875
    A kezdéssel kapcsolatban félre informálódtam :D
    Utoljára szerkesztette: Maceehun13, 2020.08.26. 15:39:20
  • Plata
    #414874
    Sehogy,ki van írva 2 nap múlva.
  • Rammsch31n
    #414873
    242 EZER XP 10 nap alatt...

    hogy lehet elkezdeni most, ha 28-án kezdődik?
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.26. 15:23:24
  • Maceehun13
    #414872
    Ez egy lengyel 8-as szintű prémium tank CS-52 Lis névre hallgat. Egyébként már most el lehet kezdeni a küldetéseket hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Maceehun13, 2020.08.26. 15:14:40
  • Maceehun13
    #414871
    ezt a kis videót rakta ki a wg
    https://www.youtube.com/watch?v=CQSYF-_5C3A
  • kopaszeger
    #414870
    Nekem is 19 kötvény kell és ott fog virítani :)
  • lammaer
    #414869
    Igen, vmi ilyesmire számítok, gondoltam rávetek egy pillantást és ha olan rögtön el is engedem.

    Végülis, épp most érkezett meg a garázsba egy KanJpz50, még érezni afriss festék szagát :D
  • Rammsch31n
    #414868
    semmit... még hivatalos oldalon sincs kint xD
  • Plata
    #414867
    Napi 200 csata kell hozzá. XD
  • lammaer
    #414866
    Mit lehet tudni róla?
  • asolyom
    #414865
    Én becsülettel végig nyomtam az AT15-öt, még gunmarkot is tettem rá, és azt kell mondanom, hogy a Tortoise kárpótolt minden szenvedésért.

    Azt viszont többször hallottam, hogy összességében a Skoda T50 jobb, mint a 10-es TVP.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.08.26. 09:23:10
  • Rammsch31n
    #414864
    az jó lesz :P

    nekem már csak az amx m48 francia td vonal van... amin elindultam ág, és végig akarom húzni (ezenkívül lenne még 9, de kell a fenéne)...
    de ez a t8 annyira szar, hogy nincs kedvem vele játszani xD

    szal lehet bepróbálom a maratont, azt lesz, ami lesz
  • asolyom
    #414863
    Nekem olyanom sem lesz. Maratonozzon, akinek hat anyja van.

    Csak meg kellett vegyem ezt a Skoda T50-et. Egyelőre csak a tornyot tudtam felrakni, és minden más stock rajta, de ahogy eddig látom nem lesz ez rossz tank, pláne fullra kihúzva.
  • Plata
    #414862
    Totálisa.
    A 24 vagy hány napos event sem sikerült.
  • Rammsch31n
    #414861
    holnap jön egy 10 napos maraton a lengyel med t8 prémiumért...
    kíváncsi vagyok mennyire fogják szopatni a népet... :'(
  • Plata
    #414860
    Nem tom,megvettem,de azé még nem használtam.
  • lammaer
    #414859
    És, jó szar? :D
  • Lucifer001
    #414858
    Köszi mindenkinek az infót .
  • Rammsch31n
    #414857
    aztakrva milyen akcentusa van :DDD
  • asolyom
    #414856
  • Rammsch31n
    #414855
    nem lesz...
    sőt ezt küldizgetéssel is meglehetett csinálni...
    de hát csinálja a franc :D
  • Plata
    #414854
    Persze.
    Tegnap be is zsákoltam.
  • Lucifer001
    #414853
    Ti ezt tudtátok ?
    3845 évfordulós érmém van . Nektek ?
    Lesz ennél " komolyabb " ajánlat is ?
  • asolyom
    #414852
    Ez vajon milyen élőlény? Mert ilyenek is játszanak (?) a játékkal.
  • asolyom
    #414851
    Igen, erről már írtak korábban a hírekben.
  • Plata
    #414850
    Láttátok hogy ingame store-ban le vannak árazva tankok?
    T92 például 5100 arany.
    T54 6850
    Su-122-44 5000
    Pudel 2800
  • Plata
    #414849
    Én még sosem kaptam büntit,kivéve cset bünti egyszer kétszer régen.Pedig hányszor ugattak hogy reportolnak hackelésért meg egyéb dologért.
    Ha mindig kaptam volna 10 aranyat amikor reportal fenyegettek akkor már meglenne az összes prém tank goldból.