418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • okosszöszi26
    #414928
    Sajnálom, ha félreérthető voltam.

    Arra próbáltam rávilágítani, hogy a sikerélmények közötti cumiztatás még erősebbé teszi az élvezetet amit az okoz, hogy sikert érsz el a játékban.
    A játékot én is élvezem, különben nem toltam volna le azt a 38K csatát, csak mikor az RNG szopat, az nem annyira "tiszta élvezet", mint amikor hagy a képességeim szerint játszani.
    Neked nyilván soha nem voltok olyan napjaid ebben a játékban, amikor úgy érezted szopóágon vagy, és végig csupa sikerélmény volt az eddigi WOT pályafutásod.
    Biztos ilyenek is vannak, és őszintén irigyellek érte, ha így van, de azt hiszem a játékosok többsége velem jár egy cipőben.
  • okosszöszi26
    #414927

    Úgy látom igazából egyformán gondolkodunk ebben a játékban.

    A nyerni igét a nyerőgépes hasonlat miatt szimbolikusan használtam.
    Engem sosem érdekel, hogy a csatát megnyeri-e a csapat amiben játszom, mivel azt a legritkább esetben tudom befolyásolni, ráadásul egy megnyert csatában is szerepelhet az ember töxarul, zéró sebzéssel.
    Nálam a "nyerni" azt jelenti, hogy az adott csatában az adott járműből kihozom a maximumot, amit a körülményekhez képest és a képességeim határain belül ki tudok hozni belőle, magyarul minél több sebzésre hajtok. Bázisfoglalás, sok kill nem igazán érdekel, az jelenti a sikerélményt, ha megfelelő pozícióba tudok helyezkedni, eltalálom a gaz ellent és meg is sebzem.

    Az ilyen 15:0-ás csaták, benne vannak a pakliban, ezen sem húzom fel magam igazán, hisz mit tudsz tenni egy ilyen csatában?
    Inkább az RNG igazságtalansága ami zavaró tud lenni.


  • Rammsch31n
    #414926
    az sokkal jobban felhúzott, hogy nem bírtam várni pár napot, hogy megvegyem a Pzkpfw 7-et.... mert jön majd TOT-ba is... de így legalább buktam 800k kreditet :DDDD
    de hát így jártam :D
  • Malarki
    #414925
    Aha, és az tényleg nem fordulhat elő, tegyük fel, de tényleg csak elméleti síkon, tudom, tudom elment az eszem, gyógyszerre ittam, hogy gondolom ezt, de tényleg, talán, esetleg, lehetséges-e hogy léteznek olyan emberek is, bár leírni is alig merem, akik jól szórakoznak a játékkal és nem kapnak idegrángással párosult agyérgörcsöt ha nem nyernek meg minden csatát? Lehetséges volna hogy halandó lény birtokáéban legyen ennek az elérhetetlen, isteni tudásnak? Vágyakozhat-e egy egyszerű lélek ily földöntúli hatalomra? Mi halandó porhüvelyek, akiket pincébe zárva, korbáccsal verve kényszerítenek rá hogy naponta 18 órát töltsünk wottal, akaratunk ellenére, minden egyes fillérünket ráköltve,nem is álmodhatunk ilyesmiről.
  • Rammsch31n
    #414924
    miért annyira fontos a win?
    engem például nem érdekel, ha már lehozom a tankom hp-ját meg még egy kicsit...
    vagy ha izgalmas csatában maradunk alul az sem érdekel...
    egyedül az ilyen 15:0-ás gőzhenger csaták, ami miatt kurva szar ez a játék...
    és az akkor is szar, ha győzünk... mert sokszor esély sincs sebezni, csak rohanni lehet a többiek után...
  • okosszöszi26
    #414923
    Olyan ez valahol, mint a nyerőgépezés.
    Okos szakemberek mindenféle pszichoizé vizsgálatokkal bebizonyították, hogy az agy jutalomközpontja erősebben stimulálódik, ha nem folyamatosan, vagy előre kiszámítható módon nyersz.
    Magyarul, ha mindig nyersz az uncsi, sok szopatás után sokkal jobban esik ha végre sikerül valamit összehozni, és akkor azonnal meg akarod ismételni a sikerélményt.
    Van, hogy ez összejön, akkor már császárnak hiszed magad, persze, hogy folytatni akarod, pedig tudod hátul a kisagyadban, hogy két sikeres menet után a következő valószínűleg véres szopás lesz.
    Van, hogy nem jön össze, de tudod, hogy összejöhetne, mert benned megvan a képesség, hogy összehozd, tehát szintén folytatni akarod.
    Folytatod is, amíg újra össze nem jön valami.
    A lényeg az, hogy játszani akarsz tovább és tovább. Kész is a függőség, ami a nyerőgépek és a WG célja.
    Játssz és játssz, dobáld be, utald át a pénzed.

    Hogy két sikerélmény között hányszor nyomják a szádba gyomorszájig a brét, azt mindkét esetben a szoftver határozza meg.
    Az emberek különbözőek, nem egyformán tolerálják ha brét tömködnek a szájukba, van aki hamarabb megunja ezt, az azt csinálja amit te is, uninstall. Van aki kitartóbb, vagy hajlamosabb függőség kialakítására, az játszik tovább.
    Pl. én pont ilyen vagyok.
    Gold lőszer nélkül játszom még tier X-ben is, túl vagyok 38K csatán, pedig ingyen tolom, prémium fiók nélkül, így aztán nem vagyok az RNG kegyeltje. Az a bizonyos bré rendszeresen le van tolva a torkomon, néha úgy, hogy a seggemen jön ki, mégsem bírom abbahagyni, várom a következő sikerélményt.
  • asolyom
    #414922
    Én 3-4 ilyen ratyi csata után aznapra abbahagyom, és akkor sikerül az ép eszemet megőrizni.
  • __Jacek__
    #414921
    Olyan mint a nő akit vernek otthon, egy idő után igényli...
  • suba53
    #414920
    Megszoktuk.
  • sempike
    #414919
    Újabb félévre töröltem a játékot.
    Nem értem hogy bírjátok ezt a randomot.
  • sempike
    #414918
    Mennyi a rekord eddig a zsinórba vereségek számát tekintve?
    Eddig 15-nél járok ^^

    meh, ahogy kiírtam nyertem egyet. Ebből sem lesz már rekord
    Utoljára szerkesztette: sempike, 2020.08.28. 22:24:29
  • Rammsch31n
    #414917
    gyá, jönnek az olasz heavyk...
    Carro Combattimento 45t vmi ilyesmi lesz a neve... vagy maga a tank...

    ez mondjuk érdekel :P

    szerk.: f@szt... ez is közepes... mit akarnak ezek már megint...

    wtf
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.28. 14:35:13
  • asolyom
    #414916
    Made in WG. Nekem tegnap vagy öt csata egymás után 15-1 meg 2-15. Még a Skodával is rohanni kellett, hogy bírjak valamit sebezni.
  • Plata
    #414915
    Basszus,voltam T10 csatában Is5-el,0 sebzés,láttam 1 darab ellenséges tankot.
    Mire félpályára értem vége volt,15-1.
  • Rammsch31n
    #414914
    szerintem nem... a burrasq meg a progetto sokkal jobbak voltak...

    ha lenne az a spéci mód, mint a T10-ben, akkor igen... de így...
    állítólag kvakibébi kiszámolta, ha eljutsz a 7-es szintig... az akkor az EGÉSZ MARATON FELE xD
  • popey8
    #414913
    Ha mondjuk el tudok jutni 60-70%-ig a LIS maratonban, talán elgondolkozok, h a maradékot megveszem, ha nem lesz időm befejezni a küldiket. Néztétek már a tank statjait? Megéri szerintetek? Mondjuk nagy f@szok ezek a WG-sek :D Alapból egy 19k-s csomagban van a tank, persze felszerelés van hozzá meg BIA alapból meg mit tudom én, de lehetne egy alap tank csomag is, minden nélkül max 9-8 ezerért. Amúgy ahogy néztem a tankot, ha csak nem ultra jó kereső, nem nagyon éri meg (akinek van elég kreditje annak meg végképp nem). Átütés is kevés AP-val, gun depression csak -7. Camo se olyan egetrengető, bár T8-ban lehet ez jónak számít. Egyedül a látótáv, egy kemény torony meg a nagy mozgékonyság az előnye, de nincs rajta a gázturbinás kapcsolható cucc, mint a CS-63-on. Szal egy tök átlagos med tanknak tűnik. Mondjuk most nézem, h az a 320 alfa elég jónak tekinthető T8-ban. Ha T8 med, akkor ahogy néztem pl. egy Cent 5/1 RAAC jobb.
  • suba53
    #414912
    Köszi. És kredit farmolás szempontjából legalább jó? Mert akkor elnézhető a gyengébb szereplés.
  • Plata
    #414911
    Jön valami új britt tank.
  • magyi76
    #414910
    Hali!_Tanknyeremenv_versenynel_meddi_lehet_a_nyeremenyt_aktivalni?
  • hawken
    #414909
    A guard az megvan nekem, bármi lő rád átüt és visz is valamilyen modult, teljesen mindegy hogy milyen irányból jött a lövés, bár nagyritkán a toronyról lepattan egy egy lövés. Sidescrap-nél is simán belövik. Ha arty melléd lő 20 méterrel a legénység kábul. Ja és mindezek mellé olyan luftokat lő néha hogy el se hiszem.
    Én gyakorlatilag páncél nélküli TD-nek használom, mert másik tankot megközelíteni vele öngyilkosság.
  • Plata
    #414908
    Csak három van.
  • popey8
    #414907
    És van ehhez több map is vagy olyan, mint a FT-nál, h 2 van és cső. Nem baj, legalább nem kell új mapokat megtanulni, csak kérdezem :D
  • tutyimutyi2
    #414906
    Engedélyezni tudod hogy ha olyan kedve van az mm-nek akkor bedobjon a 30v30-ba.
  • Malarki
    #414905
    Random dobálja,, de ki tudod kapcsolni a beállításokban.
  • popey8
    #414904
    És ezt random dobálja a rendszer vagy vhol be lehet állítani?
  • lammaer
    #414903
    Paul személyes kedvence :)
  • lammaer
    #414902
    Csivava... :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.27. 18:34:02
  • Maceehun13
    #414901
    30V30 nagy csaták.. érdekes meccsek szoktak lenni, van mikor T8-ban is lehet menni
  • popey8
    #414900
    GYEREKEK! Kell 5 kill az egyik küldihez, mondom megyek T10-ben. Klondike - Nagy csata. Ez mi a ....? :D Egyet lőttem és ki is vágott egy FV full hpról -.-
  • popey8
    #414899
    Komolyan mondom nem hittem, h van lejjebb annál, mint szokott, de van :D És mindezt úgy sikerült az agyhalottaknak, h nem volt arty.

  • popey8
    #414898
    Annyi mili amennyi, de hogy 5-ből 4x belövik az tuti, az előbb egy centurion alap lőszerrel, beforgatva, Emil alap lőszerrel a hasát átvitte 3-ból 2x, #oppáncél :D
  • Malarki
    #414897
    Na, azért na. Az a kupola olyan weakspot ami a legvékonyabb helyen is 220 mili, de csak középen, a szélén simán 250 körül mozog. A hasa szemből 190, de ha kicsit forgatod az is fel tud menni 220 köré. Nyilván lassú mind egy dög de egy superheavytől mit vártál? Én is ezzel csináltam az összes ilyen hülye pattintós küldetést. Nyilván ha T9-be, T10-be rak az mm akkor szopás, de T8-ban igenis az egyik legjobban páncélozott dög.
    Utoljára szerkesztette: Malarki, 2020.08.27. 16:59:31
  • LSSAHPAUL
    #414896
    A felszerelést azért nem látod mert nem kompatibilis a t8 vs t9.
    A legénységet meg lehet amiatt mert használsz valami legénység visszatevős modot és lehet visszatette egy prém td-re. Amikor rá keresel a barakkban akkor válaszd a 'barakkban és járművekben'-t a barakkban helyett és kiderül.
  • Plata
    #414895
    Vk100 jobb mint ami utána jön.
  • popey8
    #414894
    VK 100.01P mindenki úgy áradozott róla, h milyen OP páncélja van és hogy a küldiket azzal csinálja meg. Lósz@rt, egy nagy kalap fos az egész tank :D Igaz stock, szal nem teljes tűzerővel meg mozgékonysággal megy, de a 20 km/h-n a motor vagy lánc sem fog változtatni, nem ér oda sehova, ha szerencsém van út közben nem lőnek halomra. És a páncél: á mintha nem is lenne, ofc mindenki a gyenge pontokat lövi és minden átmegy, tornyozni nem lehet, mert ott a nagy kupola, már T8 is beüti AP-val, még gold sem kell. T8 alatt lenne ez jó, de még eddig nem láttam vele T7-et csak első csatában. Test megint nem ér semmit, üti minden. Sidesrcapre még talán jó lenne, de csak akkor ha nem bal oldalra kell kinézni, mert akkor ott a kupola. Ezzel nem hogy küldit nem lehet csinálni, játszani sem :D Még jó hogy van egy tonna német tervrajzom, T9 fele meg a Maus is kijön belőle. Persze az se jobb, ugyanez csak pepitában, de most akciós lesz, csak megveszem. Egyébként a japán heavy ág is ugyanez a fos, T7-nél vagyok, azt kicsit jobbnak érzem, már csak a 25 km/h miatt is, de talán páncélban is. Igaz most csináltam 0 dmg kört Cliffen, alig értem fel az emelkedőn már jött az arty meg minden áldás. Fedezék mögé se értem be, mert már szemből is lőttek. Jó ezt én csesztem el, mert lent kellett volna maradni base campelni, na majd legközelebb :D Persze a blokkolj 2x annyit mint a hpd küldit ezzel sem lehet csinálni... és ezt kéne 5x, nem is értem ezt hogy gondolták -.-
  • Plata
    #414893
    Hogy jön ide ez az izé.
    Egyébként az SW filmekben még házi kedvenc volt,de a Mandalorian sorozatban már kaja.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.27. 16:04:25
  • LSSAHPAUL
    #414892
    Szoktam nézni az sg-én milyen topikok mennek, tudod legújabb, legnépszerűbb és ott van a wot tán 3.ik helyen wtf, de csak az utsó 5 hsz-t olvastam el :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te őrült :D :D
    Tegnap a 2 lányomtól kérdeztem hogy ha állatként születnének újra akkor mik lennének, egyik tengerimalac a másik afrikai fehérsün, én meg mondom hogy én meg a star warsban a csivava szerű állatka! Úúú de jóóóó csivava az nagyon jó választás, tökre menő lettem a szemükben.. aztán megmutattam a youtube.on az összevágott jeleneteket és csak annyi hajtogattak szomorú hangon hogy 'nem jóóóó, nem jóóóóóó, nem jóóóó' "ez nem is csivava szerű'
  • lammaer
    #414891
    Hát te, mit keresel itt? :)

  • Plata
    #414890
    Nincs,ugyanis újra indítottam a játékot hátha akkor meg lesz.
  • Maceehun13
    #414889
    Értesítések között sincs ott hogy ezt és ezt eladtad?