418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • bekescsaba
    #414968
    Hali!

    Hol tudom megnézni, hogy mennyi bélyegem van, Kéne a T14...
  • tothgyorgy
    #414967
    Én még csak az ötösnél tartok. nem rossz, de a dpm kevés. Nagyon. Egyébbként dicsérik az ágat. A hatos bugyi :) jónak tűnik.
  • asolyom
    #414966
    Ennek az új lengyel közepes vonalnak mi lenne az értelme? Nekem amolyan tucat tankoknak tűnnek. Tornyozni is csak a 8-as prémmel, meg a 10-essel lehet, és ez a turbó cucc is csak a 10-es tankon van. Szóval ez megint amolyan free xp temető gyanús.
  • tothgyorgy
    #414965
    Örülj neki, hogy kegalább sebezni tudtál. Tegnap 29 ellenféllel kellett töbször is megküzdenem. Az állítólagos csapattársak csak blokkolni voltak mellettem(?). Bezzeg az enemy! Hatan lőttek fókuszt! Meg is látszik az eredményeimen.
  • asolyom
    #414964
    Úgy látszik, hogy a WG továbbra sem enged leszállni a szopó rollerról. Full T8 csatában lőttem 2600 dmg meg 900 asszisztot, 2 killt a lengyel meddel, utána T9-ben 3400-at a Skodával. Az egyik csatában top sebző lettem, a másikban második, de persze mindkettőben vereség, úgyhogy a mai napra ez a két csata elég is volt. Egyre ritkábban sikerül ráfanyalodni, hogy a WGs fiúk lenyomják a torkomon a méretes bránert, ami nem is baj, mert így több időm jut más, értelmesebb időtöltésre.
  • Lucifer001
    #414963
    Nem tudtam, hogy replayban is látszik :D Gyerekvót *_-
  • asolyom
    #414962
    Ha nagyon finoman akarnék fogalmazni, akkor a WG bek@phatja a f@**om, és az elefánt húzná a f@**ára ezt a MM-et.
  • joe662
    #414961
    Grat,szép karika!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondd,hogy a gyerek színezte ki a tankot
  • Lucifer001
    #414960
    goldnoob
  • asolyom
    #414959
    T9-ben az a lényeg, hogy maradj életben, és még sebezz is valami normálisat, ne szórj el sok prémium lőszert, a normál lőszer is lehetőleg mindig üssön át, és akkor egész jól ki lehet jönni plusz kredittel.

    T8 prémium akkor is pluszban van, ha AFK vagy.
  • okosszöszi26
    #414958
    "Félreértettél, nem hozzászólások elejét nem rád értettem, hanem a wot communty-re kollektíve."

    Ha nekem írod a választ miért nem arról írsz, ami nekem szól?
    Kénytelen voltam azt hinni, hogy egy kalap alá veszel a telesíránkozósokkal, kitologatósokkal, meg a chaten örjöngőkkel.

    No de a lényegre térve.

    Az a sokat emlegetett RNG.

    Matek részét annyira nem vágom, abba inkább nem folynék bele, csak az egyszerű player szemszögéből látom a dolgot.
    A pszichológiai rész amit írtál, simán helytálló, elég csak arra gondolni, milyen hosszú időnek tűnik egy érzéstelenítés nélküli fogfúrás, vagy egy édeshármas a csajoddal meg a legnagyobb mellű barátnőjével, ha mindkettő ugyanannyi ideig tart, szóval a cumiztatás nyilván mélyebb nyomot hagy az emberben.
    Hajlandó vagyok elfogadni, hogy nemcsak az RNG lehet a bűnös abban, hogy az ember úgy érzi hátrányban van más játékosokkal szemben.
    Erősen közrejátszhat az is, hogy olyan kis okosságokhoz is bárki, akár ingyen is hozzájuthat, ami leveszi a válladról a célzás nehézségeit olyan szinten, hogy csak az eltalálni kívánt tank közelébe kell vinned a célkeresztet, kattintasz, a progi befogja a tankot, sőt megkeresi helyetted a weakpointot és arra céloz.
    Nyilván nem kell ecsetelnem, mekkora előny ez az olyanokhoz képest, mint én, aki kézzel igyekszik célozni.

    De visszatérve az RNG-re. 8 éve játszok a játékkal, kisebb nagyobb kihagyásokkal. Nem igazán követtem nyomon, mikor milyen frissítéssel mit változtattak, de arra kristálytisztán emlékszem, hogy valahogy akörül, mikor a VK 36.01 H-ból, ami egy klassz kis medium volt, egy nehézkes lassú heavy tankot csináltak, az RNG-n is csavartak egyet, és onnantól sokkal nehezebben játszható lett a játék.
    Nem tudom ennek mi értelme lehetett, semmi logikát nem látok abban, hogy miért, kinek volt jó rengeteg embert így megszívatni.
    Anno nagyon ment a szájkarate, legtöbben arra a következtetésre jutottak, hogy a tapasztalatlan, újonnan regisztrált játékosoknak akartak ezzel kedvezni, hogy a jobb játékosok ne cincálják szét őket olyan gyorsan.
    A statisztikámon is elég erős nyomot hagyott ez a kis "hangolás", az addig emelkedő hatékonyságom simán hanyatlott egy nagyot és azóta sem tért igazán magához.
    Lehet az ilyen kis okos "segédprogram"-ok elterjedését is elősegítette ez a tökönrúgásszerű RNG basztatás.

    Szerintem, ha csak annyit csinálnának, hogy az RNG-t visszaállítanák arra a szintre amin előtte volt, a WOT közösség hajlandó lenne akár ... Na mindegy, szóval hálásak lennének.


    Utoljára szerkesztette: okosszöszi26, 2020.09.01. 18:27:01
  • Plata
    #414957
    Némelyik T9 egész jól tud keresni.
    Standar B-t szerettem,meg a duplacsöves Is3-at.
    Bár néha T10-ben is jön pénz,ami azt illeti M53 is jól tudott keresni.
    Bánom hogy le cseréltem T92-re.
  • Malarki
    #414956
    Szerintem igenis van egy rakat tank T7-ben ami fun és megéri megtartani. T6-ban nyilván kevesebb, de ott is van pár.
  • lammaer
    #414955
    Hát különözőek vagyunk, én T6-T8ban tengetem leginkább az életemet....
    Vhogy pont az motivál, hogy az XP gyűjtésnek / meccseknek célja van, hogy fejlesszem az aktuális illetve megszerezzem a következő tankot.

    Amint fullos egy tank, onnantól kezdve szinte alig veszem elő.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.09.01. 16:33:23
  • asolyom
    #414954
    Az is érdekes persze, hogy a legtöbb ágon éppen T9-től kezdődnek a játszható tankok, és néhány kivételtől eltekintve a T6-7-8 free xp temető. :)
  • lammaer
    #414953
    T9-T10 az kezdettől fogva credit sinknek volt tervezve...
  • asolyom
    #414952
    Önmagában az, hogy egy tech tree tankkal nem keresem halálra magam nem zavarna. Viszont azt elég gáznak érzem, hogy mondjuk a T9-es Skodával megyek egy 2000 sebzéses csatát, de kilőnek, és a javítás valamint a lőszerek feltöltése után kapok 7000 kreditet prémium fiókkal. Hozzáteszem, hogy egyetlen prémium lőszert sem lőttem, de mondjuk 3 lövés nem ütött át. Ha nincs prémium fiókom, akkor ez -4500 kredit. Ebből azért jól látszik a tendencia. A hajós játékban is hasonló, de nem ennyire durva. Én azt elfogadnám, hogy ha meglövöd a HP-dat, és nem pufogtatsz prémium lőszert, akkor igenis lehessen T9-10 tankkal kb. nullára, vagy kicsi pluszra kijönni prémium fiók nélkül.
  • Plata
    #414951
    Hát egen,régen még T5 prém tankok is hoztak annyit mint most T8-ak.
    T14-el régen többet kerestem mint most egy T8-al.
  • asolyom
    #414950
    Néha az az érzésem, hogy 30 tankja van az ellenfélnek a mi 15 tankunkkal szemben. Elindul a lemming vonat az egyik szárnyra, és ahol háromszor annyian vannak, mint az ellenfél ott is simán elolvadnak, miközben persze befut a másik, üresen hagyott, szárnyon az ellenfél és mindenkit halomra lő, aki még maradt. Nem is tudom hány csatát buktunk így el. Úgy látszik, semmiből sem tanulnak az agyhalottak. Gyakorlatilag az ilyen csata első 30 másodpercében látszik, hogy eleve bukásra van ítélve.
  • lammaer
    #414949
    Ezt lámakapitány már régóta megmondta... szerintem annó KV1esekkel farmoltunk annyit tier5ben mint most egy t7-t8 prémtank hoz :D
  • lammaer
    #414948
  • tothgyorgy
    #414947
    Igen, nekem is gyanús volt a kevesebb hozam. Én nem fogok venni semmit, legfeljebb a kalapomat és viszlát. Jelenleg sok kreditem van, ha elfogy megyek kissebb tierben. Legfeljebb elkezdek eladni. Ha már nem lesz mit, akkor kalap. A random úgyis egy kaki. Ami a játékban tart, az a kláncsaták. Ott is csak a hangulat.
  • LSSAHPAUL
    #414946
    Ami biztos hogy minden egyes döntés amit hoz a WG valahogy a pénzhez kötődik, kivéve ha már nagyon sokan sokat sírtak valamiért az módosítgatják. Pl most nem tudom észrevettétek e de baromira le van csökkentve a kredit hozam, és kb már 10 hónapja, és szerintem folyamatosan elkezdték hogy ne vegyék észre, így csak ahhoz tudok viszonyítani hogy kb 10 hónappal ezelőtt az strvS1 átlag 100k kreditet hozott most meg hoz kb 65-öt, tudom mert elég sokat játszok vele. A kredit boostert nem nagyon osztogatják, mindent osztanak csak azt nem. Most szerintem az a céljuk hogy prémium fiók vételére kényszerítsék a játékosokat. Amit nem értek hogy az miért jó hogy csinálták ezt a chieften tier10-es tankot amit csak cw kampányon lehet megszerezni, na már most akinek nincs már eleve hátránnyal indul. Pl van egy klán amelyikben 0 db van, van egy klán amelyikben 30 db. A 0 db-os klán megint nem szerez, mert az 1000 db licitest se tudja megszerezni mert én se nyertem 49.000rel, és jövőre még több lesz, a 30 db-os klán meg megint szerez, így ott már 60 db van, és ez megy évről évre. Ami oda fog vezetni, vagyis már oda vezetett hogy a klánok 90%-a belátta hogy nincs esélye megszerezni és csak a kötvény, álca hálók, prémnapok miatt indul el, de el fog jönni az az idő is amikor még ezért se. Elég sok játékos arra fanyalodik hogy fizet x összeget hogy bekerüljön egy erősebb klánba és ott kihuzzák neki, na ez szerintem kurvára nem biznisz a wg-nek, szal ezt nem értem hogy e mögött mi van :) mert van valami érdek az tuti.
  • tothgyorgy
    #414945
    Sztem a legnagyobb téveszme, ha valaki azt mondja, minden jól működik. Abban igazad van, hogy a programozók elég gagyik lehetnek a wg.nél. Különben hogy tudtak volna ilyen szar mm-t, és random(?)-ot megírni. Mindkettő annyira ócska, hogy teljesen normális, ha mindenki csalást lát mögöttük. Előre félek, mi lesz, ha a legénységhez is hozzányúlnak. Lehet hogy nálam az lesz az utolsó csepp a pohárban. Lehet hogy az a cél, hogy mindenkit elüldözzenek? Talán ők is unják már a wot-ot?
  • LSSAHPAUL
    #414944
    Na mikor csináljuk meg az esti szakaszos stream-et, te én meg minden estére lesz egy vendég 3.iknak, aki végig sírja az összes meccset? Meg kellenének nevek kiket hívjunk meg! Én már tudok párat :) jöhetnek összeesküvés hívők is, meg olyanok is mint én aki azt hiszi hogy ha már találkozott hasonlóval már ért hozzá kb mint itt:
  • Malarki
    #414943
    Félreértettél, nem hozzászólások elejét nem rád értettem, hanem a wot communty-re kollektíve. Bármilyen felületet nézel, akár a hivatalos fórumot, akár Redditet, akár Facebokot, akármit, az összes tele van ilyen értelmetlen bömböléssel. "Megint csupa idiótával játszom", "megint csal az mm", "megint belőttek goldamoval", "megint egy op prem", stb. Most hogy itt van még egy maraton megint előjött hogy mennyit KELL játszani naponta hogy meglegyen a tank, mintha erre bárki is kényszerítene bárkit. Na de mindegy, nem ez a lényeg, itt szerintem csak félreértettük egymást.
    De az utolsó beszédesre nem tudok nem reagálni, ugyan is tévedsz. A +/-25% random nem azt jelenti hogy hosszútávon átlagra jön ki a végérték. Sok ember egyszerűen nincs tisztában a valószínűségszámítással. Bár én se vagyok díszdoktor a témában, azért valamennyit foglalkoztam vele.
    Nézzük csak a sebzést, azt a legkönnyebb elmagyarázni. 100-as alfád van mert azzal könnyű számolni :D Ez azt jelenti hogy valahol 75 és 125 között fogsz sebezni. VISZONT mindegy egyes lövés külön számolódik, nem befolyásolja se az előző se az azt követő. Mit jelent ez? Azt hogy te lőhetsz 628 ezerszer sorozatban 75-öt, az is teljesen rendben van. Sokan ezt nem értik, hogy az átlagsebzés azért átlagsebzés mert ez a lehetséges sebzések átlaga és nem azt hogy ennyi lesz a lövéseid átlagértéke. És ugyan ez vonatkozik mindenre amit rng irányít a játékban. Az átütésre, a sebzésre, hogy hová megy a lövés a célkörben, a pályaválasztásra, az mm-re.

    A KV-2-es esetre. Ha már pszichológiai alap említettél, szerintem itt is maradhatunk ennél. Az hogy téged 10-ből 8-szor célzás nélkül telibe vernek egyrészt előfordulhat, mert ha a tankod benne van az ellenség célkörében akkor oda éppen annyi eséllyel megy a lövés mint bárhova máshova a körön belül, másrészt szerintem csak túlzol. Ha visszanéznék azt a tíz lövést lehet hogy kiderülne hogy csak 2-szer találtak el célzás nélkül. Ilyen az emberi agy, a rossz dolgokra sokkal jobban emlékszünk mink a jókra. Szóval ez a 2 találat jobban megmaradt benned mint a másik 8 ami nem talált el.
  • lammaer
    #414942
    Szerintem Lukasenko van a hátterében ennek is.... gondolom nem működhet abban az országban semmi sem manipuláció nélkül... :)

  • joe662
    #414941
    De ha még mindezt meg is tudnák csinálni,milyen üzleti érdek füzödne ahhoz, hogy egyeseket nem hagynának nyerni???
  • LSSAHPAUL
    #414940
    Annyiszor hallottam már téveszméket de még mindig jókat derülök rajta :) pláne ts-en jó hallgatni, nem is javítom ki az illetőt mert nevetni jólesik.
    Inkább csak halkan megjegyzem hogy egy olyan programozói csoport aki nem tud megírni egy multitaskingot, azaz amikor vége a csatának és te garázsban vagy megáll minden, minden törölve pl festetted a tankot, bármi, és 10 éve képtelenek megírni, vagy ettől sokkal egyszerübb dolgot mint az állandóan bugos klán-chat-et se tudják megcsinálni, azok hogy tudnák úgy megírni az 'rng'-t, vagy a matchmaker-t hogy ennyi mindent figyelembe vegyen, pár amit állandóan hallok: prém fiókosok csókosak, tegnap sokat nyertem ma biztos szopat, stb. Ezek képtelenek ilyet megírni azért mert nincs meg a képesség, és jobb programozókat nem vehetnek fel mert be vannak fosba hogy észreveszik a rejtett kgb-és kódokat. :)
  • asolyom
    #414939
    Valójában 10 csata nem statisztika.
  • Plata
    #414938
    Van ilyen,de fordítva is,igaz 8-9 után már inkább abba hagyom.
  • popey8
    #414937
    Ha már a manipuláció szóba került... Ezt nekem soha senki nem fogja bemesélni, h ilyen létezik belenyúlás nélkül. 10-ből 1 win. Tudom, h statisztikailag megvan rá az esély, de az nagyon kicsi és hogy minden héten egyszer bekövetkezzen, az meg végképp. Ilyen alapon az összes kaszinó csődbe ment volna már.

  • tothgyorgy
    #414936
    Vannak furcsa dolgok. Kolléga mesélte, hogy megdicsért valakit, milyen potosan lő. A válasz: 30 euro.
  • asolyom
    #414935
    Még 13k xp és megvan a TVP T50/51. Talán a megnyert stílus miatt érdekelne, viszont a T50-et meg nem akarom eladni a jobb MM besorolása miatt, így a tizesbe is kellene egy normális legénység. Attól tartok, hogy a TVP-vel szinte mindig full 10-es csatákat adna, jó WG szokás szerint.
  • hawken
    #414934
    A WG egy profitorientált vállalkozás, nyilvánvaló, hogy a játék egyik alapvető funkciója, hogy így vagy úgy pénzt sajtoljon ki azokból, akik játszanak vele.

    Dehogyis, miért mondod? A soha de soha nincsen belenyúlva! Ejnye!
  • asolyom
    #414933
    Újabb zseniális banda T10-ben.
  • okosszöszi26
    #414932
    Hm...
    Kicsit olyan, mintha ezt nem nekem írtad volna, rá is világítok, hogy miért:

    "Nem sírtam tele a fórumokat hogy "brühühüh, Iván megint szopóágra tett mert nem vettem premiumot, bruhuhuh, rohadt csaló játék", nem küldtem el mindenkit az anyjába ingame chaten"

    Nem tudom milyen "telesírás"-ról van szó. Először is nem hiszem, hogy túl sokszor látsz ide írogatni, tehát a "tele" a telesírásból már nem igaz. Másodszor, egyszerűen leírtam, hogy mi a pszichológiai alap, amit arra használnak, hogy minél jobban behúzzák a játékosokat a játékba.
    A WG egy profitorientált vállalkozás, nyilvánvaló, hogy a játék egyik alapvető funkciója, hogy így vagy úgy pénzt sajtoljon ki azokból, akik játszanak vele. Nyilván mindent megtesznek, hogy terelgessék az embereket a prémium fiók, prémium tankok stb.. megvásárlása felé. Ez tökre elfogadható hozzáállás a részükről, nem is írtam egy szóval sem, de még csak nem is utaltam rá, hogy a játék rohadt csaló lenne.
    Az más lapra tartozik, hogy csalók vannak a játékban, az nem a WG hibája. Minden online játékban vannak akik kerülőutakkal próbálkoznak.

    "aztán ömlik belőle a toxic játékon belül és kívül is. Minden felületem megy a sírás hogy milyen f*s lett a wot, milyen hozzá nem értő és rohadék a fejlesztőgárda, hogy régen minden sokkal jobb volt, aztán ugyan ezek az emberek több órát játszanak naponta és tolják a toxic bullshitet ingame is, mások szórakozását is tönkretéve. Mert milyen jó is egy ragekid kisnovelláját olvasni csata közben hogy milyen semmirevaló mindenki, vagy amikor ugyan ez a retard elkezd lökdösni és tologatni csak azért nem volt 2 rossz csatája és ezt nem tudja feldolgozni."

    Ingame chatet szinte soha nem használom, nagyon elolvasni sem szoktam mit böfögnek oda, főleg nem töltöm azzal az időt, hogy a WOT-ot szidjam, mikor játszani is kehet. Javaslom neked is a nyomoroncok ignorálását, sokat javít a játékélményen, főleg, ha téged ennyire idegesítenek.
    Azoknak a tologatós retardoknak szoktam egy-két keresetlen anyázást elsütni, akikről írsz. Na azok tényleg kiakasztóak! Én direkt vigyázok rá, hogy ne lökdössek senkit, erre van pár igazi seggfej, aki nemhogy meglök véletlenül, hanem kitol az ellenség elé.

    "De hogy ennek ellenére is belép, és nem csak a saját de mások csatáit is tönkreteszi az a legalja mindennek."

    Soha nem szoktam olyan szándékkal belépni egy csatába, hogy én majd jól tönkrevágom mindenki játékélményét. Biztosan sokszor volt már, hogy egy csata rajtam ment el, de az nem azért volt, mert direkt ki akartam b@szni mindenkivel, hanem mert adott helyzetekben rossz döntéseket hoztam.

    És akkor most jöhet a hsz-ed azon része, amire érdemes reagálni:

    "Ha nem szórakoztat csak stresszel akkor nem játszom tovább, ennyi az egész."

    Nahát! Van bennünk valami közös is!
    Én is pont ezt a módszert szoktam alkalmazni. Az elképzelhető, hogy mielőtt kilépek, én több csatán keresztül tolerálom a mélytorkoztatást, várva a jól megérdemelt sikerélményt, de ahogy írtam, az emberek különbözőek, máshol van a "fájdalom" küszöbünk.

    "Ebben a játékban 15 random ember játszik 15 másik random mellen +/-25%os rngvel."

    Nos itt ez a +/-25%-os RNG ami picit sántít.
    Ha ez igaz lenne, az azt jelentené, hogy a rám lődöző ellenség kb. ugyanolyan arányban talál el és sebez engem, mint én őt.
    Rengeteg példát hozhatnék, de maradjunk a KV-2-nél.
    Aki játszott vele, tudhatja, hogy a löveg szűkülése fél óra, és teljesen beszűkülve is elég nagy a szórás. Kapáslövéssel eltalálni valamit az felér, ha nem is egy lottóötössel, de legalább egy négyessel.
    Tehát elméletileg egy kapáslövéssel lövő KV-2 nagyon ritkán fog téged eltalálni, mivel ennek elég kicsi az esélye.
    Ehhez képest engem 10-ből 8X eltalálnak vele mindenféle célzás nélkül, akár messziről is.
    Látom, ahogy forog a torony, felém fordul a löveg, semmi várakozás a szűkülésre, azonnal lő és PÜFF, ott a 800dmg.
    Akkor ez most hogy van?
    Ha én KV-2-vel 10-ből 9,5X mellélövök kapáslövéssel, akkor engem hogy kapnak el 10-ből 8X?

    Félreértés ne essék! Mielőtt megint siránkozással vádolnál, túltettem már magam ezen. Egyszerűen alkalmazkodom a helyzethez, ha KV-2-t látok felém forgolódni, lécelek, nehogy rám lőjön. de azért kissé idegesítő a tudat, hogy normál helyzetben simán beledurranthatnék mielőtt ő rám tudna lőni normális célzással, de nem lehet, mert 80% az esély, hogy ha elpuffant egy kapáslövést, akkor eltalál.





  • hawken
    #414931
    Annyira nem frenetikus, de minuszban nem leszel vele.
  • asolyom
    #414930
    Valahogy én is így vagyok ezzel. A steamroll csaták tök idegesítőek, akármelyik oldalon is vagy. Persze amelyik tankkal ritkán nyerek, azt kevésbé szívesen veszem elő.
  • Malarki
    #414929
    Képzeld el nekem is vannak rossz napjaim, pl tegnap is amikor egy darab értelmes meccset se tudtam játszani. Mit csináltam? Ki nem találnád: nem játszottam tovább. Nem sírtam tele a fórumokat hogy "brühühüh, Iván megint szopóágra tett mert nem vettem premiumot, bruhuhuh, rohadt csaló játék", nem küldtem el mindenkit az anyjába ingame chaten, nem toltam tovább 200-as pulzussal, lüktető nyaki verőérrel, kiléptem és kész. Ha nem szórakoztat csak stresszel akkor nem játszom tovább, ennyi az egész.
    Néhány ember úgy beszél erről a játékról mintha fizikai fájdalmat okoznak neki belépni naponta, mégis megteszi, aztán ömlik belőle a toxic játékon belül és kívül is. Minden felületem megy a sírás hogy milyen f*s lett a wot, milyen hozzá nem értő és rohadék a fejlesztőgárda, hogy régen minden sokkal jobb volt, aztán ugyan ezek az emberek több órát játszanak naponta és tolják a toxic bullshitet ingame is, mások szórakozását is tönkretéve. Mert milyen jó is egy ragekid kisnovelláját olvasni csata közben hogy milyen semmirevaló mindenki, vagy amikor ugyan ez a retard elkezd lökdösni és tologatni csak azért nem volt 2 rossz csatája és ezt nem tudja feldolgozni.
    Ebben a játékban 15 random ember játszik 15 másik random mellen +/-25%os rngvel. Ha valaki nem érti vagy nem akarja elfogadni hogy ez mit jelent akkor ne játsszon vele. De hogy ennek ellenére is belép, és nem csak a saját de mások csatáit is tönkreteszi az a legalja mindennek.