418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #415008
    Az átlagos, vagy átlag alatti játékosoknak pont ez volt a probléma, hogy semmi idő nem volt beletanulni egy-egy tankba, mert pillanatok alatt kicsapták. A megemelt HP egyébként nem egy rossz kezdeményezés, de összességében az egész játékmenet abba az irányba ment el, hogy 2-3 perces csaták vannak, és 15-2 meg 3-15 eredmények. Ezért is jegelem most megint a játékot, mert nekem ezt nem veszi be a gyomrom. A hajós játékban sem agysebész csapatok vannak, de ott azért ilyen "steamroll" nincs, így a csaták is izgalmasabbak, és élvezhetőbbek. Legalább is számomra.
  • Plata
    #415007
    Passz,nem játszom kis tierben,ha új ágat is kezdek azt legalább T5-T7 szinten kezdem.

    Az előbb volt egy vicces csatám.
    Is6-al egyedül mentem bal oldalt egyedül át az ellenség bázisára.
    E 25 már messziről lövöldözött,legalább 300 méterről már kóstolgatott arany lőszerrel,de nem tudott sebezni,csak láncolni.Végül odaértem hozzá akkor már csak alap lőszere maradt,Megpróbált megkerülni és hátulról lőni,egy sebző lövés sikerült neki,utána felkentem a falra és a földet lőtte.
    Én meg nem lőttem ki,hanem fent tartottam a falon.Kíváncsi voltam meddig vergődik.
    De meg hiúsult a tervem,hülye arty kilőtte.
  • Nirz
    #415006
    De akkor most azt jelenti hogy jóval több lövéssel tudom csak kiszedni a low tierben tankokat?
    Ez nem túl jó változás, szerettem azt hogy minden hiba végzetett jelentett ott.
  • Plata
    #415005
    Low tierben kevesebb felszerelésed lehet,nagyobb szinten maradt a három.
    Szerintem hagyd a csába low tier-t,oda csak stat buzik járnak gold ammóval szarakodni.
    Magasabb szinten minden változatlan.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.17. 21:19:54
  • Nirz
    #415004
    Uh oh.
    Kihagytam hosszabb időt a játékban megint.
    DE
    Mégis mit jelent az hogy low tier rebalance, megemelték a hpt low tierben,akkor már a sealclubbing sem a régi :( ? Azt is látom hogy csak 2 felszerelésem lehet a régi 3 helyett, WTF
    Illetve crew 2.0 , jelentheti azt hogy a 6-os skilles tier 3-ban majd nem használhatom az összes skillt később? :(
  • Plata
    #415003
    Nekem is.
  • okosszöszi26
    #415002
    Köszi.
    Akkor megnyugodtam, hogy nem nálam van a gond.
    Nálam egyébként EU1 mindig 100-120ms, EU2 30-40ms körül szokott lenni, de most mind a kettő 120-140ms.
    Utoljára szerkesztette: okosszöszi26, 2020.09.17. 16:47:06
  • lammaer
    #415001
    Valamelyik nap nekem az EU1 volt játszhatatlan (hatalmas pingek, fel-fel villant a piros pötty is), átmentem EU2re, ott meg jó.

    Thomeos klántársnak asszem este 8 után van hogy csak az egyik szerver játszható...
  • popey8
    #415000
    Nálam is. Ugyanez volt tegnap, első 3 csatában olyan tank ugrások, h csak néztem. Tesztelem a netem, annak semmi baja. Ma ugyanez volt megint kora du. Most jó. Én nem tudom mit művelnek a szerverekkel, de ez náluk van, mert a netem ma is jó volt. Érdekes módon, csak az első pár csatában, utána mintha mis em történt volna.
  • okosszöszi26
    #414999
    másnak is laggol vagy csak engem szórakoztat ilyen 110-140 ms-al?
  • joe662
    #414998
    Nagyon egyszerűen,kisfogyo,+no pótkaja+0gold+ creditbooster,és valami opébb fostalicska.
    40-50k netto simán összejön így,egy átlagos csatában.De ha még van mellé klános bonusz is aktiválva akkor meg még több.
  • Malarki
    #414997
    Abban hogy farmolsz te creditet?
  • joe662
    #414996
    Brawl vagy mi volt a neve
    7v7 tier 10ben.
  • Plata
    #414995
    Mi féle 7v7?
  • joe662
    #414994
    Végre, holnaptól újra 7v7 játék mód,
    Kreditfarm indul:-DD
  • hawken
    #414993
    Vannak ilyenek. Mikor pl szemből meglövik a löwe tornyát, és jön az "engine is smoking" vicc.
  • asolyom
    #414992
    Persze, mert a parancsnokot eltaláltad, az hátba rúgta a vezetőt, az meg lerúgta a láncot.
  • Plata
    #414991
    Tornyon lőttem Udes-t és le jött a lánctalpa.

    Sima alap lőszer.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.14. 12:25:31
  • asolyom
    #414990
    A top löveggel kezd egyre jobb lenni ez az 53TP, csak éppen egy akkora retard mágnes ez a tank, hogy olyat még nem éltem. Az utóbbi 22 csatából csak 8-at sikerült megnyerni.
  • Plata
    #414989
    De jó.
    Bugos mobilon a szerkesztės.
    Bocs.
  • Plata
    #414988
    Persze.
    Lengyel med vicces volt.
    Jött nekem és goldal meg lőtt én meg simával td módban oneshotoltam. XD
    Grille-t is piszkosul megcsaptam.
    Majdnem full hp-ról.
    Jah Maus-t sebeztem és láncoltam,többiek 1700 valamennyit sebeztek belé majd kivégeztem.
    De nem láncolást írt ki hanem spot sebzést.Nem is én spotoltam.
  • Plata
    #414987
    Persze.
    Lengyel med vicces volt.
    Jött nekem és goldal meg lőtt én meg simával td módban oneshotoltam. XD
  • suba53
    #414986
    Vesztesre is számolja. Nekem is volt tegnap, és hatalmas mákkal meglett. A csata végi statisztikában mutatta, hogy mind a három a te killed?
  • Plata
    #414985
    Van egy napi küldim,semmisíts meg egy csatában 3 tankot.
    Megvolt T92-vel Maus Cs-63 Grille 15 kilőve,de semmi.
    Vagy csak nyertes csatában számolja?
  • Plata
    #414984
    Basszus,heccből lőttem egyet találomra és ez lett.
  • asolyom
    #414983
    Én nem nagyon szeretek játszani egy tankkal, ha vacak legénység van benne.
  • Plata
    #414982
    Én is megtartottam,csak lúzer bandát raktam bele.
  • asolyom
    #414981
    Néztem Scheff egy régebbi streamjét, és azt mondja, hogy szerinte az 53TP a legjobb tech tree T8 HT.
  • Plata
    #414980
    Igen,azt nem is értettem hogy mi a szarért van.
  • asolyom
    #414979
    Az 53TP-nél ahogy látom beüt a tipikus WG szívatás, a top löveg előtt 22500 xp-ért ki kell húzni a D25T ágyút, ami gyakorlatilag minden paraméterében rosszabb, mint a stock csúzli.
  • Plata
    #414978
    Az előbb 60TP-vel mentem egy jót,gyökér gold noob Obj430U szépen pattogott oldalamról is meg szemből is,60TP sima lőszerrel úgy lőtte ki tornyán hogy csak pislogott.Meg menekült hátrafelé.De sok esélye nem volt.Wz-111 5A-t is sikerült tornyon belőni.
  • Plata
    #414977
    Szerintem elég jó,az utána lévő is jó.
    Én ma a hetes meddel pattantam T50-2 oldaláról is,de super hellcat hátuljáról is.
    Brutál szar tud lenni az ágyúja.Szembe lőni T8-9 heavyt nem is nagyon érdemes,max kiröhög.De egyébként Kv2 tornyának a hátuljáról is pattantam.
    Néha olyan érzésem van vele hogy a lószart sem vinné át ha rá lőnék.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.06. 12:37:32
  • asolyom
    #414976
    Top tierben ez a tank elég bikának tűnik, valahogy jobbnak érzem, mint az IS. Bár az alfa kisebb, de az ágyú megbízhatóbb átütés, és pontosság tekintetében. Érzésre a páncél is jobbnak tűnik.
  • bekescsaba
    #414975
    Jaja. Köszi
  • asolyom
    #414974
    Én sem vagyok nagy med játékos, viszont a Skoda T50-nel egészen jól megy.
  • Plata
    #414973
    A lengyel nehéz ág sokkal élvezhetőbb,bár lehet a hiba bennem van,nem találom a hangot a medekkel,kivétel tán a progettó.
  • Lucifer001
    #414972
    Szia . Szerintem erre gondolsz .
  • Plata
    #414971
    Az teljesen más tészta,a nehéz nagyon jó tank,az 53TP ágyúja nagyon jó,a 6/0TP meg egy állat tud lenni.
  • asolyom
    #414970
    Én végül a 7-es nehezet, a 45TP-t vettem meg, egyelőre nem tűnik annyira rossznak.
  • Plata
    #414969
    Nekem megvan a hetes,az ágyúja elég vacak,viszont egész jól pattint néha.